Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1001. hozzászólás - 2010.02.05. 14:40:54 (Válasz Razz #1000 hozzászólására.)
Látom felfogtad a lényegét.
Majd ha sikerül jobban játszanod, mint a többiek, és büntetni fognak ezért, rájössz, hogy miről beszélek.
Pontszám: 6.22
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1002. hozzászólás - 2010.02.05. 14:42:30 (Válasz Maci #1001 hozzászólására.)
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

És gratulálok ezek mellett minden Bajnoknak!! NoFearnak is, és jelenlegi szövitársamnak is Yrsa-nak!

(Hoppsz, bocsika nem neked akartam Maci válaszolni...sry!)
A hozzászólást Yuurei módosította 2010.02.05. 14:43:08-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.38
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1003. hozzászólás - 2010.02.05. 14:42:50 (Válasz Maci #1001 hozzászólására.)
Büntetni? Jesszusom, te miről beszélsz? Mégis miért büntetés az ha nem adják oda ingyen a tizenikszedik medálod, ezzel esélyt adva a második, harmadik hullámnak? Ja és ha már itt tartunk, rengetegen vannak akik jobban játszanak mint a "többiek", és mégsincs esélyük bajnokit nyerni.
A hozzászólást Razz módosította 2010.02.05. 14:48:02-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 3.46
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1004. hozzászólás - 2010.02.05. 14:46:47 (Válasz Razz #1003 hozzászólására.)
huhh.. Milyen második hullámnak? egy srác volt - abszolút jó cimbim - aki nyerhetett még a kategóriában, kb. kettőnk között múlt a dolog. Semmiféle második hullám nincs itt, két vagy három emberről van szó esetleg, akik között eldől.

Azt kell megértened, hogy a játékosok 99%-ának ugyanúgy nem fog ezentúl sem sikerélményt adni a bajnoki, max. az olyan játékosoknak, amilyen én is vagyok, veszi el a kedvét. Ezért írtam, hogy ok, túl sokan nem vagyunk, akiknél már sok medál van, és tényleg sokat számít a bónuszmínusz.

szerk.: gondolod, hogy ingyen adják, akár az elsőt, akár a tizediket? Ez egy gondosan felépített fejlesztés eredménye, nem adták ingyen. Nekem a karakter erőssége önmagában semmit nem jelent, egyáltalán nem portyázok, nem ez adja a játékélményt, hanem a bajnokira való felkészülés.
A hozzászólást Maci módosította 2010.02.05. 14:49:15-kor
Pontszám: 6.50
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1005. hozzászólás - 2010.02.05. 14:47:51 (Válasz Razz #1003 hozzászólására.)
Ezzel esélyt adva azoknak akik tettek eddig a bajnokira. Vagy akár az egész játékra is.
Itt mindenki megtehet bármit amit már valaki megtett. Tehát bárkinek lehet 1millás LEdiffje 10es szintre. Akinek ez nem jön össze az azért legyen bajnok mert másnak ez sikerült és ezért azt szívatjuk?
De jó hogy itt mindenki kisírja a cuccot/boostot magának! Tenni sokkal nehezebb lenne érte!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.01
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1006. hozzászólás - 2010.02.05. 14:52:28
Már azt sem értettem, hogyhogy ilyet megszavaztatnak, hogy legyen a sok bajnokit nyerteknek több büntető módosító.

Ez kb. mintha kiírnánk egy szavazást, hogy a 100 millió vagyon felettiek bevétele ne a szokásos adósávba essen, hanem jóval magasabba. Szerintem reflexből az ország 95%-a igen-re nyomna.

Nem azért, mert ez igazságosabb, lótúrót.
Pontszám: 5.75
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1007. hozzászólás - 2010.02.05. 14:55:06
figyu razz, azért mert egy vitában nem értünk egyet, nem pontozzuk le egymást. Lehet tifelétek más szokások dívnak, de láthatod, a pontszámaidhoz nem nyúltam hozzá, annak ellenére, hogy nem tetszik a reakciód.

Kicsit kérlek gondold át a helyzetet, mi lenne, ha te nagy erőfeszítések árán elértél volna valamit, majd azért mert te kiemelkedőbb vagy picit, mint a többiek, hátrányokat szabnának rád.
Pontszám: 6.02
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1008. hozzászólás - 2010.02.05. 14:58:00
Újabb bajnoki, megint nem történt semmi változás, nagyon kis kivétellel ugyanazok nyertek, akik eddig is, nézhetjük a 8. 9. 10. bajnokikat nyerőket. Mikor lesz már valami reform, változás? Csak mert ez a -3 nem az. Lehetne pl. nézni a szerzett LE diffet, ha nagyobb mit tudom én 3M-nál, akkor induljon eggyel feljebb! Most jöhet akkor mindenki azzal, hogy miért büntetnénk a "jó" játékot. Az, hogy naphosszat a gép előtt tud ülni valaki arra várva, hogy kijöjjenek a farmok 15% alól, az minden, csak nem "jó" játék. Viszont kétségkívül eredményes.
Pontszám: 4.01
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1009. hozzászólás - 2010.02.05. 15:00:18 (Válasz Mortu #1008 hozzászólására.)
Kb. négy hónapja nem portyázok, csak nagyon elvétve. Vadászok vf-el, meg sem tudom lépni a köv. kategóriát egy hónap alatt. Akkor ez hol is igazságos?
Pontszám: 5.54
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1010. hozzászólás - 2010.02.05. 15:04:53 (Válasz Maci #1007 hozzászólására.)
^^ Remélem örülsz.

"Majd ha sikerül jobban játszanod, mint a többiek, és büntetni fognak ezért, rájössz, hogy miről beszélek."

Miből gondolod hogy nem játszok jobban mint a "többiek" nagyrésze? A gond azzal van, hogy bármit írok a már bevezetett újításokkal kapcsolatban, mindig a sírást kapom vissza. Bármily hihetetlen, az újítást azért vezették be mert a játékosállomány nagyrésze akarta. Akkor felmerül bennem a kérdés, kik a fontosabbak, az a pár emberke akik már rendelkeznek egy rakat medállal (és azért küzdenek hogy mégtöbb legyen), vagy azok akik csak szeretnének. Arról nemis beszélve hogy eddig egy újításhoz sem volt közöm, ergo egy hszt sem írtam ezekkel kapcsolatban, és mégis leolt a veteránok nagyrésze minden egyes alkalommal. Persze kivagyokén hogy beleszóljak pár hónap játékkal magam mögött...
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 4.44
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1011. hozzászólás - 2010.02.05. 15:11:51 (Válasz Razz #1010 hozzászólására.)
Abból gondolom, mert nem éreztem a hozzászólásodban az átgondoltságot. Egyből jött a reakció a hozzászólásomra, ráadásul túl sok konstruktivitás nem volt benne, egyszerűen csak annyi, hogy ne sírjak.

Most leírtad azt, amire már válaszoltam is, korábban. A "játékosállomány nagy része" akarta.
Persze, hogy akarta, de nem azért mert igazságos a sok bajnokit nyertekkel szemben.
Igen, azért küzdünk, hogy még több legyen. És még egyszer: Ezzel nem a többieknek lesz esélye, hanem maximum 1-2 embernek. Ez miért is jobb? Olyan győz le, akit egyébként le tudnék valószínűleg győzni? Lehet én vagyok a lassú felfogású, de nem találom fair-nek a dolgot.

És hangot adtam neki, bár már hónapok óta nem érdekel a fórum, ezért "feljöttem". Mert kb. ami eddig érdekelt a játékban a szövitársaimon kívül ez volt. Egy CÉL! Ami a játékban csak bizonyos részeredmények adnak (szakifejlesztés, jó porty diff, bármi amit el akarsz érni), de amikor már azok megvannak, nincs mit elérni.
Pontszám: 6.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1012. hozzászólás - 2010.02.05. 15:16:38 (Válasz Maci #1011 hozzászólására.)
Lehet hogy én vagyok vak, de én úgy látom hogy nyertél.

Ma, 14:00 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Sameed

Vagy csak én nézek félre valamit?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.08
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1013. hozzászólás - 2010.02.05. 15:18:58 (Válasz Mortimer #1012 hozzászólására.)
Nem Sameedról van szó, ővele nem játszok már egy ideje. Azért jelentkeztem, mert katakombából is működött..
Pontszám: 6.96
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1014. hozzászólás - 2010.02.05. 15:29:13
megkéne szuabni h pl egy embernák max hány medálja lehet!!
Pontszám: 2.10
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1015. hozzászólás - 2010.02.05. 15:31:30 (Válasz Gaara96 #1014 hozzászólására.)
Mivel a játék végtelen, ezzel csak azt érnéd el, hogy hosszabb idő után mindenkinek lenne bajnoki medálja. Pedig a medál lényege, hogy csak az adott kategória azon karakterei kapjanak belőle, akik a bajnokin a legerősebbnek bizonyulnak.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.62
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1016. hozzászólás - 2010.02.05. 16:32:54
nem értem, miért most a sírás, hogy mínusz van. sok sportágban ismert a hendikep fogalma, ráadásul el is lehet adni a sok plecsnit. de oké, legyen sírás, mert nagyobb a kihívás, ahogy látom sokakat nem zavart a dologt, de miért pon most? ha nyert volna a kollega, akkor nem sír?
Pontszám: 2.88
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1017. hozzászólás - 2010.02.05. 16:34:42 (Válasz Mortu #1008 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2010.02.05. 14:58:00
Újabb bajnoki, megint nem történt semmi változás, nagyon kis kivétellel ugyanazok nyertek, akik eddig is,


mondod ezt azután, hogy az előző bajnokin 4 új győztes is akadt. és mondod ezt azután, hogy 68 eddigi győztes ezúttal nem győzött. a szintek legjobbjai már elég nagy számban rendelkeznek győzelemmel, így persze, hogy nehéz hirtelen, előzetes siker nélkül bekerülni a krémbe.
Pontszám: 2.59
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1018. hozzászólás - 2010.02.05. 17:58:09
a korlátozás célja gondolom az volt, h azokat hátráltassa, akik a bajnoki medál után 1 hónapig katakombáznak, avagy nem, de közben nem csinálnak semmit, így a köv bajnokijuk eleve garantált, hiszen semmi nem változik. V2-n van pár ilyen bajnok, ma el is bukott pl az egyik a negatív módosítók miatt. én ezt jónak tartom, mert ha valaki kemény, akkor ne mindig ugyanott legyen az.
Maci: 1 hónap alatt VF-fel is lehet szintet lépni, igaz, kategóriát nem biztos.
Pontszám: 4.98
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1019. hozzászólás - 2010.02.05. 18:14:02 (Válasz winnie #1016 hozzászólására.)
Mondj egy példát kérlek az Olimpiáról!

Kíváncsian várom!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.05
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1020. hozzászólás - 2010.02.05. 19:12:56
Jajj winnie, nyugodtan szólíthatsz macinak, nem kell kollegázni

Egyszer már a módosító előtt végigvitatkozták néhányan ezt a sportágas handicap-es dolgot, nem akarom újra elkezdeni..

Ebben a dologban nem értünk egyet, van ez így
Pontszám: 6.93
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője