Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
21. hozzászólás - 2013.11.20. 20:35:47 (Válasz Birka #19 hozzászólására.)
Valójában foglal, hiszen 50. szintig fel kell nevelned. Ha másfél-két havonta lesz új ilyen csatlósod, akkor gyakorlatilag folyamatosan nevelgetheted az újabb és újabb csatlóst.
Pontszám: 7.58
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
22. hozzászólás - 2013.11.20. 20:37:58 (Válasz Offsboy #13 hozzászólására.)
Konkrét számok nélkül elég merész kijelentés ez... Mi a jobb +2% tulfejlesztés bónusz, vagy +10 tul? Várjuk meg a teljes publikációt szerintem.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
23. hozzászólás - 2013.11.20. 20:39:52 (Válasz Maci #21 hozzászólására.)
de ebből bármennyi lehet. tehát pl. ha van 10 csatlósod, mindegyik ad +15 tulajdonságot mindenre, akkor összesen +150 tulajdonságod lesz mindenre).


Maci, 11 helyett 10 álattal is lehet küldizni, ha cserébe 1-2 havonta kapok +15 erő/iq/védelm/stb-t...
Pontszám: 5.66
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
24. hozzászólás - 2013.11.20. 20:40:51 (Válasz Alendaar #18 hozzászólására.)
bocsi.keverem a szezont a fazonnal
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
25. hozzászólás - 2013.11.20. 20:42:25 (Válasz Alendaar #18 hozzászólására.)
A kiképzés kivétele csak azoknak fáj, akik úsznak a templomkristályokban, azaz öntötték be a hufot pácákba/templomokba. Cserébe időben be van jelentve, és nem "holnaptól", azaz most lehet "előnevelni" blökiket ehhez a Darvini csodához Úgy se kell sajtolni/elfogni most, van bőven váltó küldi a kiképzésekből...
Pontszám: 6.80
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
26. hozzászólás - 2013.11.20. 20:47:46 (Válasz Birka #25 hozzászólására.)
Szerintem meg azoknak fáj, akik használják. Más dukátokat, vagy relikviakuponokat vesz belőlük. Nem kell ahhoz úszni a kristályokban, hogy a karakternek a kiképzés legyen a legértelmesebb beváltási lehetőség, és minden más fölösleges.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.23
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
27. hozzászólás - 2013.11.20. 20:48:19
A Kiképzés az állatokat erősíti, a csatlósokat nem, a csatlóskristály pedig gondolom fordítva, a csatlósokat igen, az állatokat nem.
Ha esetleg még ugyanúgy 10 templomkristályba is kerülne, mint a Kiképzés, akkor meg mi a fenének kell kivenni azt a játékból?
Mindenki szépen el tudja dönteni, h az állatait szeretné inkább nevelni, vagy a csatlósait, vagy esetleg mindkettőt fele-fele arányban.
Ez is egy taktikai elem lenne, kinek melyik éri meg jobban.
Szóval gondoljátok át mégegyszer ezt a kivételt...
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 8.61
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
28. hozzászólás - 2013.11.20. 21:08:09 (Válasz Birka #25 hozzászólására.)
Most vagy kikerül a kiképzés és csak a fejlesztés bekerülése UTÁN lehet felhúzni az állatokat csatlósnak, vagy bent marad a kiképzés, és már most, ELŐRE is képezhetem a csatlósjelölteket.

Az furcsa lenne, hogy itt szólnak azon játékosoknak, akik külső fórumot olvasnak, hogy dádámm, készüljetek fel egy 50-es állatta, majd a játékosállomány nagyobb része meg akkor értesül róla, amikor bekerül a játékba, hogy jéééé, kéne majd 50-es állat.

fiktív beszélgetés a fejlesztés bekerülésekor:

- Te, hogy van a Jóskának már csatlósa?
- Olvasta külső fórumon vagy hol, hogy lesz ilyen fejlesztés, és rákészült.
- Oké, akkor én is fejlesztek kiképzéssel.
- Olyat már nem tudsz.
- Miért nem?
- Mert jogtalan előnyhöz jutnál a többiekhez képest.
- Ezt nem értem.
- Én sem.
- Oké, igyunk meg egy forró bögre kakaót, és menjünk kertészkedni a barmville-re.
A hozzászólást Maci módosította 2013.11.20. 21:08:38-kor
Pontszám: 8.95
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
29. hozzászólás - 2013.11.20. 21:16:31
A kiképzés kivétele amolyan "baltás korlát"-nak tűnik - a' la TF!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.57
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
30. hozzászólás - 2013.11.20. 21:20:16 (Válasz Birka #22 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.11.20. 20:37:58
Konkrét számok nélkül elég merész kijelentés ez... Mi a jobb +2% tulfejlesztés bónusz, vagy +10 tul? Várjuk meg a teljes publikációt szerintem.


Persze van abban valami amit mondasz, de minél előbb jelezzük a főnöknek, hogy valami nem frankó, annál nagyobb esélye van, hogy úgy alakul majd ahogy a nép szeretné.
Remélem Miklós átgondolja még egyszer, hogy bent lehetne-e hagyni valahogy a kiképzést, mert az csak jelent valamit, hogy a topic kb. csak erről szól.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.01
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
31. hozzászólás - 2013.11.20. 21:25:10 (Válasz Alendaar #29 hozzászólására.)
Dehogyis...egyedül Miklós szerint (meg ugye Birka, de ő mikor nem ezt csinálja...) jó ötlet kivenni a kiképzést, ahelyett, hogy bejönne más alternatíva arra, hogy a kiképzés bent maradjon...

Offs@

Naná, hogy erről szól, mivel Miklós jött, látott, felcsigázott, majd döbbenettel távozott, mert kb semmit nem mondott semmiről...csak behozta a mézes-madzagot.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.11.20. 21:26:02-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.85
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
32. hozzászólás - 2013.11.20. 21:32:59 (Válasz Viszok009 #31 hozzászólására.)
Magyarán tökéletes marketing fogást láthattunk? .)
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
33. hozzászólás - 2013.11.20. 21:54:28
Nem örülök ennek egyáltalán! Nagyon nem kell kivenni a kiképzést. Nem viccből vertem fel a dögöket majdnem 500körül 2-öt és 450körül 2-öt. A kiképzést használtam csak és ezért vártam a köv templomot. Amúgy sem szimpatikus a dolog. Megint plusz állatfelszerelés kiadás. Kíváncsi vagyok mire bekerül mennyi őskő költsége lesz valójában. De téboly ami mostanában fejlesztés néven fut. Lassan tényleg elkezdem sajnálni a pénzt erre a játékra. Megint kell majd vásárolni reliket ahoz is ,h amit már megkaptál ultrát ne vesszen el.(csillió Pechért...) A belépéshez mikor kell venni relikviát?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.99
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
34. hozzászólás - 2013.11.20. 21:54:42 (Válasz Birka #32 hozzászólására.)
Szerintem egy jó marketing fogás után nem marad az emberben az a rossz érzés, hogy a kiképzést valami olyasmiért lesz kénytelen elfelejteni, amiről semmit nem tud.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
35. hozzászólás - 2013.11.20. 22:00:12
Egyébként az alapötlet szerintem jó, és remélhetőleg konkrét dolgok (képletek) is kiderülnek időben. Nem kis felmordulás lenne abból, ha a játékosok utólag döbbennének rá, hogy nem kellett volna a 300-as állatot csatlóssá avatni, hanem bőven elég lett volna az 50-es is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.01
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
36. hozzászólás - 2013.11.20. 22:11:03
Nekem kell a kiképzés nehogy elvegyétek már
.......
Pontszám: 7.37
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
37. hozzászólás - 2013.11.20. 22:19:11
Miklós, a kiképzéssel az entitás által bucira vert állatokat szoktam felhúzni, anélkül hogy gyógyítsam maxba őket? Vagy akkor rakjátok be az automatikus gyógyítást, nekem nincs időm egész nap a gép előtt ülni és negyedóránként gyógyítgatni az állatokat.
Pontszám: 7.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
38. hozzászólás - 2013.11.20. 22:21:40
Nekem kéne a kiképzés a bolygó urához, szóval most döntsük el hogy ki lesz-e véve, mert akkor el kell kezdeni dögöket nevelni

A csatlóst meg egyáltalán nem értem mi akar lenni
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.45
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
39. hozzászólás - 2013.11.20. 23:49:54
Idézet: Amnael - 2013.11.20. 19:10:04
Tehát lehet akár mennyi fétisem (ez nem számít) és még mellé tudok vinni 4 harcoló dögöt is?

igen az új fejlesztéssel plusz dolgot akarunk adni, nem elvenni.
Ricskosz: a kedvenc állatodat nem muszáj csatlóssá tenni, felfejleszthetsz egy másik állatot is erre a célra.
Marocchi: nem, a csatlósok nem mehetnek kennelbe.
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással. Még ezen gondolkodni fogok.
Pontszám: 7.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
40. hozzászólás - 2013.11.21. 07:38:54 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással.


Előre is köszi! Mondjuk még azt sem értem miért baj, ha valaki 100 kiképzést kipörget, mivel elég sok követ költött a templomkristályok szerzésére. Ennyi erővel az is nagy és hirtelen előny lenne, ha kiszed az 1000 templomkristályból belőle a játékos 1600 dukátot, ami meg egy fél tudás könyv most V1-en.

Más. Azzal a vonzattal számoltatok, hogy ha a játékosok elkezdik nevelni a csatlósnak valót és nekik a táplálék állatokat (mivel gondolom azért kerül be az új fejlesztés, hogy éljünk vele), akkor drasztikusan le fog esni az esszencia bevétel?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.21
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!