Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
421. hozzászólás - 2014.01.25. 10:08:03 (Válasz Lenk4 #416 hozzászólására.)
Idézet: Lenk4 - 2014.01.25. 09:09:56
Magyarul egy 20-as állat sajtolásának őskő költsége duplázódik (csatlóseledel+gradulátum


Tegyük mellé, hogy a kiégett köveket a napi rutinnal meg az egész rendszerből drasztikusan kivonták.

Megint ott tart a játék költség oldal növekedése, mint amikor a "sérült" állat felszereléseket betette Miklós...
Pontszám: 8.16
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
422. hozzászólás - 2014.01.25. 11:24:13 (Válasz Birka #418 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.01.25. 09:34:24
Zabálásnál az állat AF képesség óta szerzett TP (Nem szint, azaz a kiképzés nem számít!) felét kapja meg.
De ebből következik, hogy a confirm ablakban meg kellene jeleníteni, hogy mennyi TP-t is kapna a csatlós azért a zabálásáért...

Igen, kiírja, hogy mennyi tp jár majd az állatért. Azt nem tudtam, hogy csak a képesség megvétele óta szerzett tp fele jár. Ha így működik, akkor egy 20-as állatért 4450 tp jár majd.
Napi két állatot kisajtolva 8900 TP a csatlósnak. Ezzel szemben egy győztes csata 24 tp-t hoz, ami egy napra kivetítve is csak kb. 1000 tp.

Tehát aki nem áldoz erre őskövet, annak 2-3 ezer tp amit naponta fejlődik a csatlósa, feltételezve, hogy 1-2 templomkristályt is tud rá áldozni naponta. Aki rendesen nyomja az ismételhető küldetéseket, pörög a sajtolása, és plusz 4 őskövet rászán naponta, annak ez 11-12 ezer tp-t jelent. Elsőre elég nagynak tűnik a szakadék a kettő között. Pláne, ha azt is feltételezem, hogy a csatlósok speciális képességei gyengék lesznek, és így mindig a legalacsonyabb szintű csatlóst éri meg fejleszteni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.82
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
423. hozzászólás - 2014.01.25. 11:34:22
Remek, ezek szerint a napi őskő költség megint emelkedik.
Az egyik szövitagunknak szerencsére van karaktere V1-en is, így folyamatosan osztja meg velünk a tapasztalatait ő is.
Nem vagyok egyelőre lenyűgözve, azt kell mondjam. A fétisek által adott látszatbónuszok meglehetősen elkeserítőek, az irtóztató fétis egy vicc, a templomkristály fétis meg nagyon jó lesz, miután két év után visszahozta a ráköltött templomkristályt. Kár hogy nem 5 év múlva kezd majd hasznot termelni.
Pontszám: 6.64
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
424. hozzászólás - 2014.01.25. 11:35:54 (Válasz Ariel #422 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.25. 22:41:32
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg. A felzabálás ugyanúgy fog működni, mint a sajtolás, tehát kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés. Tehát effektive annyi fog történni, hogy amikor egy állatot sajtolsz, akkor az fejleszti az aktív csatlósodat is: ha elhasználsz egy csatlóseledelt. Csatlóseledelt lehet szerezni ingyen is (szerencsekerék, feladatok jutalma, platináért, esemény jutalom) és lehet venni majd őskőért is.


Ezek szerint valahova a leírásokba (Amiből semmit nem látok, mert nem V1-es vagyok!) ki kellene egészíteni a kiemelt résszel, hogy egyértelmű legyen mindenkinek...

Ariel a számaid majdnem jók, csak napi 50 csp-ből átlagosan 4 állatot fogsz be, azaz napi +8 őskőről beszélünk, ha valaki force sajton van. (Havi +240 őskő költség az nem gyenge növekmény hirtelen...)
Az ősköves/nem ősköves olló kérdésben meg nem értünk egyet. Eddig se egy ligában nyomult a 2 banda, és ezentúl se fog egy ligában nyomulni. Egyszerűen egy "széria" autóval ne akarjak már nyerni egy "rally tunning" kocsi ellen a futamon, még akkor se ha én vagyok a TOP1 sofőr a mezőnyben.
Pontszám: 6.32
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
425. hozzászólás - 2014.01.25. 11:36:40 (Válasz Zoole #423 hozzászólására.)
Mi a templomkristályos fétis "extrája"?
Pontszám: 6.32
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
426. hozzászólás - 2014.01.25. 11:41:09
Templomkristály fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 100
+14 TP győzelmenként
+1 transzdestrukció minden 10. csatlós szint után (max. 25)
Pontszám: 6.64
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
427. hozzászólás - 2014.01.25. 11:43:01
Azért azt szívből remélem, hogy nem az jön ki a végén, hogy egy 400-as szintű állandó állatot jobban megéri csatlósnak átképezni, mint simán csatába hívni!

Az eddigiek alapján, amit elolvastam ez egy fölöslegesen bonyolult, de lehet a játék stratégiát a feje tetejére állító fejlesztés.
Ennek bizony igen nagy kockázata van arra nézve, hogy sokan e miatt abbahagyják majd.
Pontszám: 7.38
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
428. hozzászólás - 2014.01.25. 11:43:54
10 szintenként +1 Transzdestrukció!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.17
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
429. hozzászólás - 2014.01.25. 11:48:32
Ahogy mondod. Ha valaki 250es állattal kezd-nem sokan lesznek szerintem-, akkor templomonként 12 kristállyal többet kap a végső jutalomban. Ha évi 10-14 befejezett templommal számolsz és a fétis 300 templomkristályos árát is figyelembe veszed akkor rögtön szemed elé tárul a szomorú valóság. Ez bizony nem táp, a legelvetemültebb játékosok is legkorábban két év elteltével fognak valamit is profitálni belőle.
Pontszám: 6.64
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
430. hozzászólás - 2014.01.25. 11:56:40 (Válasz Birka #425 hozzászólására.)
+1 transzdestrukció 10 szintenként.

Igaz, hogy 4 állatot fogsz el naponta, de egy 4-5-ik szintű állat kisajtolásáért az eszenciák is feleződnek, a küldid sem teljesül, és a csatlós is alig fejlődik. 20-ik szintnél alacsonyabb állatokkal szerintem nem érdemes nyomni.

Ki lehetne számolni, hogy mennyi előnyt ad a napi 4 őskő elköltése, de lusta vagyok hozzá Mindenesetre a havi +120 őskő is sok. Ha negyedelnénk a költséget, és feleznénk a hatását, biztos, hogy több fogyna belőle, és kisebb lenne a szakadék is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.27
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
431. hozzászólás - 2014.01.25. 12:01:30 (Válasz Zoole #429 hozzászólására.)
"akkor templomonként 12 kristállyal többet kap a végső jutalomban"

Miért illetve mitől kapnál több templomkristályt a templomban, mint most?
Pontszám: 5.95
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
432. hozzászólás - 2014.01.25. 12:06:34
transzdestrukció:

Portyázás során az ellenfél transzcendális projekció szakértelme annyival alacsonyabbnak számít, ahányas a transzdestrukció szakértelmed. Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád. LE-ből nem fejleszthető. A szakértelemnek nincs maximális szintje, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését.
Pontszám: 6.64
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
433. hozzászólás - 2014.01.25. 12:16:43 (Válasz Zoole #432 hozzászólására.)
Értem. És az előbb rosszul írtam. Köszi.
A hozzászólást DOMAKUTYA módosította 2014.01.25. 12:33:35-kor
Pontszám: 5.95
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
434. hozzászólás - 2014.01.25. 12:51:21
Más sem tud belépni a tesztvilágra? Tegnap még ment!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.17
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
435. hozzászólás - 2014.01.25. 13:06:45 (Válasz Zooleee #434 hozzászólására.)
Ma nem megy
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.21
kedvelt tagUnusualFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
436. hozzászólás - 2014.01.25. 14:05:06 (Válasz Bumburnyak #435 hozzászólására.)
Persze mert Bumburnyák ott is volt
Pontszám: 6.67
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
437. hozzászólás - 2014.01.25. 14:13:55
Ahogy nézem ez az új fejlesztés megint sok-kis őskőköltséggel fog járni... Nem értem miért ne lehetne hosszú-hosszú idő után végre egy olyan fejlesztés, amit "csak úgy" kapnának azok a kitartó játékosok, akik még mindig itt játszanak!? Ennyit csak megérdemlünk, nem?
Legyen egy állat, amit csatlóssá nevezhetünk ki, ha úgy akarjuk! Legyen sok kis állat, amikkel megetetjük a nagyot, csak mert úgy döntünk! Legyen sokfajta fétis, amikből válogathatunk taktikánk szerint (nyilván idővel)! És NE legyenek ezen stratégiai döntések függőek attól, hogy most valaki őskővel, vagy nem őskővel játszik! Legyen ez a fejlesztés tisztán a taktikáé, a stratégiáé és a játékosoké, mint a VU játék tényleg díjmentes része! "Csak úgy"! Mert megérdemeljük!
Ahhoz, hogy kapjunk néha kicsit adni is kell! És szerintem ez a néha most jött el, ezzel a fejlesztéssel! Ezért kérem (szerintem többek nevében is) a tisztelt vezetőséget, hogy minden nyereségvágy, és őskőérdek nélkül vezesse be ezt a sokakat érdeklő fejlesztést!
Pontszám: 8.18
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
438. hozzászólás - 2014.01.25. 14:31:52
Miklós!!!

Ha már lesz két csatlósom , a fétiseket lehet váltogatni rajtuk?
Pontszám: 7.73
kedvencKimberlitNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
439. hozzászólás - 2014.01.25. 14:42:16 (Válasz Zantetsuken #437 hozzászólására.)
Legyen ez a fejlesztés tisztán a taktikáé, a stratégiáé és a játékosoké, mint a VU játék tényleg díjmentes része! "Csak úgy"! Mert megérdemeljük!
Ahhoz, hogy kapjunk néha kicsit adni is kell! És szerintem ez a néha most jött el, ezzel a fejlesztéssel! Ezért kérem (szerintem többek nevében is) a tisztelt vezetőséget, hogy minden nyereségvágy, és őskőérdek nélkül vezesse be ezt a sokakat érdeklő fejlesztést!


Sok--sok ember örülne,Talán új játékos is MARADNA vagy JÖNNE
Pontszám: 9.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
440. hozzászólás - 2014.01.25. 14:42:45 (Válasz Birka #417 hozzászólására.)
.
A hozzászólást LanMaffia módosította 2014.01.25. 15:12:57-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.30
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője