Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
441. hozzászólás - 2014.01.25. 18:09:05
A csatlos + tulajdonsagnoveleset nem latom, hogy hozzaadna valahol, a karakterlapon se
Pontszám: 4.88
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
442. hozzászólás - 2014.01.25. 20:12:00 (Válasz Zantetsuken #437 hozzászólására.)
Idézet: Zantetsuken - 2014.01.25. 14:13:55
Ahogy nézem ez az új fejlesztés megint sok-kis őskőköltséggel fog járni... Nem értem miért ne lehetne hosszú-hosszú idő után végre egy olyan fejlesztés, amit "csak úgy" kapnának azok a kitartó játékosok, akik még mindig itt játszanak!? Ennyit csak megérdemlünk, nem?
Legyen egy állat, amit csatlóssá nevezhetünk ki, ha úgy akarjuk! Legyen sok kis állat, amikkel megetetjük a nagyot, csak mert úgy döntünk! Legyen sokfajta fétis, amikből válogathatunk taktikánk szerint (nyilván idővel)! És NE legyenek ezen stratégiai döntések függőek attól, hogy most valaki őskővel, vagy nem őskővel játszik! Legyen ez a fejlesztés tisztán a taktikáé, a stratégiáé és a játékosoké, mint a VU játék tényleg díjmentes része! "Csak úgy"! Mert megérdemeljük!
Ahhoz, hogy kapjunk néha kicsit adni is kell! És szerintem ez a néha most jött el, ezzel a fejlesztéssel! Ezért kérem (szerintem többek nevében is) a tisztelt vezetőséget, hogy minden nyereségvágy, és őskőérdek nélkül vezesse be ezt a sokakat érdeklő fejlesztést!


Csak a véleményemet felejtettem mellé leírni.
Szerintem is néha kevesebb több. Kezdetektől itt voltam anno Hellblade néven. Most újra kezdtem mert látok rációt a játékban és jó időtöltés. Főkarakterem kettes szintű, de már 50k felett költöttem rá, de ami fontos, hogy az emberek igényeit meghallgassák. Én szívesen látnék olyan fejlesztéseket ami taktikailag nem egyen sablonra épül, mint lehetett volna a fertőzéssel csinálni. Most itt van egy másik lehetőség ami ismét sok lehetőséggel kecsegtet(et).
És nemfontos ennek költségét sem elérhetetlenné tenni, vagy legalábbis nem nehézen megszerezhetővé normál játékkal.
Egy játék csak akkor jó, ha a mindkét játékosközösség elégedett.
A hozzászólást Bíborhold módosította 2014.01.25. 21:47:16-kor
Pontszám: 6.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
443. hozzászólás - 2014.01.25. 20:32:03
Tesztvilágon 247. szintű (120as alapszint) állatból lett 100. szintű csatlós. Keveslem.

Viszont amit sokallok, az a 300 templomkristályos költség. Sajnos várható volt, hogy a sok megoldott templom jutalmát tömegesen kell kivonni a játékból, de azért a 300 templomkristályért igen sok őskövet költök el.


Látszik az igyekezet, de valahogy csiszolni kell még ezen.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
444. hozzászólás - 2014.01.25. 20:56:36 (Válasz Offsboy #443 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.01.25. 20:32:03
Tesztvilágon 247. szintű (120as alapszint) állatból lett 100. szintű csatlós. Keveslem.


Mivel 100-as szintű a fétis, ezért lett 100. szintű a csatlós.
Evolúció oldalán olvashatod:
A felemelkedés után az állatok oldalról eltűnik és átkerül a csatlósok oldalra.
A csatlós szintje: eredeti állat szintje/2 + eredeti állat alapszintje/5 (de maximum a fétis szintje)
Pontszám: 7.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
445. hozzászólás - 2014.01.25. 21:39:42 (Válasz Gamer01 #444 hozzászólására.)
Ahha. De akkor miért tud tovább fejlődni?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
446. hozzászólás - 2014.01.25. 21:47:30
Azért tud továbbfejlődni, mert amit Gamer01 írt azok a csatlóssá válás feltételei, nem vonják magukkal azt, hogy az állat meg is reked azon a szinten.
Mindenesetre ez egy meglehetősen fontos tapasztalat, valamint igen inkorrekt húzás a fejlesztés részéről. Mivelhogy ezek szerint a méregdrága templomkristály fétissel egy 500as állatból is maximum 100as csatlós lehet, ami az előrelátható két éves időtartamot amíg az visszahozza az árát, lazán és alaphangon 3 évre nyújtja.
Milyen hosszútávú befektetésnek szánt bónuszok lesznek itt még ezek után, 10-15 éves futamidejűek?
Normális dolog ez?
Pontszám: 7.66
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
447. hozzászólás - 2014.01.25. 22:02:13 (Válasz Zoole #446 hozzászólására.)
A templomkristályos fétisnek szerintem nem feladata, hogy visszahozza a templomkristályok árát. Vedd úgy, hogy 300 kristályért kapsz egy csatlóst, ami növeli a TÖ-t.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.36
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
448. hozzászólás - 2014.01.25. 22:14:40
Akkor egyáltalán minek ad bónuszt?
Még csak parasztvakításnak se állja meg a helyét.
Inkább lenne minimum 150 a szint ameddig engedi a csatlóst konvertálni, az elég vicces +10 transzdestrukció helyett.
Pontszám: 7.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
449. hozzászólás - 2014.01.25. 22:21:27 (Válasz Zoole #448 hozzászólására.)
A bónuszok valóban gyengék. Nem csak ez, de a varázslatelnyelés is. Pont ezzel veszik el a taktika a fejlesztésből, hiszen ilyen bónuszok mellett nem kell majd azon gondolkozni, hogy a magasabb szintű állatot fejlesszem drágábban, vagy az alacsonyabbat olcsón, mert mindkettő TÖ-t ad, a bónuszok meg felejthetők.

A novemberi találkozón arról volt szó, hogy erős bónuszt fognak kapni a csatlósok, de egyelőre úgy tűnik, hogy ez nem valósult meg.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.36
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
450. hozzászólás - 2014.01.25. 22:51:07
Ariel ez olyan mint a BU event--

Elindult a Végzetúr online rpg játék nagyszabású eseménye, a Bolygó Ura! A félévente megrendezésre kerülő verseny komoly kihívás elé állítja a játékosokat, mesés jutalmakért.

Jót nevettem ezen ,, meg sajna legtöbbel így van nem állnak arányban a játék mostani igényével,,gyengék csak ahogy előttem írták "paraszt vakítás ill. annak is gyenge""
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 8.03
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
451. hozzászólás - 2014.01.25. 22:53:57 (Válasz Ariel #449 hozzászólására.)
Igazából az benne a jó, hogy nem kell megvenni. Akárhogy számolgatom a Top játékoson kívül erre senki nem fog áldozni. Nekem pl a két alacsony szintű karakteremnek nem kell mert másnak sem lesz, a magas szintűnek meg azért nem kell mert egy csatlósom úgy is lesz a BU jutalom miatt. Egy állat elég lesz arra, hogy még simábban verjem akiket eddig is, az őspókok és hasonlók meg nem érdekel ha kettővel jönnek, mert így is, úgy is elvernek.

Nem tudom hányan jutnak majd arra a döntésre hogy 300 tk-ért beáldozzák egy tápos állatukat, de nem lennék meglepődve, ha érdeklődés hiányában ez a csatlós dolog elmaradna.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.32
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
452. hozzászólás - 2014.01.25. 23:07:55
a harcos állataimat kizárt hogy valamikor is beáldozzam, nem véletlenül nevelgetem közel 3 éve őket.
Most maradt egy jelenleg már 104es állatom a bolygó urából.Ezt átkonvertálom csatlósnak,ne fogja a helyet.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 6.97
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
453. hozzászólás - 2014.01.25. 23:12:29 (Válasz Little Richie #451 hozzászólására.)
Ha eventenként lesz új fétis, akkor mindig lesz idő arra, hogy új állatot neveljen ki az ember következő csatlósnak. Nem kell a tápos állatokat átváltani. Ha valamelyik eventen nem sikerül összeszedni a fétist, akkor elő lehet húzni a templomkristályokból egyet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.36
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
454. hozzászólás - 2014.01.25. 23:14:59 (Válasz Little Richie #451 hozzászólására.)
, de nem lennék meglepődve, ha érdeklődés hiányában ez a csatlós dolog elmaradna.


Sajnos nem fog el maradni

A ""benfentes --teli bukszásoknak"" jó lesz s tovább fog nyílni az olló..mellyel többen ki lépnek,,így kevesebb őskő fog fogyni ---

Szóval újabb lökés lesz a játék csődje felé. Amit sajnálok mert szeretem , csak a rosszul értelmezik az üzleti meg oldást.

Nem drágábban
,,hanem olcsóban tömegeket vonzó játékká kell tenni
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.01.26. 01:22:35-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.02
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
455. hozzászólás - 2014.01.25. 23:49:03 (Válasz Utolsó_Lovag #454 hozzászólására.)
Hagyjuk már ezt az ollós dolgot. Itt nem olló van, hanem szakadék. Teljesen mindegy, hogy 10 métert nem tudsz átugrani vagy százat. És pontosan amiatt, hogy ez az új fejlesztés nem lesz kötelező, mert semmilyen hatással nem lesz a mostani erőviszonyokra, senki nem is fogja emiatt abbahagyni.

Engem az zavar, hogy a V5 néha használhatatlan, az eventek eleje mindig bugos, a bajnoki (szintén v5-ön) káosz és közben ilyen hülyeségre megy el a drága munkaidő a Beholdernél.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.16
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
456. hozzászólás - 2014.01.26. 01:21:27 (Válasz Little Richie #455 hozzászólására.)
Látom Te is benfentes teli bukszás vagy
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.73
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
457. hozzászólás - 2014.01.26. 09:22:16
A tesztvilagon nem lehet sajtolni hibauzenetet kuld, masnal is van ilyen ?
Pontszám: 6.59
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
458. hozzászólás - 2014.01.26. 09:57:50 (Válasz Utolsó_Lovag #456 hozzászólására.)
lol. Nem tudom Nálad mit takar a bennfentes-bukszás kifejezés, viszont arra felhívnám a figyelmedet, hogy talán több komolysággal kezelnék a kommentjeidet, ha nem mindig Miklósék és mások zsebében próbálnál turkálni, hanem azzal foglalkoznál, hogyan lehetne jobbá tenni a játékot. (A legyen óccsó, legyen ingyé mantra nem tartozik ezek közé.)

Ez a fejlesztés nem azért rossz mert őskőbe (is) kerül, hanem mert a játékosok 99%-ának haszontalan így ebben a formában, szvsz.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.80
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
459. hozzászólás - 2014.01.26. 10:09:32
A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------

Mivel az ördög a részletekben van Miklóstól ezt emelném ki mert a észrevételem-javaslatom ezzel kapcsolatos.

Azt mindenki tudja , hogy azonos időben sajtolás és sajtolás közt nagy különbségek vannak Ami itt nem lenne jó szerintem.


Mivel itt nem lesznek tömeges felzabáltatások , legyen FIX állat szintje szerint

..........................................................................

Még egy kérdés ami igazából nem tiszta.
A fel zabálandó állatnál a szintlépések csak harc közbeni , vagy ha más módon lépet is be számít majd?

Tehát a szerver fogja nézni-nyilván tartani , mily módon lép szintet s a szerint adni a pontot majd felzabálásnál?

Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.29
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
460. hozzászólás - 2014.01.26. 10:11:06
A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------

Mivel az ördög a részletekben van Miklóstól ezt emelném ki mert a észrevételem-javaslatom ezzel kapcsolatos.

Azt mindenki tudja , hogy azonos időben sajtolás és sajtolás közt nagy különbségek vannak Ami itt nem lenne jó szerintem.


Mivel itt nem lesznek tömeges felzabáltatások , legyen FIX állat szintje szerint

..........................................................................

Még egy kérdés ami igazából nem tiszta.
A fel zabálandó állatnál a szintlépések csak harc közbeni , vagy ha más módon lépet is be számít majd?

Tehát a szerver fogja nézni-nyilván tartani , mily módon lép szintet s a szerint adni a pontot majd felzabálásnál?
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.29
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője