Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1641. hozzászólás - 2011.12.13. 22:33:37 (Válasz Viszok009 #1640 hozzászólására.)
Áh csak sok a szarakodás a környéken... persze attól még a sör jöhet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.13
kedvencBásztetNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1642. hozzászólás - 2011.12.18. 12:21:17
Nem akarok bele szólni a nagyok dolgába, de... Ez a rendszer akkor sem jó. Az addig rendben van, hogy ösztönözni kell az embereket hogy szintet lépjenek, és ne gyűjtögessenek 10-20 Bm-t egy szinten.. De ez azért mégis abszurd. Kezdetben volt a medál*1 mínusz... Kevés volt egy fejlesztett tápolt kari ellen, esélye sem volt a halandóknak. Aztán jött a medál*3 mínusz... Itt már azért lehetett igazságot tenni... Elvégre a bajnoki tornának nem az a lényege, hogy mindenki megnyerhesse. HAnem az, hogy arra ösztönözze az embereket, hogy gondolkodjanak... és fejlesszenek egy olyan karaktert, ami megállja a helyét a játékban..és fel veszi a versenyt a korábbi bajnokokkal. HA az első kari sz-r lett..törölni kell.. és csinálni egy újat. Az a baj, hogy sokan neki vágtak..és ész nélkül vadásztak, portyáztak..gyűjtötték a TP-t..lépték a szinteket...Aztán csodálkoztak hogy levadásszák őket, és esélyük sincs. Ésszel kell játszani.. nem csalni.. gondolkodni... Gondoljatok bele. A jelenlegi helyzet most olyan, mintha egy világbajnokságon, az 5szörös bajnok futóra aki egyeduralkodó a számban annyiszor 10 kilogramm súlyt aggatnának ahányszor már győzött.. Csak azért, hogy a többiek is győzhessenek. Így azok a sportolók, akik el lazáskodták az évet és nem készültek megfelelően, simán lenyomják. Lett volna ellenfele egyébként is, hisz vannak hozzá hasonló kaliberű sportolók is... De ennek a büntetésnek hála a leggagyibb legléhább ember is állva hagyja mert ellehetetlenítették és az amiért küzdött, semmivé foszlik.
Itt is ez van. Úgy vélem, ha kevésnek bizonyult a *3.. miért nem lett a következő lépés, a *4 ???... Azért ha valakinek van 10 medálja, az kapásból már nem mínusz 30 hanem mínusz 40-et jelent.. És már ezekkel a hátrányokkal is azt mondhatjuk el, hogy nem az lesz a bajnok a kategóriában aki megérdemli.. nem egy hasonló kaliberű játékos.. hanem egy sokkal gyengébb.. aki nem érdemli meg a címet. Viszont... Módosítók ide.. módosítók oda.... Én az elejétől kezdve egy dolgot kifogásoltam.. MIért számít az épület bónusz a viadalon???... Sokkal kiegyensúlyozottabb lett voln aa viadla az elejétől kezdve ha ez nincs így.. Hisz ezt a trükköt nagyon régóta csinálják, hogy egy kis kari létre hoz egy szövit, beépíti a kutat, aztán meg áll. Belép pár magas szintű haver.. 3-4 nap alatt felhúzza max-ra a Védőfalat és a Gyakteret..aztán lehet indulni a bajnokin... Kis szövik.. szövi nélküliek, innentől labdába sem rúghatnak.. Főleg ha még a Nekro fókusz i smaxon van... Na mindegy.. Változás úgy sem lesz
De én a negatív módosítók helyett az épület bónuszok vonnám ki a Bajnokiról...
Pontszám: 9.09
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1643. hozzászólás - 2011.12.18. 12:47:10 (Válasz Básztet #1642 hozzászólására.)
Valóban értelmetlen dolog egy egyéni viadalon számításba venni, hogy ki mekkora szövetségből jött... de valószínűleg ez is a vu egyik, egyszerű halandók által nem értett része.
Pontszám: 5.47
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1644. hozzászólás - 2011.12.18. 13:01:55
Az épületbónuszoknál az volt az indok, hogy azért számít, mert aki nagyobb szöviben van, az valószínűleg többet épített. Ez még akkor lett kitalálva, mikor nem voltak ilyen magas szintűek a játékosok, és nem volt manakonstrukció.
A szövibónuszon tudsz változtatni. Vagy építesz, vagy átlépsz egy nagyobb szövetségbe (én is megtettem, azóta gyűjtöttem 8 bajnokit a szövetségnek is köszönhetően). Egyébként megjegyzem nem csak a direkt +tulajdonságok adják a nagyobb szövetség előnyét. Ezzel szemben a medálok adta mínuszokon nem sokat lehet variálni. (Egy hónap alatt nem mindig lehet kiérni egy kategóriából, még ha akarnék sem.)
A medál módosítók témaköréhez még annyit, hogy a környékemen 3-an vagyunk, akik között eldől a bajnoki. Az utóbbi időben csak az változik, hogy hármunk közül éppen ki viszi el a medált. Szóval az egész medálmódosítós dologból csak annyit veszek észre, hogy egy kalap ...-t sem ér a környezetemben.
A hozzászólást Pietrus módosította 2011.12.18. 13:03:12-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.20
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1645. hozzászólás - 2011.12.18. 15:22:22
Ez az épületbónuszos dolog egészen jó ötlet egyébként. Nem kellene beleszámítania a bajnokiba. Igaz mondom ezt úgy,hogy nálunk se maxosak az épületek és ezek nélkül húztam már be jó pár övet és gondolom ezek hiányában is buktam már el jó párat. ,de ezért nem váltok másik szövire majd maxos lesz idővel az is (más volt fontos max térkapu és egyéb tápolás )

Viszont ami érdekes lehet csak nekem rémlik így,de amikor behozták a medál *-3 módosítást akkor volt egy felmérés.
Emlékszem,hogy volt rajta négy öt kérdés és közte volt ez is,hogy maradjon e -1 vagy legyen -3 a medál büntetés. Persze meg lett szavazva gondolom,de Nekem spec ez is hiányzik,mert ez a -10 is csak úgy be lett vezetve,hogy innentől ez lesz.
Ki volt rakva ide fórumra,de sok beleszólás e téren nem volt. Ráadásul,ha lenne felmérés talán többen is reagálnának egy egy fontosabb témához,mert rájönnének,hogy van téma és van beleszólásuk.
Pontszám: 9.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1646. hozzászólás - 2011.12.18. 17:18:21 (Válasz Fecsu123 #1645 hozzászólására.)
Gondolod a -10-et nem szavazták volna meg simán, ha a -3 anno gyorsan meg lett szavazva? Aki nem nyert bajnokit és nem látja az érveket, ellenérveket, lazán odakattint, hogy igen, kapjanak nagy büntit, mert akkor neki nő az esélye. Nyilván ezért teljesen fölösleges ilyen dolgokat megszavaztatni.
Pontszám: 8.33
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1647. hozzászólás - 2011.12.18. 19:10:51 (Válasz Craslorg #1646 hozzászólására.)
Erre nyilván gondoltam és ez így is lenne ahogy írod,de a szavazásnak lenne legalább annyi értelme,hogy akit érdekel a téma az feljön a fórumra is beszélni róla.
Talán...

Ezért lehet jó lenne minden nagyobb eseménynél vagy fontosabb fordulópontnál egy ilyen tesztet kitölteni LE-ért,hogy bevonjuk a sok érdektelen vagy nem tudom mi a fene történik körülöttem embert és végeredménynek pedig a fórumon elhangzott dolgok után dönteni. Nem pedig bevezetni ezt meg azt a nerfet.
Pontszám: 8.70
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1648. hozzászólás - 2011.12.19. 12:33:16
Nekem 10 Bajnokim van 43. szinten de ebben a kategóriában vagyok 2 hónapja és nem nyertem. Az igaz, hogy aki már 46. szinten indult jobb fegyverekkel esélyem sem volt ellenne, de én meg várom ebben a kategóriában is a max szerezhetőt bajnokit. Ha minden jó lesz 44. szintre meg lesz a 100 küldi és lehet, hogy a fertőt is leküzdöm. Na utána lesz furcsa, ha nem győzök. Ezúton is gratulálok azoknak a Bajnokoknak akikkel eddig összekerültem: Darth Véder, Fecsu123, Shadowrun (smaragd ereje). Ezek mind nagyon jó karik és ugyan úgy megérdemlik a bajnokit, ezért reménykedem, hogy ilyen emberek fogják megnyerni a bajnokit még ilyen mínuszok ellenére is. Az óvodásokkal meg majd el bánnunk portyakor.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.99
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1649. hozzászólás - 2011.12.19. 12:38:57
Nah csak sikerült a "lezajlás"

Ma, 11:56 A bajnoki viadal 34. kategóriájának győztese: Alzanni Mátka
Ma, 11:56 A bajnoki viadal 31. kategóriájának győztese: Heparni
Ma, 11:56 A bajnoki viadal 30. kategóriájának győztese: Hercegnő
Ma, 11:56 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Dark Angel01
Ma, 11:56 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: TIREX
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Wart
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Hollofivér
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Tseby'dr akula
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Mészáros
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Yaksee
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Missis
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Rendoz Romil
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Havelock
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Masquerader
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: LadyPuder
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Garbash
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Cunci a sikamlós
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: GABA
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Lord Zero
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Kaszás Barbi
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: HerOoO
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Jaelithe
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Csöpkeröpke
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Bence333
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Slobodan Djokics
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Peacetoy
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: PsyDuck
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Vittorio
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Kicsi Én
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Trakan1
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Rifoust
Ma, 11:55 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Narasimhadeva
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.17
népszerűSwastikaFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1650. hozzászólás - 2011.12.19. 13:39:48
Nem értem meg egyszerüen, miért kell a "turbó" karaktereknek állandóan fikázni az átlag játékost, pl. bóhoc, óvodás stb. jelzökkel! Mindig azt mondjátok, hogy majd a Bajnokit valami bóhoc fogja megnyerni! De mindig bajnok nyeri, akkor nem tudom miért nyavajogtok! Örüljetek neki, hogy még mindig sokan vannak akikből fenn tudjátok magatokat tartani! Nekik köszönhetitek, hogy itt tartatok!
Pontszám: 7.52
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1651. hozzászólás - 2011.12.19. 16:01:18 (Válasz Swastika #1650 hozzászólására.)
A rabszolgák mindig ezzel vigasztalják magukat...
трамвай-инженер
Pontszám: 6.88
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1652. hozzászólás - 2011.12.19. 17:20:10 (Válasz Swastika #1650 hozzászólására.)
Én nem köszönhetek senkitől semmit, hiszen vadászós kari vagyok mind a 3 világon és így gyűjtöttem össze 15 bajnokinál többet. Tehát én az óvodás kijelentés arra a karaktere mondtam aki tényleg nyerni akar bajnokit, de viszont olyan rosszul fejleszt, hogy esélye sincs. Tehát vadászos kari is lehet jó nem kell ahhoz póknak lenni csak taktikázni kell. Ráadásul ezt a kijelentés csak azok veszik magukra akik..., de akinek nem inge..
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.12.19. 17:21:58-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.84
népszerűSwastikaFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1653. hozzászólás - 2011.12.19. 20:48:57 (Válasz Shutruk Nahhunte #1651 hozzászólására.)
Hidd el én sem vagyok rabszolga, de szerintem nem láttál még bajnokin "rabszolga bajnokot"!
Csak arról beszélek, hogy nem kell fikázódni a "farm" karakterekkel! Nem mindenki lehet bajnok, de ha valaki az, akkor örüljön neki és ne nyavajogjon!
Pontszám: 6.71
népszerűSwastikaFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1654. hozzászólás - 2011.12.19. 20:51:13 (Válasz Fubujoci #1652 hozzászólására.)
Ez nem konkrétan neked szólt!
Pontszám: 6.67
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1655. hozzászólás - 2011.12.19. 21:06:27 (Válasz Fubujoci #1648 hozzászólására.)
Üdv Dark.

Köszönöm,hogy megemlítettél. Én is hasonlóan gondolom, kiváló kis csatákat vívtunk meg bajnokikon. Az utolsó meg aztán végképp jó lett.

Némi nemű téveszme van egyes játékosokban azzal kapcsolatban,hogy mi nyavalygunk. Nem lenne semmi gond azzal,ha nem aggatnának ekkora mínuszokat a nyakunkba. Ezek szinte direkt bajnokira épített karakterek amelybe igen sok idő lett fektetve azért,hogy ilyen legyen.
Hogy miért lettek így építve?!? Lehetne normálisan is játszani stb.. reakciókkal ne is fárasszatok. A válasz egyszerű azért lett így építve,hogy nyerjen bajnokit,erős legyen és szinte verhetetlen. Ez is egy cél és mivel meg van rá a lehetőség így éltünk vele. Mert bajnok bárki lehet csak tenni kell érte nem keveset. Az meg,hogy ennyire hátrányba hoznak pöttyet demoralizáló tud lenni. Ezért nyavalygunk kedves Swastika. ..és azért mivel ezt megnyerni eddig elég nagy kihívás volt most már szinte "bárki" számára elérhető.
Pontszám: 8.52
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1656. hozzászólás - 2011.12.19. 21:29:26
Légy szíves valaki aki bajnoki érmekkel rendelkezik és lenne rám ideje no meg pár sora az jelezzen felém és akkor megkeresném pár kérdéssel, mert már unom.

Mód.: Ja és persze előre is köszi.
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.12.19. 21:32:27-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.16
kedvencWiwilliorFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1657. hozzászólás - 2011.12.19. 22:37:12 (Válasz SuperEgo23 #1656 hozzászólására.)
Ha én is megfelelek keress bátran.

Beszéljük meg, tudod hol találsz
V3- Havelock (Kocsma bogarak)
Pontszám: 9
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1658. hozzászólás - 2011.12.20. 09:46:45
Fogalmam sincs, hogy honnan jött az ötlet, de sokkal célszerűbb lenne, hogy ha már büntetni akarjuk a bajnokokat, akkor azt is lépcsősen csináljuk.

Tapasztalatból tudom, hogy kis szinten a -3/medál is hatásos tud lenni, ugyanis már buktam néhány bajnokit, persze olyanok ellen, akik azért akár valahol még méltók is lehetnek a címre, (hangsúlyozom talán)...

De miért nem úgy oldjuk meg a nerfet, hogy az 1. és 2. kategóriákban -3, a 3. és 4. kategóriákban -4, és így tovább 2 kategóriánként 1-el több levonás.. tény és való, hogy a 17. kategória már rosszabbul jár, de azon a szinten tegyük hozzá, hogy jóval kisebb fájdalom a mostani 10-hez képest még 1 mínusz, mint az első 30 szinten lenullázni a bajnokokat.

Szerintem.. ha hülyeség, nyugodtan tessék megírni.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.74
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1659. hozzászólás - 2011.12.20. 10:46:56 (Válasz SuperEgo23 #1656 hozzászólására.)
A karakter neveim ott vannak a hozzászólásaim alján. Bárkinek segíttek jó karit csinálni. Jelen pillanatban is a segíttek sok karakternek. A Halál Angyalai szövetségben vagyok mindegyik világon, mint vezető. Jobban szeretem a szövetségi társaimnak segíteni, remélem megértitek. 2008 óta játszok a játékkal, amikor csökkentették az LE rablást átálltam vadászóssá. Nagyon nehéz és hosszú folyamat, de megéri. Még valami, minél kisebb szintű az ember annál könnyebb megcsinálni.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.31
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1660. hozzászólás - 2011.12.20. 10:48:32 (Válasz Noodlee #1658 hozzászólására.)
Eddig is így működött:
*-1-et kapsz a kategóriában való első induláskor.
*-3-at kapsz ha már nyertél abban a kategóriában.
Újdonság:
*-10-et kapsz, ha nyertél maximális mennyiségű sima és vér medált az adott kategóriában

Ergó be lett vezetve, hogy egy kategóriában x alkalommal nyerhetsz, utána lépj szintet. Ahogy számolgattam olyan 1,5-2 szint/hónappal középszinten is tartható gond nélkül a "korlát", míg alacsony szinten havi 1 szintet kell lépni hozzá, ami nevetséges mennyiség. Aki ennél lassabban játszik az "lemond" a bajnoki medálokról míg nem lép szintet, ez az új "törvény".
Pontszám: 7.53
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője