Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
261. hozzászólás - 2009.01.06. 12:02:38 (Válasz Mortimer #251 hozzászólására.)
Most nem azért, de ha a 10. bajnoki viadalt rendezik meg akkor 10 szintenként lesznek a kategóriák?
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
262. hozzászólás - 2009.01.06. 12:35:03
Kedves fejlesztők

Kérünk szépen titeket, adjatok már valami keretet a bajnoki viadalnak. Nem igaz, hogy minden viadal előtt találgatjuk fórumon a csoportokat, hírezve sincsen, hogy mikortól lehet jelentkezni, semmi egyéb infó, pl. sztárvendég drakin ... legalább mindenki találkozna végre vele...

maci
Pontszám: 8.83
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
263. hozzászólás - 2009.01.06. 12:36:28
Stubb

Az jobb lenne, ha random olyan nyerné meg, aki - már bocsánat - de nem érdemli meg a karaktere fejlesztése, fejlettsége alapján?
Érdemeljük már ki teljesítmény alapján azt a nyomorult medált..
Pontszám: 8.44
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
264. hozzászólás - 2009.01.06. 13:28:49
Én egy hete a bajnokira gyúrok, vezetem is azt a szintet, ahol jelentkeztem a bajnokira kb 30-40TÖ-vel...tehát én reménykedem a győzelemben, ez az egyik célom, hogy végre legyen egy medálom:)
Sztem is jó lenne, ha szintekre lenne lebontva a viadal, sztem az előzőnél azért volt 2 szintenként, mert nem volt még olyan sok ember világ2-n...vagy világ1-en is 2 szintenként ment? Azért is jó szintenként, mert akkor több ember kapna medált, és akkor többen járnak jól:) Meg azért tényleg nem mindegy melyik kategoriában indulok, lehet simán nyerek az egyik szinten, és a fölötte lévőben nem...és így totál lutri, hogy most vajon melyik kategóriába kerülön, és azért 1 hét felkészülést nem dobnék ki az ablakon....mondjuk azért nem jártam rosszul vele:)

No, a lényeg, szintenként legyen, ahogy az elején, és több ember lesz boldog...nekem az is jó lenne ha a medál nem adna még ekkora bónuszt se, csak maga az elismerés, hogy igen, én megnyertem egy bajnoki tornát
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.50
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
265. hozzászólás - 2009.01.06. 14:29:51 (Válasz Maci #263 hozzászólására.)
Nem, dehogy. Természetesen nem így gondolom. De nem akarok visszamászni megint a "szintvisszamaradt karakterek" problémához. Csak ez egy 22-es csapdája. Pont ezért nem szint, hanem "súlycsoport" alapján kéne besorolni a karaktereket. Tudom hülye példa de szted mennyi esélye pl. Kokónak vmelyik Klicskó ellen? Pedig lehetnének egy csoportban hiszen mindketten 34 évesek (nem nem annyi idősek, csak mondtam egy számot...). Talán így érthetőbb a problémám. Ennek ellenére benevezek én is, veszteni nem veszítek semmit.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 6.75
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
266. hozzászólás - 2009.01.06. 14:30:49 (Válasz CaveMaN #260 hozzászólására.)
Sörért bármit!

Na jó, majdnem bármit. Bár létezik az a pénz...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 2.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
267. hozzászólás - 2009.01.06. 14:35:18 (Válasz Stubb #265 hozzászólására.)
Idézet: Stubb - 2009.01.06. 14:29:51
Nem, dehogy. Természetesen nem így gondolom. De nem akarok visszamászni megint a "szintvisszamaradt karakterek" problémához. Csak ez egy 22-es csapdája. Pont ezért nem szint, hanem "súlycsoport" alapján kéne besorolni a karaktereket. Tudom hülye példa de szted mennyi esélye pl. Kokónak vmelyik Klicskó ellen? Pedig lehetnének egy csoportban hiszen mindketten 34 évesek (nem nem annyi idősek, csak mondtam egy számot...). Talán így érthetőbb a problémám. Ennek ellenére benevezek én is, veszteni nem veszítek semmit.


Abban igazad van, hogy az hülyeség, hogy dávid és góliát mérkőzik(bár pont jó ez a példa, mert a random miatt itt is nyerhet dávid ), épp ezért 1szinten 1 bajnok kell, és nem kell összevonni a szinteket...amúgy hogy az azonos erősségüek kerüljenek egy súlycsoportba...ebben van valami, de ha belegondolsz, mindenkinek adott a lehetőség, hogy ő csinálja meg a legjobb karit...valekinek összejön, valakinek nem...és azért az szemétség lenne, hogy a szinten én vok simán a legjobb, sok időt fordítottam a karakteremre, és besorolnak 3-4 szinttel feljebb....ez a medál a befektetett munka gyümölcse...sztem jó ez így, főleg hogy havonta van, mert így azért tényleg nem akkora előny, bár azért előny....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
268. hozzászólás - 2009.01.06. 14:46:38 (Válasz Eardog #267 hozzászólására.)
TrueBlood ma vette meg 24. szinten a kőkardot. 60-as kereskedelem (40-es kereskedelem 40-es turbóval valószínűbb, de ez most lényegtelen). Engem pl roppantul érdekelnének a csoportok, mert ellene a 25. szinten nincs esélye senkinek (én is ott vagyok), de szerintem a 26-27-en sem.

Mindenkinek van esélye nyerni a random miatt, persze. De azért senki sem lenne Nephila, Sameed vagy TrueBlood csoportjában, szerintem érthető okokból.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.17
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
269. hozzászólás - 2009.01.06. 15:20:35
a bajnoki viadalon a szívósság is számít?
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
270. hozzászólás - 2009.01.06. 15:24:00 (Válasz Asztalos #269 hozzászólására.)
MINDEN SZÁMÍT!!! Kivéve az aktuális ÉP, és VP. Az max-on lesz.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
271. hozzászólás - 2009.01.06. 15:26:35 (Válasz Ricardo #268 hozzászólására.)
Ja, hajnalban. Egy szövitársam el is verte buzogánnyal és kis bőrpajzzsal

(Ha nem saját szememmel látom, biztos nem hiszem el.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
272. hozzászólás - 2009.01.06. 19:47:02 (Válasz Mortimer #271 hozzászólására.)
En se akartam elhinni...

Hozzatartozik, 4-5 szinttel magasabb szintu volt az illeto. Es ha jol emlekszem, minuszban tamadtam. De akkor is.

Utana azert visszamentem elegtetelert.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
273. hozzászólás - 2009.01.06. 20:08:27
Igen a szívósság számít meg minden harci képzettség is.. A tudatturbót aki így elér + 1 kört szívósságon tegye oda aki nem az meg kritikus ütésre, h azért minél jobban ki legyen gyúrva a karaktere.

Azirafael
Azirafael, TGY
Pontszám: 8.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
274. hozzászólás - 2009.01.07. 12:08:49
Bár a lebonyolítás még mindig nincs meghirdetve, azért viszont szeretnék gratulálni az illetékeseknek, hogy a friss vadászat helyén egy figyelmeztetés van, hogy még nem neveztem. Kicsit zavaró, hogy nem látom, hány friss vadászatom van, viszont emiatt garantáltan észreveszi mindenki.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
275. hozzászólás - 2009.01.07. 12:09:25 (Válasz Lanmandragoran #274 hozzászólására.)
(csak halkan súgom meg, hogy már az előzőnél is volt )
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
276. hozzászólás - 2009.01.07. 12:10:27 (Válasz cirip #275 hozzászólására.)
Az előzőnél, időben jelentkeztem, nehogy szintet lépjek. Most ráérek még picit tápolni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
277. hozzászólás - 2009.01.07. 12:19:54 (Válasz Lanmandragoran #276 hozzászólására.)
Csak el ne feledd!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
278. hozzászólás - 2009.01.07. 13:13:09
Engem kicsit meglepett a figyelmeztetés ma délben. Ugye ráérek holnap éjfélig jelentkezni?
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
279. hozzászólás - 2009.01.07. 15:01:25 (Válasz gtadl #278 hozzászólására.)
Nekem január 9. 00:00-át ír időpontnak, ebből két féle következtetést lehet levonni:
1) január 8. 00:00 a nevezési határidő (24 órával a viadal előtt), azaz MA éjfél; VAGY
2) január 8-án lehet nevezni, tehát akár holnap 23:59-ig.

Én inkább biztosra megyek, és még ma nevezek.
A hozzászólást Konky módosította 2009.01.07. 15:02:02-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
280. hozzászólás - 2009.01.07. 15:49:04
az előző hozzászólásra engem is nagyon érdekelne a válasz.
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!