Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
281. hozzászólás - 2011.10.14. 18:21:58
plecsni x 3 az a duplázóknak szól, ezt tudja Nekem8 is szerintem, mert van pár bajnokija, itt arra gondolt, ha egy erős kari egyszer nyer egy kategóriában, utána már nagyon nehéz neki nyerni ugyanott, főleg magasabb szinten, mert ott már egy-egy kategória sok szintet fog át, tehát jóval magasabb szintűnek jobban a cuccai is, meg ugye több bajnoki is lemegy, amíg végigslattyogja az illető azt a távot, amire átlép egy másik kategóriába. Tehát a lényeg, hogy bőven elég a x3-as módosító, és a kék bajnokin csak a kék medál számítson, a pirosban meg csak a piros, és pont
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.98
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
282. hozzászólás - 2011.10.14. 19:15:00
Szerintem a normál bajnoki viadal maradjon a jelenlegi rendszerben (főleg, hogy az új viadal felvetésekor szó se volt annak további nerfeléséről.), a -1 v -3 módosítók így is elég nehézséget, kihívást jelentenek főleg magasabb szinten...
Az esetlegesen nyert piros bajnoki érmeknek csak akkor legyen hatásuk a normál bajnokin, ha több van belőlük az illetőnek mint a kékből...

Az utolsó véres bajnokira meg lehetne az új ötletekből valamit bevezetni, de semmiképpen ne úgy legyen, hogy a piros érem a bajnokin kívül nem ad semmi bónuszt, de a bajnokin negatívumot jelent...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.38
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
283. hozzászólás - 2011.10.14. 19:33:40 (Válasz Bumburnyak #282 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2011.10.14. 19:15:00
Szerintem a normál bajnoki viadal maradjon a jelenlegi rendszerben (főleg, hogy az új viadal felvetésekor szó se volt annak további nerfeléséről.)


Nah igen, a Behonál az utóbbi időben egyre nagyobb divat lesz, hogy beharangoznak valami relatíve jó dolgot, aztán utólag beközlik és lenyeletik velünk az új dologgal bevezetett nerfeléseket, ami a régi már jól bevált dolgokat is agyoncsapja azzal a lendülettel. Elszomorító...
NoFear - V1
Pontszám: 9.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
284. hozzászólás - 2011.10.15. 06:53:04 (Válasz NoFear #283 hozzászólására.)
Ebből nekem nem úgy tűnik, hogy letolnák a torkunkon. Majd a végső szabálynál kell reklamálni, ha még mindig nem tetszik sokaknak, bár ha a többség elfogadja, akkor a végső szabályokon nem fognak most módosítani.

Idézet: Lora - 2011.10.14. 15:07:17
Nem, nem felesleges az ötletelés, és szoktunk figyelembe venni jó és megvalósítható javaslatokat. De mindent nem lehet.

Jövő héten véglegesítjük a feltételeket, finomítunk majd pár dolgon a javaslatok alapján, addig lehet még ötletelni.
Pontszám: 6.64
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
285. hozzászólás - 2011.10.15. 11:06:18 (Válasz Prisma #252 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.14. 08:26:29
1. Nem hiszem, mert nyilvánvalóan nem igaz.


Ha ugy veled hazudok, akkor nincs ertelme a vitanak, de ezzel egyuttal azt is alairod, hogy csak erzelmi alapon nem tudod elfogadni azt amit irok, es a vita keretei kozul kilepve, ervek nelkul akarod cafolni mondanivalomat. Ennek kb. annyi ertelme van, mint annak, hogy "eggyel tobbszor nem, mint ahanyszor de".
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.30
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
286. hozzászólás - 2011.10.15. 11:12:44 (Válasz Prisma #253 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.14. 08:34:03
Idézet: Morzkod - 2011.10.14. 08:03:43
En nem visszhúzni szeretném, ha további kihívást szeretnék nekik.

1. Te ne másnak akarj kihívást adni, hanem magadnak.


Nekem megvannak a kihivasaim, megfelelo topikba be is van irva, par evre munkat adnak azok nekem. Javaslatim megfogalmazasanal pedig azt tartom szem elott, hogy velemenyem szerint a jatek egeszenek mi tenne jot. Nem vagyok benne biztos, hogy ez tmindenki elmondhatja magarol.


Nem lenne nagy egy kategóriával feljebb is nyerni, mint ahol éppen vagy?

Nagy lenne, de csak akkor, ha én szabadon dönthetek így, és nem kényszerítenek. Ez olyan, mintha odamennél Pacmanhoz, és azt mondanád, hogy ő ezentúl csak 3 súlycsoporttal feljebb indulhat, mert túl jó [...]


Ugy velem itt megint hibaztam, mert nem emeltem ki elegge mindharom hozzaszolasomban, ahol errol beszelek, hogy kifejezetten opcionalisnak szannam ezt a lehetoseget. Egy bujtatott felteteles moddal utaltam csupan ra.

De még egyszer: csak azt akarom, ahogyan sokan mások, hogy jelentsen már valamit a medál.


Ezzel latod en is PONT igy vagyok.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.78
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
287. hozzászólás - 2011.10.15. 11:21:53 (Válasz Morzkod #285 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:06:18
Idézet: Prisma - 2011.10.14. 08:26:29
1. Nem hiszem, mert nyilvánvalóan nem igaz.


Ha ugy veled hazudok, akkor nincs ertelme a vitanak, de ezzel egyuttal azt is alairod, hogy csak erzelmi alapon nem tudod elfogadni azt amit irok, es a vita keretei kozul kilepve, ervek nelkul akarod cafolni mondanivalomat.

Értem, hogy minél hamarabb válaszolni akartál, de az 1. pont után legalább a 2. pontot elolvashattad volna, és akkor nem kellett volna leírnod ezt a marhaságot. Abban ugyanis rámutattam, miért nem lehetsz kívülálló elvileg sem. Ha még tovább olvastál volna, akkor az is kiderül, hogy valójában irreleváns, hogy kívülálló vagy-e, nem ettől függ, hogy igazad van-e, vagy nem. Csak, hogy egyértelmű legyen: ebben az esetben nincs.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.74
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
288. hozzászólás - 2011.10.15. 11:29:51 (Válasz Morzkod #285 hozzászólására.)
,hogy a személyednek is szóljon.

,ha tényleg kívülálló vagy mint ahogy szajkózod akkor neked miért fáj ez az egész?? A szólásszabadságodon túl semmi értelme nincs annak,hogy itt osztod a posztod.
Az építő kariddal aztán neked tök mindegy,hogy milyen bajnoki lesz,de nyilván valami irigység beszél belőled és kb az a mentalitás,hogy dögöljön meg a más tehene is. Szivassuk meg a bajnokokat, amiért azok mertek lenni. Építs vazz Te is erős karit és akkor még lenne is értelme annak,hogy valamiért kiállj.

Tipikus megmondó embernek jöttél fel csavarva a szavakat, hogy fontosnak érezd magad. pff.

Ezekkel a statokkal és a szerver legjobb építésével ez inkább szolga karakternek néz ki. 125. szinten ilyen tulajdonságokkal (felér kb 50-55. szint topjával) ez Nekem inkább rég tiltólistás,mint szabályos. Arányaiban keveset költöttél magadra és "körbeépítettél" játékosokat. ,de csak szívességből persze.

FYI (V3 stat):
Szint: 125
Tulajdonságösszeg: 1757
Szakértelemösszeg: 1328

na majd jössz és okosan megvéded magad,de nem érdekel. Ezek tények.
Pontszám: 7.36
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
289. hozzászólás - 2011.10.15. 11:30:01 (Válasz Morzkod #286 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:12:44
Idézet: Prisma - 2011.10.14. 08:34:03
Idézet: Morzkod - 2011.10.14. 08:03:43
En nem visszhúzni szeretném, ha további kihívást szeretnék nekik.

1. Te ne másnak akarj kihívást adni, hanem magadnak.


Nekem megvannak a kihivasaim, megfelelo topikba be is van irva, par evre munkat adnak azok nekem.

Akkor olvasd el még egyszer, hogy mit írtál. Azt, hogy másnak szeretnél kihívást. Továbbra is úgy vélem, hogy helytelen, ha te másnak akarsz kihívást. Elégedj meg a saját magadnak támasztott kihívásokkal. Nekem is lennének ötleteim, hogy neked milyen kihívásokra lenne szükséged, de többnyire jobb, ha az ilyesmit megtartja magának az ember.


Javaslatim megfogalmazasanal pedig azt tartom szem elott, hogy velemenyem szerint a jatek egeszenek mi tenne jot.

Az lehet, hogy azt tartod szem előtt, ami szerinted a játék egészének jót tenne, de ennek semmi köze ahhoz, ami a valóságban tényleg jót tenne a játéknak. Tudod, a pokolba vezető út...


Nem vagyok benne biztos, hogy ez tmindenki elmondhatja magarol.

Pl. te nem, az biztos.


De még egyszer: csak azt akarom, ahogyan sokan mások, hogy jelentsen már valamit a medál.


Ezzel latod en is PONT igy vagyok.

Az lehet, de az ellenkezőjét sikerült képviselni.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.83
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
290. hozzászólás - 2011.10.15. 11:31:22 (Válasz Eardog #259 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2011.10.14. 11:54:48
így is nagy egészséggel és magas kivégzéssel sok új esélyes lesz.


Az egeszseg vegre szerepet kap a bajnokin, ez nem kerdes, de tenyleg annyit szamitana a kivegzes?
Hasrautesszeruen 100-as szint, 300-as kivegzessel szamolva, termeszetesen hatbaszurassal 5250 EP-nyi kivegzest jelent. Ez 53 pontnyi egeszsegnek felel meg.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.97
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
291. hozzászólás - 2011.10.15. 11:41:53 (Válasz Fecsu123 #288 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 11:29:51
,ha tényleg kívülálló vagy mint ahogy szajkózod akkor neked miért fáj ez az egész??


Valamit felreerthettel, en azt irtam le eddig miert tartom jonak az uj szabalyokat.

A szólásszabadságodon túl semmi értelme nincs annak,hogy itt osztod a posztod.


Biztos vagyok benne, hogy ha csak te olvasnad, akkor igy lenne. En titkon abban remenykedem, hogy tobben is olvassak (peldaul rajtad kivul Prisma), es talan valaki hajlando lesz elgondolkodni rajta, hogy mit mondok.

Az építő kariddal aztán neked tök mindegy,hogy milyen bajnoki lesz,de nyilván valami irigység beszél belőled és kb az a mentalitás,hogy dögöljön meg a más tehene is.


Bizonyara igy van - tudatalatt, anelkul, hogy ennek magam tudataban lennek - de ha megfeszulok se latom, hoyg a/ hol hal meg a szomszed tehene, es milyen elegtetelt jelent az nekem, mint bajnoki antitalentumnak, hogy ketszer annyi medalt osztanak ki, mint eddig.

Szivassuk meg a bajnokokat, amiért azok mertek lenni. Építs vazz Te is erős karit és akkor még lenne is értelme annak,hogy valamiért kiállj.


Gondolhatod, hogyha lenne annyi eszem, hogy eros karit epitsek megtettem volna mar reg.

Tipikus megmondó embernek jöttél fel csavarva a szavakat, hogy fontosnak érezd magad. pff.


Sajnos nekem az eletem egy kudarc, 77 eves vagyok, de meg pattanasos, munkanelkuli 4 altalanossal, es not kozelrol meg nem lattam. Mit tegyek, igy kompenzalok?

Ezekkel a statokkal és a szerver legjobb építésével ez inkább szolga karakternek néz ki. 125. szinten ilyen tulajdonságokkal (felér kb 50-55. szint topjával) ez Nekem inkább rég tiltólistás,mint szabályos. Arányaiban keveset költöttél magadra és "körbeépítettél" játékosokat. ,de csak szívességből persze.


Latod, ha ismerned az omegat tudnad, hogy ok is megtesznek nekem dolgokat, de ez nem a megfelelo forum arra, hogy ezt reszletezzem.

majd jössz és okosan megvéded magad,de nem érdekel. Ezek tények.


Szeretném, de minden amit leírsz úgy igaz. Szomorú.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.74
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
292. hozzászólás - 2011.10.15. 11:45:54
akkor kérd meg az Omegat,hogy az építésért cserébe fizessenek be egy menyecskéhez és akkor talán nem leszel ilyen feszült
Pontszám: 7.32
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
293. hozzászólás - 2011.10.15. 11:52:02 (Válasz Lora #266 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2011.10.14. 15:07:17
Nem, nem felesleges az ötletelés, és szoktunk figyelembe venni jó és megvalósítható javaslatokat. De mindent nem lehet.


Akkor kiemelem: barki donthessen ugy, hogy bajnoki buntetesek HELYETT a kovetkezo kategoriaban indul.

Reszletek: Ezert jarjon lila medal. Felsobb indulasnal, csak az adott kategoriaban szerzett lila medalok adjnak negativ modositot. A magasabb kategoria addig legyen valaszthato, amig el nem eri a karakter a buntetesmentes kategoriat. A 4 fos minimum szempontjabol a kategoriavaltok ne szamitsanak, a kategoria rajtuk kivul is legalabb 4 karaktert vagy klont tartalmazzon. Ha valaki ures kategoriaba lep, akkor a klonok a korabbi kategoriaja klonjaibol legyenek extrapolalva (de realisan, ne ugy, mint a kalandos extrapolacional).

Fentiektol fuggetlenul:
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.15. 11:52:19-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.78
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
294. hozzászólás - 2011.10.15. 11:53:09 (Válasz Fecsu123 #292 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 11:45:54
akkor kérd meg az Omegat,hogy az építésért cserébe fizessenek be egy menyecskéhez és akkor talán nem leszel ilyen feszült


Latod mondom, hogy nem ismered az Omegat.
(A kacsintas nyilvan a szovitarsaknak szol.)

Ja es meg azt is akartam mondani, hogy NEM VAGYOK FESZULT!
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.15. 12:06:57-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.48
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
295. hozzászólás - 2011.10.15. 11:58:53 (Válasz Prisma #287 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.15. 11:21:53
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:06:18
Idézet: Prisma - 2011.10.14. 08:26:29
1. Nem hiszem, mert nyilvánvalóan nem igaz.


Ha ugy veled hazudok, akkor nincs ertelme a vitanak, de ezzel egyuttal azt is alairod, hogy csak erzelmi alapon nem tudod elfogadni azt amit irok, es a vita keretei kozul kilepve, ervek nelkul akarod cafolni mondanivalomat.

Értem, hogy minél hamarabb válaszolni akartál, de az 1. pont után legalább a 2. pontot elolvashattad volna, és akkor nem kellett volna leírnod ezt a marhaságot. Abban ugyanis rámutattam, miért nem lehetsz kívülálló elvileg sem. Ha még tovább olvastál volna, akkor az is kiderül, hogy valójában irreleváns, hogy kívülálló vagy-e, nem ettől függ, hogy igazad van-e, vagy nem. Csak, hogy egyértelmű legyen: ebben az esetben nincs.


Megnyugodhatsz elolvastam az egeszet. Iszom a szavaidat.
Az, hogy igazam van-e kerdeses. Illetve mostmar nyilvan nem, hiszen megmondtad, hogy nincs. Koszonom. Maskor kezdhetned ezzel, es megusznank a vitat.
Csak nagyon halkan, egy csondes, sotet es nyirkos kis sarokban merem megjegyzni, hogy en olyat nem irtam, hogy azert lenne igazam, mert kivulallo vagyok. Csupan annyit voltam bator kozolni, hogy engem az erdekeim nem befolyasolnak, mert a temaval kapcsalatban nincsenek.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.97
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
296. hozzászólás - 2011.10.15. 12:01:05 (Válasz Morzkod #293 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:52:02

barki donthessen ugy, hogy bajnoki buntetesek HELYETT a kovetkezo kategoriaban indul.
...
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter.

Ezek nagyon jó ötletek.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.48
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
297. hozzászólás - 2011.10.15. 12:01:09 (Válasz Morzkod #294 hozzászólására.)
te meg leállsz vitatkozni Anno én is így tettem volna, de bevettem a lesz@rom tablettát s érvelek azoknak akik fel is fogják...
V3-Alíz
Pontszám: 6.87
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
298. hozzászólás - 2011.10.15. 12:02:34 (Válasz Morzkod #294 hozzászólására.)
Még jó, hogy nem rám kacsingatsz
Ennyi megvonás után már félreérteném.

,dehogy ismerem az Omegát. Csak egy szerveren játszok egy karival az meg a V2 ennyi bőven elég. A statodat bemásolták ide így ez elég is. Ezer ilyet látni.

,de de feszült vagy. Már "kiabálsz is" Add ki magadból...


"Fentiektol fuggetlenul:
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter."

Nincs ékezeted.. Ez jó ötlet attól még.
Pontszám: 7.65
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
299. hozzászólás - 2011.10.15. 12:06:38 (Válasz Prisma #289 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.15. 11:30:01
Akkor olvasd el még egyszer, hogy mit írtál.


Nincs ra szukseg, hiszen elmondod majd te.

Azt, hogy másnak szeretnél kihívást.


Teccik latni? Mondtam.

Továbbra is úgy vélem, hogy helytelen, ha te másnak akarsz kihívást. Elégedj meg a saját magadnak támasztott kihívásokkal. Nekem is lennének ötleteim, hogy neked milyen kihívásokra lenne szükséged, de többnyire jobb, ha az ilyesmit megtartja magának az ember.


Az on velemenye fontos szamunkra!
De azert egyutt tudok elni vele, ha valamit maskepp gondolsz mint en.

Az lehet, hogy azt tartod szem előtt, ami szerinted a játék egészének jót tenne,

Nem vagyok benne biztos, hogy ez tmindenki elmondhatja magarol.

Pl. te nem, az biztos.


Lehet, de hogy nem,. az biztos? Hat az en kepeseggeimmel ez mar nem teljesen ertheto.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.27
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
300. hozzászólás - 2011.10.15. 12:08:34 (Válasz Fecsu123 #298 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 12:02:34
Nincs ékezeted..


Van csak nem (mindig) hasznalom.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.48
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!