Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
461. hozzászólás - 2009.03.06. 18:28:34
Én viszont vagy lemaradtam egy módosításról, de tudomásom szerint a 11. (mint én) szintnek külön kategória van (az utolsó ilyen). 12-13-tól van összevonva egybe.
Ha a wikidot a helyes, akkor hogyan lehet egy 12. szintű végzetúriember az én kategóriám győztese?
Előre is köszönöm a felvilágolásra szánt időtöket.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
462. hozzászólás - 2009.03.06. 18:32:31 (Válasz Meridiath #461 hozzászólására.)
a nevezése után lépett szintet
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
463. hozzászólás - 2009.03.06. 18:42:53 (Válasz CaveMaN #460 hozzászólására.)
Egesz egyszeruen felhaborito, hogy ekkora randommal dolgozzanak. Egesz egyszeruen ertlmet veszti igy a bajnoksag.

Sokkal tisztabb akkor, ha mint mar irtam, minden szinten sorsoljanak ki egy-egy ilyen medalt, es kesz.
Akkor nem lehet hoborogni, mert tiszta sor, miert kapja aki.
Akkor nem olnek bele az emberek a strategiajuk kidolgozasaba orakat, ne adj isten napokat.
Akkor nem lesznek olyanok, akik ertetlenkedve allnak az egesz szemfenyvesztes elott.
Akkor nem lesznek olyanok, akik tisztessegtelen lepeseket kezdenek el feltetelezni az eredmenyek lattan.
Akkor nem lesznek olyanok, akik celkent tekintenek egy ilyen "esemeny" megnyeresere.

Mar csak az az egy kerdesem van:
Ezek utan milyen celt tuzzon ki maga ele az, aki meg jatszani szeretne?

Meg mindig kivancsian varom egy felelos szemely valaszat, erveleset, esetlegesen konkret szamadatait, amivel bizonyitani tudjak, hogy erosebb karaktertol kaptam ki, es melto helyre kerult a szintemen a medal.
Ezt speciel eleg nehez lesz bizonyitaniuk, mert eddig tolunk aki nekiment, az agyon is vagta ...
Pontszám: 1.50
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
464. hozzászólás - 2009.03.06. 18:43:11
Én is erre gondoltam, de meglehetősen árgus szemmel néztem a toplistát előző nap... Ez csak akkor lehet ha március 5 éjfél után/hajnalban nevezett, kihagyva egy egész napi beépíthető LE-t, és rögtön utána szintet lépett. Utána már nem láttam (nem mellesleg nagy megkönnyebbülésemre, ami így utólag végülis mindegy.)

Tehát akkor nincs változás.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
465. hozzászólás - 2009.03.06. 18:46:17 (Válasz McPaul #463 hozzászólására.)
"Ezek utan milyen celt tuzzon ki maga ele az, aki meg jatszani szeretne?"

Nem is tudom... esetleg a szórakozást?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
466. hozzászólás - 2009.03.06. 18:48:57 (Válasz McPaul #463 hozzászólására.)
McPaul, én szeretnélek valahogy megvigasztalni, de nem tudom hogy fogjak hozzá. Megtapasztaltam az ún. "random" szebbik és csúnyábbik végét is, és hagytam is abba már V2-es pályafutásomat, mert egyszerűen nem jött össze semmi, amíg a V1-en de.
Ha tervező vagy célorientált vagy, akkor dolgozz ki másik stratégiát, csak tudd azt, hogy nincs 100% esélyed sosem, és próbáld meg örömmel tenni, ne pedig konoksággal.
Ha egyszer igazságtalanul rossz eredmény jön ki, ugyanúgy az oddsok egyszer nonszensz helyzetben billenhetnek a te oldaladra is.
Próbáld a célhoz vezető utat is élvezni, pláneha egy játékról van szó.

Ennyi telt tőlem. Fel a fejjel.
Pontszám: 8.25
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
467. hozzászólás - 2009.03.06. 18:56:28 (Válasz Meridiath #464 hozzászólására.)
Elég ha kiírják a szavazást te nevezel és már léphetsz annyi szintet amennyi jól esik. Akkor is a nevezésed aktuális állása számít.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
468. hozzászólás - 2009.03.06. 18:58:24 (Válasz Meridiath #466 hozzászólására.)
Hidd el, nagyon elveztem az utat idaig.

Viszont azert nem vagyok hajlando fizetni, hogy igazsagtalan modon, hihetetlen nagy programozoi hiba miatt a munkam gyumolcset ne elvezhessem ki.

Egy viadalon amit kokemenyen, egyenesen meghatarozhato, es meg is hatarozott ertekek helyett pusztan a szerencse dont el nem kivanok resztvenni. Egesz egyszeruen nincs ertelme. Az nem Viadal. Ugy hivjak szerencsejatek. Abbol pedig, ha mar fizetos, akkor olyat valaszt az ertelmes ember, amiben van is penzjutalom.

En a tudasom szerettem volna osszemerni olyan emberekkel, akiknek hasonlo az erdeklodesi koruk. Nem azt, kinek dob a gep nagyobbat...
Ez igy egyszeruen felhaborit.
Pontszám: 1.80
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
469. hozzászólás - 2009.03.06. 19:03:34 (Válasz Meszy86 #467 hozzászólására.)
Jójó, csak nem értem a logikát. : )
Utolsó pillanatban nevezni = plusz pár TÖ vagy szerencse vagy nemtom.
Pontszám: 3.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
470. hozzászólás - 2009.03.06. 19:04:48 (Válasz Meridiath #469 hozzászólására.)
Azon a szinten amin nevezett erősnek fog számítani, míg ha új kategóriába kerül, ott a gyengébbek közt lenne
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
471. hozzászólás - 2009.03.06. 19:07:47
Itt van korunk egyik fura pénzszerzési formája, a póker. Nézzünk egy tournament típusú versenyt. Ott is megesik, hogy 80-20 esélyarányra mégis a gyengébb kéz nyer [több pénzt, nagyobb elismerést]. A másik emelt fejjel veszít, mert tudja, hogy jobb, csak épp nem volt szerencséje, de hosszú távon úgyis ő a jobb.

Sose feledd: csak véges sokszor veszíthetsz!
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
472. hozzászólás - 2009.03.06. 19:13:27 (Válasz Meridiath #469 hozzászólására.)
cirip mondta jól kiszámolta hogy kedden ér a szint végére berakták a nevezést majd nevezett. Utána lépte meg csak a szintet amivel már másik kategóriába került volna és ott esélye sem lett volna. Ezért tett ő is így.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
473. hozzászólás - 2009.03.06. 19:21:18 (Válasz Meszy86 #472 hozzászólására.)
Ha ugyanarról beszélünk, akkor viszont vasárnap reggel lépett 10-ről 11-re. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy a 10-esben szeretett volna indulni, mert nagyon sokáig állt azon a szinten, csak nem sikerült neki ottmaradni a bajnoki kiírásáig - bár így is nyert.
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
474. hozzászólás - 2009.03.06. 19:24:07 (Válasz Semelyik #471 hozzászólására.)
Koszonom

Ezen most mosolyogtam egy jot, pedig hihetetlen merges, duhos es indulatos allapotban vagyok.
Maradjunk a hasonlatodnal, a pokernel.
Hala a kemgombnek, itt nem lehet bloffolni. Kb olyan mintha az ellenfeled nyilt kartyakkal jatszana.
Majd hirtelen kijelentenek, hogy az ellenfelednek csak egy asz magas lapja van, neked fullod, megis o nyert.

Nem a vereseggel magaval van bajom. Eddigi tizenegynehany evnyi online-jatekbeli tenykedesem soran nem egyszer koppintottak az orromra, de akkor mindig megvolt a logikus, tisztan ertheto magyarazat ra, es volt eselyem a hianyossagom potlasara, strategiam atgondolasara, amivel legkozelebb visszafizethettem a kolcsont.

Itt erre nincs lehetosegem. Nalam joval gyengebbtol kaptam igen-igen csufosan, es nem azert mert barhol is rossz lett volna a strategiam. Azaz nem tudok valtoztatni rajta.
Osszes leszurheto tanulsag a jelen allas szerint, hogy ne vegyek reszt rajta. Csakhogy igy meg nincs mas cel...
Pontszám: 3.60
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
475. hozzászólás - 2009.03.06. 19:25:42 (Válasz Anababa #473 hozzászólására.)
De azért így neked sem volt olyan rossz
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
476. hozzászólás - 2009.03.06. 19:27:59 (Válasz Meszy86 #475 hozzászólására.)
Nem hát...
Ha maradt volna esélytelen lettem volna ellene, így is volt két nehéz ellenfelem.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
477. hozzászólás - 2009.03.06. 19:30:16 (Válasz McPaul #474 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.03.06. 19:24:07
Csakhogy igy meg nincs mas cel...



1 hónap múlva lesz a következő viadal ne add fel készülj arra és légy olyan erős hogy a random sem cseszhessen ki veled. Egyébként magas szinten több esélyed lesz kisebb szinten sokkal nagyobb a random. tehát annyit ajánlok neked ne add fel játsz a sokat élvezd a játékot ez fontos. ÉS elérheted a célod a bajnoki medált.

Ha nem hiszed nézd meg az én példámat az első viadalomon simán kikaptam egy jóval gyengébb tag ellen.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
478. hozzászólás - 2009.03.06. 19:30:39 (Válasz McPaul #468 hozzászólására.)
Azt hiszem, hogy ideje lenne befejezned a hisztit, hihetetlen modon lejaratod vele magad. 12 éves gyerekek hisztiznek így, ha kiütöd a bábujukat ki nevet a végénben.
Pontszám: 9
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
479. hozzászólás - 2009.03.06. 19:36:02 (Válasz McPaul #474 hozzászólására.)
A statisztikát elnézve nem "jóval gyengébb" ellenféltől kaptál ki. Nagyságrendileg egy kategóriában vagytok, ekkora különbségek mellett bármi megtörténhet. Száz csatából mondjuk nyolcvanat te nyernél, de most a másik húszból jött be egy. Pech. Ne várd már el, hogy azért, mert valamivel jobb vagy, mindig te nyerj.

A múltkor olyasvalakitől kaptam ki, akit előtte napokig pofoztam, és a szimuláción is 20:0 jött ki a javamra.
A ti esetetekben korántsem ilyen egyértelmű a különbség.
Pontosan a te logikád szerint lehetne előre kiosztani a díjakat, hiszen akinek a legmagasabbak az értékei, az nyerne, oszt kész.
A hozzászólást Crimson módosította 2009.03.06. 19:38:13-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
480. hozzászólás - 2009.03.06. 19:52:52
Mit kell itt hisztizni ember?
Engem az első 2 viadalon úgy kivertek első 2 körben mint a sicc...És mégsem sírtam,most pölö trollagyarral(nem kőkarddal pedig azzal is mehettem volna)az 5.körig jutottam,a korábbiakhoz viszonyítva nem is rossz.
Szóval abba lehet hagyni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője