Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
181. hozzászólás - 2011.10.12. 19:24:04 (Válasz Fubujoci #180 hozzászólására.)
a piros bajnoki ér 25 dukátot (remélem)
Pontszám: 5.28
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
182. hozzászólás - 2011.10.12. 19:25:14 (Válasz Ricskosz #181 hozzászólására.)
de ugyan úgy megjegyzi a gép és a mínuszt akkor is megkapod. Akkor inkább rendes bajnokiért megyek.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.10.12. 19:25:59-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.47
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
183. hozzászólás - 2011.10.12. 19:26:55 (Válasz Craslorg #176 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 19:00:01
Itt a nyerő mondat. Szomorú, hogy sokan csak és kizárólag, 100%-ban a megszerezhető +1-es tulajdonság tápért mennek.


Szerintem aki már jópár bajnokit megnyert az nem a +1-es tulajdonságért megy. Legalábbis magamból kiindulva teljesen mindegy, hogy mindenre kapok +1-et vagy pl csak a mágiára, egyedül ott látom csak hasznát a konsti miatt.

Szóval a piros adhatna akár csak +1 mágiát is felőlem, de ne legyen már az, hogy semmit nem ad, aztán meg vonja le ezerrel a tulajdonságot csak azért mert van. Akkor inkább ne adjon semmit, de ne is vonjon le. Mondjuk ennyi erővel már már nagyon értelmes se lenne. A játékosok olyanért szeretnek csatázni ami miatt nyernek valamit, ami nem negatív hatású, mint pl amilyennek most ez a bajnokinak nevezett piros medál is lesz... (már ha nem lesznek változtatások ezeken az agyrém szabályokon)

Sokan a bajnoki miatt játszanak a VÚ-val, mert így legalább valamilyen módon el van ismerve, hogy erősebb a karakterük a többieknél, ha Miklósék ezt is szénné nerfelik azzal csak azt fogják elérni, amit az utóbbi időben behozott fejlesztésekkel, hogy ismét abbahagyják páran, de emiatt nem fognak többen játszani a VÚ-val...

Ha mindenféle motivációt és taktikai lehetőséget "kiölnek" a játékból, azzal csak egyet érnek el, hogy megunja előbb-utóbb mindenki.
NoFear - V1
Pontszám: 8.85
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
184. hozzászólás - 2011.10.12. 19:27:44 (Válasz Fubujoci #182 hozzászólására.)
nem baj, 25 dukát jó akkor is. hát ah nem nevezel be utolsó véresre, akkor ott csak Trhssel fogunk küzdeni a piros bajnokiiért
Pontszám: 6.11
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
185. hozzászólás - 2011.10.12. 20:05:06 (Válasz Lora #141 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2011.10.12. 14:00:52
- A bajnoki medálok bajnoki viadalon -1%-ot adnak a harci szakértelmekre (kritikus ütés, varászlat, kivégzés, negatív aura, tüskésbőr) - oka: a kivégzés szakértelmek jobban szerepet kapnak az új viadalon


Ez most egy komoly indoklás? A kivégzés miatt kell büntetni a többi szakértelmet? Akkor inkább ne működjön a kivégzés, vagy csak a kivégzést büntesse a medál, ha már akkora szerepe van a bajnokin. Kész csoda, hogy a szívósságot nem soroltátok fel a harci szakik között...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.30
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
186. hozzászólás - 2011.10.12. 20:11:00 (Válasz Lora #141 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2011.10.12. 14:00:52
A bajnoki medálok negatív módosító hatással lennének a viadalon. És a számuk összeadódna a sima bajnoki medálokkal.

VS

Bajnokin kívül nem a kék és piros medálok összege számítana, hanem amelyikből több van. Tehát ha van 7 kék és 3 piros medálom akkor nem +10 bónuszt kapok, hanem csak +7-et.


1. Ez már első pillantásra is ordítóan igazságtalan. Csak a negatív hatás adódik össze, a pozitív nem?
2. Ahogy többen rámutattak, ennek konkrétan az az eredménye, hogy a vörös bajnoki medál kizárólag hátrányt ad, előnyt semmit.
3. Valószínűsíthető, hogy ez csak az átgondolatlanság (és nerfelés iránti túlbuzgóság) okozta, és a végleges verzió nem így fog kinézni.
4. Jó úton halad a komcsi bajnoki, hogy paralimpiaként vonuljon be a köztudatba.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.43
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
187. hozzászólás - 2011.10.12. 20:41:58
Lora:

Hajrá, egyetértek, legyen.

Ami tetszik:
- van másfajta bajnokink, amit várhatunk, hurrá.
- "ketchup" mode tovább upgrade-elése (medál-szivatással). Én személy szerint szeretem a kihívásokat, így támogatom.

Ami nem tetszik:

- 2 hetente bajnoki. Kis túlzással már akkor is hozzádvágják a bajnoki medált ha nem kéred
- bajnoki medál szívatása összeadódik, előnyt viszont jelképesen sem ad az új. Ez kicsit keserű szájíz azért. Oké hogy a respect a lényeg, de legalább valami hasonló jelképes akármit adhatna, mitn az Alvariel medálok.
- még mindig nincs szó ezüst és bronzéremről. Ha már jelképessé tesszük az aranyérmet..

Elsősorban azonban ez érdekel:

"Bajnoki viadal eredményhirdetése

A viadalok helyezései is megtekinthetőek lesznek valamilyen lista formájában."

Ez az általam is vázolt fa-lista szerű eredménytáblát jelenti? Mert akkor hip-hip hurrá!!!

NoFear: pm-ben ment Macinak, csak elqrtam, ezért töröltem (ráadásul előszőr véletlenül McMadnek küldtem el, nézhet nagyokat). A "körbeépítésed" amúgy megerősíthetem. Azaz megcáfolom. NoFear első bajnokiját a Gaiaban szöviónusz nélkül hozta. Itt visszaköszön Birka kivégzéses urban legendje , hiszen sokkal esélyesebb szövibónsuzos körbeépített ellenfeleled kivégzéssel vágtad haza, ha jól rémlik (most aztán okot adtam némi pletykaalapnak, azzal hogy neked biz 300-as kivégzésed volt 8as szinten ). Utána meg valami brutálsian soakt éíptettél be szintedhez képest arra tisztán emlékszem.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.10.12. 20:42:58-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.59
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
188. hozzászólás - 2011.10.12. 20:58:26 (Válasz Lora #141 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2011.10.12. 14:00:52
- Ha valaki már 3x nyert egy kategóriában, és ha 4-szer is abban a kategóriában indul, akkor -3%* medál-t kap a tulajdonságaira és a szakértelmeire. (Ez azért kell hogy ne nyerjen egy ember ugyanabban a kategóriában szintlépés nélkül.)


Ez már megint nem lett végiggondolva... Egyáltalán nem biztos, hogy valaki azért indul 4x ugyan abban a kategóriában, mert nem lép közben szintet. Ott, ahol már 10 szintet ölel át egy kategória, és 2 hétig tart egy szintlépés VF nélkül, alaphangon 5x indulnak a játékosok azonos kategóriában. VF mellett 10x. Ez a büntetés teljesen jogtalan ebben az esetben.

Birka: Te dumáltad tele Miklósék fejét ezekkel a nerfekkel?

Mod.: csak hogy tisztább legyen: Kategóriát lép egy VF-es kari magas szinten. Nyer 3 bajnokit, majd a következő 7 hónapban fölöslegesen nevez, mert lehet akár -50% tulajdonságbónusza is, amivel még a nála 80 szinttel gyengébb karikat sem tudja elverni. Ráadásul feljebb sem tud lépni egy másik kategóriába, mert olyan sok szintet összefog.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.10.12. 21:08:56-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.30
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
189. hozzászólás - 2011.10.12. 21:10:39 (Válasz Aurri #187 hozzászólására.)
De még mennyire, hogy jól emlékszel. Egy kis nosztalgia, még a régi szkinnel az oldal... (és nem csak szövibónusz nélkül, de nálam még állat se volt annó + nála ott van 8-as szinten a Lélekorzó )


http://kephost.hu/share-F6DB_4E95E57A.html



"Birka: Te dumáltad tele Miklósék fejét ezekkel a nerfekkel?"


Persze, hogy ő, ki más? Annó a PP-s küldetések meg "extratépézésének" az ötlete is kitől jött?
A hozzászólást NoFear módosította 2011.10.12. 21:29:52-kor
NoFear - V1
Pontszám: 7.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
190. hozzászólás - 2011.10.12. 21:22:12
Sokat kell itt még dolgozni a szabályokon, hogy ebből legyen valami november közepére...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.60
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
191. hozzászólás - 2011.10.12. 21:44:37
Elgondolkodtatónak itt van egy (sokszors bajnok) szövitársunk véleménye az új bajnoki handicap rendszerről:

"...ha másfél éven keresztül minden hónapban én nyerek a komcsi bajnokin, kék érmet viszont többé nem szerzek (mindkét feltétel teljesen reális), akkor már bónuszt is kapok. Addig viszont folyamatosan gyengítem magam a "normál" bajnokikon.

Hát, nemtom. Tény, hogy alapvetően nem a bónusz miatt szokás bajnokikat nyerni, de ez azért már egy picit vicces "

Engem legalábbis meggyőzött (annak ellenére hogy fentebb az ellenkezőjét írtam), hogy ez talán tényleg a ló túlsó fele.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.06
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
192. hozzászólás - 2011.10.12. 21:45:27 (Válasz Aurri #187 hozzászólására.)
Ja néztem nagyon... Még nem olvastam. Töröljem?

A többivel egyetértek.
Tényleg erős nerf az "összeadódó bünti" előny nélkül.
Ha az a cél, hogy új Bajnokok is legyenek, akkor csak tovább kellene erősíteni a különbséget a két Bajnoki között. A szövibónusz kiiktatása megencsak egy jó ötlet lenne. Támogatom.
Mi lenne, ha ki-ki meccs lenne az UV, azaz az állatok nem játszanának akkora szerepet?
'Setleg megvalósítanák a kategórián belüli "egységes felszerelés"-t?
A célnak annak kellene lennie, hogy KÜLÖNBÖZŐ legyen a két Bajnoki, azaz egyszerre ne lehessen esélyes valaki mindkét Bajnoki fajtában.
Nehez-nehez...
Pontszám: 6.86
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
193. hozzászólás - 2011.10.12. 22:03:41 (Válasz NoFear #189 hozzászólására.)
Jéé a régi képem. De szerettem.

Most már másom is van. Meg 1M-ás építésem.

Ez is azt mutassa mekkora volt már akkor az MRND.
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.10.12. 22:05:44-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.21
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
194. hozzászólás - 2011.10.12. 22:13:36
Ha fejlesztés címén csak ilyet lehet kitalálni, a továbbiakban a részemről kérném az illetékeseket, hogy az ötleteiket írják le egy papírra és dobják ki a kukába. Kezdve ezzel az izével.

Konstruktivitásom persze határtalan:
a, mostantól lesz számolva a bajnoki, tehát az eddig megszerzett bajnokival megegyező számút a továbbiakban tetszőleges időpontban el lehet úgy adni, hogy ne maradjon büntetés ügyben nyoma?
b, bajnoki szinthatárok mikor lesznek csökkentve? lépjen az egy hónap alatt 10 szintet, aki nem akar ilyen idióta büntetést kapni?
c, az én szívem csücske egy olyan opció lenne, hogy 1. nem kérek a bajnokikért bónuszt 2. nem kérek büntetést sem 3. eladni 1 dukátért tudom, ilyet hol lehet kérni?
d, miért nem az Aurri által 500000-szer felemlegetett, Baraty által többször megígért faszerkezetes nézetre megy a fejlesztési idő, hanem az ilyen körmönfontan beetetett nerfekre?
V1 Mordred
Pontszám: 8.96
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
195. hozzászólás - 2011.10.12. 22:24:35
Még valami:
Engem rettentően zavar, hogy szinte minden hónapra jut egy ilyen esemény, amikor a semmiből, minden előzmény és értelmes ok nélkül felbukkannak ilyen mindenféle összetákolt ötletek, amik az én kis játékomat felborítással fenyegetik és állhatok itt neki üzenetek fogalmazni, hátha ér még valamit, ha elegen koptatjuk a szánkat. Este 10-kor egész napos munka után hazaérve nem épp erre vágyok, és igen, sajnos ezek a húzások sokkal jobban beleégnek a végzetúrral kapcsolatos gondolataimba, mint az évek alatti sok pozitívum.

Szerk: és még az agyba-főbe lepontozás lehetőségét is elvettétek, ami legalább egy kis feszültséget levezetne...
A hozzászólást Zimi módosította 2011.10.12. 22:29:49-kor
V1 Mordred
Pontszám: 8.96
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
196. hozzászólás - 2011.10.12. 23:13:57 (Válasz Zimi #195 hozzászólására.)
Ment a 10 es, Legalább felfele még lehet

Ez a jó szemlélet. Csak mert az enyém is ilyen
Pontszám: 9.04
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
197. hozzászólás - 2011.10.13. 06:57:11 (Válasz Zimi #194 hozzászólására.)
a) Kizártnak tartom, hogy a régi bajnokik eladását külön bontanák. Szerintem még most add el, ha el akarod, az viszont több, mint valószínű - ha eddig nem rögzítették -, hogy a bajnoki címek negatív hatásait mostantól számítják (gondolom eddig csak egy flag volt, hogy melyik kategóriában nyertél, de az nem, hogy hányszor, így 1 bitról most 8 bitre tolják az adattároláshoz a területet.
b) Soha, ez biztos Nem csökkentés, hanem arányosítás kellene.
c) A bünti jár a bajnoki címért, ha erős vagy, a levonással is bajnok leszel. Eladásra meg marad a 25 dukát gondolom, bár értem én, hogy te fullosan akarod megszüntetni minden pozitív és negatív hatását.
d) Mint írták, lesz eredménykijelzés.
Pontszám: 7.46
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
198. hozzászólás - 2011.10.13. 07:05:02 (Válasz Maci #148 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2011.10.12. 15:52:11
normál bajnokin indulok november 5-én , 5.kategóriában.
UV - n indulok november 15-én. 6 kategóriában
normál bajnokin indulok december 5-én 6. kategóriában.


En ugy ovastam, hogy nem eleg indulni. Nyerni is kell.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.79
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
199. hozzászólás - 2011.10.13. 07:09:05 (Válasz Fecsu123 #157 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.12. 17:09:00
Az is milyen már, ha eladom az övet akkor is megkapom a nyakamba a negatívot


Magatol ertetodo, es az a rohejes, hogy eddig nem igy volt. Pedig 2 eve mondjuk ezt igy kene megoldani. Kicsit lassan sikerult lereagalni.

Gondolom ov alatt bajnoki medalra gondolsz.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.99
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
200. hozzászólás - 2011.10.13. 07:12:20 (Válasz Craslorg #162 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 17:45:37
Ennek lenne az a megoldás, amit már nagyon rég óta (3 éve? ) sokan említenek, hogy az épületbónuszok ne számítsanak. Ezt korábban is, most is szinte mindenki támogatná.


No igen. Hat ez nem lenne megoldas. Sokszor leirtam mar miert, nem fogom ujra. Van ra megoldas egyebkent, V5-on be is lett vezetve valami, nem tudom pontosan, az mennyire mukodik.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője