Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
41. hozzászólás - 2013.11.21. 07:51:24
és mi lesz a sajtolós küldivel?
van 1 sanda gyanum hogy az is uszni fog 1 idöre
kenelbe felhuzni 50. szintig álatokat az vicces
Pontszám: 6.67
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
42. hozzászólás - 2013.11.21. 08:08:03
Nekem van egy kettő tartalékba, készülve a követező Bu-ra.... kíváncsi leszek erre az egészre....

Hajrá fejlesztés, hajrá fejlődés....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.15
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
43. hozzászólás - 2013.11.21. 08:23:22 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Miklós! Ha már az állatok kerültek a fejlesztés középpontjába, akkor legalább tegyétek meg nekünk azt is, h a 4 (esetleg 5) harcoló állat képét megtudjuk változtatni
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 8.65
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
44. hozzászólás - 2013.11.21. 09:47:19 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez izgalmasan hangzik, ugyanakkor szeretnek rakerdezni, hogy a sok-sok eve huzott-halasztott fejlesztes, az allatok oldal hasznalhatova tetele mikor fog megvalosulni?
Pontszám: 8.46
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
45. hozzászólás - 2013.11.21. 09:51:39 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 19:00:08
A kiképzésről - sajnos ezzel nagyon sok probléma van, és az evolúció után ezek csak sokasodnának. Elég nehéz úgy tervezni valamit, hogy egyik játékos 20 szintet tud léptetni az állatain 1 hét alatt, a másik meg 100-at. Nem szeretek semmilyen már meglevő featurét eltávolítani, de nagyon úgy néz ki, hogy ennek mennie kell


Es milyen problemak vannak vele? Elnezest, hogy nem latom at onalloan, de sose vettem kikepzest a heti 100 szint leptetes meg mindig megvan az allataimnak.
Pontszám: 6.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
46. hozzászólás - 2013.11.21. 09:54:37 (Válasz Offsboy #13 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.11.20. 19:38:09
Nekem is ez jutott eszembe. Ha az évek alatt felhalmozott templomkristályokat csatlóskristályokba töltöm egyszerre, akkor ugyanakkora hirtelen előnyhöz jutok, mintha kiképezném az állataim (és megenné a csatlós).


Vagy sokkal nagyobbhoz. Vagy sokkal kisebbhez. Ez kicsit lutri.
Pontszám: 6.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
47. hozzászólás - 2013.11.21. 10:07:00 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést...


Milyen jellegu problemat okoz ez?
Pontszám: 7.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
48. hozzászólás - 2013.11.21. 12:08:02 (Válasz Kocos #47 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.11.21. 10:07:00
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést...


Milyen jellegu problemat okoz ez?


Mellesleg rohadtul nem optimális ilyen ütemben elhasználni...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.86
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
49. hozzászólás - 2013.11.21. 17:25:49
És ezek a csatlósok vajon láthatóak lesznek az ellenfelek karilapjára kattintva, vagy csak kémkedéssel (urambocsá azzal se) lehet infót szerezni róla?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
50. hozzászólás - 2013.11.21. 18:04:13 (Válasz Gwindor #49 hozzászólására.)
Kikerülnek az állatok alól és tulbónuszt adnak. Azaz legjobb esetben is kémleléssel a megnövekedett tárgybónuszból lehet majd esetleg "sejteni" őket. Mondjuk még keményebb lutri lesz innentől kezdve a portyalista, mivel ott csak az alap tulösszeget látjuk....
Pontszám: 6.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
51. hozzászólás - 2013.11.21. 20:00:06 (Válasz Birka #50 hozzászólására.)
Úgyis kapott már elég nerfet a kristálygömb, legalább visszaértékelődik egy kicsit.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.02
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
52. hozzászólás - 2013.11.21. 23:18:56 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Igazából én nem is értem ezt az egész "régóta tervezett" állatok evolúcióját. Egy csomó jelenlegi funkció nem működik tökéletesen. A világok összevonásáról van már szó, mert kevés a játékos. Gond, hogy egyre nő a játék őskő igénye azoknak, akik pénzt is szánnak rá. Az időigény sem kevés, ha valaki optimalizál, vagy komolyan veszi a portyákat.

Akkor miért is kell ez?
Azért, hogy még bonyolultabbá tegyük a most sem egyszerű játékmenetet?
Hogy elijedjenek az új regisztrálok az átláthatatlan szabályrendszertől, és csak a 3. indított karaktert ne rontsák el már az első 40 szint alatt?
Azért, hogy újabb képletekkel terheljük a most sem stabil szervereket?
Hogy az egyensúlyt megborító opciókkal tovább nyíljon az olló?
Hogy még több időt kelljen a játék előtt ücsörögni minden nap?

Nos, ha ezek a célok, akkor hajrá! Ahogy Feri mondaná: Uccu neki! Csináljuk meg!
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
53. hozzászólás - 2013.11.21. 23:55:18 (Válasz Birka #50 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.11.21. 18:04:13
Kikerülnek az állatok alól és tulbónuszt adnak. Azaz legjobb esetben is kémleléssel a megnövekedett tárgybónuszból lehet majd esetleg "sejteni" őket. Mondjuk még keményebb lutri lesz innentől kezdve a portyalista, mivel ott csak az alap tulösszeget látjuk....


?
Sőt.
???
Te ezeket honnan a fenéből tudod előre?
Pontszám: 6.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
54. hozzászólás - 2013.11.22. 00:26:43 (Válasz Kocos #53 hozzászólására.)
Miklós írta ezeket az idézeteket:

A csatlós nem foglal helyet, teljesen külön oldalon lesz.


Azaz nem állatok lesznek, hanem mint a sajtolásból visszahívható lények kapnak maguknak egy külön oldalt.

tehát pl. ha van 10 csatlósod, mindegyik ad +15 tulajdonságot mindenre,


Tult adnak, elképzelhetetlen számomra, hogy bármilyen bónusz az alaptult növelné.
A portyalista működését meg csak ismered már ennyi év után

Koc, olvass, utána kérdezz...
Pontszám: 5.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
55. hozzászólás - 2013.11.22. 05:49:37 (Válasz Birka #54 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.11.22. 00:26:43
Miklós írta ezeket az idézeteket:

A csatlós nem foglal helyet, teljesen külön oldalon lesz.

Azaz nem állatok lesznek, hanem mint a sajtolásból visszahívható lények kapnak maguknak egy külön oldalt.


Abbol, hogy nem az allatok oldalon lesznek, miert kovetkezik az, hogy nem fogjuk latni a karakterlapon? En latom a targyakat is. Meg a relikviakat is. Azok is tok kulon oldalon vannak az allatoktol.
Kerlek Birka elobb gondolkozz es utana okoskodj.
VAGY ha tudsz valamit, mert egy kismadar elcsicseregte neked, akkor ird oda melle batran, hogy van infod a dologrol, es nem csak hasrautsz.
Pontszám: 6.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
56. hozzászólás - 2013.11.22. 07:15:24 (Válasz Kocos #55 hozzászólására.)
Koc, te el bírod képzelni, hogy 10++ állat képével megnő a karakterlap kinézete, amit kb 1 éve csökkentettek le a LAG-ra hivatkozva?
Tudod jól, hogy nincs az az infó, ami bármit érne, amíg be nem kerül a játékba... Nézd meg, hogy minden ötlet, melyet mely fórumot látott mennyire "evolválódik" mire bekerül a játékba. Asszem 3 találkozóval ezelőtt Miklós már előhozakodott az evolúcióval, ahol az állatok egymást falják fel, hogy "megérje" lecserélni a "monoton" állat szetteket. Most terítéken van megint, és őszintén bevallom baromi kíváncsi vagyok, hogy a kezdeti gondolatból milyen megvalósított kivitel születik...

Amúgy a portya listás megoldás lehet csak annyi, hogy a "nyers" TÖ-höz hozzá kellene adni a csatlósok bónuszait.
A hozzászólást Birka módosította 2013.11.22. 07:28:50-kor
Pontszám: 6.27
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
57. hozzászólás - 2013.11.22. 07:47:20 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 19:00:08

A kiképzésről - sajnos ezzel nagyon sok probléma van, és az evolúció után ezek csak sokasodnának. Elég nehéz úgy tervezni valamit, hogy egyik játékos 20 szintet tud léptetni az állatain 1 hét alatt, a másik meg 100-at. Nem szeretek semmilyen már meglevő featurét eltávolítani, de nagyon úgy néz ki, hogy ennek mennie kell


Szóval tovább lassítjátok a játékot.
Ez esetben az a kérésem,hogy ezt biztosan döntsétek el,mert akkor már nem vennék követ a találkozón.Így is egy ideje vacilálok a törlésen mert egyre időigényesebb a játék és minden fejlesztésetek egyre időigényesebbé teszi.Hiába könyörgünk jó ideje már,hogy a topban valamit csináljatok,hogy el lehessen lőni a pp-t értelmesen és valamit lehessen csinálni a vadászat alatt,hogy ne kelljen annyi időt a játékkal tölteni.A kiképzést remekül lehetett adott esetben a küldik gyorsítására használni tehát időt spórolt és az állatok morálját és életét is rendbe lehetett rakni vele.Én ugyan csak 220 körülire húztam a gyógyítást és a vastag bőrt is(nem tudom ez mennyire számít soknak vagy kevésnek)de konkrétan az a tapasztalatom,hogy a hajamra kenhetem sok esetben pl ha a templom bedobja az üss meg 20× egy entitást.Ilyenkor csak a kiképzéssel tudom rendben tartani a blökik életét.
De te mint elvileg játékosbarát ember úgy gondolod,hogy ezt jó ötlet kivenni Miklós?Most komolyan a problémák amikről tudsz egy jó ideje ennyire nem érdekelnek,hogy még ráteszel egy lapáttal?
Pontszám: 7.93
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
58. hozzászólás - 2013.11.22. 07:57:12 (Válasz Büyük #57 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással. Még ezen gondolkodni fogok.
Pontszám: 6.39
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
59. hozzászólás - 2013.11.22. 08:13:50 (Válasz Birka #56 hozzászólására.)
Nekem eszembe nem jutott másfél havonta csatlóst csinálni a monoton állatszettem darabjaiból. Azért annyira nem unom őket.
Nekem ez nem érv a fejlesztés mellett, hogy megérje lecserélni őket.
Már csak arra gondolok, az rendben hogy nem kellene magas szintre húzni az új állatokat ahhoz, hogy produkáljanak hasonló támadást, mint a mostaniak a játékos ellenfeleimmel szemben (epikust hagyjuk, azokat csak messziről néznék), de hogy nagymértékű elnyelés és életpont csökkenést kéne benyelni, az sajnos borítékolható.
Pontszám: 7.58
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
60. hozzászólás - 2013.11.22. 08:51:36 (Válasz Bpetya75 #58 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.22. 07:57:12
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással. Még ezen gondolkodni fogok.


Olvastam én is.Ez még semmit nem jelent.Ha annyi ezresem lenne amin Miklós eddig elgondolkodott és nem valósult meg nem lennének anyagi gondjaim.Ráadásul már nerfelni akarja.Én nem nerfeket akarok hanem azt,hogy ne kelljen egyre több időt eltölteni a játékkal ha nem akarsz lemaradni a többiektől.A játékot anno úgy hirdették(még most is tévesen),hogy nem kell sok időt eltölteni vele.Jelenleg úgy hirdetném,hogy a sok idő megy el rá de dolgozunk rajta,hogy még több időt kelljen a gép előtt töltened.
Elkezdtem játszani egy stratégiai játékkal ahol korlátozva van a napi támadásaid száma.Az a helyzet,hogy simán kevesebb időt kell vele elköltsek mint a VU-val ami egy kicsit azért érdekes.
Pontszám: 7.88
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!