Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
81. hozzászólás - 2008.11.04. 14:25:39
Azért azt is látni kell, hogy bárki győzhetett volna, mert ugyan 9. kör volt, de az utolsó négyben már _teljesen ugyanolyan_ felszerelésü karakterek harcoltak, az utolsó két körben pedig ezen túl mindkettőnknek volt kereskedelme/szívossága. Szóval ebben a kettőben bármikor veszíthettem volna.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
82. hozzászólás - 2008.11.04. 14:26:02 (Válasz Mortimer #73 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.04. 14:15:10
Nálam adatbázis hibát ír, szóval fogalmam sincs az eredményekről.

Ezért sry, ez javítva, most már az eddigi csaták oldalon is meg lehet nézni a viadal csatákat.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
83. hozzászólás - 2008.11.04. 14:29:04
Eloszor is gratula az osszes gyoztesnek!

Annyit szeretnek hozzafuzni, hogy ha nem vagja agyon a rendszert, akkor nem lehetne-e ezt a viadalt svajci rendszerben lebonyolitani? En most ugyan a 4. korben estem ki, szoval legalabb volt mit olvasni, de akit elso korben elvernek annak eleg semmitmondo lehet egy ilyen viadal...
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
84. hozzászólás - 2008.11.04. 14:34:29
eleg gyorsan kiestem (2. kor), de amugy jo volt, johet meg ilyen

azt jol latom, hogy a 13. es 14. szint ossze volt vonva?
A hozzászólást bokorn módosította 2008.11.04. 14:34:55-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
85. hozzászólás - 2008.11.04. 14:38:09 (Válasz bokorn #84 hozzászólására.)
"5. A viadal során a játékosokat kategóriákra bontjuk. Az első viadalon minden szint külön kategória lesz, kivéve a legfelső kategória, ahol várhatóan a két legmagasabb szint játékosai fognak versenyezni. "
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
86. hozzászólás - 2008.11.04. 14:44:08 (Válasz Mortimer #85 hozzászólására.)
na de mi volt a legfelso kategoria? azt latom, hogy most hogy all a toplista, de hogy a bajnoksag kezdeten mi volt, azt passz...
igazabol csak azert erdekel, mert en kozvetlenul szintlepes elott neveztem, hogy ne verjenek szet friss 14. szintukent, nevezes utan meg elkoltottem kb. 10ezer LE-t feljesztesre, amit ezek szerint siman bevihettem volna a bajnoksagba is...

na mind1, lenyeg hogy jo volt, a nyertes dija meg szinten nagyon jo, tul sokat nem erosit, de a semminel megis tobb, meg lehet vele buszkelkedni
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
87. hozzászólás - 2008.11.04. 14:50:11 (Válasz Endyr #83 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2008.11.04. 14:29:04
Eloszor is gratula az osszes gyoztesnek!

Annyit szeretnek hozzafuzni, hogy ha nem vagja agyon a rendszert, akkor nem lehetne-e ezt a viadalt svajci rendszerben lebonyolitani? En most ugyan a 4. korben estem ki, szoval legalabb volt mit olvasni, de akit elso korben elvernek annak eleg semmitmondo lehet egy ilyen viadal...


ez egy plusz lehetőség, egy jutalom játék és már ebből is több kéne? bár mondjuk biztosan akad olyan, aki szívesen nézne egy számoszlop helyett kilencet, mondjuk.
Pontszám: 7.50
irritálóOrizaNő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
87. hozzászólás - 2008.11.04. 14:50:11 (Válasz Endyr #83 hozzászólására.)
Svájci-rendszer nagyon jó lenne, annak idején esélytelenként is szerettem a TF-olimpiai fordulóimat olvasni.
Erről a mostani dologról: 210-es tulajdonságösszeggel, 9. szinten nem számítottam magam az esélyesek közé, de a történteknél többet vártam; 1. körben kiütött egy bohóc, szar cuccokkal, 142-es (!) tul. összeggel!
Egy vicc, hogy a Tihor-random máshogy működik, mint akármely más random az egész Univerzumban
Pontszám: 6.50
irritálóEl PresidenteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
89. hozzászólás - 2008.11.04. 14:56:22
Kérdés: azt meg elhet tudni, hogy a viadal hány fordulós volt egy adott szinten?
Nálunk pl van olyan, aki hatodik körben kapott ki.
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
90. hozzászólás - 2008.11.04. 14:58:24 (Válasz Oriza #87 hozzászólására.)
Én nem éreztem a randomot a 9. szinten. Esélyesként mentem és úgy nyertem, hogy a döntőben a második legkeményebbet (Dutch Schefert) vertem meg. Ez szerintem így tiszta, amúgy meg tényleg jobb a svájci rendszer, mert akár az első fordulóban is összerakhattak volna vele...
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
91. hozzászólás - 2008.11.04. 15:06:17
Hali mindenkinek, gratula a győzteseknek!

Én abszolut korrekt ellenfelet kaptam, vagy ő támadott meg, fogalmam sincs, mert nem tudtam hazaérni 2-re Elso forduloban ki is kaptam, kozel azonosak voltak a tulpontjaink es a felszerelésunk is, de azért érdekelne, hogy a gyakorlatban hogy is zajlott le ez az egész. Olyan volt, mint egy szimpla portya, fel voltak sorolva a 8. szintuek, aztan bumm bumm akit tudok utok, vagy random sorsoltak mindenkinek ellenfelet, aztan aki tovabbjutott kapta a kovetkezot? Valaki ossza meg az élményt amiről lemaradtam, Köszi!
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
92. hozzászólás - 2008.11.04. 15:07:23 (Válasz bokorn #86 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2008.11.04. 14:44:08
na de mi volt a legfelso kategoria? azt latom, hogy most hogy all a toplista, de hogy a bajnoksag kezdeten mi volt, azt passz...
igazabol csak azert erdekel, mert en kozvetlenul szintlepes elott neveztem, hogy ne verjenek szet friss 14. szintukent, nevezes utan meg elkoltottem kb. 10ezer LE-t feljesztesre, amit ezek szerint siman bevihettem volna a bajnoksagba is...

na mind1, lenyeg hogy jo volt, a nyertes dija meg szinten nagyon jo, tul sokat nem erosit, de a semminel megis tobb, meg lehet vele buszkelkedni


Nem erősít?????? Hát, ha azt nézzük, hogy mindenhez csak 1-et ad, az nem tűnik soknak...de ha azt nézzük, hogy mondjuk 11-es szintűként kn minden egyes statra ha rányomsz egyet, az olyan 10.000LE.....sztem az elég soknak tűnik, nem?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
utáltTekiimadoFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
93. hozzászólás - 2008.11.04. 15:14:42 (Válasz Jeriko #20 hozzászólására.)
Szerintem korrekt a nyeremény
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
94. hozzászólás - 2008.11.04. 15:15:38
Ez igaz, és ez egyre több LE-t fog jelenteni..
De: a mágia és az egészség nem számít, a taumaturgia és az erő se túl fontos...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
95. hozzászólás - 2008.11.04. 15:18:03
Azért nem rossz, valljuk be
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.11.04. 15:20:46-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
96. hozzászólás - 2008.11.04. 15:20:32 (Válasz Eardog #92 hozzászólására.)
Nem erősít?????? Hát, ha azt nézzük, hogy mindenhez csak 1-et ad, az nem tűnik soknak...de ha azt nézzük, hogy mondjuk 11-es szintűként kn minden egyes statra ha rányomsz egyet, az olyan 10.000LE.....sztem az elég soknak tűnik, nem?


nem azt mondtam, hogy nem erosit, hanem hogy "tul sokat nem erosit"
a minden tulajdonsagra +1 az TO-ben +7, egy 300 TO-s karakternek ez +2%...
es ahogy mar mondtak elottem, egy magia vagy egeszseg +1 nem sokat befolyasol a karakter erejen, tehat ettol a dijtol nem fog vegigverni egy rakas mas karaktert, a tobbiekhez kepest csak hajszalnyival lett erosebb

de azert erdekelne, hogy szerinted mi lett volna a jo dij, 10LE?
Pontszám: 5
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
97. hozzászólás - 2008.11.04. 15:27:21 (Válasz bokorn #96 hozzászólására.)
Én mondjuk őskövekre számítottam volna, mivel aki megteheti, az valoszínüleg ugyis megveszi a prem. cuccokat, így meg legalább aki esetleg nem, de van annyira tehetséges, hogy megnyeri a viadalt, az esetleg erősítheti magát prem cuccokkal. Jo eleg bugyuta elképzelés, mert ha megnézzük a szintenkénti éllovasokat, mind tele vannak a legdurvább tárgyakkal, meg sokat a tehetség sem számít a játékban, inkább a szerencse. De ilyen alapon aki tehetséges, vagy szerencsés, jelen pillanatban tökmind1, az szerintem jobban örült volna 50 őskőnek pl. Viszont ha ilyen unique cuccokat adnak, az is teljesen korrekt... Szerintem később úgyis kitalálnak valami csalafinta dolgot az alkotók
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 3
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
98. hozzászólás - 2008.11.04. 15:33:46 (Válasz bokorn #96 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2008.11.04. 15:20:32
Nem erősít?????? Hát, ha azt nézzük, hogy mindenhez csak 1-et ad, az nem tűnik soknak...de ha azt nézzük, hogy mondjuk 11-es szintűként kn minden egyes statra ha rányomsz egyet, az olyan 10.000LE.....sztem az elég soknak tűnik, nem?


nem azt mondtam, hogy nem erosit, hanem hogy "tul sokat nem erosit"
a minden tulajdonsagra +1 az TO-ben +7, egy 300 TO-s karakternek ez +2%...
es ahogy mar mondtak elottem, egy magia vagy egeszseg +1 nem sokat befolyasol a karakter erejen, tehat ettol a dijtol nem fog vegigverni egy rakas mas karaktert, a tobbiekhez kepest csak hajszalnyival lett erosebb
de azert erdekelne, hogy szerinted mi lett volna a jo dij, 10LE?


Nem a díj teljesen jó, de sokat is ér, én azt mondom...tehát jó hogy sokat ér, jó hogy ez lett a nyeremény, és kár hogy nem én kaptam:)
Amúgy zafíros vok, inkább közelharci, de vegyes. Mágia és egészség sokat számít, mert ha nincs életed, nem tudsz portyázni, max 2-3-at aztán pihizned kell, és akkor nem lesz extra LE, és akkor nem leszel a legjobbak között:) És mivel legmagasabb szinten nem ritka a 200as ÉP vesztés egy csatában, ezért ha nem fejleszted az életed, akkor szívás van....Mágia ergo, villámcsapás 60VP, ha 200VP-d van, alig dobsz belőle párat, és veheted a sok zöld italt, évagy pihenhetsz...közvetlen nincs nagy hatása harcba, közvetve annál nagyobb
Taumaturgia szintén fontos, bár ÍQ fontosabb sztem is, de Tau növelése, növeli a varázslat sebzését....
grat én is a győzteseknek, ha még nem tettem volna meg
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
99. hozzászólás - 2008.11.04. 15:59:15
Ez a Bajnoki viadal jo nagy baromsag.
Azokat tapoljuk, akik mar amugy is taposak... ennek mi ertelme van???
Pontszám: 4.89
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
100. hozzászólás - 2008.11.04. 16:02:00
Mint megtudtam a győztestől (Darksol) csak a dőntőben kaptam ki. Így azért kicsit keserű szám íze, hiszen a villámom ebben a csatában nem talált, még én itt nem dobtam meg a spell elleni mentőt. Ettől függetlenül esélyesként indultam a viadalon és a legjobb négybe vártam magam, ez be is jött. Egyenes kiesésben mindig lesznek szerencsések, illetve pechesek, ez már csak ilyen. Szerintem talán inkább a párosításonkénti 3 viadalt (2 győzelem) kellene bevezetni. Valószínűleg akkor is második leszek, de egy 2-1 es vereségnél talán nyugodtabb a lelkem.

Illetve "kicsit" elfogultan mondom, de szerintem a 2. és a 3. is kaphatna jutalmat.

U.i.: 9. szinten 9 fordulós volt a viadal.
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.11.04. 16:03:40-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!