Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
601. hozzászólás - 2014.01.28. 22:09:14
Az állatok képének cseréjével kapcsolatban rém zavaró nekem, hogy a csataleírásban felsorolja az állatokat szinttel és a típusuk megjelölésével. Eddig sem szerettem, de most hogy lecseréltem egy állatom képét én emlékezni sem szeretnék rá, hogy mi volt előtte. Azért cseréltem le, mert nem tetszett. Mivel a csataleírás mellett az ellenfél állatait meg lehet nézni, a sajátjaimmal pedig valószínűleg tisztában vagyok, nem lehetne ezt a bevezető részt lerövidíteni?

[támadó] idomított állatai, Állat1, egy X. szintű akármi, Állat2, egy Y. szintű Őrült akármi, Állat3, egy Z. szintű akármi és Állat4, egy W. szintű akármi is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Állat1, egy X. szintű akármi, Állat2, egy Y. szintű akármi, Állat3, egy Z. szintű Őrült akármi és Állat4, egy W. szintű akármi is részt vesznek a csatában.


helyett:

[támadó] idomított állatai, Állat1, Állat2, Állat3 és Állat4 is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Állat1, Állat2, Állat3 és Állat4 is részt vesznek a csatában.


Ennyi pont elég lenne.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2014.01.28. 22:09:37-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.73
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
602. hozzászólás - 2014.01.28. 23:17:28 (Válasz Gwindor #599 hozzászólására.)
Van v3-on is csatlóskristály, egy 50-est már megkajáltam. Nekem piramis fétisem van.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.08
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
603. hozzászólás - 2014.01.28. 23:22:50
5őskő az állatok képének megváltoztatása? Minek???!!! Ad valami bónuszt, ha egy hegyi óriás helyett egy sárkány képe van kint? Ez csak esztétikai változás lenne, miért kellett ezt is fizetősre csinálni?! Eddig relative próbáltam pártatlan maradni e téren, de mostmár én is átállok azok közé, akik azzal soroznak benneteket, hogy a pénzéhségetek elnyomja a játék játszhatóságát...
Pontszám: 7.93
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
604. hozzászólás - 2014.01.28. 23:33:46 (Válasz NEMESIS 13 #603 hozzászólására.)
Először nekem is hasonló volt a reakcióm magamban, de aztán elgondolkodtam rajta. Igazából az emberek nem cserélgetik az állataikat, mondhatni összesen minden állatra (+csatlósra, ha akarod) 1x kell kiválasztani egy tetszetős képet. Annyit meg megér a fejlesztés, hogy kifizessek összesen 20 őskövet.
A VT meg teljesen értelmetlenül elszippant 2x5 követ pl. manaitalra időnként. Ha így nézed már nem is olyan drága az állatkép csere.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
605. hozzászólás - 2014.01.28. 23:36:28 (Válasz NEMESIS 13 #603 hozzászólására.)
Tökéletesen megfogalmaztad miért kell érte fizetni. Egy díszítő elem, ami szart se csinál, de programozást vont el az érdemi fejlesztések elöl. Éppen ezért! A kidobott kódolási kapacitást kell megfizetned ezzel az 5 kővel...
Pontszám: 6.58
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
606. hozzászólás - 2014.01.29. 00:39:03 (Válasz Birka #605 hozzászólására.)
Ugyanott vagyunk. Lefogadom, hogy az az ,,érdemi'' fejlesztés is őskőzabáló lett volna/lesz is.
Ajjj, így csak idő kérdése, h őskő nélkül lehetetlenné váljon a játék.

Már látom is magam előtt a szörnyű jövőt:
-CSP regenerációd arányosan növekszik az e hónapban vásárolt ősköveid számával
-tulajdonságaidból csak maximum annyiszor 0.1% érvényesül, ahány őskövet vásároltál a héten
-állataid depresszióban szenvednek és már sodorják a kötelet, hogy véget vessenek életüknek. Megakadályozhatod ezt, ha 24órán belül őskövet veszel
-nem kezdeményezhetsz pihenést, mert nincs elég ősköved
-naponta kapható portyapontjaid száma nem haladhatja meg az aznap vásárolt ősköveidét
-Landragórt bebörtönöztétek, de a harc utánni buli költsége olyan nagyra sikerült, hogy nem fussa arra a kasszából, hogy mindenkinek jusson jutalom. Csak az a 100 játékos kapja meg a TÖ növekedést, aki a legtöbb őskövet vásárolta az elmúlt félévben
-Drakin meglátogatott karácsony alkalmából és hozott neked 100 őskövet. De mivel túl sok rumot vedelt, olyan részeg volt, hogy elfelejtette átadni, sőt még a te ősköveidet is elvitte (veheted meg újból őket)
-a küldetés jutalmát csak 10 őskő árán tudod átvenni
-portyázásod során egy kalandra bukkantál. A kaland teljesítése 1őskőbe kerül

Ésatöbbi...

Jó, ezek brutálisan eltúlzott lehetőségek, de én úgy látom, hogy lassan, de ez felé haladunk...
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2014.01.29. 00:39:42-kor
Pontszám: 8.22
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
607. hozzászólás - 2014.01.29. 00:57:40
Jó a humorod

SAJNOS , hogy aktuális de PLEASE ne adj ötleteket
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.35
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
608. hozzászólás - 2014.01.29. 01:32:08
Kihívással nem fejlődik a csatlós
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.51
kedvelt tagBachterFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
609. hozzászólás - 2014.01.29. 06:16:53
Ma reggel megtörtént az állatkám evolúciója, és gond van ... azóta csak 3 állatot hívhatok harcolni más nem találkozott ilyennel?
Nem olyan dolgokat írok ami növeli a pontszámom, hanem a véleményem !

v1 - Bachter - Halál Angyalai
v2 - Alrowalith - Halál Angyalai
Pontszám: 4.35
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
610. hozzászólás - 2014.01.29. 06:30:15 (Válasz Bachter #609 hozzászólására.)
De. Kilépsz-belépsz megoldódik. Nekem a tulajdonságbónuszok is kuszák voltak míg ezt meg nem tettem, de utána megjavultak.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.73
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
611. hozzászólás - 2014.01.29. 06:37:15
Áruljátok már el, hogy miért probléma hogy most egy abszolút kényelmi funkció fizetős? Ezt már igazán nem értem. Nem kell használni, eddig is elvoltatok nélküle, senkit semmilyen hátrány nem ér ha nem használja. Én épp azt tartanám jónak, ha az ilyesmi lenne főként fizetős. Sosem szólok bele mikor a pénzért táp balhé megy, már csak azért sem mert úgy gondolom én nem tudom megítélni hol van az ésszerű határ. De az már teljesen ésszerűtlen és bolhacirkusz jellegű, mikor teljesen mellőzhető fizetnivalóból csinál valaki ügyet. Ne foglalkozzatok a lehetőséggel, hagyjátok figyelmen kívül és kész!

Ez természetesen az állatok képének változtatásával kapcsolatos pénzkérdésre vonatkozik. Csak azt felejtettem el leírni miről beszélek. Bár talán nem nehéz kitalálni.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2014.01.29. 06:53:02-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.24
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
612. hozzászólás - 2014.01.29. 06:52:55 (Válasz NEMESIS 13 #606 hozzászólására.)
Off:

Itt van Drakin?

Végre... azt hittem, elkeveredett a hóban...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.76
kedvelt tagBachterFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
613. hozzászólás - 2014.01.29. 07:31:51 (Válasz Kvnoemi #610 hozzászólására.)
Köszi. Meg is oldódott
Nem olyan dolgokat írok ami növeli a pontszámom, hanem a véleményem !

v1 - Bachter - Halál Angyalai
v2 - Alrowalith - Halál Angyalai
Pontszám: 4.35
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
614. hozzászólás - 2014.01.29. 07:56:43 (Válasz Kvnoemi #611 hozzászólására.)
Én azért örülök a kiegészítésnek. Végig azon törtem a fejem, hogy pontosan miről is beszélhetsz.

Amúgy egyetértek.
Pontszám: 8.37
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
615. hozzászólás - 2014.01.29. 08:45:42 (Válasz Kvnoemi #601 hozzászólására.)
Támogatom. Nekem sem tetszik a csaták elején felsorolt tömeges állatnevek és dolgok. Főleg miután már megváltoztatta az ember nem ugyanazt akarja olvasni a csata elején nap mint nap
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.80
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
616. hozzászólás - 2014.01.29. 08:56:04 (Válasz Bumburnyak #615 hozzászólására.)
Lehetne több őskő generálási lehetőség a játékba! Ne csak hűségszilánkból lehessen kavicsot kiszedni és az se 2 kő legyen már. Pl ugyanúgy lehessen beváltani mondjuk 50-100kavicsig mint a platinás váltás.

Az állatoknál ismét kérném ,h a familiárisok személyi igazolvány képét IS(!) le lehessen cserélni ne csak a sima dögökét. A csatlós képét is meg lehet oldani sztem ez is beleférne Lehetne 10kőves ára is nekem az is megérné ne ez a nyomi kígyó nézzen már... Gyűlölöm ezt a kígyót(IS).
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.80
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
617. hozzászólás - 2014.01.29. 09:18:26
Gondolom teszteltétek már ki itt-ott, a csatlós pontosan miért kap TP-t? Csatáért biztos igen, kihívásért biztos nem. A többi? Kaland- térkapu-epik?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.34
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
618. hozzászólás - 2014.01.29. 09:23:38 (Válasz LanMaffia #617 hozzászólására.)
Térkapura biztosan kap, illetve epikusra is jelezte már valaki, hogy igen.
Pontszám: 8.83
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
619. hozzászólás - 2014.01.29. 09:27:59
kalandért is kap tp-t.
Pontszám: 9.33
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
620. hozzászólás - 2014.01.29. 09:30:39 (Válasz Bumburnyak #616 hozzászólására.)
"Az állatoknál ismét kérném ,h a familiárisok személyi igazolvány képét IS(!) le lehessen cserélni ne csak a sima dögökét. A csatlós képét is meg lehet oldani sztem ez is beleférne Lehetne 10kőves ára is nekem az is megérné ne ez a nyomi kígyó nézzen már... Gyűlölöm ezt a kígyót(IS)."

Teljesen egyetértek ezzel. Engem az sem zavarna, ha az elfogható állatok képei közül lehetne választani. Bár az sem lenne baj, ha egyéni képeket lehetne feltölteni a pontos méretekkel, így nem lenne gond abból hogy az egyik kisebb másik nagyobb.
Nekem sem teszik ez a kígyó, a démonnal még elvagyok.
Pontszám: 6.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!