Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
61. hozzászólás - 2013.11.22. 09:07:24 (Válasz Büyük #60 hozzászólására.)
Az utóbbi időben nekem úgy tűnt, hogy amire reagált, és megígérte, hogy gondolkozni fog rajta, avval kapcsolatban tényleg kijött valami jobb ötlettel. Ez ráadásul elég sarkalatos kérdés, mert lényegében erről az egész topik. Ha valami, akkor ez jelzi a téma súlyát. Nem hiszem, hogy lerázósan oldanák meg.

Az mondjuk érdekelne, mit találtál, mert egyelőre semmi olyanba nem futottam bele, ami csak közel ilyen jó lenne...
Pontszám: 7.38
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
62. hozzászólás - 2013.11.22. 09:19:44
Nem értem az idővel való problémát! Ez egy játék, és annyi időt szánsz rá, amennyit akarsz/tudsz. A topjátékosoknak e nélkül is rengeteg idejükbe került, hogy "topon maradjanak" ezután sem lesz ez másképpen. A nem topjátékosok meg ezután is játszanak ahogy az az idejükből, energiájukból vagy a kedvükből fakad...

Az ősköves rész már érzékenyebben érinthet mindenkit, mert már egy jó ideje az új fejlesztések erről szólnak. Itt azonban lesz "ingyen" szerezhető fétis is! Ez jó kiindulási alap, aztán majd meglátjuk mi lesz a végkifejlet.

Szerintem összességében egy kicsit felkavarja ez a fejlesztés az állóvizet, és tulajdonképpen pont erre lesz/van szükségünk!
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 7.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
63. hozzászólás - 2013.11.22. 09:21:45 (Válasz Birka #56 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.11.22. 07:15:24
Koc, te el bírod képzelni, hogy 10++ állat képével megnő a karakterlap kinézete, amit kb 1 éve csökkentettek le a LAG-ra hivatkozva?


Nezd. Ott van a karakterlapon 30-50 relikvia. Keppel! Szerintem 10 csatlos, ami mondjuk masfel ev mulva lesz elerheto leghamarabb ezen nem sokat valtoztatna, ugyanakkor lenyegesen fontosabb info, mint a sebkotozo keszlet, meg a felszereles berlet.
Szoval varj csak gondolkodom. Nem az van, hogy el tudom kepzelni, hogy igy lesz, inkabb az, hogy nem tudom mashogy elkepzelni.
Hozzateve, hogy a csatlosok kepe lenyegtelen, ellenben szamuk es tipusuk meg fontos, igy elegendo lenne egy osszefoglalast odabiggyeszteni.
Pontszám: 6.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
64. hozzászólás - 2013.11.22. 09:23:22 (Válasz Maci #59 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.11.22. 08:13:50
Nekem eszembe nem jutott másfél havonta csatlóst csinálni a monoton állatszettem darabjaiból. Azért annyira nem unom őket.


Viszont egyelore nem is ismerjuk a csatlosok tapjait. Ha egy allat 1500 elnyeles helyett ad +100 tult, akkor lehet, hogy el fogsz gondolkodni rajta.
Pontszám: 6.40
közkedveltRiska1959Férfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
65. hozzászólás - 2013.11.22. 09:25:42
"Az állat a felemelkedés után is tovább fejlődhet, TP-t kaphat a csatákért, és tapasztalatot szerezhet csatlóskristályok és más állatok elfogyasztásával."
Nem lehetne esetleg a fejlődésükhöz a Kristálypontot is használni? Esetleg az állat eledelt is el bírom ehhez képzelni. Ezeknek a célszerű felhasználása úgy sincs rendesen megoldva.
Pontszám: 7
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
66. hozzászólás - 2013.11.22. 09:27:08 (Válasz Büyük #60 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2013.11.22. 08:51:36
Én nem nerfeket akarok hanem azt,hogy ne kelljen egyre több időt eltölteni a játékkal ha nem akarsz lemaradni a többiektől.


