Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
241. hozzászólás - 2013.12.15. 20:15:04
Kémleléskor mit láthatunk a : állatok evolúciója által létre hozott segéderőből
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.25
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
242. hozzászólás - 2013.12.17. 01:19:16 (Válasz Miklós #238 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.12.12. 13:39:12
Az sosem volt cél, hogy az ultra-implant legyen a játékban a legerősebb állatfelszerelés. Már akár 50.szinten megszerezhető, nem sok értelme lenne, ha attól kezdve nem lehetne jobban szerezni. Mondjuk inkább, hogy univerzális és nagyon tápos, de magas szinten azért van olyan, ami bizonyos szempontból jobb nála.

Az evolúció fejlesztését hamarosan elkezdjük. A december elég húzós szokott lenni, szóval nem feltétlenül ígérem, hogy idén még beüzemeljük, de igyekszünk


Kérdem én, ha már 50es szinten beszerezhető, akkor annak ellenére, hogy tápos, mit kezdjek vele egy 114es karival? Vagy lehessen valahol beállítani, hogy ne essen ilyen a szerencsekerékből, vagy magasabb szintre találjatok ki helyette mást, vagy bármit, ami megoldja, hogy ne essen ultraimplant annak, akinek már nincs rá szüksége...
Pontszám: 8.20
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
243. hozzászólás - 2013.12.17. 06:57:10 (Válasz NEMESIS 13 #242 hozzászólására.)
114. szintű karinak nem jó az ultra-implant?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.15
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
244. hozzászólás - 2013.12.17. 09:10:00 (Válasz Alendaar #243 hozzászólására.)
Nem mindenki EH szuperopt, ezért kicsit bővebben:
Az aktív, állataira figyelő játékosoknak SEMMI szüksége morálbónuszra per pillanat.
Ha bebénázás van, elfelejti kenneleztetni, vagy netelérési gond miatt egy ideig nem kennelezteti valaki az állatait és moráljuk 0-ra esik, akkor ott a napi bónuszos gyorssegély (nekem 300+ van belőle).
A megfelelő állatÉP karbantartás aktivitással, jó szaki és AF képesség támogatással megint nem probléma.
A LE hozadéka V3-on közel értelmetlen EH nélkül (lásd V3 spec szabályokat - szinte csak dísz VF-el, ha amúgy is erős a LEszívása valakinek).
Már a 130. szintű állatcucc is megérősebb lehet a maga +13 TP-jével.
Tollaskígyód meg csak 1 lehet ugyebár.
Ettől függetlenül magával a cuccal nincs gond. A pechpontjaival viszont...
Tudom-tudom, max 3 (4) eshet.
Amíg le nem cseréled, mert vagy Implant kinyerővel megtartod őket (hogy ne eshessen több 200+ pechpontért), vagy nyeled, mint a kincsest a visszaválthatóság bevezetéséig... :-x
Kieg.: Hozzátenném, hogy az IS csak bizonyos körülmények esetén volt "szemét".
/Pl. én most is elbírnék még 2-3 ládikát pluszban, MEGÉRŐSEN visszaválthatóság nélkül./
A hozzászólást McMad módosította 2013.12.17. 09:51:43-kor
Pontszám: 7.29
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
245. hozzászólás - 2013.12.17. 10:15:48 (Válasz McMad #244 hozzászólására.)
Nézd, szubjektív alapon bármelyik szerencsekerék kincset meg lehet magyarázni, hogy valakinek miért nem jó. (Pl nekem a reflex könyv csípi most éppen a szemem a maga 300++ pechpontjával, miközben használhatatlan számomra.)

Rengeteg olyan erőforrás/tárgy van, ami az idő múlásával/szintek növekedésével jelentősen átértékelődik. (Lásd különleges esszenciák esetét is Ariel véleménye alapján.) Az ultraimplant is ilyen erőforrás, mely "normál" embereknél 190. szint környékén kezd "kifutni", egyéb speciális környezetben meg már 130. szint környékén ezek szerint. Azt viszont érdemes szem előtt tartani, hogy már valami 50, szinttől esik, azaz 80 szintet "tápolhat" vele aki szerencsés volt. Nem az implatnnal van a baj, hanem azzal, hogy nem a szerver indulástól kezdve volt elérhető! Amennyiben meg az új fejlesztések csak az élmezőny számára elérhetőek, akkor azért megy a sírás...
Pontszám: 6.91
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
246. hozzászólás - 2013.12.17. 11:07:39 (Válasz Alendaar #243 hozzászólására.)
Mint ahogy Mcmad is leirta nagyjából: számomra az ultra implantnál szereplő dolgok közül a +12TP az egyedüli ok, amiért állatnak adnám, semmi más. 114es szinten meg már elérem a 124es felszereléseket is, azok között meg akad olyan, ami szintén +12TPt ad. Még szintet lépek párszor és ennél már csak nagyobb TP bónuzok jönnek. És 200+ kinkeservesen összeszedett pechpontot fog lekapni tőlem, ha ezt dobja.
birkának is igazat adok, mert gyakorlatilag bármit meg lehet magyarázni, de ha úgy vesszük, a fórumnak nem az a lényege, hogy a játékosok kommentjei alapján a fejlesztők jobbá tehessék a játékot? Pár helyen látom, hogy rajtam kivül is vannak, akik nem elégedettek ezzel a pechpontzabáló felszereléssel. Legjobb példa erre, hogy a pénzesek számára berakták a játékba az implant eltávolítót. Mire is van az? Hát persze hogy arra, hogy akinek van pénze tejelni, megkaphasson egy olyan relikviát, amivel gyakorlatilag használhasa is az implantot és még meg is akadályozza, hogy a szerencsekerék több pechpontját zabálja fel.
Pontszám: 7.43
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
247. hozzászólás - 2013.12.17. 11:11:54 (Válasz Birka #245 hozzászólására.)
Ez mind igaz. Ettől még a szerencsekerék jutalmainak jobban kellene követnie a folyamatosan játékba kerülő tápok értékét. Az, hogy lassan már a vadászathoz is relikviakupon jár, és 4-5 kupon kell egy +0,5%-nyi pálca upgradehez - miközben a keréken 110 pechpontért kapsz egy kupont - na az nem frankó. Mint ahogy az sem lehet magyarázat, hogy Miklós szerint nem cél, hogy az ultra-implant a legerősebb állat-felszerelés legyen. 225 pechpontért (ami cca ugyanennyi őskő) igenis ez legyen a legerősebb állatfelszerelés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.88
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
248. hozzászólás - 2013.12.17. 11:29:46 (Válasz Offsboy #247 hozzászólására.)
Pontosan!
Az ultra-implantnak kellene lennie az etalonnak, szinttől/játékstílustól/mindentől függetlenül.
Elég sz@rul jön ki, hogy egy UR tárgy "gyengébb lesz", mint egy magasabb szinten elérhető common cucc.
mod: Itt nem potyognak a cuccok, mint pl. Diabloban/Path of Exile-ban/Guild Wars-ban.
A hozzászólást Alendaar módosította 2013.12.17. 11:30:45-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.86
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
249. hozzászólás - 2013.12.17. 11:45:53
Én el tudnék képzelni az ultra implantnál egy szintfüggő tápolást, tehát ahányadik szintű vagy amikor kiforgatod, annyi bónuszt kapsz rá
Valami hasonló, mint az irtózat nyakéke
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.17
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
250. hozzászólás - 2013.12.17. 12:27:11
Az ultra implant +%LE értéke növeli a térkapus lényből kiszedhető maximumot is, nem csak a rabolható LE-t EH-nál. Ráadásul plusz támadást ad az új relikviával, valamint növeli a maximum szakértelempontokat. Amellett, hogy jó tp-t ad, plusz morált, és gyógyítás hatékonyságot növel.

Ezek egyike sem elhanyagolható. Részemről én nem látom értelmét, annak, hogy minden őskövet költő játékos kipörgesse magának a négy implantot, és egy év múlva mindenkinek minden állatán implant legyen, amit sosem cserél le, mert az mindig erős marad. Ez pontosan oda vezet, amit a legtöbben utálunk, erősödik az uniformizálódás.

Offs,

Én még mindig használom a relikviakuponokat, sőt állandóan kevés van belőle.
Pontszám: 7.66
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
251. hozzászólás - 2013.12.17. 12:58:57 (Válasz Birka #245 hozzászólására.)
Birka.
Maci.
Jellemzően egyetértek veletek (pl. a RefluxBook nekem is dísz, nem görcsölök az implant erősítésért a Maci által említett indokok miatt), azonban a TK-s LEvitel szintre maxolt. Lehet 200as szívása és még 40+20+20+20 impis bónusza valakinek, akkor is ugyanannyit fog vinni a TK-ból, mint egy 135-ös jobb Erejű kari (tudtommal és tapasztalatom szerint).
A kulcsszó a "visszaválthatóság".
Ez REMEKÜL bevált a Kincsesnél (ahogy látom azoknál, akik ezért RENGETEGET lobbyztak).
Ezzel mi lenne a gond?
1szerűen nem látok semmi gondot belőle + tökmindeggyé válik 1-1 UR megmaradó relik értékelése (kinek mennyire értékes nem lenne téma többé) - ha kell megtartom, ha nem, akkor is nyerek az UR eséllyel összejött forgatásért némi csereértéket (pechpont) a'la Kincses.
Pontszám: 7.29
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
252. hozzászólás - 2013.12.17. 12:59:23
A Szerencsekerék nyeremények szintfüggően beállíthatóak mint látjuk. Kérdés, hogy mennyire nyitott rá Miklós, hogy 140. szinttől, 160. szinttől 180. szinttől stb. betegyen +1 ultra ritka reliket a kincstáblába, melyek midnegyike ad +2TP képességet az ultraimplantnak...
Ugyan így a lélekkufárhoz is be lehet tenni a relikviák alá ezen szintekre relikeket, melyek adják a +TP-t, mint ahogy a kvízes kulcsok is vannak...

Sok mindent meg lehet csinálni, bár bevallom nem igazán vagyok meggyőzve arról, hogy ez tényleg megér ekkora publicitást. 250. szinten már 12000 TP egy szint, ami +2TP szempontjából 6000 csata/2 órás kennel esetén jelent +1 szintet. nekem összesen van 28k nyert csatám, ami azt jelenti, hogy +5 szintet jelentett volna 5 év alatt egy +2 TP-s bónusz. Ehhez képest a kiképzéshez szükséges templomkristályok meg potyognak napi szinten...
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
253. hozzászólás - 2013.12.17. 13:01:18 (Válasz McMad #251 hozzászólására.)
De ilyen alapon hol a határ? Most tegyék be a kincse sután az ultrához, jövőhéten a refluxhoz, majd a barátság kristályhoz, majd....
Pontszám: 6.32
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
254. hozzászólás - 2013.12.17. 13:07:31 (Válasz Birka #253 hozzászólására.)
Van határ. Fix. Az összes UR cucc, ami ép ésszel visszaválthatóvá tehető (10 AFp bajosan, de bármely relik igen).
Pontszám: 7.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
255. hozzászólás - 2013.12.17. 13:08:08 (Válasz Maci #250 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.12.17. 12:27:11
Az ultra implant +%LE értéke növeli a térkapus lényből kiszedhető maximumot is.

Csak a csata végi LE-t növeli, az meg már egy ideje szerintem neked is 0, mert előtte szárazra szívod.

Én is használom a kuponokat, és mindig örülök ha szerzek, csak nem mindegy, hogy 3%-nyi olcsóbbítást fut ki 1+2+3 kupon, (0->arany szint), vagy 0,5%-nyit 4 vagy 5 kupon (platina, mitrill).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
256. hozzászólás - 2013.12.17. 13:14:27
Ha a TK-tól vihető maxba beletartozik a szívott LE is, akkor ELMÉLETILEG nő az imppel a vitel. /Mocsokdurva az a Kélgyó... HAJRÁ Tüncik, Manók! :S/

Azon merengek, hogy ha valaki aukción szerez meg valami UR cuccot és játéktaktika váltás miatt értéktelenné válik számára, akkor milyen hangulatos lenne némi eladhatóság (ez a téma egyébként már ÉVEKKEL ezelőtt is felmerült), beválthatóság pechponttért. :-P
Pontszám: 7.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
257. hozzászólás - 2013.12.17. 13:36:05 (Válasz McMad #256 hozzászólására.)
Egyszerű, próbáld ki. Ugyanannyit hozok térkapuból állatok nélkül, mind ultra-implantostul.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
258. hozzászólás - 2013.12.17. 13:41:21
Igen, elvileg a szívott Le-t nem növeli.
Pontszám: 7.66
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
259. hozzászólás - 2013.12.17. 13:50:10 (Válasz Maci #258 hozzászólására.)
HUHH! Akkó ebben a Kélgyó nem szupertáp...

Folytatnám a gondolatmenetem: Szorítkozzunk csak a Szerencsekerekes relikekre visszaválthatóság témaötletben?
1-1 Behó fejlesztéssel erőteljesen át tudnak értékelődni egyes relikek értékei... No de mindegy.
Pici ON (:-P):
Amikor Miklós állatreformot kezdett hirdetni, akkor öléggé örültem, mert az utóbbi idők fejlesztései alaposan betettek az állatoknak (szélsőséges erejűek lettek, pl. a Manó a szememben pontosan 0 értékű) + lassan annyi a szakipont, hogy bőven elférne még pár állatszaki.
Ellenben jött ez a szerintem kissé statikus (kevés taktikai lehetőséget biztosító) dolog.
Kíváncsi leszek, hogy mikor fog bejelentkezni az első olyan kari, akinek több a felszerelésbónusz összege, mint a TÖ összege (havi 5x7=35 TÖ-t pl. én ölég ritkán hozok össze - max Landi alatt, vagy ha pálca esik az ölembe. Pláne nem lesz annyi TÖ növekményem, mint felszerelés, ha Tkristályért is lehet majd csatlósozni...). :-P :-X
Pontszám: 7.29
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
260. hozzászólás - 2013.12.17. 14:00:41
A végén oda fogsz eljutni, hogy legyen játékosok közti aukciós ház, ahova fel lehet pakolni a megunt aukciós és szerencsekerekes cuccokat dukátért.
Pontszám: 7.66
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője