Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
961. hozzászólás - 2010.01.03. 12:43:28 (Válasz Miklós #957 hozzászólására.)
OFF

Kedves Miklos!


Orulok, h ezt ilyen jol atlatod, h 10 szintrol szinte lehetetlen gyozni. Mar csak tovabb kellene gondolni!
Ha a bajnokin eselytelennek talalod a gyozelemre a kisebbet, akkor miert gondolod ugy, h a jatek pvp reszeben nem okoz problemat az, h felulrol csepelik az embereket?
Bajnoki minden honapban egyszer van, pvp akar minden nap tobbszor!

ON
A hozzászólást Moderator módosította 2010.01.03. 12:43:47-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.79
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
962. hozzászólás - 2010.01.03. 13:53:33 (Válasz Miklós #957 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.03. 09:55:15
A kérdőívről, jelentős többség szavazott arra, hogy aki ugyanabban a kategóriában indul másodjára is, az nagyobb mínuszt kapjon. Mondjuk jelenleg még nem tároljuk, melyik kategóriában nyertél utoljára, tehát a mostani viadallal csak elkezdjük ezt is tárolni, és értelemszerűen a következőtől kerül bevezetésre.

Újabb agyatlan fejlesztés szagát érzem...
Magasabb szinten visszafogottal esélyes, hogy valaki nem kerül két viadal között magasabb kategóriába. Így aki az egyiknek az alján indult és így nem sok esélye volt, megint esélytelen lesz a győzelemre, hiszen mínuszokkal indul. Drága Miklós! Sajnos a jó játékosok jobban értenek a játékhoz, mint te... Csak azoknak kellene mínuszokal indulniuk, akik az adott kategóriában már nyertek -.-
Pontszám: 5.07
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
963. hozzászólás - 2010.01.03. 13:55:45 (Válasz Ianus #962 hozzászólására.)
Szerintem olvasd újra, ezt írja.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
964. hozzászólás - 2010.01.03. 16:41:54
Athidalo javaslat. Azokat az emberek klonozzuk le, akik hozza lennenek csapva a kategoriahoz.
Pontszám: 6.11
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
965. hozzászólás - 2010.01.03. 17:47:37 (Válasz Kocos #964 hozzászólására.)
Tehát hozzád, 99. szintűhöz klónozunk néhány 88. szintűt.

Ez csak felesleges munka Baratynak, úgysincs esélyük.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.03. 17:48:28-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.96
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
966. hozzászólás - 2010.01.03. 22:51:25 (Válasz Mortimer #965 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2010.01.03. 17:47:37
Tehát hozzád, 99. szintűhöz klónozunk néhány 88. szintűt.

Ez csak felesleges munka Baratynak, úgysincs esélyük.


Meglepoen fog hangzani, de van a 88. es a 99. szint kozott meg par kari. Masreszt van olyan kari aki ellen kozel sem biztos, hogy nyerek akar en, akar mas. (88. szintu kb.) Merthat ne feledjuk el, hogy azert a topon nem feltetlenul en vagyok a legeselyesebb kari.
Igy a top kategoria pont olyan lesz, mintha semmin nem valtoztattunk volna (en legalabbis meg mindig nem latom miert jar buntetes azert, mert eros akarok lenni), de az alattunk levoket sem hatraltatja azaltal, hogy kategoriajuk megszunik.

Tovabbi kiegeszito javaslat: ha nincs eleg nezevo a kategoriaban ne kapjon a nyertes bajnoki medalt (bar valami tapmentes elismeres jo lenne nyilvan, esetleg medal igen, de +tul nem).

Egyvalamit keruljunk el mindenkepp, hogy penzfeldobason muljon a bajnoki. Mert ugye egy klon ellen lehetetlen es ertelmetlen keszulni, ami elkepeszto modon demoralizalo.
Pontszám: 8.13
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
967. hozzászólás - 2010.01.04. 07:01:30 (Válasz Moderator #961 hozzászólására.)
Ha a bajnokin eselytelennek talalod a gyozelemre a kisebbet, akkor miert gondolod ugy, h a jatek pvp reszeben nem okoz problemat az, h felulrol csepelik az embereket?


Én azt nem értem, hogy ha már a szint zavaró, akkor a 2-3x akkora léfelhasznállás azonos szinten miért nem?
Régóta nem a szint mutatja meg egy karakter erősségét, miért éppen ezt kellett megpiszkálni, és miért csak bajnokin?

A karakter erősség szerinti besorolást bajnokin azzal söpörte le Miklós anno, hogy akkor minek küzdeni a saját szinteden, rnd lesz a bajnoki, ez nem lehet cél. (Míg TF-en ez "tökéletesen" működik?) Mostani rendszerben meg előfordulhat, hogy x tök azonos kari közt feldob egy pénzérmét?

Mi értelme ezentúl az "apszolút" erősségnek a játékban? Nézheti az illető, hogy első a toplistán? N
A hozzászólást Birka módosította 2010.01.04. 07:30:00-kor
Pontszám: 5.44
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
968. hozzászólás - 2010.01.04. 11:31:52
Ebben a játékban önmagában az, h milyen szintű vagy nem számít. Aki erre nem jött rá az igen csak nézheti magát a toplista élén és olvasgathatja a szép piros csatáit
Pontszám: 5.90
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
969. hozzászólás - 2010.01.04. 15:36:20
Ezuttal egyet kell, hogy ertsek Kocossal. Tegyuk fel 1 ember megy a legfelsoben. O azert ne legyen bajnok, mert a 4 sajat klonja kozul vkitol kikap? Vagyis mert nem erosebb, mint sajat maga? Irrealis lenne. Ha vki egyedul megy felul, az kapja meg ellenfelnek az alatta kovetkezo 4 ember klonjat es ha azt elveri legyen o a Bajnok!

Ez persze, csak a kov Bajnokitol. Ezt a mostanit ugy kellene lefuttatni, ahogy eddig is volt, es egyaltalan nem piszkalni az utolso 3 napban!!
Pontszám: 9.11
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
970. hozzászólás - 2010.01.04. 16:42:59 (Válasz BaalCain #968 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2010.01.04. 11:31:52
Ebben a játékban önmagában az, h milyen szintű vagy nem számít. Aki erre nem jött rá az igen csak nézheti magát a toplista élén és olvasgathatja a szép piros csatáit


attól, hogy neked pirosak a csatáid, nem kell feltételezni, hogy a többiek sem értik a szabályokat és nem tudnak játszani. épp ez a jó a játékban, hogy bármilyen, a szintjén gyenge karakterrel is simán lehet pozitív mérleget produkálni. (ha sok a piros csatád, vannak tapasztaltabb játékosok, akik szinte biztos, hogy segítenek neked az összefüggések felfedezésében. írj nekik.)
Pontszám: 7.17
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
971. hozzászólás - 2010.01.04. 19:12:06 (Válasz Birka #967 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.01.04. 07:01:30
Én azt nem értem, hogy ha már a szint zavaró, akkor a 2-3x akkora léfelhasznállás azonos szinten miért nem?


Talán mert a karakter szíve joga eldönteni, hogy milyen stratégiát követ - amitől ugye függ a LE felhasználás is...

Ráadásul míg a vadászatból szerzett LE mennyiséget sehol nem mutatja a rendszer nem is lehet objektíven összehasonlítani, hogy kinek mennyi LE-je volt elkölteni...
Pontszám: 7.27
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
972. hozzászólás - 2010.01.04. 19:53:24
V3-on nem tartom relevánsnak a bajnokit adó mínuszt. Tudom, hazabeszélek, de nem értem, ha nem pókkari vagyok 20. szint alatt, aki egy év alatt jutott idáig el mondjuk(és persze hogy nyeri a kategóriáit) , akkor miért is büntetnek?

Van egy, talán két ilyen karakter v3-on. Aztán ennyi. Őmiattuk bevezetni? És mi lesz a vf-esekkel, akik nem is tudják meglépni a bajnoki kategória váltást csp-ből? Ők azért többen vannak..

maci
Pontszám: 6.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
973. hozzászólás - 2010.01.04. 22:00:46 (Válasz Maci #972 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2010.01.04. 19:53:24

Van egy, talán két ilyen karakter v3-on. Aztán ennyi. Őmiattuk bevezetni? És mi lesz a vf-esekkel, akik nem is tudják meglépni a bajnoki kategória váltást csp-ből? Ők azért többen vannak..


akkor kenytelenek lesznek csak 2 havonta bajnokit nyerni.
tudom sajnalni oket
Pontszám: 9.19
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
974. hozzászólás - 2010.01.04. 22:05:37
Ez a negatív korlátozás csak azokra vonatkozik, akik már megnyerték az adott kategóriát egyszer és nem léptek annyi szintet azóta, hogy másikban induljanak, nem?

Mert ha így értették, akkor a VF-es csak abban az esetben szenvedne "hátrányt", ha a kategória közepéről vagy alsó szintjeiből nyeri meg a bajnokit.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 4.64
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
975. hozzászólás - 2010.01.04. 22:10:56 (Válasz Maximuss #974 hozzászólására.)
meg ha valamiért kénytelen kihagyni 1-2-3 hetet.. ha nincs napi sok órája játszani azaz nem tudja elvadászni a napi csp-t....

ui: úgy látom a pontozókommandó megint aktív vagy már pontozásra is script van?
A hozzászólást Anababa módosította 2010.01.04. 22:17:28-kor
Pontszám: 8.83
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
976. hozzászólás - 2010.01.04. 22:27:42 (Válasz Anababa #975 hozzászólására.)
Ez csak a győztesekre vonatkozik. Ha nem nyert valaki, akkor nem kap semmilyen mínuszt, akárhányszor is jelentkezik!
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.04. 22:29:47-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.19
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
977. hozzászólás - 2010.01.05. 00:32:18
Nagyon jo lenne, ha a rendszeridot osszhangba lehetne hozni a pontos idovel, sajnos igy lemaradtam a nevezesrol.
Gratulalok a gyozteseknek.
(Tudom en hibam is. Sajnos az ellenfelem tartalekolt, es ki kellett varnom mire nyomja el a LE-t, remelem igy erthetobb, miert centiztem ki en is, aztan csak azt lattam, hogy nem lehet nevezni, hiaba voltam meg ejfel elott)
Pontszám: 4.69
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
978. hozzászólás - 2010.01.05. 14:10:02
na, V2n sikerült egy vadászós karakterrel elnyernem a bajnoki címet
Pontszám: 3.28
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
979. hozzászólás - 2010.01.05. 14:11:07
Gratulálok minden bajnoknak és nem bajnoknak...és persze nem utolsó sorban Magamnak is....

Csatáid a 2010. Január 05. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Zuiichi Oni vs New orland Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Zuiichi Oni vs RaveN KnighT Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Zuiichi Oni vs Félszemű gyilkos Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Zuiichi Oni vs Vegeta Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Zuiichi Oni vs Louis De Funes Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Zuiichi Oni vs Hackman Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.29
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
980. hozzászólás - 2010.01.05. 14:29:37
V1-en azért látszik, hogy portyakarakterrel lehet szinte csak nyerni...
Pontszám: 5.30
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője