Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
61. hozzászólás - 2008.11.03. 22:19:47 (Válasz Ravenwood #60 hozzászólására.)
Ha jól van megirva, akkor nem. De láttam már néhány bugot ebben a játékban, igy nem vennék rá mérget... Persze az is érdekes rpg szempontból, hogy a szövetségi erődöt övező védőfal miért véd a bajnoki viadalon az aréna közepén.
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
62. hozzászólás - 2008.11.03. 22:47:17 (Válasz Batu #61 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.11.03. 22:19:47
Ha jól van megirva, akkor nem. De láttam már néhány bugot ebben a játékban, igy nem vennék rá mérget... Persze az is érdekes rpg szempontból, hogy a szövetségi erődöt övező védőfal miért véd a bajnoki viadalon az aréna közepén.



Mert a szövetség erődítményében az ott maradottak folyamatos imája kiterjeszti a falakon túlra is a védelmet és a bajnokuk feje felett és a teste előtt a hordaszínében játszó erőtérként jelenik meg.

Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
63. hozzászólás - 2008.11.04. 06:13:04
Délután 2-kor ezekszerint lesz eredmény? Pfu, izgulok
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
64. hozzászólás - 2008.11.04. 06:49:37 (Válasz masterv #38 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2008.10.31. 13:08:09
Elnézést hogy belevauvau,de tényleg, a gyakorlótér és a védőfal miért tétel egy ilyen versenyen? A két harcos a saját gyakorlóterén árnyékboxol a védőfalak tövében? Akkor hogy verik képen egymást? Remélem értitek a példát! Ez egy viadal,ahol egyforma esélyeket kell biztosítani a harctér által! Nekem van bőven mindkét bónuszból,mégsem tartom fairnek a dolgot. Gondolom erre majd jön a válasz hogy mennyire nem jó ez,mert van aki csak épített és abból van bónusza,erre előre is válaszolok: egy kőműves ne akarjon már gladiátorviadalt nyerni! (remélem ismét érthető a hasonlat)
Elvégre ezt a fajta versenyt egyének vívják a képességeikkel,nem pedig klánok az épületeikkel! Esetleges megoldás lehet még,hogy mindenki kapjon egyenlő bónuszt,amit a lebonyolításra alkalmas aréna ad! (+3/+3) mindenkinek,és ezzel kilőve a sok épületes túlerő és a kevéssel járó hátrány is.


Nem vagom teljesen. Aki epuletet epitett az arra koltotte a LE-t nem? Aki nem epitett az a tulajdonsagait novelte ehelyett. Miert kene az egyiknek szamitania es a masiknak nem?
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
65. hozzászólás - 2008.11.04. 08:13:39 (Válasz Kocos #64 hozzászólására.)
Azért, mert szerepjátékosan tekintve elég hülyén jön ki, hogy egy szövetségi védőfal miatt nagyobb a védőértéked egy gladiátor arénában, illetve azért, mert rengeteg klánban vannak építőrabszolgák, akik felépítik a harcosok helyett az épületeket. Nagyon kevés olyan induló lesz szerintem, aki épített annyit, hogy ha azt a tulajodonságaira áldozta volna, akkor meg lenne neki a +6/+6 vagy a +9/+9. Ezenfelül a szerencse tulajdonság is számít a harcban, ha nem is sokat, amit pont azért kapsz, hogy ha építessz is nőljön valamelyik tulajdonségod.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
66. hozzászólás - 2008.11.04. 08:22:20
Nekem főleg azért szúrt szemet, mert ez is a nagy szövetségeket támogatja. Ugyan most még eléggé egál a helyzet, és +6 vagy +9 annyira nem jelentős, de 1, vagy még inkább 2 hónap múlva csatadöntő szerepű lehet, hogy kinek milyen nagy szövetségbe sikerült bejutnia. Ez - leginkább alacsony szinteken - észrevehetően torzítani fogja a bajnoki viadalt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
67. hozzászólás - 2008.11.04. 08:51:59
Gondolom, bonyolultabbá tette volna a kódot, ha nem vesznek figyelembe minden bónuszt, hanem csak egy részét. Másrészt nem hiszem, hogy később nagy jelentősége lenne. Elég kicsi az esély, hogy egy nagyobb szövibe kezdő vagy jóval gyengébb karakter be tud jutni. Ezt most nem azért írom, mert nagyképűek a nagyobb szövik, de mivel a nagy szövikbe általában mindig van jelentkező fentebbi szinteken is, így válogathatnak és nyilván az erősebbet fogják bővítésnél befogadni. Ha meg valaki mégis bekerül, akkor lélekkutat töltenie kell, ahhoz, hogy használhassa, tehát ő is hozzájárul.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
68. hozzászólás - 2008.11.04. 14:08:35
Nem az volt, hogy szintenkent lesz egy kategoria? Ehhez kepest az en kategoriamban egy 14. szintu kari nyert, en meg csak 13 vagyok.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
69. hozzászólás - 2008.11.04. 14:09:35 (Válasz Ricardo #65 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.11.04. 08:13:39
Azért, mert szerepjátékosan tekintve [...]


Szerepjatekosan? He?
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
70. hozzászólás - 2008.11.04. 14:10:49 (Válasz Kocos #68 hozzászólására.)
Gondolom még szintlépés előtt nevezett.
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
71. hozzászólás - 2008.11.04. 14:11:13 (Válasz Kocos #68 hozzászólására.)
gondolom még 13. szintűként nevezett...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
72. hozzászólás - 2008.11.04. 14:14:38
Nem tudom mi a baj a szerepjátékosan kifejezéssel ...

Egyébként meg lehet tudni, hogy hány fordulós volt az adott szinteken a viadal? Érdekelne, hogy kb hol eshettem ki.

Egyébként tipikus, a villámom akkor sebzett 16-ot (smaragdosként elég komoly taum és IQ-val) mikor az ellenfelem méregfelhője 51-et. Nagyjából a végén is ennyi volt a sebzés különbség. Mindamellett gratulálok Darksolnak, örülök, hogy a későbbi győztestől kaptam ki (bár remélem nem az volt a döntő.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
73. hozzászólás - 2008.11.04. 14:15:10
Nálam adatbázis hibát ír, szóval fogalmam sincs az eredményekről.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
74. hozzászólás - 2008.11.04. 14:16:12
Ja, hogy nem az eddigi csatáknál kell nézni.

Nyertem, tök jó. Mi a jutalmam?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
75. hozzászólás - 2008.11.04. 14:17:59
Nálunk 4 körös volt, a döntőben kikaptam
Mortimer, a játékban ki vagy?
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
76. hozzászólás - 2008.11.04. 14:19:58
Ja, egy bug!!!!!

Az állatomat, amikor gyógyítom, akkor ugye egyet gyógyul, és számol vissza 30percről...én közbe portyáztam, és jött velem akkor is.
Ugyanezt megcsináltam bajnoki viadal előtt is, gyógyítottam egyet rajta, és áááá, mondom nem várom meg, hogy leteljen a 30perc, eddig is jó volt, és úgy jelentkeztem, és nem jött velem az állatom....
szíííívááááás.......
tehát erre mindenki figyeljen legközelebb.....

Amúgy ez mindenképp hiba, mert vagy ne jöjjön portyázni se az állat, vagy jöjjön gyógyulás alatt viadalra is....ezen buktam el a meccsem, met pici volt a különbség sebzésbe, és azt az állatom simán kompenzáta volna....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
77. hozzászólás - 2008.11.04. 14:20:09 (Válasz Trinigan #75 hozzászólására.)
Asmodeus Mortimer
Nezz ra a karlapodra, kaptal egy bajnoki medalt.
A hozzászólást Kocos módosította 2008.11.04. 14:20:57-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
78. hozzászólás - 2008.11.04. 14:21:33 (Válasz Ricardo #72 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.11.04. 14:14:38
Nem tudom mi a baj a szerepjátékosan kifejezéssel ...


Mondjuk, hogy ez nem szerepjatek.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
79. hozzászólás - 2008.11.04. 14:21:56 (Válasz Kocos #77 hozzászólására.)
Ja, látom, +1 mindenre. Nem rossz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
80. hozzászólás - 2008.11.04. 14:22:53 (Válasz Mortimer #66 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.04. 08:22:20
Nekem főleg azért szúrt szemet, mert ez is a nagy szövetségeket támogatja. Ugyan most még eléggé egál a helyzet, és +6 vagy +9 annyira nem jelentős, de 1, vagy még inkább 2 hónap múlva csatadöntő szerepű lehet, hogy kinek milyen nagy szövetségbe sikerült bejutnia. Ez - leginkább alacsony szinteken - észrevehetően torzítani fogja a bajnoki viadalt.


Az nem eleg ha belepsz. Fel is kell tolteni a kutat. Az sokkal tobb LE, mint felnovelni a tulajdonsagokat.
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője