Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
601. hozzászólás - 2009.04.27. 11:02:06
8. lenne a helyes érték szokásos péntek stb. hétfő ellen az szól hogy lévén háromnapos ünnep sokan nem lesznek gépnél, vagy csak keveset és inkább elutazva szabadban töltik az időt. De ha megvan a döntés tudjuk meg mielőbb kérlek!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
602. hozzászólás - 2009.04.27. 11:02:52
Jó a hétfő. Most én pl úgy számoltam, hogy 8.án lesz. Valaki meg biztos úgy hogy 1.én. Pont a kettő között van, sztem megfelelő.

De tényleg lehetne valami szabályosságot belevinni. Pl Minden hónap első munkanap pénteke.
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
603. hozzászólás - 2009.04.27. 11:03:20 (Válasz Baraty #598 hozzászólására.)
Ezt nyilván a május 1 miatti kényszer szülte, szerintem ezen most nem kéne már tovább változtatni, különben csúsznak a következők is. Gondolom nem cél a munkapéntekek miatt hogy 3 hét teljen el két bajnoki között.
A későbbiekre maradhatna a hónap első péntekje, az szimpi.
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
604. hozzászólás - 2009.04.27. 11:11:43 (Válasz Sultankalifa #601 hozzászólására.)
Vagy: mivel azért kell a lejátszáshoz olyan nap, amikor itt tudtok lenni hogy biztos ne legyen gond, még egy olyan verziót is el tudok fogadni, hogy nevezni csak csütörtök éjfélig lehet, mintha pénteken lenne - viszont a tényleges legenerálása a viadalnak maradna hétfőre. Akkor az előre tervező játékosok nyugodt szívvel mennek el hosszú hétvégére, csak a csaták tényleges időpontja változna.

Oké-oké, izgulni akkor egy nap helyett hármon lehetne, de szerintem ez belefér :)
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
605. hozzászólás - 2009.04.27. 11:18:14
Én visszatérnék a jövő hét pénteki időponthoz.
A hétfő szerintem sok szempontból nem jó. Hosszú hétvége előzi meg, amikor mindenki más családi programot szervez be, kevesen fognak a gép elött ülni, és felklszülni a bajnokira. Valamint sokan el is felejtenek nevezni a viadalra, mivel nagy valószínűséggel ez alatt a három nap alatt be sem kapcsolják a számítógépet.
Most Május 8-án lezajló bajnoki után Jónius 5-én pénteken lenne a következő viadal. A két esemény között így is lenne 28 nap, ami elegendő szerintem.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.04.27. 11:18:42-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
606. hozzászólás - 2009.04.27. 11:22:54
Én a hétfőre szavazok, a következők meg lehetnének újra a hónap első péntekjén.

sokan arra készültek, hogy ha nem is most pénteken,de csütörtökön vagy jövő hét elején lesz.
Azokkal a jövő péntek lenne kitolás...
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2009.04.27. 11:32:11-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 3
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
607. hozzászólás - 2009.04.27. 11:25:38
Hétfő teljesen jó, ilyen hosszú idő felkészülésre még nem volt senkinek, nem tudom miért kellene változtatni rajta.
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
608. hozzászólás - 2009.04.27. 12:53:45 (Válasz Baraty #598 hozzászólására.)
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Ne olyan sokáááá már!!
8adika az nagyon soká van, a legutóbi az 3adikán volt

Miért nem jó az 5ödike??
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
609. hozzászólás - 2009.04.27. 12:57:40
Hosszú hétvége miatt én még meghagynám a hétfőt is nevezésnek, azaz 5-én futtatnám le, ha tehetnem, akik egész hétvégén odavoltak, azok tudjanak hétfőn rendbe rakni, és éjjel nevezni akár...
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
610. hozzászólás - 2009.04.27. 12:59:46
Vegyétek észre, hogy szinte teljesen lényegtelen a bajnoki időpontja, csak a nevezés időpontja számít. Ha ez ki van tolva egy-másfél hétre, akkor mindenki a lehető legoptimálisabban felkészülve tud nevezni.

Szóval mindegy, hogy hétfő vagy péntek, ha holnap déltől van a nevezés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
611. hozzászólás - 2009.04.27. 13:02:39
Igen én pont azért sírok Hogy a nevezés legalább 1-2odikára essen, ha lehet
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
612. hozzászólás - 2009.04.27. 13:28:25
5. éjfél-ig lehessen nevezni, az komprumisszumos középút!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
613. hozzászólás - 2009.04.27. 14:04:00 (Válasz Meridiath #603 hozzászólására.)
Idézet: Meridiath - 2009.04.27. 11:03:20
Ezt nyilván a május 1 miatti kényszer szülte, szerintem ezen most nem kéne már tovább változtatni, különben csúsznak a következők is. Gondolom nem cél a munkapéntekek miatt hogy 3 hét teljen el két bajnoki között.
A későbbiekre maradhatna a hónap első péntekje, az szimpi.


Miert kene, hogy csusszon a kovetkezo?
majus 8.
junius 5.
julius 3.
augusztus 7.
szeptember 4.
oktober 2.
november 6.
december 4.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
614. hozzászólás - 2009.04.27. 14:05:52
A hozzaszolasokbol egy dolog mindeenkeppen leszurheto. Sokan keszultek igy vagy ugy, tehat lenne igeny arra, hogy a bajnoki idopontja jo elore meg legyen hirdetve. (vö. 2 hetes jelentkezési periódus)
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
615. hozzászólás - 2009.04.27. 14:09:46 (Válasz Baraty #594 hozzászólására.)
A Május ötödikéhez közelebbi péntek egyébként is Május nyolcadika, nem pedig Május elseje, tehát nem is értem miért vetődött fel a hétfői verzió. Valamint Így is eltelik 4 hét a következő viadalig (Június 5. péntek).
A hozzászólást Ariel módosította 2009.04.27. 14:10:47-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.25
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
616. hozzászólás - 2009.04.27. 14:09:58
Vagyunk egypáran, mindenki más véleménnyel. Ez így persze nem fog eldőlni szavazásra meg csak nem írhatjuk ki

Szóval maradjon a hétfő, ha már ezt vetették fel Miklósék, aki nem lesz gép előtt, be tud nevezni csütörtökön, nem hiszem, h sok múlna ezen. Olyan úgyse lesz, ami mindenkinek jó
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
617. hozzászólás - 2009.04.27. 14:35:12
Jah én meg várhatok a nevezési időpontra napokig a katakombákban, VAGY leszek akkor hülye, hogy szintet lépek és megküzdök 2 szinttel erősebbekkel is Szal thx everybody, én tök úgy készültem erre, hogy 1 hónappal az előző után lesz a köv bajnoki, erre meg sokkal később, így most szívok mint az állat
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
618. hozzászólás - 2009.04.27. 14:43:41
nekem továbbra is teljesen mind1 mikor van...és asszem másoknak is jobban mind1 volna ha nem azlenne hogy ennyire flessleniük kell magasabb szinten azon hogy hol indul(melyik kategoriában) és hogy kik indulnak még abban vagyhogy xyl másik kategoriában indul-e...mar van pár atomtáp nagyragadozó...sőőt a legtöbb kategoriának megvan a papírformás eséylese...még így hogy 3 4 szint is lehet egy kategoria(mer aki erős az veszettül erős)...ám a darabolással(több kategoriával) talán kicsit ezen lehetne változtatni...noh mind1...tudom leírtaménmár ezt de szeretem magamat ismételni mer így mindig megtudok róla győzödni hogy "baszki Faktor má megint igazad van" =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.33
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
619. hozzászólás - 2009.04.27. 15:11:19
Alternatív megoldás:
6.-án, szerdán lesz, jelentkezni ehét szerdától lehet majd.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
620. hozzászólás - 2009.04.27. 15:15:46 (Válasz Baraty #619 hozzászólására.)
Ez tényleg kompromisszumost megoldás, tökéletes.

Az egész évre előre nem lehetne a többit is ehhez hasonlóan meghirdetni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!