Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1061. hozzászólás - 2010.05.07. 18:47:07 (Válasz Mona89 #1058 hozzászólására.)
Neked már húzza a nyakad a viadalokon a sok medál
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.22
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1062. hozzászólás - 2010.05.07. 18:55:50
Az lehet logan, de kétszer egymás után , ugyan attól nem tudom elfogadni az eredményt , ha egy szintén velem egy szintű , ugyan abban a szöviben lévő játékos nevét láttam volna hogy kikaptam tőle, akkor elfogadnám, mert inkább ő lett volna ennek a kategóriának a nagy esélyese. A szimuláció 10ből még vagy 3 szor döntetlent is dobott , tehát annyira egybe vagyunk mind szakira mind tulajdonságra mind állattartásilag , hogy simán döntetlenezhetnénk is akár, arra el tudom fogadni hogy random. Erre sajnos nem .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 4.96
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1063. hozzászólás - 2010.05.07. 19:48:43 (Válasz Mona89 #1062 hozzászólására.)
Kétszer egymás után is egyest dobtál egy tízoldalú kockával. Ez ugyan pech de nem szabad rajta ennyire elkeseredni. Ha ez vigasztal, ma én is max. egyest vagy kettest dobtam.
Hype, v1
Pontszám: 6.54
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1064. hozzászólás - 2010.05.07. 20:09:25 (Válasz Mona89 #1062 hozzászólására.)
Ki nyert a te kategóriádban? Mellesleg azt se felejtsd, hogy élesben te a 6 bajnoki medálodból pluszt kapsz, míg a viadalon az minuszolja a tulajdonságaidat! (Lévén nem cél, hogy ugyanaz sokszor nyerjen). Ha az ellenfelednek nem volt még eddig, akkor az is billentheti a mérleget.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.69
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1065. hozzászólás - 2010.05.07. 20:17:10
Igen bele van kalkulálva a 6 minusz is . Egyébbként kaladar nyert , és ha eddig nem nevesítettem a dolgot , akkor engem meg ditt vert el . Az én favoritom pedig meg yoli lett volna ,lehet gömbözgetni találgatni, akar mi, ez már így alakult , ekkora random mellett nem lehet semmit tenni , csak azt az egyett nem értem még , ha ekkora a random akkor miért is , nem az egész vu egy kategória, hisz 140tövel meg egy buzogánnyal is lehet nyerni 1 szinten .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 7.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1066. hozzászólás - 2010.05.07. 20:47:40 (Válasz Mona89 #1065 hozzászólására.)
Nem 6 mínuszt kap, hanem plecsninként 3-at az adott szinten, így akár -18as módosítók is lehettek.
Pontszám: 6.64
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1067. hozzászólás - 2010.05.07. 21:33:41
Szerintem meg , olyan mintha egyett se nyertem volna a bajnokin.ugyanis az elözön szintén ebbe a kategóriába szintén ditt vert el, és szintén ugyan abba a körbe, és minden ugyan az volt. igy neki volt -3 mindenre ha már itt tartunk mivel az elözöt ditt ugyan abban a kategóriába nyerte, tehát még egy pont az érthetetlenségem okára. csak ez most esett le. Nem az bánt hogy kiestem , nagy kaland, yoli volt a legesélyesebb , és sehol sincs. Gondolom ö és érthetetlenül áll a dolog elött , de ez van .Ha yoli döntözik velem az egy reális kép, ott tényleg azt mondom random, és nyer, gratulálok neki , és kész .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 4.96
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1068. hozzászólás - 2010.05.07. 21:36:12 (Válasz Mona89 #1058 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2008.12.02. 12:48:05
A mostani viadalon 2 szintenként lesznek a kategóriák (8-9. szint, 10-11. szint, stb)

És a viadalokon nem számít a láthatatlanság, a segítségnyújtás, és a portya-fáradtság. (az előzőn se számított).


Yolit is kicsapta Kaladar, TGOW-t, meg téged meg Ditt.
De pocsék dolog ez Mona...
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.41
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1069. hozzászólás - 2010.05.07. 22:05:58
Aha. Tehát minden a legnagyobb rendben a bajnokikkal .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 4.23
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1070. hozzászólás - 2010.05.07. 22:07:11 (Válasz Mona89 #1069 hozzászólására.)
Míg nyerted rendben volt vele minden?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.25
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1071. hozzászólás - 2010.05.07. 22:19:31 (Válasz Mona89 #1069 hozzászólására.)
Tőlünk is estek ki emberek esélytelenekkel szemben, nem is egy ilyen eset volt, velem is történt már ilyen. Mégsem írok/írunk tele itt a fórumon 2 oldalt a rinyálásommal... Tedd túl magad rajta! Mit vársz, Miklós adjon neked soron kívül egy bajnokit?
Pontszám: 6.61
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1072. hozzászólás - 2010.05.07. 22:30:15
Semmit. mondjuk hogy ne forgassátok ki a szavaim , de a 2 oldalból már csak egy az igaz, és ha olvasnátok akkor megértenétek mondandóm lényegét.Na majd ha nektek nem tetszik valami, majd én is kifikázlak benneteket , úgy látszik ez a trendi itt .Maximuss irására reagáltam , utána csak válaszolgattam de kár volt.Még nyertem a bajnokikat , az se volt jobb mert ismeröket löktem ki , de azokban a csatákban volt legalább reális érték, kép hogy hányadán állunk. a mostaniakban semmi.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 4.83
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1073. hozzászólás - 2010.05.07. 22:34:53 (Válasz Mona89 #1072 hozzászólására.)
Részemől semmi kiforgatási szándék nem volt.
De hogy gratuláció helyett idejössz és körülkérdezed, hogyan is lehetett csalnia, hogy nyerjen ellened, az nc. esemény.

Pontosan tudom milyen vacak azt látni, amikor egyik esélyesünk kiüti a másikat szövin belül, megértem, ha bánt.
De csak mert Dittet nem ismered, még nyerhet kétszer.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.53
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1074. hozzászólás - 2010.05.07. 23:08:17
Mona: csak azért írok, mert fülembe jutott pár vádaskodásod a szövink egyik tagjával kapcsolatban. Így ez közvetve a Gaia ügye is. Miszerint ez több mint random és itt valami bűzlik, meg ki fogod deríteni. Az elegáns bajnokhoz méltó mentalitás iylen esetben bizony az, hogy gratulálsz a legyőződnek, még ha az esélytelenebb is volt papíron nálad és nem pedig, hogy keresed az okokat -nyilvánosan- hogy ugyan miért is kaphattál ki megint.

Papíron én is Mona-Yoli döntőt jósoltam, de téged mégis Ditt ütött ki, Kaladar meg mindent vitt. Hacsak nem hívnak Begginernek (aki engem speciel 3x-ra vág haza) egy minimális rizikófaktor azért mindig marad mindenki számára a küzdelmek során. Szerencsére.

Nem akarlak megbántani, de 5 bajnokival a zsebedben ez nekem egyszerűen úgy tűnik hogy nem tudsz veszíteni.
Ha nem tudod elfogadni, hogy Te is állhatsz a rosszabbik végén, tényleg azt javasolom ne nevezz a bajnokikra.

Azzal viszont egyetértek, hogy ráférne egy alapos reform a bajnokikra (de nem a random miatt). Én már számos -meddő- próbálkozást tettem, mindhiába, úgy látszik már ezt kell elfogadnunk. Pl. Ha kapnánk 'ágrendszert' a viadal végén a'la TF olimpia (amit Baraty már nagyon rgéen megigért és elvileg a rendszer ezt eleve tárolja) máris egész máshogy csapódna lenne annak a -mondjuk- 255 embernek aki kiesett, mint most amikor minden csak az elsőről szól az összes többi induló vesztes (mennyivel érdekesebb lenne, ha mindenki láthatná, hogy pl. nini Mona legjobb 8-ig jutott és az előző havi bajnok verte ki, aki viszont az idei bajnoktól vérzett el a döntőben).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.08
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1075. hozzászólás - 2010.05.07. 23:34:41
Gratula Karaynak, a Primal Gods első Bajnokának.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.23
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1076. hozzászólás - 2010.05.07. 23:37:54 (Válasz Byzon #1059 hozzászólására.)
Üdv Byzon!

Köszönöm!

Egyébként Aurri egy ilyen fás ábrázolás zseniális ötlet, szerintem még izgalmasabbá tenné a bajnokit.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.85
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1077. hozzászólás - 2010.05.08. 06:55:39
Meglepő és egyben mulatságos.

Azt mondják kétszer nem léphetsz ugyanabba a vízbe! Asszem Mona Neked sikerült és ezért a behonál

jogot formálhatnál vmilyen ékszerre ha lehet ne egy már meglévő csak átnevezett .jpg-re...

Én általában a 7-8 körben kapok ki Begginer-től Mást sosem tudok csak gratulálni Neki.

Eddig betudtam annak a ténynek, hogy a penge profizmus helyett én a játék napi élvezhetőségét tettem

előtérbe. Ditt-hez járkáltam, nem volt gond/ Majd lesz/ aztán jött Aurri és levitt 5kLE-t. A módosítókkal ez

kb 12-13-t hozott Neki. Aztán jött megint és otthagyott 10k-t. Hát ilyen ez.

A bajnokira tényleg ráférne vmi, de megfigyelve a készítőt hossabb távon, beleértve akár a mostani eventet

erre vajmi kevés az esély. Marad a gyík random, ahol adott napon sosem jön a krit vari még 200TÖ-SZÖvel kissebb

ellenfél esetén sem. Na, ez gyanus
Pontszám: 6.36
irritálóTamassorosFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1078. hozzászólás - 2010.05.08. 10:56:52
Én Mona győzelmét vártam a kategóriámban, így kicsit meglepett, hogy én nyertem. Persze nem érdemtelenül hiszen én is folyamatosan fejlődöm és csak azért, mert alacsonyabb a TÖ-m még a lényeges tul-ban erős vagyok:) Egyébként ilyen szoros volt Yoli-val a csatám, talán csupán szerencse, hogy én jöttem jobban ki belőle.
A csatában összesen 1991 sebzést okoztál, és 1839 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Pontszám: 6.69
fórumozóErepublikFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1079. hozzászólás - 2010.05.08. 12:36:39
Mona lehet hogy yolival kellett volna döntőznöd de ha a tö-dből kivonod a viszonylag magas egészséged és mágiád(amik ugye harcban nem számítanak) akkor kb ott vagy ahol(vagy lejjebb) kaladar és neki ez a két tulajdonsága meg gyakorlatilag hiányzik(bocsi de igaz ) és így már az ő győzelme sem (csak) véletlen
A hozzászólást Erepublik módosította 2010.05.09. 08:27:39-kor
V1-Erep - Velim Cervesiam
Pontszám: 5.07
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1080. hozzászólás - 2010.05.08. 14:23:16
Bár nálunk is ennyire több esélyes lenne a kategória. Legalább van nálatok némi izgalom. Mona, Yoli, Kaladar, TGOW, vagy éppen a fekete ló, Ditt Begginer egyel fentebb senkinek nem ad esélyt (nem mondom hogy nem érdemtelenül persze).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.41
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője