Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
741. hozzászólás - 2009.07.23. 19:23:25
Remélem, legalább a születésnapi viadalon nyerek!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
kedvelt tagKriszoFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
742. hozzászólás - 2009.07.29. 10:55:30
Mintha ma volna esedékes a bajnoki viadal kiírása... Hahó Baraty! Megtennéd, hogy kiírod, a sok szegény érdekében, akik a katakombákban poshadnak?
Pontszám: 5.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
743. hozzászólás - 2009.07.29. 11:02:07 (Válasz Kriszo #742 hozzászólására.)
Kb 14-től írom ki, akkor lehet majd jelentkezni rá.
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
744. hozzászólás - 2009.08.03. 15:17:53
Valaki meg tudja mondani, hogy a bajnokin az épület bónusz hogy jön ki, meg úgy egyébként is?

Mert leírás szerint a védőfal akkor ad védelmet ha engem támadnak, a gyaktér akkor ad plusszt, ha én vagyok a támadó.
Ezek szerint a bajnokin ha a szerencse úgy hozza mert jobban építettem, akkor én vagyok a támadó, és nem számít a védőfal bónuszként nekem? Így ha van két védekezésre gyúrt karakter két 20-as védőfallal a háta mögött, akkor a támadó fél elesik +60 védekezéstől. Ergo esélytelen lesz a győzelemre mert a levegőt üti, míg a másik karcolásokat visz be, és győz.
Ha ez így van, ugyanez állna fenn a portyára is?
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
745. hozzászólás - 2009.08.03. 15:27:57 (Válasz Impopo #744 hozzászólására.)
Portyánál eddig is ha támadtál a +támadást kaptad meg,védekező félként pedig a védekezést.Nem mindkettőt egyszerre.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
746. hozzászólás - 2009.08.03. 15:33:13 (Válasz Impopo #744 hozzászólására.)
Bajnokin mindkét bónuszt megkapod.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
747. hozzászólás - 2009.08.03. 15:48:04
Nekrofun bónuszt is?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
748. hozzászólás - 2009.08.03. 16:28:20 (Válasz Nari77 #747 hozzászólására.)
Természetesen. Mindent.

Indoklásként a szisztémára olvasd el a topic első oldalát. Látható, hogy nekem már tavaly októberben nem tetszett.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
749. hozzászólás - 2009.08.05. 10:51:29
most írhatnám hogy én úgy izgulok a mai bajnoki miatt hogy hujuj mindjá magam alá csurrantok...az igazság azonban leginkább csak annyi hogy max azé izgulhatok hogy az első vagy második körben hullok ki ha pedig még a 3ikban is bentvok akkor már tapsolhatok...

de azé persze várom a viadalt...ezuton kívánok minden indulónak eredményekben gazdag csatákat...és remélem lesz pár kategoria ahol nem a papírforma fog érvényesülni...tehát esélytelen illetve kéteséyles testvéreim az Úr nevében hajrá...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.20
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
750. hozzászólás - 2009.08.05. 11:26:03
Én most izgulok,bár páran erősebbek de van esélyem...
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
751. hozzászólás - 2009.08.05. 11:47:31 (Válasz D4vid #750 hozzászólására.)
Nekem nincs, így nem is izgulok
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
752. hozzászólás - 2009.08.05. 12:24:47 (Válasz Dr_Faktor #749 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.05. 10:51:29
most írhatnám hogy én úgy izgulok a mai bajnoki miatt hogy hujuj mindjá magam alá csurrantok...az igazság azonban leginkább csak annyi hogy max azé izgulhatok hogy az első vagy második körben hullok ki ha pedig még a 3ikban is bentvok akkor már tapsolhatok...


mindig jó olvasni, amikor valaki ennyire pozitív GY/V aránnyal sajnáltatja magát, várva, hogy együtt érezzenek vele.
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
753. hozzászólás - 2009.08.05. 14:15:57
huhu 4ik körben estem ki(tapsol)...nahde kis zsörtölődés nekm 200as Iqm volt az ellenfelemnek 130as...szétvaráázsolta az arcomat...rámvert 600at én visszapiszkáltam 150et...hát nahh...nem elégedetlenkedés csakazé többet vártam volna egyébként meg 200IQhoz még annyit hogy az elötte lévő 3 csatámban eccer voltam kiugróan jó a mágiában a többiben a közelharcban kellett brilliroznom...

Winnie drága tudod hogy nagy tisztelőd vagyok de mértne hőzönghetnék ha kedvem van hozzá...ami meg a karimat illeti azok csak számok a számok meg nem mindig tükrözik egy karakter valós erejét max csak iránymutatók az én számaim pedig aztmutatják Shaktor egy aktív játékos aki nem is oly béna(de korántsem turbótáp)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
754. hozzászólás - 2009.08.05. 14:25:41 (Válasz Dr_Faktor #753 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.05. 14:15:57

Winnie drága tudod hogy nagy tisztelőd vagyok de mértne hőzönghetnék ha kedvem van hozzá...


épp ezt írom. hőzöngj. idézem magam: "mindig jó olvasni".

persze a diagnózis jó volt. sajnáltatás. "2-3. kör." erre? a 4.-be estél ki. és nem tapsolsz, mint ígérted, hanem mint írod zsörtölődsz.

erre céloztam, hogy aki jó, attól gáz olvasni, hogy "jaj, de gyenge vagyok", főleg, ha utána még "zsörtölődik" is, hogy elverték a 4.-be, meg, hogy 200-as az iq-ja...
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
755. hozzászólás - 2009.08.05. 14:27:26
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Eagle Eye vs Csabesz92 Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Eagle Eye vs Joker89 Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Eagle Eye vs Alice Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Eagle Eye vs Daemonprince Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Eagle Eye vs Gyepmester Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Eagle Eye vs Tryxike Te győztél! Csata megtekintése
7. kör Eagle Eye vs Darknesz Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Gratulálok minden bajnoknak(nálunk rajtam kívül még 2en bajnokok )
A hozzászólást D4vid módosította 2009.08.05. 14:29:03-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
756. hozzászólás - 2009.08.05. 14:38:09
nohde Dávid hát mitörtént veled...gratulálok =)

Winnie rágjam szét a lelked...legalább olvasdmár el a postjaimat léccives (ha valóban annyira jó olvasni) láthatnád hogy az első mondatom után ottvan zárójelben hogy tapsolok...(és az ott nem irónikus se gúnyos)

aztánmeg én szeretek hőzöngeni mert vannak dolgok amiket ugyan beírhatok a random számlájára mégse teszem mert nahh...ha mindent randomrafognék és elintézném vállrándítással akkor oylan lennék mint te de asszem egy forumon egy olyan mint te bőven elég(van hogy néha sok is igaz az is előfordul hogy kevés)...ezért én maradok tisztelettel csak egy amolyan szimpatizáns aki képes tűrni és nyelni de bizony néha földredobja a kalapját és akkor elkezdrajta ugrálni...bizony...(ez a csata amin elvéreztem pedig megérte a höbörgést)

noh mind1 a kategoriámban papírforma született...Nephila győzött...neki is grat...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
757. hozzászólás - 2009.08.05. 14:45:46
75-ös alaptámadás,50-es kereskedelem és 48as krit ütés rulez
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
758. hozzászólás - 2009.08.05. 14:51:16
Csatáid a 2009. Augusztus 05. napon megrendezett viadalon:
Kör Ellenfél Eredmény
1. kör Aurri vs Menyétke Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Aurri vs Ében Tüskésgörény Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Aurri vs Roolue Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Aurri vs Ramsey Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Aurri vs Rubinszemű Éjvirág Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Aurri vs Csonti Te győztél! Csata megtekintése
7. kör Aurri vs Janka Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Aurri vs Tompapa Te győztél! Csata megtekintése
9. kör Aurri vs Nephila Nephila győzött! Csata megtekintése
A 2009. Augusztus 05. napon megrendezett viadal győztese a te kategóriádban: Nephila.

6 kör alatt kaptam 6 kritikust vmi 900-2500-ra vert ki a döntőben. Mintha nem is egy ligában játszanánk.

De a kitűzött célom (megint) elértem, újabb nagy nevet véshetek fel a "többszörös bajnokok által elverve" listámra. Jó lenne persze fordítva, de jobbtól nem szégyen kikapni, és kitartó vagyok

Plusz amúgy is nagy örömünnep van nálunk, a Gaia most is három bajnokot avatott. Grat Meridiathnak, Igornak és Gesztornak! Kicsiny klánunk felzárkozott a legnagyobbak közé a bajnokok számát tekintve :büszke:
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.75
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
759. hozzászólás - 2009.08.05. 15:02:17
Idomított állataid, Emerald pegasus, egy 39. szintű smaragdsörényű pegazus, egy 29. szintű Obszidiánsörényű pegazus, egy 28. szintű Rubinsörényű pegazus és egy 8. szintű Tomboló pegazus is részt vesznek a csatában. Nephila idomított állatai, egy 57. szintű Magszim gigász, egy 44. szintű Rubinsörényű pegazus és egy 24. szintű Törpe hős is részt vesznek a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Nephila ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy negatív csapás. 919 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -24 Támadás. Az állataid 91 életpontot sebződtek.
Ajkad hangtalanul mozog, egy momfordi csapás igéjét mondja. (-140 VP). Nephila félrevetődik. Csak 73 életpontot vesztett.
Nephila vicsorogva sújt rád a Szent ősi karddal. 290 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állataid 29 életpontot sebződtek. Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős is rád vetik magukat. 2 támadással 131 sebzés!
Egy gyors támadást indítasz az adamantit ékszerpengével Nephila lába felé. Nephila az utolsó pillanatban félreugrik. Emerald pegasus, Obszidiánsörényű pegazus, Rubinsörényű pegazus és Tomboló pegazus is támadnak. 4 támadással 52 életpontot sebeztek.
Nephila rád veti magát, a Szent ősi karddal sebezhető pontot keres. 280 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állataid 28 életpontot sebződtek. Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős acsarogva támadnak. 3 támadással 168 sebzést okoztak.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az adamantit ékszerpengével. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Nephila páncéljáról. Emerald pegasus, Obszidiánsörényű pegazus, Rubinsörényű pegazus és Tomboló pegazus acsarogva támadnak. 2 támadással 22 életpontot sebeztek.
Nephila lesújt rád a Szent ősi karddal. Eltalált, sérültél 218 pontnyit. Kritikus sebzés! Az állataid 22 életpontot sebződtek. Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős is rádtámadnak. 2 támadással 99 sebzés!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az adamantit ékszerpengével gyorsan alulról támadsz. Nem találtál! Emerald pegasus, Obszidiánsörényű pegazus, Rubinsörényű pegazus és Tomboló pegazus acsarogva támadnak. 2 támadással 2 sebzés!
Nephila egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 217 pontnyit. Kritikus sebzés! Az állataid 22 életpontot sebződtek. Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős is rádtámadnak. 3 támadással 130 sebzést okoztak.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az adamantit ékszerpengével gyorsan alulról támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Emerald pegasus, Obszidiánsörényű pegazus, Rubinsörényű pegazus és Tomboló pegazus az oldaladon harcolnak. 3 támadással 3 sebzés!
Egy gyors csel után Nephila a hasadat támadja. 220 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Az állataid 22 életpontot sebződtek. Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős is rádtámadnak. 3 támadással 132 életpontot sebeztek.
Lesújtasz ellenfeledre. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Nephila páncéljáról. Emerald pegasus, Obszidiánsörényű pegazus, Rubinsörényű pegazus és Tomboló pegazus is támadnak. 3 támadással 4 életpontot sebeztek.
Nephila egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt! Magszim gigász, Rubinsörényű pegazus és Törpe hős is rádtámadnak. 3 támadással 66 sebzés!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 156 sebzést okoztál, és 2870 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
Bazzeg...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
760. hozzászólás - 2009.08.05. 15:05:54
Megvan a második

1. kör Zord vs Cyborg3432 Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Zord vs SteveD Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Zord vs Dark^En Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Zord vs Angyalszem Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Zord vs F.Andreas Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Zord vs Joker89 Te győztél! Csata megtekintése
7. kör Zord vs Malacka Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Zord vs Cameron Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Ellenfeleim közül csak Malacka volt erős, de nem sok hiányzott neki, hogy lenyomjon! Szerencsém volt
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!