Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
621. hozzászólás - 2014.01.29. 09:57:52 (Válasz Bumburnyak #616 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2014.01.29. 08:56:04
Lehetne több őskő generálási lehetőség a játékba! Ne csak hűségszilánkból lehessen kavicsot kiszedni és az se 2 kő legyen már. Pl ugyanúgy lehessen beváltani mondjuk 50-100kavicsig mint a platinás váltás.


Legyen már fizetés emelés, áfa kulcs csökkentés, jegybanki alapkamat növelés stb.
Csak az országgyűlés tehette meg eddig, hogy a saját maga fizetéséről szavazott...

Bumbi a te posztjaid az utóbbi időben nem ütik meg a 6 éves kis p.ö.t.s szintet sem, szedd össze magad kérlek.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
622. hozzászólás - 2014.01.29. 10:05:56 (Válasz Birka #621 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.01.29. 09:57:52
Idézet: Bumburnyak - 2014.01.29. 08:56:04
Lehetne több őskő generálási lehetőség a játékba! Ne csak hűségszilánkból lehessen kavicsot kiszedni és az se 2 kő legyen már. Pl ugyanúgy lehessen beváltani mondjuk 50-100kavicsig mint a platinás váltás.


Elhiheted ,h nem magam miatt írtam hanem egyre több embernek van kevesebb a játékra. Gondoltam több kavics szerzési lehetőséggel mindenki elégedettebb lenne.

A bugyutaságom pedig kérlek nézd el nekem:) 6éveseknek is gyenge melókat kapok mostanában,sajnálom ha csökkent a színvonalam Majd javítok rajta, ígérem.

Mód.: Igenis legyenek! Én fejlesztem magam,tanulok akkor szeretném ha a fejlődési mutatóim emelkednek, ugyanígy emelkedjen minden színvonal De ez sajnos Magyar hon...
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2014.01.29. 10:11:43-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.86
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
623. hozzászólás - 2014.01.29. 10:18:16 (Válasz LanMaffia #617 hozzászólására.)
Én úgy vettem észre, hogy csak kihívásra nem kap TP-t , ami most nm tudom véletlen vagy direkt

Bár ritkán szoktam kihívásozni de volt tervben 1-2 hónap állatfejlesztés , így akkor újratervezés
Pontszám: 7.73
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
624. hozzászólás - 2014.01.29. 10:28:54
Érdeklődnék, hogy egy nem ősköves karakter honnan tud csatlós szerezni? vagy valahol le van írva, hogy csak ősköveseknek jár?
(mivel nem vagyok prémiumos, ősköves, így a templom kristályokból, amiből nincs sok, mindig őskövet veszek, szóval nem tudok 200-at összegyűjteni, piramis meg max a 4. szitig megy őskő nélkül)
Pontszám: 8.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
625. hozzászólás - 2014.01.29. 10:32:01 (Válasz Kwisatz #624 hozzászólására.)
200 templomkristályt össze lehet gyűjteni, nem vagy "kötelezve" arra, hogy mindet átváltsd őskőre.
A BU event igen is megcsinálható őskő nélkül is! A sor nyereményeket kell visszaforgatni, és léből dekrétumozni.

Ez az első 2 fétis, elvileg még 8 jön idén...
Pontszám: 5.66
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
626. hozzászólás - 2014.01.29. 10:35:03 (Válasz Kwisatz #624 hozzászólására.)
Most egyébként mi köze van az őskőnek a fétishez? Eddig 2 van, az egyik a piramis tetjén, a másik 200 kristály. Senki sem tud őskőért venni.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.10
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
627. hozzászólás - 2014.01.29. 10:39:13
Gondolom lesz még hozzá illő relik is...pl: Egyszerre két csatlós mehet veled a nagyvilágba. -vagy esetleg csaták végén bélgázt is kienged. (Csatlósod bélgáza sebzett ellenfeleden 72 életpontot)

Birkát próbálom heccelni csak..
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 8.40
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
628. hozzászólás - 2014.01.29. 10:47:40 (Válasz Miklós #493 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.01.27. 14:01:14
Ami még elkészült:
- 10 hűségszilánkért kérhető 2 csatlóseledel is
- szerencsekerék 60. szinttől gyakori kincs lehet már csatlóseledel (ill. ezután kapott templomban is lehet jutalom)
- a Feladatok végső jutalmában 60. szinttől van 5 csatlóseledel
- A napi ajánlatokba bekerült 10 csatlóseledel ill. 10 csatlóskristály 10 őskő / 33 platina áron

Lesz egy mini-eseményünk is: Az elkövetkezendő 2 hétben, ha valaki térkapus ellenfelet öl, és abból nem esik más tárgy, akkor van 50% esély, hogy talál egy csatlóseledelt vagy csatlóskristályt (a teszt szerveren ez már működik).

Mivel hibajelzéseket már nem kaptunk, a holnapi napon beélesítjük a csatlósok fejlesztést.


Nem nincs benne , most léptem 100-as szintre és nincs a feladatokban ilyen jutalom csak a szokásos
Pontszám: 6.82
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
629. hozzászólás - 2014.01.29. 11:03:14 (Válasz Little Richie #626 hozzászólására.)
Az van, hogy Te a templomkristályt tudod gyűjtögetni 200-ig, mert nem veszel belőle őskövet, mert neked van a szokásos befizetéseidből, mivel van rá pénzed.
Pontszám: 8.60
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
630. hozzászólás - 2014.01.29. 11:04:11
200 templomkristály őskő nélküli játékosnak kb. soha nem jön össze, mert mindet beváltja őskőre, mivel a feladatok és a templom is kéri folyamatosan. A bolygó urából is elég nehéz kihozni ha nem vagy elég magas szintű / nagy szövetségben, stb. Tehát szerintem előfordulhat olyan eset, hogy valakinek jelenleg mindkettő elérhetetlen.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.75
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
631. hozzászólás - 2014.01.29. 11:05:21 (Válasz Birka #625 hozzászólására.)
Biri, ne bomolj, mutass 1! embert, aki végigtolta a piramist és nem használt őskövet csak LE-t a dekrétumokra!
Pontszám: 8.15
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
632. hozzászólás - 2014.01.29. 11:12:41 (Válasz Kwisatz #631 hozzászólására.)
Én V1-en így nyomtam végig!
Pontszám: 9.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
633. hozzászólás - 2014.01.29. 11:13:22 (Válasz Kwisatz #631 hozzászólására.)
Nem kell mutogatnom, itt vagyok én élő példának

4 dekrétumot lőttem el LÉ-ből és ezzel kész van a piramis.
1. szintről a feladat (valami 3-4 nappal előtte vettem pók bölcsit)
2. szintről a krit varis (0-ás szakival esélyem nincs)
5. szintről a 3 db 50-es lényt (volt nálam, de 1,5 hónapnyi idő többet ért nekem evolóció bevezetése előtt pár nappal, semmint 2-300k lét ne dobjak be)
6. szintről a 10 szubplazma. Mire elhasználtam az 5 ősdrágakövet (csak óriás számított, mivel 60 volt nálam csak) összesen 3 szubplazma esett így inkább bedobtam a 3-400k lét semmint vadásszak még 600 csp-ért (AF pontom nem volt a szakira, mivel tudtuk, hogy kell 30 az evoluciohoz...)
Pontszám: 6.32
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
634. hozzászólás - 2014.01.29. 11:15:39 (Válasz LanMaffia #630 hozzászólására.)
Na, ne már. Szóval most már az is gond, hogy őskövet lehet ingyen is szerezni, befizetés nélkül? Ki kényszeríti ezeket az ingyen játszó játékosokat arra, hogy a templomkristályt olyan erőforrásra költsék, amiért másnak fizetnie kell?

Kezdünk átesni a ló túloldalára.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.46
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
635. hozzászólás - 2014.01.29. 11:21:00 (Válasz Fsanyi82 #628 hozzászólására.)
Én most néztem meg, és bentvan az az 5 csatlóseledel...

Tuti jól nézted?
Pontszám: 6.32
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
636. hozzászólás - 2014.01.29. 11:37:53
Üdv

Átolvastam a topicot és most, hogy már látjuk "élőben" is a fétisek működését, lenne néhány észrevételem.

Kezdeném ott, hogy amikor legutóbb a találkozón felvetődött a fejlesztési terv, mint "régóta várt" dolog, én meglepődtem, mivel nem emlékeztem arra, hogy régóta várunk ilyesmit. Aztán rájöttem, hogy korábban tényleg volt szó róla, hogy az állatokat egyedibb irányokba lehessen fejleszteni, ezáltal kicsit specifikálni a fejlődésüket.

Ehhez képest jött ez a fejlesztési ötlet, ami már kész tényként volt beharangozva. Jó fej módon kaptunk lehetőséget a megvitatására. Néhányunknak nyilván nem tetszett a részleteket megismerve, mivel az, hogy havonta kapok az állatok miatt +x tulajdonságot sehol nem tesz különbséget sem az állataink, sem a karaktereink között (itt most két csatlósbirtokos összehasonlításáról van szó).

Amikor a találkozón szóba került, hogy lesznek egyedi képességeik felderült az arcom. Itt már lehet különbségről beszélni. Azonban egyből szóba került, hogy minden csatlós minden bónusza (az EGYEDI is) érvényes lesz, nem csak a "viseltté". Már ott a találkozón javasoltuk, hogy csak annak az EGYEDI bónusza érvényesüljön , aki éppen aktív , úgy látom ez megvalósult. Ez nagyon jó hír.

Úgy gondoltam, hogy vadonatúj fejlesztésként egy visszafogottabb kezdésre számíthatunk, lesz néhány bevezető fétis. Szerintem alapvetően ezzel nincs gond. Nem gond, hogy nem azzal kezdték a fétisek sorát, amelyik +2 iq-t ad 10 szintenként . Ahogy telik az idő, nyilván lesznek erősebbek is.

Remélhetőleg ki lesz úgy balanszolva, hogy tényleg elgondolkodjon az ember rajta, melyiket érdemes viselni, illetve ami még fontosabb milyen cselekedetünkkor melyiket viseljük!

Könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy az év végén már annyiféle fétis lesz, hogy külön mindenféle tevékenységre ki fogjuk találni, melyiket érdemes "aktivizálni". Én a varázslatelnyelésnek kimondottan örülök, nyilván olyan játékelemeknél, ahol számít mennyit sebződsz, ideális választás lehet. Például nagyon jól fog jönni, ha kalandozok, landizok és kevesebbet sebződök.

Később lehet tulajdonságra, AF-re, szakira, egyébre adó fétis, ami még inkább változatossá teheti a játékunkat.

Közel sem látom olyan borúsan ezt, ahogy néhányan.

Kezdetekkor a fanyalgók táborába tartoztam, de most hogy itt van előttem a fejlesztés, kipróbálhattam, és ami fontos most már értem is , amondó vagyok, hogy igen csak eltalálták.

üdv
maci
Pontszám: 8.22
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
637. hozzászólás - 2014.01.29. 11:41:22
Jól nézte, ezt Baraty csak valamivel később másolta fel.
Pontszám: 6.77
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
638. hozzászólás - 2014.01.29. 11:44:51 (Válasz Maci #636 hozzászólására.)
Az egyedi fétis képességekkel kapcsolatban annyiban van megkötve a kezem, hogy nem biztos, hogy szerencsés, ha rakunk be olyan fétist, ami 1-1 cselekvésra ad bónuszt: pl. tulajdonságfejlesztés, szakértelem fejlesztés stb. Mert akkor miden ilyen cselekvés előtt kell egy pár extra kattintást csinálni a játékosnak, amiből utána jön az "automatikus aktív-csatlós váltás" beállítás meg hasonlók. Szóval próbálunk inkább univerzálisabb, alapvetően harci képességeket adni, amiből aztán midenki eldönti, melyik a legjobb.
Pontszám: 6.77
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
639. hozzászólás - 2014.01.29. 11:45:32
A kihívástól miért nem fejlődik a csatlós?
Pontszám: 6.51
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
640. hozzászólás - 2014.01.29. 11:47:15 (Válasz Buttgereit #639 hozzászólására.)
Mert nem kapsz érte TP-t. A csatlós elméletileg melletted harcol és abból részesül amiből te.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.82
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!