Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
701. hozzászólás - 2014.01.31. 12:51:47 (Válasz Zoole #699 hozzászólására.)
Jutalomfalat és boldogsághormon az elégedettebb játékosbázis érdekében.
Sok mindenre nem jó de lehet szeretgetni őket és a lényeg, VAN.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.77
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
702. hozzászólás - 2014.01.31. 14:36:21 (Válasz Zoole #699 hozzászólására.)
Tessék játszani és MAJD lesz minden a csatlóshoz. Ne butítsunk már le egy fejlesztést, mert Te még kicsi vagy hozzá.....
Pontszám: 7.19
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
703. hozzászólás - 2014.01.31. 14:45:21
Zoole karija tudtommal elég magas szintű.
Nekem nem fáj, ha alacsony szintűeknek van valami kis izéjük. Egy vállon üldögélő minikaméleon, vagy egy kis molylepke, vagy ilyesmi.

Egyébként a 200 templomkristály nagyon magas ár. Tekintettel arra, hogy utána 50 templomkristályból adok neki 50ezer tp-t .

Ennyi templomkristály öt templom alatt jön össze.
Pontszám: 9.07
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
704. hozzászólás - 2014.01.31. 14:58:26 (Válasz Maci #703 hozzászólására.)
Ne túlozzunk

Szerencsekerék+epik kaland+feladatok+végzet templom+találkozós pörgetés ha mákod van (+100!)

Ez azt eredményezte nálam, hogy (amikor Miklós bejelentette, ne költsük, mert lesz belőle fétis kb 100 volt nálam) kb 2,5 hónap alatt kb 500-at termeltem ki belőle...
Pontszám: 5.66
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
705. hozzászólás - 2014.01.31. 15:03:41 (Válasz Birka #704 hozzászólására.)
Pontosan. Ezt beszéltük a találkozón Birkával. Én egy hónap alatt 300 templomkristályt szedtem össze....



Más. Én vagyok a láma, de én nem látom, hol tudnék venni csatlóskristályt templomkristályért. Vagy csak akkor ha már van csatlósom?
Pontszám: 6.34
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
706. hozzászólás - 2014.01.31. 15:14:32 (Válasz Lújzi04 #705 hozzászólására.)
Kell hozzá a zabálás AF képesség, hogy megjelenjen a templomkristálynál a csatlóskristály lehetőség asszem.
Pontszám: 5.66
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
707. hozzászólás - 2014.01.31. 15:15:08
az meg van , de még nem csináltam csatlóst
Pontszám: 6.77
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
708. hozzászólás - 2014.01.31. 15:16:35 (Válasz Birka #706 hozzászólására.)
Csatlóskristály zabálás AF nélkül is elérhető, szerintem a csatlóshiány lesz a gond.
Pontszám: 6.42
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
709. hozzászólás - 2014.01.31. 15:24:07
Attól, hogy nektek szerencsétek volt a templomkristályokkal, attól még ez nem általános jelenség.
Befejezetlen templomom eddig még nem volt, de egyrészt elég lassan gyűlik így is, és a többség nagyon sok templomot nem tud befejezni.
A feladatoknál kapott templomkristály szerintem elhanyagolható mennyiség.
Epikus kaland ezer évente egyszer esik.
A szerencsekerék 99%-ban sisakszilánkot és támadásitalt dob, napi 3 pörgetésből. A többség egyet pörget.
A találkozós szerencsekerékre hivatkozni meg nagyjából egyenértékű azzal, mint hogy ha bevezetnének egy újítást hogy évente egyszer egy random játékos a napi első belépésekor 0,002% eséllyel kap 200 templomkristályt, és ezt kézenfekvő megoldásnak tekintenénk a TK szerzésére.
Nem magam miatt kampányolok, félreértés ne essék, nekem már a csatlósok bevezetése után 10 perccel megvolt a csatlósom, és pótolva lett az ez miatt kiesett harcoló állat is az 5 közül.
Nem értem miért fájna nektek, ha a többségnek nem kellene egy évet várni arra, hogy csatlósa lehessen. Csak egy használhatatlan kis izé, de mégis van nekik. Mondjuk egy molylepke, ahogy Maci mondta
Pontszám: 7.29
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
710. hozzászólás - 2014.01.31. 15:34:41 (Válasz Zoole #709 hozzászólására.)
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.43
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
711. hozzászólás - 2014.01.31. 15:54:18 (Válasz Birka #704 hozzászólására.)
epikus kaland - 100. szinttől jön. Másrészt mondjuk 150 havi kalandból 15 epikus kaland. Ebből mennyi esik? Ha 15 darabot mondok, akkor az talán reális.

feladatok - 3 templomkristály/ szint - ne viccelődjünk.

élő találkozó - ezt most nem tudom mennyire komolyan mondtad.

végzet templom - alapból 1 templomkristály minden zsák. Ez 12 darab. A templom végső jutalmában 3 templomkristály.
HA - elköltöttél 72 AF pontot , a zsákokból 24 darabot kapsz. Tegyük fel, ritkán fizetsz be őskövet, mondjuk a karácsonyi 350 őskő példát használva, így a templomokat nem tudtad fullba pörgetni, megcsináltál mondjuk ideig 20-at.

Így a templom végső jutalmában indiana ostorával kapsz 28 templomkristályt.

Így 52 templomkristályod van összesen egy templom megcsinálásával aktuálisan.

Így van templomból 52, feladatokból 6, epikus kalandból 15.

És tegyük hozzá, hogy ez akkor ha már indiana ostorád van, ha kifejlesztettél AF-et 72 pontért, 100. szint felett vagy, és teljesítetttél 20 templomot.

Ehhez képest a 200 kristály sok. Nyilván az, hogy neked mennyi templomkristályod van, nem reprezentatív mintavétel.
Pontszám: 8.93
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
907 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
712. hozzászólás - 2014.01.31. 16:23:34
Azt tudni, hogy a TK csatákból meddig esik eledel v. kristály?
Vagy ez már végleges, mert ha jó emléxem ez valami minievent szerűség
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
713. hozzászólás - 2014.01.31. 16:32:37 (Válasz Gwindor #712 hozzászólására.)
Idézet: Gwindor - 2014.01.31. 16:23:34
Azt tudni, hogy a TK csatákból meddig esik eledel v. kristály?
Vagy ez már végleges, mert ha jó emléxem ez valami minievent szerűség


2 hetig, ami nem tudom mikor indult.
Pontszám: 7.30
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
714. hozzászólás - 2014.01.31. 17:22:39
Sziasztok!
Templomkristály fétis csak akkor adja a bónusz kristályt VT-ben ha aktív a csatlós, illetve dinamikusan változtatja az értéket?
Pontszám: 8.61
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
715. hozzászólás - 2014.01.31. 17:41:38 (Válasz Lenk4 #714 hozzászólására.)
Mire szeretnél bónuszt a VT-ből? Mert a TK-s fétis a transzdestrukcióra ad bónuszt, azt pedig a szakértelmek között találod.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 5.85
kedvencLenk4Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
716. hozzászólás - 2014.01.31. 17:47:51 (Válasz Abcdefg #715 hozzászólására.)
"transzdestrukció:

Portyázás során az ellenfél transzcendális projekció szakértelme annyival alacsonyabbnak számít, ahányas a transzdestrukció szakértelmed. Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád."
Pontszám: 7.71
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
717. hozzászólás - 2014.01.31. 17:50:37 (Válasz Lenk4 #716 hozzászólására.)
Bocsánat, ebben igazad van. Ha aktív, akkor a templom végső jutalmában nő a kristályok száma.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.36
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
718. hozzászólás - 2014.01.31. 19:54:08 (Válasz Birka #704 hozzászólására.)
Abban igazad van, hogy egy magas szintű kari elég hamar össze tudja gyűjteni akár a 300 templomkristályt is, de azért nézzük meg pl. egy 31. szintű karinál:

Van 3 hetente egy 5*5-ös temploma, mivel akkor még nem lehet sem transzdestrukció szakértelme, sem templomkristály AF képessége, szerez 10 templomkristályt + 3-at amennyiben van Indiana ostora (ehhez is maxos kereskedelem és az alku ezüst lánca szükséges, vagy ennek a különböző variációja).

A feladatoknál szerezhet 4 darabot.

Epik kaland nincs.

A napi ajánlatnál vehet 13 darabot havonta.

A szerencsekereket azért nem írom, mert ott egyáltalán nem biztos, hogy sikerül pont azt forgatnod.

Így havi 2 szintlépést számolva, egy hónap alatt 34 darab szerezhető, ha mindent végigcsinál az itt szereplő listából.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
719. hozzászólás - 2014.01.31. 21:35:25 (Válasz IceCold #718 hozzászólására.)
Ez a fejlesztés nem hiszem hogy alapvetően a 31. szintű karaktereknek szól.
Természetesen amikor jön majd a xeno fetis, a befizetés fétis, a relikvia fétis, a husvéti fétis, a napi rutin fétis a tudom is én milyen fértis, akkor lehet "elérhetőbb" is lesz köztük 31. szinten, de addig türelem.

A játék már így is túl komplikált alacsony szinten, semmi meglepő nincs abban, hogy minimum 60 vagy 100 esetleg 150. szinttől jönnek be az új fejlesztések. Viszont mivel Miklós senkit nem akar kizárni az újdonságokból, így bazi rendes, hogy már alacsonyabb szinten is bele lehet "kóstolni" az újdonságokba is....
Pontszám: 7.11
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
720. hozzászólás - 2014.01.31. 22:47:07
Valamilyen szinten igazad van Birka, abban hogy ne bonyolítsuk a kezdők életét. Viszont kicsik, kisebbek, gyengébbek alatt nem feltétlen a 20-30as karaktereket értjük, legalábbis én többnyire ezt az erőviszonyokra vetítve értem.
Csak azért említem meg, mielőtt teljesen rossz irányba terelődne a vita, bár nem zárhatjuk ki igazából se annak a lehetőségét, hogy valaki azért választotta ezt a böngészős játékot mert kellőképpen kihívásnak érzi, és átlát a lehetőségek dzsungelén, valamint az is előfordulhat hogy egy ősöreg V1 karakter elkezd egy V2 karaktert, és szembesül azzal hogy az alacsony szintűek élete bizony nem csupa móka és kacagás, és igénylik ezeket a játékelemeket.
Na de térjünk vissza az eredeti kérdéshez. Én rendszerint azoknak a játékosoknak szeretnék egy kis könnyebbséget kiharcolni, akik 60-80-100 szint felett vannak, és általában a homokzsák funkciót töltik be a játékban. Erőben el vannak maradva mint annak a rendje, költeni nem tudnak, vagy ha tudnak akkor belátják hogy rajtuk már a világ minden pénze sem segít így nem látják értelmét a pénz kidobásának, napi 24 órából 16ot ledolgoznak, de a maradék idejükben szeretnének valahogy boldogulni itt. Nem feltétlen azért vannak lemaradva, mert kretének. Az ő kedvükért tehetne a vezetőség egy olyan gesztust, hogy mikor egy ilyen újítást bevezet, akkor az ő részükre is jut egy kis morzsa, egy látszatbónusz, hogy ne folyton azt lássák hogy ők bizony le vannak sz@rva de rendesen. Jelen esetben kaphattak volna lehetőséget arra, hogy legyen egy molylepkényi csatlósuk. Ne egy év múlva, amikor a játékosok kemény magja már a 3. hasonló újítást élvezheti.
Pontszám: 8.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője