Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
181. hozzászólás - 2013.11.28. 10:45:58 (Válasz Miklós #180 hozzászólására.)
Szerintem tulkomplikáljuk a kérdést. Vannak akik vettek "érzésből" 1-1 famulust, majd rájöttek, hogy annak képessége alapján nem sorolható a TOP2 famulus közé. Ezt a hibájukat szeretnék korrigálni, mert ők is szeretnének sárkány+démon kombót. Az egész felvetés arról szól, hogy nem szeretnék elbukni a sok szintet lépett "használhatatlan" famulusok fejlődését, de szeretnék lecserélni őket "értelmes" famulusra. Így kapva kapnak azon az alkalmon, hogy jön egy új fejlesztés, ahol ezen "problémáját" orvosolhatnák végre, mert legalább egy magas szintű csatlóst csinálhatna belőle ezzel is csökkentve a csere "fájdalmasságát".

Itt nem az evolúció rendszerét kellene megcsavarni, hanem rendbetenni az álommanó és a mágiatündér szakértelmeit, valamint lehetőséget adni "mutációra" borsos áron, amikor is a famulus átalakulhat egy másik famulusra. (E nélkül mehet a sírás, hogy "ha tudtam volna...")

Lássuk be az álommanó +szakértelem pontjai a megaesszenciák +szakértelempontos bónuszai miatt (Az egyetlen manó, mely képessége más úton-módon is elérhető a játékban, ráadásul sokkal könnyebben...), valamint a "kimaxolható" szakértelmek miatt igencsak leértékelődött. Simán annyit kellene módosítani, hogy nem szakértelempont maximumot ad ezentúl a manó, hanem a szakértelmei alapszint/2 helyett alapszint/2+30 lehetnek...

Ugyan így a mágiatündérke nevetséges, konstansan adott varázslat elnyelésre adja a nem kis 100%-os bónuszát. (160-as állatoknál 80 varászalt elnyelést jelent, miközben 15k felett sebeznek már a spellek...)
Itt alapvetően az állatok varázslat elnyelés képességét kellene %-osra átalakítani, hogy szakértelemszint%-al növelje a karakter tárgyai adta varázslat elnyelést...
A hozzászólást Birka módosította 2013.11.28. 12:54:29-kor
Pontszám: 8.07
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
182. hozzászólás - 2013.11.28. 14:07:50
Én lehet hogy egészen egyszerűen megválnék a familiárisoktól, (szerepjátékos okból kifolyólag) és mondjuk ennek a módja a legjobb lenne ha felemelhetném csatlósnak...
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 8.92
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
183. hozzászólás - 2013.11.28. 14:33:07 (Válasz Marocchi #182 hozzászólására.)
Ha már ennyire szerepjátékos vagy, akkor miért nem engeded el?

Amúgy a csatlós egy egyéni entitás elvileg saját akarattal, míg a famulus egy megidézett, megbékjózott valami a szerepjáték világokban nem? (Ennyire sose merültem el a kérdésben amúgy...)
Pontszám: 5.44
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
184. hozzászólás - 2013.11.28. 14:39:38 (Válasz Birka #183 hozzászólására.)
A szerepjátékosság nem egyenlő azzal, hogy a magam ellensége legyek!
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 8.63
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
185. hozzászólás - 2013.11.28. 19:49:19
Nekem ez az egész úgy ahogy van nem tetszik, és szerintem nem vagyok egyedül... Javasolnám az egész megszavaztatását, hogy kiderüljön hogy egyáltalán van e igény erre...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 7.73
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
186. hozzászólás - 2013.11.29. 11:35:56 (Válasz Iceman_96 #185 hozzászólására.)
Én pedig javaslom végiglapozni a topicot, amiből levehető hogy a többségnek tetszik az elképzelés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.67
kedvencSilversurferFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
187. hozzászólás - 2013.11.29. 12:16:33
Mikortól lesz elérhető az új fejlesztés?
Nem lehetne Landragór vége előtt betenni az első fétist?
Pontszám: 8.57
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
188. hozzászólás - 2013.11.29. 12:28:17 (Válasz Silversurfer #187 hozzászólására.)
A kezdő hsz-ben a főnök karácson körülire mondta az elsőt. Valószínűleg szimplán nem készül majd el hamarabb a fejlesztés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.01
népszerűKekraFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
189. hozzászólás - 2013.11.29. 20:42:25
és hol lehet állatot szerezni?
Pontszám: 6.67
népszerűNightCrawlerFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
190. hozzászólás - 2013.11.29. 20:50:18 (Válasz Kekra #189 hozzászólására.)
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
V3-IL-NC

Pontszám: 7.67
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
191. hozzászólás - 2013.11.30. 02:08:41
Ha már a felzabáltatás hasonlóan működik, mint a sajtolás, nem kerülhetne be ismételhető küldinek is plusszban, vagy valamely "nemszeretem" helyett?!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
192. hozzászólás - 2013.11.30. 19:28:56
Infómorzsák VU tali fórumról:

-A fétisek állat felszerelések lesznek, melyek +TP-t adnak, ezen felül valami mókás képességeket
-A "kijelölt" csatlós ugyan úgy fejlődik a lényeid mellett, mintha csak vele harcolnál a csatában (azaz 1 csatányi állat TP-t teljes egészében megkap pluszban az állataid fejlődése mellett)
-Az evolúció során a csatlós szintje az evolvált állat alapszint/4+lépett szint/2 lesz. (pl.: 100-as alapszintű 200-as lépett szintű állat 125. szintű csatlós lesz.)
-A csatlósok 10 lépett szintenként adnak +1 tulajdonságot mindenre (kivéve szerencse), a "kijelölt" állat fétis képességének megfelelő képesség bónuszát is élvezhetjük.
-A tervek alapján várhatóan havonta 1 fétis szerezhető. (Az első 2 BU event nyereményként, valamint 100-200-300 templomkristályért vehető.)
-Javaslatok alapján Miklós elgondolkozik rajta, hogy a NEM event specifikus fétisek helyett "fétiskupon" szerezhető, mely beváltható egy fétisre. (Így megoldható, hogy "döntési" lehetőségünk legyen a listában szereplő fétisek kiválasztásakor, hogy milyen spec képességű fétist szeretnénk...)
Pontszám: 5.66
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
193. hozzászólás - 2013.11.30. 20:07:13
A találkozón beszéltem Baratyval arról, hogy megoldható lenne-e a befogott állatok képének cseréje. Nem zárkózott el előle, sőt, támogatta, hogy írjam fel ide a fórumra, hogy beszéljük át.
Én mindenképp szeretném, nagyjából abból lehetne választani, amit a szintig le tudtunk vadászni (visszamenőleg is), minimális őskőért vagy mondjuk prémium tagsági bónuszként elérhető lenne.
Mit gondoltok róla?
Pontszám: 8.92
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
194. hozzászólás - 2013.11.30. 20:12:44 (Válasz Kwisatz #193 hozzászólására.)
Az én véleményem az, hogy cseréld ki magadnak scriptből és Baraty idejét hagyjuk meg az "érdemi" fejlesztéseknek
Pontszám: 6.27
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
195. hozzászólás - 2013.11.30. 20:13:33 (Válasz Kwisatz #193 hozzászólására.)
Egyértelműen támogatom. Ha a már levadászott lényekből bármi lehetne, gondolom nem terhelné le a szervert az újabb változtatás, és remélhetőleg nem lenne külön nagy programozói munka.
Pontszám: 8.38
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
196. hozzászólás - 2013.11.30. 23:13:41
...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.91
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
197. hozzászólás - 2013.12.01. 00:14:59 (Válasz Bumburnyak #196 hozzászólására.)
"A találkozón beszéltem Baratyval arról, hogy megoldható lenne-e a befogott állatok képének cseréje. Nem zárkózott el előle, sőt, támogatta, hogy írjam fel ide a fórumra, hogy beszéljük át.
Én mindenképp szeretném, nagyjából abból lehetne választani, amit a szintig le tudtunk vadászni (visszamenőleg is), minimális őskőért vagy mondjuk prémium tagsági bónuszként elérhető lenne.
Mit gondoltok róla?"

MAXimálisan támogatom! Nem minden játékos használ scripteket.Nem túl nagy árért/őskőért , biztosan sokan igénybe vennék.
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.29
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
198. hozzászólás - 2013.12.01. 10:29:44 (Válasz Birka #194 hozzászólására.)
Biri, hagyjál a scriptekkel
Baraty azt mondta, nem nagy meló és ő is lát fantáziát benne, akkor minek lehurrogni?
Kedves Baraty, el tudunk ezen a vonalon indulni?
Pontszám: 6.86
kedvelt tagAmonhotepFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
199. hozzászólás - 2013.12.02. 11:02:04
Üdv...
Nos ezzel az új állat dologgal, már megint nagyívben letolják a VF-es karikat.... Csak EH-EH-EH....
Egy VFes mire feltol egy állatot Lv50 fölé .... rengeteg sok óra!!!!!!
No de nem szólok semmit, mert elvagyok nyomva VF-ként...
Pontszám: 7.65
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
200. hozzászólás - 2013.12.02. 11:05:22 (Válasz Amonhotep #199 hozzászólására.)
Én pont ellenkezőleg látom. VF-esként lazán lehetsz 30pp-n, és kihívásozhatsz orba-szájba, amivel sokkal könnyebben fejleszted a blökidet, mint a portya kari, aki 15pp-re van kényszerítve, ha nem akarja elrontani a LÉ/TP-jét a portya során...
Pontszám: 6.27
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!