Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
201. hozzászólás - 2008.12.05. 17:46:48 (Válasz Otoaak #200 hozzászólására.)
Hát akkor tényleg nem lesz igy Figyi ez egy ilyen játék, ezek a szabályok, élvezd, én is azt teszem, meg kiröhögöm a 4 szintröl letámadokat, föleg, hogy még ugy is csak 0 Le-vel mernek ütni
Jó játékot, és nézd az ut napfényes oldalát
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.17
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
202. hozzászólás - 2008.12.05. 20:38:51
Jó lenne, ha a wiki-n sem csak az eredmények, hanem az is rajta lenne, hogy kiken verekedték át magukat a bajnokok!!!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 4
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
203. hozzászólás - 2008.12.05. 20:42:26
Trueblood 13. szintűként indult (Rubinszemű Éjvirág nagy bánatára, aki most is, mint az előző viadalon, a döntőben tőle kapott ki...).
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
204. hozzászólás - 2008.12.05. 20:50:17 (Válasz Kyron #202 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.05. 20:38:51
Jó lenne, ha a wiki-n sem csak az eredmények, hanem az is rajta lenne, hogy kiken verekedték át magukat a bajnokok!!!


ember, akkor tegyél érte. írj nekik, hogy írják le neked, hogy kikkel küzdöttek. a wikit mi (te, én) szerkesztjük. ne csak várd a sült galambot és panaszkodj:)
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
205. hozzászólás - 2008.12.05. 20:55:24
Világ2, 1. kategória:

1. kör Tyeoral vs Echo
2. kör Tyeoral vs Silver Line
3. kör Tyeoral vs ChDragon
4. kör Tyeoral vs Stonebacsi
5. kör Tyeoral vs MuChaCho
6. kör Tyeoral vs Tripodex
7. kör Tyeoral vs Bregdar
8. kör Tyeoral vs Damien
9. kör Tyeoral vs Lámika
10. kör Tyeoral vs Mulder

Szerencsésen nyertem... nem dicsekvés (na jó kicsit az ), hanem írták, páran, hogy érdekelné őket a dolog és a wikibe nem piszkálnék bele...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
206. hozzászólás - 2008.12.05. 23:32:50 (Válasz Mortimer #178 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2008.12.05. 14:08:07
Bár már talán késő, de remélem hogy ezen a viadalon rendes egyenes kieséses "fára-bontott" levezetést kapunk kézhez, és nem csak egy egyszerű kis listát néhány harc eredményével.


viszont, ha, akár 5 percenként jelennének meg a körök eredményei, akkor az éppen online játékosok örülhetnének valaminek:)

Igen, ezek jogos észrevételek, és mivel sokaknak tetszene, meg is fogom csinálni, viszont csak a következő utáni viadalra tudom ígérni.


Köszönjük szépen!

De had elégetlenkedjek mégegy sort, nem a Viadal ellen, hanem a Viadalért.

Sokkal imponálóbb lenne ha nem a jelenlegi, meglehetősen semmitmondó és kedvölő "Kiestél az x. fordulóban! Pont. " c. megoldás jelentené a Bajnoki Viadalokat. Jelen viadal kategóriánként egyetlen embernek nyújt élményt (az első helyezettnek, mert ő nem ezzel a szöveggel szembesül). Úgy vélem nem nagy elvárás, ha a többiek is szeretnének szórakozni egy ilyen virtuális megmérettetésen. A TF olimpiák hangulatát kellene idézni. Azaz:
- svájic fordulók és csak utána egyenes kiesés (reálisabb és izgalamsabb lenne, plusz akik első-második fordulóban egyébként kiesnének, ilymódon nekik is jutna némi móka)
- előre nem látható (fordulónként lapozható) eredmények
- végleges levezetés az indulókról és helyezésükről
- nem csak első, de a dobogós helyezettek kihirdetése (ez esetben nyilván kell egy 3. vs 4.), esetleg nekik is vmi jelképes díjazás
- körlevél a helyzettekről mint a kvízolimpián


Nem vagyok programozó, de talán mindezek megoldása nem lenne nagy ördöngősség. (ha mégis elnézést)
Ha ez mind megvalósulna, akkor lenne egy igazán színvonalas és kellemes foltja a Végzetúrnak, ami a többi hasonló játék fölé emelhetné (az ötlet már alapból nagyszerű, de a megvalósítás -már elnézést- pocsék) és azt hiszem joggal várná mindenki várakozással telve a viadalokat.

Üdv:
Aurri
A hozzászólást Aurri módosította 2008.12.05. 23:38:14-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
207. hozzászólás - 2008.12.06. 17:08:49
Sziasztok. Az érdekelne, hogy a bajnoki viadalon ellopott kiégett ősköveimet visszakaptam-e, mert nem tudom, hogy mennyinek kéne lenni. Mivel a TP és ÉP vesztés nem valós, az se lenne éppen igazságos, ha megrövidítettek volna két őskővel.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
208. hozzászólás - 2008.12.07. 07:52:18
A 2. világ 10.-11. szintűeknek rendezett viadala:

1. kör DeSide vs Sászió Te győztél!
2. kör DeSide vs Draxo a néma sárkány Te győztél!
3. kör DeSide vs Rockatansky Te győztél!
4. kör DeSide vs Platina Ribizli Te győztél!
5. kör DeSide vs Redswift Te győztél!
6. kör DeSide vs Lucinda Letifer Te győztél!
7. kör DeSide vs Gandalf Gandalf győzött!

A 2008. December 05. napon megrendezett viadal győztese a te kategóriádban: Gandalf
Gratulálok neki, a döntőben legyőzött.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
209. hozzászólás - 2008.12.11. 20:35:21
Üdv mindenkinek! Próbálom összeszedni, a Világ1 második bajnokijának eredményét, amit remélhetőleg a Wikire is fel tudok majd tenni! Ehhez kérnék egy kis segítséget! Írtam leveleket a bajnokoknak és ők nagyon rendesen vissza is írtak. Nagyjából megvan a sorrend csak a kategóriákkal van egy kis gond!Leírom, hogy mit szedtem eddig össze, kérem ellenőrizzétek ha hibás szóljatok itt, a játékban(ugyanez a nevem) vagy az e-mail címemen!!!

Kategória , Győztes

8.-9. szintűek, Maul
10-11. szintűek, Beneth
12.-13. szintűek, TrueBlood
14.-15. szintűek, Hollaa
16.-17. szintűek, ???????
18.-19. szintűek, The Angel
20.-21. szintűek, Horror
22.-23. szintűek, T_1337 a buta zúzógép
24+ szintűek, Sardullah Sharpa

A 14.-15. szintnél van valami gáz, valakit rossz helyre írhattam. Még 1 bajnok nem jelzett vissza, de ő 20. szintű és beleegyezése nélkül nem akarom kiírogatni a nevét.
Bárki bármit tud segíteni, szívesen fogadom!!!
A hozzászólást Kyron módosította 2008.12.12. 06:35:21-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
210. hozzászólás - 2008.12.12. 06:07:47 (Válasz Kyron #209 hozzászólására.)
Én 16. szintűként indultam a viadalon, és nekem nem Hollaa-t írja a kategóriám győztesének...
LE veletek! )
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
211. hozzászólás - 2008.12.12. 06:34:18 (Válasz Gdd808 #210 hozzászólására.)
Igen Hollaa már írt, hogy ő a 14.-15. szintűeknél győzött! Javítom. Köszi a segítséget, ha kérhetnélek privátban elküldenéd a győztes nevét, hogy írhassak neki, vagy javítsam, ha szerepel a listán?
A hozzászólást Kyron módosította 2008.12.12. 06:34:36-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
212. hozzászólás - 2008.12.12. 15:53:44
16-17. Sanyi a Jani

Nem fog bántani
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
213. hozzászólás - 2008.12.12. 22:35:13 (Válasz CaveMaN #212 hozzászólására.)
Köszi! Közben már írt!!
Kész a lista, elküldtem az illetékeseknek, most várom a választ!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
214. hozzászólás - 2008.12.18. 12:52:07
van ra esely hogy normalisabb rendszerben fog folyni a bajnoki viadal?
pl. most vertem ketszer egymas utan (merthogy visszajott ) sz@rra azt, akitol a bajnoki viadal legelso koreben kikaptam, es ezzel ki is estem...
legalabb 2 vagy 3 csata kene paronkent, es abbol vagy a sebzesek osszeget nezni, vagy a gyozelmek szamat...
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
215. hozzászólás - 2008.12.18. 13:36:53 (Válasz bokorn #214 hozzászólására.)
Pont azért van ez a rendszer, hogy ne legyen egyhangú, mindig ugyanazoknak a győzelmével záródó viadal. Ha nem lenne ekkora szerepe a randomnak benne, csak még tovább erősítené azokat az embereket, akik amúgy sincsenek rászorulva.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
216. hozzászólás - 2008.12.18. 13:42:36 (Válasz Lanmandragoran #215 hozzászólására.)
Ez így meg szimplán igazságtalan. Ha a random dönt, akkor felesleges az egész viadal, ilyen alapon véletlenszerüen sorsolhatnánk 6 jutalmat az összes játékos közül.

Szerintem igenis látszania kellene az eredményen, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. Melyik a nyerőbb taktika, a kritikus ütés vagy a szívósság egekbe emelése? A szakértelmekre, vagy a tulajdonságokra fordított LE érte meg jobban? stb.

8. szinten persze csak a LE mennyisége számít, de 21-en már az is, hogy azt a félmillió LE-t, amit a szintek alatt eddig kaptál összesen hogyan osztottad be. De ezt most teljesen annulálja a random, és csak 35-40. szinten lesz teljesen kizárva az eredményekből.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
217. hozzászólás - 2008.12.18. 15:27:47 (Válasz Mortimer #216 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.12.18. 13:42:36
Ez így meg szimplán igazságtalan. Ha a random dönt, akkor felesleges az egész viadal, ilyen alapon véletlenszerüen sorsolhatnánk 6 jutalmat az összes játékos közül.

Szerintem igenis látszania kellene az eredményen, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. Melyik a nyerőbb taktika, a kritikus ütés vagy a szívósság egekbe emelése? A szakértelmekre, vagy a tulajdonságokra fordított LE érte meg jobban? stb.


ne viccelj már. nem voltak megérdemeltek a győzelmek? nem lehetett tudni, hogy ki fog nyerni nagy valószínűséggel, nem voltak álomdöntők? ugyan már.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
218. hozzászólás - 2008.12.18. 15:32:59 (Válasz winnie #217 hozzászólására.)
"ne viccelj már. nem voltak megérdemeltek a győzelmek?"

Hát tudod, ha a bajnokság kihirdetése után 2 perccel simán megverem a kategória bajnokát, majd utána egy nappal a felettem lévő kategória bajnokát is (kétszer is), akkor azért elgondolkozok, hogy jó-e ez a rendszer így.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
219. hozzászólás - 2008.12.18. 15:34:22 (Válasz bokorn #214 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2008.12.18. 12:52:07
van ra esely hogy normalisabb rendszerben fog folyni a bajnoki viadal?
pl. most vertem ketszer egymas utan (merthogy visszajott ) sz@rra azt, akitol a bajnoki viadal legelso koreben kikaptam, es ezzel ki is estem...
legalabb 2 vagy 3 csata kene paronkent, es abbol vagy a sebzesek osszeget nezni, vagy a gyozelmek szamat...


ja, vagy addig, míg nem nyersz te. hogy még véletlenül se legyen esélye a gyengébbnek. sőt, adjuk oda előre a díjakat. sőt, portyán is legyen 20 nyert meccs és csak akkor győzhessen valaki.

fura, hogy még mindig ez a nóta. a való életben sincs így, bármilyen sportban kikaphat az első az utolsótól. egyszer, de kikaphat. hiába nyerne egymás utén kilencszer. nem mindenhol van visszavágó.
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
220. hozzászólás - 2008.12.18. 15:38:12
Megint magam ellen kell hogy beszéljek:)

Azzal együtt jónak tartom ezt a lebonyolítási rendszert, hogy esélyesként kihullottam Maul ellen az utolsó vagy azelőtti körben, már nem is tudom (és ezúton gratulálok neki). A francnak se kell, hogy minden bajnokságot ugyanaz nyerjen. A döntőbe gyenge karakter úgysem juthat el, mindenképpen a legerősebbek közül fog kettő találkozni egymással.
Ki lehetne írni x nyert meccsig is, az lenne ám a nagy izgalom, még viadal sem kellene, lehetne a díjkiosztóval kezdeni:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!