Meg casual jatekoskent is, akinek igazabol nincs kitol lemaradni, erosen tamogatom ezt. Nagyon fontos lenne a jatekot gyorsitani ahol lehet. Egyreszt a holtido csokkentesevel, masreszt a szukseges kattintasszam merseklesevel. Rengeteg olyan resze van meg mindig a jateknak, ahol 5-20-at kell kattintani, pedig ha az oldal ergonominuk lenne 1-3 kattintas is elegendo lenne.
Bizonyos holtido csokkentesek lehetnenek jutalmak, amelyeket nem kezzelfoghato tapok HELYETT kapunk (igy akinek a versenyzes fontos ezt nem valaszthatja), hanem mellett. Lasd Landragor medal.
Pontszám: 7.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
67. hozzászólás - 2013.11.22. 09:30:26 (Válasz Maci #59 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.11.22. 08:13:50
Nekem eszembe nem jutott másfél havonta csatlóst csinálni a monoton állatszettem darabjaiból. Azért annyira nem unom őket.
Nekem ez nem érv a fejlesztés mellett, hogy megérje lecserélni őket.
Már csak arra gondolok, az rendben hogy nem kellene magas szintre húzni az új állatokat ahhoz, hogy produkáljanak hasonló támadást, mint a mostaniak a játékos ellenfeleimmel szemben (epikust hagyjuk, azokat csak messziről néznék), de hogy nagymértékű elnyelés és életpont csökkenést kéne benyelni, az sajnos borítékolható.


Valamelyik találkozós forumon felmerült, hogy képet szeretne cserélni valaki a "megunt" állatoknál, amikor is Miklós zsebből előrántotta az evolúciót mint jövőbeni fejlesztési irányt. De kb ennyire emlékszem az egészből...

Nem érv, hanem alternatíva. Ha kötelezve lennénk rá, akkor meg azért menne a morgás

Konkrétan 40. lépett szint elég egy frissen befogott blökinek, hogy már 90%-ban eltalálja az "élő" ellenfeleket.

A járvány, valamint az átlagolt elnyelés miatt azért nem egyértelműen "óriási" az elnyelés veszteség sem. Mi ér többet mondjuk 150 elnyelés veszteség amikor harci körönként a sebzés 2k, vagy +20 tulajdonság mindenre (ha jól értelmezem a Miklós hozzászólást), mely ad +20% találatot +20% védelmet, és az erőn keresztül ki tudja már mennyi sebzést? Majd "beárazzuk" a fejlesztést, ha már kiderül a teljes doksi

A drasztikus ÉP visszaesés meg azért gond, mert a vastag bőr használhatatlan képesség még az AF felhúzásával is, ez nem az evolúció alapvető hibája szerintem
Pontszám: 5.88
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
68. hozzászólás - 2013.11.22. 10:02:11 (Válasz Birka #67 hozzászólására.)
Igen, én is ezt mondom, hogy a támadást gyorsan eléri (bár 160-as ellenfeleket szerintem 40-essel még nem ütök meg, bár nem néztem most meg wikin), viszont ne feledd, hogy epikust sem ütöm meg kis állatokkal, valamint tényleg gyorsan ki fogja őket lőni.
No mindegy, meglássuk a számokat, és okosabbak leszünk.
Na azért +20 tulajdonság nem ad +20% találatot, védelmet
Pontszám: 6.77
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
69. hozzászólás - 2013.11.22. 10:35:41 (Válasz Birka #67 hozzászólására.)
Biztosan le fogom cserélni a 90k+os élettel rendelkező blökiket egy 20-asra aminek van vagy 6k élete.Kb a 2. entiütésnél lefekszik és átlag 3-4 ütésenként lefekszik a játékosok vagy klónok elleni támadásnál is.Arról nem beszélek ha mázliból a varit is belövi ellenem valaki akkor 15-20k között is kapnak a blökik,egyből dölne mint a zsák.A vastag bőr egy forintot sem ér ha lecserélné az ember a blökijét azt érné el,hogy szívna mint állat és állandóan itt ülhetne gyógyítani.Nem mindenki scriptel tolja a gyógyítást Birka,az a baj mindig magadból indulsz ki.
Pontszám: 8.18
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
70. hozzászólás - 2013.11.22. 10:41:53 (Válasz Birka #67 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.11.22. 09:30:26
A drasztikus ÉP visszaesés meg azért gond, mert a vastag bőr használhatatlan képesség még az AF felhúzásával is, ez nem az evolúció alapvető hibája szerintem


Ha en tudom hasznalni, akkor valamit elrontottam?
Pontszám: 6.40
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
71. hozzászólás - 2013.11.22. 10:42:08
Nekem úgy tűnik, hogy inkább az a pálya, hogy direkt erre a célra nevelgetni állatokat, nem a meglévő több százas szintűeket evolválni.
Pontszám: 7.98
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
72. hozzászólás - 2013.11.22. 10:55:15 (Válasz Kocos #70 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.11.22. 10:41:53
Idézet: Birka - 2013.11.22. 09:30:26
A drasztikus ÉP visszaesés meg azért gond, mert a vastag bőr használhatatlan képesség még az AF felhúzásával is, ez nem az evolúció alapvető hibája szerintem


Ha en tudom hasznalni, akkor valamit elrontottam?


Igen
Pontszám: 7.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
73. hozzászólás - 2013.11.22. 11:22:08 (Válasz Bpetya75 #71 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.22. 10:42:08
Nekem úgy tűnik, hogy inkább az a pálya, hogy direkt erre a célra nevelgetni állatokat, nem a meglévő több százas szintűeket evolválni.


Oszinten szolva elsore nekem is ez a tervem, de ha kiderul, hogy ugy nagysagrendileg kisebb tap jar erte, akkor ezt lehet, hogy paran felul fogjak vizsgalni (en nem, mert nekem csak familiaris van magasabb szintu, azt meg nem lehet csatolni).
Pontszám: 6.40
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
74. hozzászólás - 2013.11.22. 12:21:32 (Válasz Kocos #73 hozzászólására.)
Minden esetre egyre kíváncsibb vagyok a végleges verzióra. Asszem a mostani vágóállatok addig is tovább nevelődnek, aztán majd kiderül.
Pontszám: 6.73
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
75. hozzászólás - 2013.11.22. 13:07:42
Senki sem lesz arra kényszerítve, hogy a 300. szintű régóta dédelgetett állatát csatlóssá alakítsa. Te döntesz arról, hogy melyik állatod emelkedjen fel, ez lehet egy pár hete nevelgetett 50. szintű állatka is, de nyilván a régebbi állatokból erősebb csatlós lesz.

A kiképzés igazándiból a csatlósokat továbbfejlesztő, "más állat felzabálása" funkcióval ütközött volna (ha egyszerre sokszor egymás után kiképzel egyszerre 10 állatot, és azokkal eteted meg) de erre inkább ki fogok találni egy másik megoldást, a kiképzést nem vesszük el.
Pontszám: 8.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
76. hozzászólás - 2013.11.22. 13:24:10 (Válasz Miklós #75 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.22. 13:07:42
A kiképzés igazándiból a csatlósokat továbbfejlesztő, "más állat felzabálása" funkcióval ütközött volna (ha egyszerre sokszor egymás után kiképzel egyszerre 10 állatot, és azokkal eteted meg) de erre inkább ki fogok találni egy másik megoldást, a kiképzést nem vesszük el.


Hint: most gyorsan 10 allatot kikepezni 100-as szintre. 1-bol lesz csatlos a tobbit lehet felzabalni.
Pontszám: 6.40
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
77. hozzászólás - 2013.11.22. 13:34:24 (Válasz Miklós #75 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.22. 13:07:42
Te döntesz arról, hogy melyik állatod emelkedjen fel, ez lehet egy pár hete nevelgetett 50. szintű állatka is, de nyilván a régebbi állatokból erősebb csatlós lesz.

Az csak illúzió, hogy én döntök, sokkal inkább dönt az, hogy mennyivel ad nagyobb tápot a 300as csatlós állat, mint egy 50es.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.21
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
78. hozzászólás - 2013.11.22. 15:21:56 (Válasz Offsboy #77 hozzászólására.)
A döntés végül úgyis a tied, én csak befolyásolni próbállak azzal, hogy mekkora tápot adok
Pontszám: 6.76
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
79. hozzászólás - 2013.11.22. 15:46:34 (Válasz Miklós #78 hozzászólására.)
Aki meg kimarad az lemarad.
Ami elveszi a kedvét a játéktól.
Tehát játszik, vagy abbahagyja.
Valójában nem kötelező játszani.
És úgyis az lesz amit te szeretnél.
Összefoglalva:
De azért:
Pontszám: 7.72
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
80. hozzászólás - 2013.11.22. 16:58:14
Ha már állatreform...
További familiáris elérhetősége???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője