Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
101. hozzászólás - 2013.11.23. 17:49:50 (Válasz Crimson #100 hozzászólására.)
Leírtam a véleményemet, ha ez egyezik a Tieddel, akkor lehet, hogy csak a fogalmazásoddal volt egy kis bajom.
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 7.30
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
102. hozzászólás - 2013.11.23. 18:22:03 (Válasz Marocchi #97 hozzászólására.)
Szerintem már a 15 befogható állat is túl sok, nem kellene tovább növelni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.34
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
103. hozzászólás - 2013.11.23. 18:50:59 (Válasz Ariel #102 hozzászólására.)
Hát nem tudom, némi komolytalanság mellett, de 10x ennyi hellyel is jól ellennék
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
104. hozzászólás - 2013.11.23. 19:11:49 (Válasz Offsboy #103 hozzászólására.)
Simán!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.44
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
105. hozzászólás - 2013.11.23. 22:29:06 (Válasz Marocchi #101 hozzászólására.)
Nem, egyáltalán nem egyezik:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.04
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
106. hozzászólás - 2013.11.24. 08:10:31
Dulifuli:Nem szeretem a változásokat!
Túl összetett reform ez! Lassan ha fingok egy nagyot az is növeli a TÖ-t?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.31
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
107. hozzászólás - 2013.11.24. 08:11:37
Akkor Neked nagyon elszállnának a tulajdonságaid, ezért nem!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.16
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
108. hozzászólás - 2013.11.24. 08:16:02
Csak nem hallottál már rólam:D
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.31
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
109. hozzászólás - 2013.11.24. 08:18:35
Már csak párat kell finganom és behozom Gandalfot TÖ-ben. Szaki már megvan. Most az jelent kihívást,h melyik statom éri el először a 7000-et. De sztem a küldi lesz
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.98
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
110. hozzászólás - 2013.11.24. 08:42:44 (Válasz Bumburnyak #109 hozzászólására.)
Hihetetlenül ultrabrutál szuper Vagy, sőt majdnem olyan jó, mint Kedves Klarinét barátunk. Mennyi álmatlan éjszakákon, átvirrasztott heteken lehetsz már túl.

Bár egy gyerekes tanács, szerintem még pár nyelven, esetleg madárnyelven is leírhatnád a 13-ast, sokkal menőbb lenne. De nekem nincs beleszólásam, a Nagyok dolgába, szóval vedd semmisnek eme monológot. Megyek is templomba, meggyóni a bűneimet...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.28
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
910 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
111. hozzászólás - 2013.11.24. 08:46:46
Azt tudni már, hogy mikor teszik be ezt a fejlesztést?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.59
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
112. hozzászólás - 2013.11.24. 09:05:53 (Válasz Viszok009 #110 hozzászólására.)
Tütyök! Azért mert szeretek játszani és jó magammal versenyezni nem kéne elvenni ezt a csodás érzést. Élvezd az inspirátort amíg van még értelme
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.79
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
113. hozzászólás - 2013.11.24. 12:50:01
Sziasztok!

Hmm... egy újabb fejlesztés. Régen mindig örömmel vártam az ilyen és ehhez hasonló hírek megjelenését.
Tekintsünk el attól, hogy egy új játékos pislog, mint kutya a szélben, persze, ha beszélhetünk még új játékosról. Juteszembe mentorprogram talán előrébb való lett volna.
Viszont nem is ez az én aggályom, hanem a folyamatos "fejlesztés" = drágulás projekt. Az előző eventet becsülettel végig csináltam az eredménye max jutalom, viszont hordatrófea 50 db. Nem vettem meg naponta a "kötelező" adagot, így természetesen kimaradtak a tápoló relikviák. Nem lett 15 tárhelyem és +10% életerőm. Ezzel ismét drágult a játék, ez az új állatfejlesztés egy újabb ok, hogy költhess.

Persze semmi sem kötelező, játszani sem. Szinte a kezdetek óta jelen vagyok, kialakítottam egy nagyon jó közösséget, amely már párszor átformálódott épp az ilyen fejlesztések következményeként. Én csakis a szövetségem miatt vagyok még itt. Nem nevezek bajnokira, ha megkérnek rá és más is nyerni szeretne. A játék iránti érdeklődésem már elvesztettétek, nem nem fogok törölni, mert kíváncsi vagyok, mint bír el még a VU világa. (Igen a mondat ellentmondást tartalmaz, de nem is kell ezt mindenkinek értenie.)
Pontszám: 7.98
kedvencEthrelNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
114. hozzászólás - 2013.11.25. 21:28:33
Azért vannak még új játékosok. Pl. Én.
Pontszám: 8
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
115. hozzászólás - 2013.11.25. 21:33:12 (Válasz Fecsu123 #113 hozzászólására.)
Ez kicsit ilyen önsorsrontó-poszt: új fejlesztés? de mivan ha sok pézbe kerül? igen biztos sok pénzbe kerül majd. hu vmi lehuzás lesz ebböl..... micsoda szivatás, evolúció na ebből nem kérek. még ugyan nem törlök, de majd...

Errről csak az jut eszembe amit a nyuszika mondott: "Tudod mit róka? B*zd meg a létrádat!"
Pontszám: 6.36
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
116. hozzászólás - 2013.11.25. 22:41:32
Egy kis update:
a kiképzés megmarad, nem piszkáljuk, nem korlátozzuk.

Írok már konkrét számokat is.
A jelenlegi tervek szerint a csatlós minden 10 szintje +1-et ad minden tulajdonságra, egészen +25-ig (250. szinten). A csatlós kezdeti szintjét a felemelkedett állat lépett és alap szinjéből számítjuk, de lesz egy maximum, ami a fétistől függ. Lesz olyan fétis, amivel csak max. 50, lesz olyan, amivel max. 150. szintű csatlós kreálható. Várhatóan az első 2 fétist templomkristályok beváltásával, ill. az aktuális esemény jutalmaként lehet kapni. csatlósok felemelkedés után is gyűjthetnek tp-t, csatákért, csatlóskristályból (amit templomkristályért lehet cserélni) és felzabálással.

A felzabálás a következőképp fog működni:
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg. A felzabálás ugyanúgy fog működni, mint a sajtolás, tehát kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés. Tehát effektive annyi fog történni, hogy amikor egy állatot sajtolsz, akkor az fejleszti az aktív csatlósodat is: ha elhasználsz egy csatlóseledelt. Csatlóseledelt lehet szerezni ingyen is (szerencsekerék, feladatok jutalma, platináért, esemény jutalom) és lehet venni majd őskőért is.

A fejlesztésről a VU talin még részletesen beszélünk majd.
Pontszám: 9.21
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
117. hozzászólás - 2013.11.25. 23:53:22
Miklós
Azt szeretném kérdezni hogy pl megéri e majd 200+szintű állatot csatlosa alakítani?
Vagy legelső alkalommal erre nem is lesz lehetőség?
Pontszám: 6.00
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
118. hozzászólás - 2013.11.26. 04:15:50 (Válasz Miklós #116 hozzászólására.)
Mi legyen azokkal a karakterekkel, akik nulláról akarnak egy szövetséget felhúzni, azaz nincs lehetőségük magas szintű kennel használatára? Azok lemaradnak a csatlós neveléssel és így a TÖ-vel is... Nem ollónyitogató újdonság lesz ebből?

Senki nem fogja a meglévő gigabrutál kedvencét felzabáltatni pár tucat TÖ-növekedésért (ezt többen ki is mondták már), de azért csatlóst képezni persze fog ő is. Kinek van gigabrutál állata? Aki hozzáfér egy 49. szintű kennelhez (és persze sokat portyázik, kihívásozik mellé). Kinek lesz leghamarabb magas szintű csatlósa? Ugyanennek.

Marad tehát az irdatlan sebzésfelfogó, illetve sebző kedvenc is, csak jön még mellé egy kis TÖ-növekedés is, amit valószínűleg őskőből lehet igazán majd hardcore szinten nyomni.

Off:
Bocsánat, de ez a 3. olyan hozzászólásom, ahol nem tudok lelkesen tapsolni egy olyan újdonságnak, ami problémát nem old meg, csak fokozza az eddigieket.
Kérünk új szövetségi harcrendszert! Kérünk mentorrendszert! Kérünk a v5-ön is kategóriánként visszanézhető olimpiát!
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.74
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
119. hozzászólás - 2013.11.26. 07:00:11 (Válasz Miklós #116 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.11.25. 22:41:32
Egy kis update:
A felzabálás a következőképp fog működni:
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg. A felzabálás ugyanúgy fog működni, mint a sajtolás, tehát kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés. Tehát effektive annyi fog történni, hogy amikor egy állatot sajtolsz, akkor az fejleszti az aktív csatlósodat is: ha elhasználsz egy csatlóseledelt. Csatlóseledelt lehet szerezni ingyen is (szerencsekerék, feladatok jutalma, platináért, esemény jutalom) és lehet venni majd őskőért is.

Ok, így már korrekt.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.15
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
120. hozzászólás - 2013.11.26. 07:28:33 (Válasz Kuzma.f.t #118 hozzászólására.)
Aki új szövit húz, az eleve "feláldoz" nem kevés dolgot, az általad most felvázolt szitu csak csepp a tengerben...

Mindenki eldöntheti, hogy elnyelés/ép/találat epikek ellen, vagy némi TÖ. Ha "kényszer" lenne, akkor meg azért menne a morgás, hogy aki kimarad, az lemarad.
A hozzászólást Birka módosította 2013.11.26. 07:31:45-kor
Pontszám: 5.66
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!