Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
741. hozzászólás - 2014.02.03. 18:22:40
Nem tudom, hogy csak Nálam fordult-e elő és akkor figyelmetlenség vagy tényleg létező probléma, de amióta van csatlósom, azóta nem mindig jön annyi állat harcolni, amennyi jöhetne.

Értem ezalatt, hogy egyesével harcba hívom őket, aztán a maradékot gyakolatozni küldöm és a harcolók közül is néhányan gyakorolni mennek. Bosszantó az 1-2 őskő mínusz ahogy visszarángatom őket, másnál jelentkezett ilyen probléma?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.16
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
742. hozzászólás - 2014.02.03. 18:41:33
Nálam jelentkezett ilyen probléma, de azt az okozta, hogy az uralkodó pálcája bezavart az állatoknál.
A megoldás az volt, hogy fentről lefelé haladva be kellett hívni harcolni az összes állatot ami pihenőre tette magát, utána jó lett.
Ha nem sorrendben hívogatod vissza őket harcolni, akkor mindig vacakolni fog, de ha úgy csinálod ahogy írtam, hogy a legelsőtől a legutolsóig visszahívod őket akkor utána jó lesz.
Pontszám: 6.96
kedvencPicifriciFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
743. hozzászólás - 2014.02.04. 18:18:55
Csak nálam fordulhat olyan elő, hogy mióta megvan a csatlós állatom azóta vadászatból allig van állatelfogás. Kb vadásztam 150 csp-t abból eddig egy állat esett. Lehet hogy csak a random játszik velem, de máskor ennyiből már 15-20 esett volna.
Pontszám: 7.86
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
744. hozzászólás - 2014.02.04. 18:28:36 (Válasz Picifrici #743 hozzászólására.)
Nálam jönnek az állatok rendesen.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
745. hozzászólás - 2014.02.04. 19:48:33 (Válasz Picifrici #743 hozzászólására.)
Idézet: Picifrici - 2014.02.04. 18:18:55
Kb vadásztam 150 csp-t abból eddig egy állat esett. Lehet hogy csak a random játszik velem, de máskor ennyiből már 15-20 esett volna.


Azért túlzásba ne ess... 150 vadászatból 15-20 állat az 10-13% esély az elfogásra, holott max 8% az esély, amit élő aukciós relikkel lehet 9%-ig tolni. Extrém szerencsés helyzetben persze be-becsúszik néha ilyen kiemelkedő arány is, de ne azt várd el átlagosnak. Most csak kiegyenlíti a "random" az esélyátlagod.

Maxos (9%) eséllyel egyébként az 50 vadászatra jutó 4 elfogást mondhatom átlagosnak. A maximumom asszem 8 állat volt, de volt már elfogás nélküli blokkom is. (és nem, nem volt tele a karám).
Kiképző - v3
Pontszám: 8.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
746. hozzászólás - 2014.02.04. 20:28:50 (Válasz Picifrici #743 hozzászólására.)
Idézet: Picifrici - 2014.02.04. 18:18:55
Csak nálam fordulhat olyan elő, hogy mióta megvan a csatlós állatom azóta vadászatból allig van állatelfogás. Kb vadásztam 150 csp-t abból eddig egy állat esett. Lehet hogy csak a random játszik velem, de máskor ennyiből már 15-20 esett volna.


Csak nálam fordult ma elő, hogy mikor 1 állatot kellett elfognom, akkor 9 db kaland esett mire az az 1 állat megjött (így a kalandokat folyamatosan dobálnom kellett), majd 2 óra múlva mikor a 15. kalandért vadásztam, akkor 6 (!) állatot fogtam el mire kiesett az az egy.
Átment a mondanivaló?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
747. hozzászólás - 2014.02.04. 20:37:32 (Válasz Offsboy #746 hozzászólására.)
ez csak "random"

Semmi köze ahhoz, hogy éppen mi a küldetésed
Pontszám: 7.61
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
748. hozzászólás - 2014.02.04. 20:57:18 (Válasz Fsanyi82 #747 hozzászólására.)
Semmi köze ahhoz, hogy éppen mi a küldetésed

-------------------------------------------------------------------------------- -------------
Most meg kell , hogy védjem Offsboyt , mert akik rendszeresen küldiznek azok már rég észlelték ezeket a "furcsaságokat" , amit ilyen rendszeresen elő lépő folyamatként nem lehet radommal magyarázni. Csak úgy ha a program készítésekor ez be lett iktatva-
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.02.04. 20:59:25-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
749. hozzászólás - 2014.02.04. 21:21:39 (Válasz Utolsó_Lovag #748 hozzászólására.)
nem mondtál ujat ezért van idézőjelben a random te Lovag
Pontszám: 6.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
750. hozzászólás - 2014.02.04. 21:25:29 (Válasz Utolsó_Lovag #748 hozzászólására.)
Offsboy arra utalt, hogy nincs konspiráció, ez csak a véletlen műve.

Viszont figyelj légyszi az idézeteidre, mert szétcsúszik az oldal ha nincs rendesen lezárva az idézet a hozzászólásban. Most is azért hullott szét.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.53
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
751. hozzászólás - 2014.02.04. 21:49:26
Az lenne a kérdésem, hogy a csatlós által adott transzdestrukció, beszámít e a templomnál?
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 9.13
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
752. hozzászólás - 2014.02.04. 21:53:22 (Válasz A7935 #751 hozzászólására.)
Bele.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
753. hozzászólás - 2014.02.04. 21:54:50 (Válasz Offsboy #752 hozzászólására.)
Köszi az infót.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 8.26
kedvencPicifriciFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
754. hozzászólás - 2014.02.05. 11:37:41
Én rációnak csak azt tartom, ha van csatlósom, és mint természetes dolog minél hamarabb fejleszteni szeretném, ezt pl úgy hogy más állatot megetetek vele. Így nem csoda, ha vissza van kicsit véve a random, nehezítés gyanánt, nehogy már agyba-főbe zabáljon az a csatlós. Hogy ez igaz vagy, sem nem firtatom, de a programozók helyében én ezt tenném, így egy picit kompenzálva van a széthúzás, ill. az a bizonyos emlegetett "olló efektus".
Pontszám: 6.90
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
755. hozzászólás - 2014.02.05. 11:47:14 (Válasz Picifrici #754 hozzászólására.)
ennyire nem lehet hulye egy programozo sem, ilyen megoldassal nem az ollo nem nyilik, hanem szetcseszi a komplett jatekot
amugy meg jo par embernek lehet olyan script, ami szamolja a vadaszat atlagot, abbol hamar kibukik, ha lecsokken 5-6-7% -ra az elfogas.
Pontszám: 8.62
fórumozóHollooFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
756. hozzászólás - 2014.02.05. 12:53:05
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a fejlesztés csak még tovább nyitja az ollót azok között, akik veszik az ősköveket, meg akik csak játszani jönnek és nem akarnak pénzt ölni bele. Aki nem vesz ősköveket, az kb teljesen esélytelen, hogy egy bolygó urát meg tudjon csinálni. Nem tudom, hogy a többi event alatt hogyan lehet majd fétist szerezni, de ha ott is csak a legjobb x fog kapni, akkor azok, akik nem költenek a játékra rengeteget, azok soha nem fognak csatlóshoz jutni.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
757. hozzászólás - 2014.02.05. 13:00:02 (Válasz Holloo #756 hozzászólására.)
Ne túlosszunk már!

200 templomkristály őskövezés nélkül is lazán megvan pár hónap alatt, ha nem ősköre váltod be.
BU event-et többször levezettük, sőt vannak akik jelezték is, hogy kő nélkül csinálták meg.

Az idei kb 10fétisből 2 ismert, de már megy a siránkozás, miközben 1 doboz cigi/1 32-es pizza áráért vagy 250 őskövet lehet szerezni? Csak tudnám miért a Skótokat tartja a köznép sóhereknek, amikor a Magyarok messze felülmúlják őket...
Pontszám: 8.07
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
758. hozzászólás - 2014.02.05. 13:08:44
Ne szítsuk itt feleslegesen a feszültséget, és kezdjük elölről ezt a kissé már elcsépelt témát, ami nem is nagyon állja ám meg a helyét.
A BU a leghúzósabb event, a többi ehhez képest lópikula, nagyjából készülni sem kell rájuk ahhoz hogy jó eredményt érhess el bennük. 2-3 hét felkészüléssel egyébként a BU is simán teljesíthető egyetlen darab kő felhasználása nélkül is, bár a sorok végén azért szép számmal ad azt is...
Ott van a templomkristály fétis, ha véletlenül valaki egyetlen eventben sem tud érvényesülni, akkor összeharácsol 200 kristályt, ha most nullán áll vele akkor pár hónap/fél év alatt.
A csatlós annak táp, kinek van már 300. szint körüli beáldozható állata. A többieknek az az +5-8 TÖ nem hiszem hogy olyan sokat jelentene...
Ami pedig a zabáltatást illeti, egyrészt nekem a térkapuból már egy köbméternyi csatlóseledel hullott(ingyen), és aki ezt naponta használja az meg is érdemli. Totál értelmetlen azonnal beidomított és maximum 48 órára kenneleztetett állatot zabáltatni a csatlóssal minimális TP-ért, legalább 10. szintre húzott állat jó erre a célra. Az meg nem 2 nap alatt van meg, legalábbis nem nekem még nem sikerült ennyi idő alatt összehozni.
Az meg szinte biztos, hogy nemsokára lesznek sokkal könnyebben megszerezhető fétisek is.
Pontszám: 6.31
fórumozóHollooFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
759. hozzászólás - 2014.02.05. 14:47:59
Bocs, az nem volt meg, hogy templomkristályból is lehet fétist szerezni, visszaszívom, amit írtam.
Pontszám: 5
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
760. hozzászólás - 2014.02.05. 15:18:52
Nem probléma, csak a BU miatt válaszoltam kicsit unszimpatikus hangnemben, amiért elnézést is kell kérjek.
Nagyon sokszor olvastam már itt hogy kő nélkül teljesíthetetlen, pedig nem az.
A kristályos fétist az én véleményem szerint nem kéne erőltetni, inkább várnék kicsit mik lesznek a következők, és hogy megcsinálják-e azt hogy teszem azt eventenként/megvásárolhatóként csoportosítják-e kicsi, közepes, illetve nagy fétisekre őket, ami ésszerű lenne. Aki csatlósnak tud állítani egy 6 tonnás szörnyet az tegye, akinek meg csak molylepkére telik az se maradjon csatlós nélkül elven.
Pontszám: 6.97
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője