Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
361. hozzászólás - 2014.01.21. 15:10:57
Mikor lesz kész kb ez a fejlesztés?

napok hetek stb.

csak, hogy készüljön az ember körübelül
Pontszám: 5.04
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
362. hozzászólás - 2014.01.21. 16:42:09 (Válasz Redboybeach #361 hozzászólására.)
Elvileg akár a héten, ha a múlt heti Miklós hozzászólást veszed alapul
Pontszám: 6.32
kedvelt tagGlaci78Férfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
363. hozzászólás - 2014.01.23. 17:05:19
Ma már csütörtök, és még semmi hír.. Gondolom akkor ez a hét is ugrott a bevezetés tekintetében..
Pontszám: 6.16
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
364. hozzászólás - 2014.01.23. 21:33:51
végül is csak 1 hónapot csúsztak vele "eddig"
Pontszám: 7.59
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
365. hozzászólás - 2014.01.24. 08:21:05 (Válasz F3rcsu #364 hozzászólására.)
Hagyd csak nincs idejük - még mindig a karácsony óta lehúzott ősköveket számolják...
Pontszám: 7.60
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
366. hozzászólás - 2014.01.24. 08:28:12 (Válasz F3rcsu #364 hozzászólására.)
Január első felére ígérték, nem decemberre. Gondolom, amíg nincs teljesen kész, nem fogják bevezetni, az pedig mindannyiunk érdeke, hogy rendben legyen, amikor bekerül a játékba.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.67
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
367. hozzászólás - 2014.01.24. 08:29:15
Szerintem BU után lesz csak.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.18
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
368. hozzászólás - 2014.01.24. 09:02:28 (Válasz Abcdefg #366 hozzászólására.)
Pontosan! Francnak se hiányzik megint valami félig kitesztelt újítás. Kerüljön be később, de legyen kész. Pár hiba óhatatlanul előjön majd élesítés után is, de nem mindegy, hogy mennyi.

Főleg V5-ön.
Pontszám: 9.20
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
369. hozzászólás - 2014.01.24. 09:22:39 (Válasz Abcdefg #366 hozzászólására.)
1. hsz: "A programozást a tervek véglegesítése után kezdjük el, remélhetőleg karácsony táján már megszerezhető lesz az első fétis."

238. hsz: "Az evolúció fejlesztését hamarosan elkezdjük. A december elég húzós szokott lenni, szóval nem feltétlenül ígérem, hogy idén még beüzemeljük, de igyekszünk"
Ezután semmi infót nem kaptunk a bevezetés időpontjáról, csak késve a BU event elindulása után! odabiggyesztették a jutalmat a felső sorba.

156. hsz alapján ("...de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.") AF képességet is fel kell venni a csatlós beizzításához, ennek mennyiségéről azóta sem tudunk semmit, nekem pl december eleje óta van talonban 50 AF feleslegesen...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
370. hozzászólás - 2014.01.24. 09:41:12
Talán azért mert tudták , hogy a BU event (( 80 szintű állatka 1db---- lecserélődik 3db 50 állatra)) és ezzel sokaknak MINT NEKEM IS el fogynak az erre a célra be készített állatkái..

Most kezdtem nevelni ÚJBÓL
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
371. hozzászólás - 2014.01.24. 09:57:35 (Válasz Utolsó_Lovag #370 hozzászólására.)
50-es lény "felhízlalása" 1-1,5 hónap, 80-as lényé meg 3-3,5 hónap. Tuti jogos a rinya?
Az, hogy időben belefér-e bármilyen módosítás lekódolása az eventen, így egyáltalán mik módosuljanak még január 6-án se volt meg, amikor rákérdeztünk. Szóval lehet rosszindulatú trollkodni, de alapja nem sok van annak, amit mostanában összehordasz fórumon...
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
372. hozzászólás - 2014.01.24. 10:05:17 (Válasz Lenk4 #369 hozzászólására.)
Ha már idézgetsz, akkor a lényeget is tedd bele, ne szemezgess

Idézet: Miklós - 2014.01.14. 18:01:53
A fétisről - azért raktuk be előre, hogyha valaki végigmegy, rögtön megkapja. De a fétist aktiválni akkor fogod csak tudni, ha elkészülünk a csatlós fejlesztéssel. (ez jövő hétre várható). A fétis majd leszedhető lesz az állatról egyébként (holnaptól, most azért még ne szedje le, aki felrakta), ha esetleg mégis más állatra akarod rakni.


A héten elkészül remélhetőleg a kódolás és szóbeli ígéret van rá, hogy megpróbálnak esetlegesen egy "open béta" tesztet indítani, mielőtt a normál világokon beélesítésre kerülne.
A hozzászólást Birka módosította 2014.01.24. 10:05:47-kor
Pontszám: 6.32
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
373. hozzászólás - 2014.01.24. 10:18:43 (Válasz Birka #372 hozzászólására.)
Ne haragudj de szerintem itt csak a ködösítés megy rendszeresen, érdemi információ megosztása nélkül. A hozzászólások közül nem "szemezgettem", csak rámutattam arra hogy helyes F3rcsu állítása miszerint már karácsonyra be volt ígérve, és azon event indulásáig amikor is a fétist mint jutalmat elméletileg be lehet szerezni nem valósult meg a fejlesztés és mindössze egy! hszben utaltak a bevezetés időpontjára! Konkrétum azóta sincs, az állatok evolúciója pedig 99% hogy a héten sem indul el...
A hozzászólást Lenk4 módosította 2014.01.24. 10:19:52-kor
Pontszám: 7.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
374. hozzászólás - 2014.01.24. 10:24:01
Csak egy kérdés.

Ráérősen öregapókásan holnapután megszerzem a fétist .
Van ehhez egy blökim 96 os szintű most arra rátenném, mint állatfelszerelés
Elviekben néztem 14TP-t ad jelen formájában, nos a kérdés az, hogy ameddig nem lesz az állatból csatlós , tehát rendes állatként használom addig ezt a plusz 14 tp-t megkapja csatákban , kaland csatákban, térkapuban, győztes epikus küzdelem, kihívás alatt és kennelben ? Vagy a tárgy jelenleg egy díszítő elem csak és semmit nem csinál ?

Terv, hogy ezzel a 14TP-s tárggyal kicsit még feljebb tornáznám a blökit mielőtt nem tudom hogyan csatlós lesz belőle
Pontszám: 6.85
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
375. hozzászólás - 2014.01.24. 10:33:04 (Válasz Lenk4 #373 hozzászólására.)
Elolvastam az összes kiemelésed, és SEHOL nem írta Miklós, hogy X hónap Y napján élesítik az evolúciót, mint fejlesztést. Semmilyen ködösítés nincs, egyszerűen be van tervezve egy fejlesztés, melyet próbálnak minél hamarabb beélesíteni, de a "napi" kódolások előrébb vannak a sorban (karácsonyi akció, béke, BU event módosítás, bugfix) és habnak a tortán még egy karácsonyi szabadságolási időszak is benne volt...

A hétre van ígérve, hogy elkészül a kódolás, onnan jön a tesztelés (remélhetőleg sikerül az open béta), hibajavítás, élesítés.
Pontszám: 5.88
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
376. hozzászólás - 2014.01.24. 10:49:44 (Válasz Miklós #156 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40
... az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni...

Mea culpa mindeki felé - erről pl. én elfeledkeztem.
/Mód.: Tehát 60. szint alatt nincs csatlós .... - Ezt félreértelmeztem, téves feltételezés. THX IceCold/
Mi értelme AF képességhez kötni?
Sok a dolog, több a költség alacsony szinten? Szemben a közepes és magas szinttel?
A sisakszilánknál még értettem az AF kötést - nehommán pl. 80k szilánkkal érkezzen valaki sisak közelbe - szilánk elértéktelenedés elkerülése.
No meg csak 99. szintű a legkisebb sisak.
Mi a mütty-müttyér' jó az AFp kötés?
Hamarabb megérteném, ha az AF képesség nem feltétel, hanem pl. fétiserő befolyásoló lenne. Annak lenne taktikai oldala, konkurálhatna a meglévő AF képességekkel.
Az előre tápolás megakadályozására nincs más mód? (Mintha ezt említette volna Miklós, mint indokot az AF képességhez kötésre.)
No de mi a taktikai oldal per pillanat?
Kijelölni (számottevőbb taktikai bónusz nélkül) így mindig csak azt érdemes amelyik a legközelebb van a köv +1 tul értékhez és mindig a legalacsonyabb szintű, hogy gyorsan pörögjön be a +1. Tökértelmetlen egy magas szintű csatlós szintlépésének erőltetése, ha van kisszintű is a csatlóscsapatban (öngól lenne). Max az erőlteti majd kavicsos állattáppal, aki szeretne a pénzéért extrán tolni azokat is, vagy nem érdekli a csatlóserő optolása (0 taktikai hozzáállású).
Sajnálom, de én (egyenlőre) csak meg nem valósuló lehetőséget látok a csatlósokban (is).
NE legyen igazam.

Kieg.: Kérném a HSz-em erőteljes lepontozását, hogy JÓL láthassa mindenki, mennyire NINCS igazam még ha ETTŐL én nem is fogom úgy látni... :S
A hozzászólást McMad módosította 2014.01.24. 13:58:06-kor
Pontszám: 6.52
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
377. hozzászólás - 2014.01.24. 11:07:11 (Válasz Birka #375 hozzászólására.)
Valóban nem írtak pontos dátumot hogy mikor élesítik az evolúciót, de szeretném idézni az egyik hozzászólásodat a VU tali fórumból:

"-A tervek alapján várhatóan havonta 1 fétis szerezhető. (Az első 2 BU event nyereményként, valamint 100-200-300 templomkristályért vehető.)"

A BU event indulása pedig igen is egy konkrét naphoz köthető időpont. A fétis és az evolúció ugyan valóban két egymástól különálló, de alapvetően elég szorosan összekapcsolódó, mondhatni egymásból következő fogalom. Hogy őszinte legyek, fel sem merült bennem hogy bevezetésük időpontja különbözhet. Mintha megszerezhető lenne event jutalomként a szerencsekerék bérletet vagy Indiana ostora mikor még nincs is kerék/templom a játékban...
Ja és persze ezzel az egésszel nem lenne a világon semmi problémám ha az event előtt jelzik hogy "bocs srácok még sehogy nem állunk a fejlesztéssel ne várjatok rá!"
Pontszám: 7.86
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
378. hozzászólás - 2014.01.24. 11:21:39 (Válasz Lenk4 #377 hozzászólására.)
MAXIMÁLISAN 1etértek.
Személy szerint örülnék is ha még kotlanának rajta, hátha... (pedig csak ezért dekiztem pár BU küldit - kidobott kavics ).
Kieg.: Több lehetőség van ebben a csatlós dologban, mint holmi TÖ egyentolás és újabb kavicsköltési lehetőség.
A hozzászólást McMad módosította 2014.01.24. 11:23:51-kor
Pontszám: 6.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
379. hozzászólás - 2014.01.24. 11:28:13 (Válasz Birka #371 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.01.24. 09:57:35
50-es lény "felhízlalása" 1-1,5 hónap


En egyet akkor kezdtem el hizlalni 21-es "vagoallat" szintrol, amikor a BU elkezdodott, mivel nem volt meg a harom. Harmadikkent vegeztem. Szoval nem tart az olyan sokaig.
Pontszám: 7.11
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
380. hozzászólás - 2014.01.24. 12:40:27 (Válasz McMad #376 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40


A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.



Lehet, hogy én értelmezem félre, de ebből azt szűrőm le, hogy csatlósa bárkinek lehet, csak a csatlós etetéséhez szükséges az AF képesség.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!