Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
321. hozzászólás - 2009.01.08. 21:17:15 (Válasz Crimson #315 hozzászólására.)
Crimson arra a koszhadt enyészmesterre gondolsz?
Már mindenki Trollagyarral szaladgál a szinteden, meg alatta is
Azért sok szerencsét neked
Rádfér
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
322. hozzászólás - 2009.01.08. 22:15:13 (Válasz Almási Viktor #321 hozzászólására.)
Sosem voltak túlzott ambícióim, főként ami a viadalokat illeti, meg aztán teret kell hagyni a nagyhangú, feltörekvő ifjú titánoknak is;-P
A trollagyarra majd költök, ha ez a békanyúzó már elvásott:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
323. hozzászólás - 2009.01.08. 22:16:05 (Válasz Stubb #265 hozzászólására.)
Idézet: Stubb - 2009.01.06. 14:29:51
Nem, dehogy. Természetesen nem így gondolom. De nem akarok visszamászni megint a "szintvisszamaradt karakterek" problémához. Csak ez egy 22-es csapdája. Pont ezért nem szint, hanem "súlycsoport" alapján kéne besorolni a karaktereket. Tudom hülye példa de szted mennyi esélye pl. Kokónak vmelyik Klicskó ellen? Pedig lehetnének egy csoportban hiszen mindketten 34 évesek (nem nem annyi idősek, csak mondtam egy számot...). Talán így érthetőbb a problémám. Ennek ellenére benevezek én is, veszteni nem veszítek semmit.


Már megbocsáss, de a szintvisszamaradott pontosan azért marad vissza, hogy a szintjén - meg fölötte jópár szinttel - ne nagyon legyen ellenfele, és ha jól csinálja akkor nem is nagyon lesz. Épp ezért a példád tökéletes: ez olyan mintha a pehelysúly exvilágbajnokát elküldenénk pár súlycsoporttal feljebb, hogy a saját súlycsoportjában a gyengébbek is érvényesülhessenek. Ugyan miért?
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 6
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
324. hozzászólás - 2009.01.08. 23:13:41
Javaslat:

1. Szintenkénti viadlat kell rendezni. Ez az igazságos.

2. Ha egy adott kategóriában nincs legalább 10 nevező játékos, akkor abban a kategóriában ne legyen viadal.

Ennyi.
Pontszám: 8.40
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
325. hozzászólás - 2009.01.09. 01:28:44 (Válasz Gillbates #324 hozzászólására.)
Idézet: Gillbates - 2009.01.08. 23:13:41
Javaslat:

1. Szintenkénti viadlat kell rendezni. Ez az igazságos.

2. Ha egy adott kategóriában nincs legalább 10 nevező játékos, akkor abban a kategóriában ne legyen viadal.

Ennyi.


a második pont különösen igazságos..
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
326. hozzászólás - 2009.01.09. 01:37:55 (Válasz Kukatz #314 hozzászólására.)
Idézet: Kukatz - 2009.01.08. 19:40:06
Gratulálok a fejlsztőknek az informáltatásról. Hétfőota zeng a forum erről, de már megbocsájts basztak kitenni időben a szabályokat/besorolásokat. Remekül tükrözi ez a fejlesztők trehányságát és nemtörödömségét...


Hát tudod, amikor a fő fejlesztő azzal kezdi, hogy beteg volt, nem tudott előbb foglalkozni vele, akkor talán meg lehet azt a kritikát máshogy is fogalmazni, nem ilyen primitív, bunkó módon. Erre tényleg csak Winniet tudom idézni: Intelligencia, ember!

Nem kötelező indulni a viadalon, sőt ha szerinted ennyire pocsékul dolgoznak a fejlesztők, akkor játszani sem muszáj, nem hal bele senki, ha egy taplóval kevesebb lesz.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.44
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
327. hozzászólás - 2009.01.09. 02:25:33 (Válasz Gillbates #324 hozzászólására.)
A szintenkenti dolog jo, foleg alacsonyabb szinteken.

A legelorebb tartoknak viszont buntetes lenne, ha ok nem kuzdhetnenek egymassal... Pedig, igazabol, ok - O - mar most is bajnok es ot/oket koveti mindenki.

Nem tudok kulonosebben jo megoldast a problemara, sajnos. Az se jo, ha 4-en csataznak, az se ha nem csataznak, az sem ha beszoritanak 6 szinttel alacsonyabbakat ugyanabba a kategoriaba.

Mindezek kozul talan megis az a legelfogadhatobb, ha egy par szintet osszevonnak, es meg ha kevesen is, de megkuzdenek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
328. hozzászólás - 2009.01.09. 05:36:50
A bajnoki medál szerintem csak szimplán ne számítson a viadalon, viszont ne lehessen ugyanabban a kategóriában indulniuk _a_győzteseknek_, amelyben már győztek.

Egyébként tisztelem az optimizmusodat, de szerintem lesz itt még szükség a kategóriák mozgatására.


Ezen kívül azon gondolkodtam, hogy az egyenes kieséses rendszerben hogyan oldjátok meg az egyenlő csataszámot. Ideális esetben ugyanis egy kategóriában 2 hatványa darab végzetúrnak kell jelentkeznie. Ellenkező esetben vannak, akik többet csatáznak másoknál és mint állítjátok, ebben a szerencse vezérelt játékban Dávid is győzhet Góliát ellen, azaz aki egyel többet csatázik, mint mások, egyel több esélye van kiesni.

[szerk] Még egy megjegyzésem lenne. Sokan támadjátok a fejlesztőket. Első reakcióként én is szoktam, de aztán mindig gondolkodom picit. Kérlek, mielőtt felháborodtok, gondoljátok végig:

1, Január első (másfeledik) hete van. Tegye fel a kezét aki dolgozik és teljesen simán indult az éve. Gondolom, ez a Beholdernél sincs máshogy.

2. A Végzetúr elvileg egy ingyenes játék. Erről, ha vitázunk ne ebben a topicban tegyük. Mondjuk úgy, hogy lehetne ingyen is játszani. Mint ilyen, nem hiszem, hogy bármilyen követelésünk lehetne a fejlesztést illetően. Ajándék lónak örüljünk, ha van nyerge.

3. Annak aztán tényleg örülni kell, hogy havonta van ilyen lehetőség és nem félévente.
A hozzászólást gtadl módosította 2009.01.09. 05:44:50-kor
Pontszám: 5.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
329. hozzászólás - 2009.01.09. 08:00:38 (Válasz gtadl #328 hozzászólására.)
1. Valóban. De ez már a harmadik viadal, és már a második előtt is egy héttel elkezdtük kérdezgetni a kategóriákat, hogy mi hogy lesz. Nem pár napos téma ez, hanem másfél hónapos.

2. A kategóriák egy héttel a viadal előtti kijelölése nem fejlesztés, hanem puszta tényközlés. Ehhez nem kell programozni semmit.

3. Mivel normál vadászattal kb. 5 nap egy szintlépés, félévente nem sok értelme lenne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.75
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
330. hozzászólás - 2009.01.09. 12:07:50
Papa, kezdőődiiik..
Pontszám: 8.25
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
331. hozzászólás - 2009.01.09. 12:11:33
jaja már nagyon vártam rá

és nagyon megszívtam. Pont akkor neveztem be amikor 14. szintű voltam meg a gyöngébbik állatommal portyázgattam és lehet h akkor energialövedékem volt
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
332. hozzászólás - 2009.01.09. 12:12:45
Kb mennyi idő múlva lesz eredmény?
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
333. hozzászólás - 2009.01.09. 12:13:09
nálam még nincs eredmény..
Pontszám: 7.44
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
334. hozzászólás - 2009.01.09. 12:16:06
lehet h most sorsolják ki h ki ki ellen legyen vagy vmi ilyesmi... <@: )
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
335. hozzászólás - 2009.01.09. 12:18:45
Kb 14-kor lesz eredmény.
Pontszám: 6.83
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
336. hozzászólás - 2009.01.09. 12:52:47 (Válasz Maci #330 hozzászólására.)
Eddig mindig 2 órakor volt eredmény

Egyébként is, te ne izgulj Én rád fogadtam és tuti megnyerem a fogadást Magamra sokat nem mernék feltenni.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.09. 12:53:18-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
337. hozzászólás - 2009.01.09. 13:16:20 (Válasz CaveMaN #336 hozzászólására.)
Minden olyan felvetes ellenere, hogy tul keson kerult bejelentesre a kategoria valtozas, a mostani viadal az uj kategoriak szerint fog futni?

Szeretnem ha nyilvanossa tennetek egy statisztikat, hogy ki hanyadik szinten nevezett. Feltetelezem, hogy erosen lathato lesz a paratlan szintek folenye - ami az elozo kategoriakban az eredmenyesebb szint volt.

Ezutan, nezzetek meg, hany ember szamitasat huztatok keresztul azzal, hogy 20. szint felett atirtatok a kategoriakat. Ezek azok, akik 21, 23, 27 es 29. szintrol neveztek (25 nem, mert az megmaradt ugyanugy kategoriaelsokent). Ennyi embernek okoztatok csalodast, kiabrandulast, melyet ket nagyon egyszeru modon el lehetett volna kerulni:

- Korabban bejelentitek a valtozast (minimum energia)
- Elozo szabalyok szerint futtatjatok a mostani viadalt (minimum energia)

Sajnos ennyit sem er meg.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.09. 13:19:31-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
338. hozzászólás - 2009.01.09. 13:36:21 (Válasz Simon #337 hozzászólására.)
Mondjuk őszintén szólva, azzal hogy te 23-on neveztél, nyugodtan beleveheted a sorba a 25. szintet is Ami nyilván nem vigasztal téged, de minket sem 25-ön.

Előző szabályokkal kapcsolatosan egyetértek teljes mértékben. Nekem nincs olyan információm, hogy a tegnap meghirdetett változott volna. Végeredményben, ez van. A következőre tudunk rendesen készülni, örüljünk annak.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.09. 13:39:08-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
339. hozzászólás - 2009.01.09. 13:57:10 (Válasz CaveMaN #338 hozzászólására.)
Legyen igazad!
Ugyan nekem ezlesz az első bajnokságom, de nagyon látszik, hogy a rendszer közel sincs az elfogadható szinten. Majd idővel biztosan változik a dolog.
Annyiban tartok a dologtól, hogy a magasabb szinten a alacsonyabb helyre eső játékosok lázongani fognak, hozzáteszem jogosan, ezért megint megprobálnak majd finomítani a dolgon. Remélem ha ezlesz akkor legalább 2-3 nappal ezt azért velünk is tudatni fogják, hogy a mostani affért elkerüljük.
A hozzászólást Kukatz módosította 2009.01.09. 13:58:03-kor
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
340. hozzászólás - 2009.01.09. 14:00:50 (Válasz Kukatz #339 hozzászólására.)
Végeredményben, ha fix kategóriák lesznek, nagyjából mindenki előre fogja látni, hogy hova fog kerülni. Illetve a kiíráshoz képest követő 4-5 napban még igazíthat a karakterén. Ennyiből mindenképp jobb, annyiból rosszabb, hogy akit nem nagyon érdekel ez a fajta igazgatás, és 23-on van, nagyon kevés esélye lesz megnyerni a kategóriát, emiatt lehet, hogy nem is nevez inkább.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.09. 14:01:35-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!