Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
501. hozzászólás - 2011.11.19. 09:29:37 (Válasz Kardpeter #500 hozzászólására.)
Szerintem érezd az iróniát Kóc hozzászólásában
Pontszám: 8.24
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
502. hozzászólás - 2011.11.19. 09:30:45
.
A hozzászólást Alendaar módosította 2011.11.19. 09:31:07-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.92
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
503. hozzászólás - 2011.11.19. 09:36:26
Tök mindegy ki, hogy ironizál Blacknek addig igaza van, hogy aki 8 al jut el annak 3-mal több esélye volt bukni és a számok törvényei + a Beho rnd együtt vezethet bukáshoz is.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.09
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
504. hozzászólás - 2011.11.19. 09:39:15 (Válasz SuperEgo23 #503 hozzászólására.)
Ez igy nem teljesen igaz. Ez pont az a bajnoki fajta ahol az rnd szerepe drasztikusan le van csökkentve. Egy 10%-os spellel nem lehet megnyerni egy párviadalt, mivel 3-5 körben csak 1x tudod bedobni a 10%-ot. Éppen ezért halál mindegy hogy 5 vagy 15 emberen át kell kiharcolni a medált, aki jobb az most tényleg jobb lesz, és nem lehet "kimákolni" valamelyik peches csatában...
Pontszám: 7.52
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
505. hozzászólás - 2011.11.19. 09:48:58 (Válasz Birka #504 hozzászólására.)
Valóban le lett csökkentve, de attól még van és mint tudjuk a random mindig akkor szívat meg, amikor a legkevésbé számítasz rá/ legkevésbé van rá szükséged. Ha szinte elhanyagolható mértékben is, de van különbség az 5 és a 8 csata között.
Persze szerintem ennyi bőven belefér, másrészt ezen változtatni úgyse nagyon lehet.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.04
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
506. hozzászólás - 2011.11.19. 10:08:44 (Válasz SuperEgo23 #487 hozzászólására.)
Biri ezt tegnap írtam:

Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.18. 18:07:39
Bár nem nyertem, de ami miatt mégis szimpatikus ez a fajta bajnoki, hogy 99% ban kilövi a randomot, ugye a több körös rendszernek köszönhetően, így most sokkal reálisabb ellenfél ellen buktam.


Ettől még az 5 meg a 8 nem ugyanaz. Ellenben még egyszer: én elégedett vagyok evvel a bajnokival.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.09
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
507. hozzászólás - 2011.11.19. 10:13:43 (Válasz Morzkod #498 hozzászólására.)


Ez az 5 meg 8 kör említése baromság. Remélem ez csak viccből lett írva.
De felőlem berakhatunk plusz 100 kiló végzetúr karaktert, olyan jóféle semmirevalót, hogy meglegyen az álom, hogy igen, végre sikerült egy embert legyőznöm, és oda nézz, még a győztesnek is 10 körön keresztül tartott, ez már valami, le is írom gyorsan a netes naplómba.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.05
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
508. hozzászólás - 2011.11.19. 13:35:52
Minden kategóriábana legjobb győz, eddig stim. Bár nem egy bemásolt csatajelentést láttam, ahol a -néhol jelentősen- több sebzés ellenére alacsony ÉP-n kivégzett karakterek nem így gondolták, de azt hiszem még szokni kell az érzést hogy ezentúl az egészség is tényező a a veres bajnokikon.

Az viszont marhára nem mindegy hogy 5 vagy 155 induló között teszi ezt. Elég régóta harsogoom mér ezt, végre láthatová vált miről beszélek. Megértem, én az okokat, de aki szerint korrekt hogy a rendszer úgyanúgy bajnoki medállal értékeli a két teljesítményt, akkor lehet hogy tényleg az én fejemben van a baj, amikor felvetettem az összevont mini-kategóriás bajnoki viadalok lehetőségét és én kérek elnzését.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.09
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
509. hozzászólás - 2011.11.19. 13:49:18 (Válasz Aurri #508 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.11.19. 13:35:52
Az viszont marhára nem mindegy hogy 5 vagy 155 induló között teszi ezt.
...
a rendszer úgyanúgy bajnoki medállal értékeli a két teljesítményt

Természetesen nem korrekt. De ez teljesen eltörpül a mellett, hogy azok is ugyanolyan medált kapnak, akik normálisan nyernek, és azok is, akik plusz többszáz (!) TÖ előnyt kapnak, sőt, most már jóval 1000 fölötti TÖ előnyt is (ha az ellenfél háromszor is nyert már a kategóriában). Na ez az igazán nevetséges, ehhez képest az, hogy hányan indulnak a csoportban már csak kis színes.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.20
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
510. hozzászólás - 2011.11.19. 13:56:39
Ha a felsőbb kaztegóriás indulásért a megkülönböztetést megcsinálják ez azért némileg kompenzálna.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.64
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
511. hozzászólás - 2011.11.19. 14:06:02 (Válasz Aurri #510 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.11.19. 13:56:39
Ha a felsőbb kaztegóriás indulásért a megkülönböztetést megcsinálják ez azért némileg kompenzálna.

... feltéve, ha az ilyen nem számít bele a 3-as limitbe. Ha beleszámít, akkor alig-alig fog valaki feljebb indulni.
És bár egy ilyen valóban jelentene némi kompenzációt, azon a tényen nem változtatna, hogy a normál menetben elképesztően durva teljesítménybeli különbségekre ugyanolyan medált adnak. Így hát az a helyzet, hogy a bajnoki medál nem sokat jelent, ránézésre nem mondja meg, hogy tényleg bajnok valaki, vagy csak kapott plusz 3-500 TÖ-t.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.50
kedvencDodoFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
512. hozzászólás - 2011.11.19. 14:07:22
Én teljesen meglepődtem, hogy v5-n megnyertem a bajnokit.

Nagyon örültem neki. Mindig ugyanazok nyernek és én az esélytelenek nyugalmával indultam, csak a LE miatt.
De nyertem. nagyon büszke vagyok magamra és örülök, hogy van egy ilyen bajnoki is!
Pontszám: 8.77
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
513. hozzászólás - 2011.11.19. 14:48:34 (Válasz Morzkod #498 hozzászólására.)
Kóci, hol is írtam, hogy a fáradság bármit is számít? Nem értem az iróniát! A 8 és az 5 csata között pont 3 csatával kevesebb esélye volt az egyiknek kiesni! És az sem teljesen igaz, hogy az ágazat végén mindig a két legjobb csap össze! Ha most megnézitek a kategóriátok leosztását akkor biztos találtok benne olyan sokak szerint nem létező paradoxot, hogy az ágazatban továbbjutott egy olyan játékos akit 10ből 10szer elvernétek. Sőt olyan is lesz, aki titeket verne el 10szer mégis hamarabb kieset. Mondjuk azt is tudom, hogy a nagymatekosok szerint ilyen nincs!
Addig mindenkinek igaza van, hogy adott kategóriában az erősebb győz! Abban is igazatok van, hogy az egymás elleni győzelem számit! Az viszont már nagyon nem mindegy és én ezt hangsúlyoztam, hogy ha egy ág páratlanul jön ki akkor az ellenfél hiánya nélküli továbbjutás hol ugrik be! Az ág elején vagy a végén! Ha az ág végén jut tovább valaki, akkor az erősebb ellenfelek között jut, tovább csata nélkül ahol lehet legyőzték volna! Ezért írtam azt, hogy jobb lenne, ha a páratlan ágakon a továbbjutás az első csata helyén lenne ahol még teljes a mezőny és nem a végén ahol már csak az erősebb ellenfelek vannak és jut tovább ellenfél nélkül valaki!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
514. hozzászólás - 2011.11.19. 21:17:35 (Válasz BlackSheep77HUN #513 hozzászólására.)
Teljesen mindegy, ki a második. Aki nyeri, az - főleg ebben a típusú viadalban - legnagyobb valószínűséggel nyerte volna a tornát, mert a véletlen szerepe lecsökkent a normál bajnokihoz képest. Ezt nem befolyásolja, hogy 8 vagy 5 csatából nyerte meg. Akit az ellenfele elvert, azt ő is elverte volna. (Kivétel ha bárhol a csaták során volt 1-2 ezer sebzésen múló csata, de ott meg úgyis a max. ÉP döntött.
Pontszám: 8.32
népszerűLord HariFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
515. hozzászólás - 2011.11.20. 12:56:15 (Válasz Prisma #511 hozzászólására.)
Bocs, de ezt nem értem...
Hogy lehet a bajnokin + több száz (vagy 1000) TÖ előnyt kapni?
A hozzászólást Lord Hari módosította 2011.11.20. 13:30:40-kor
" És sötétség és pusztulás és a szőrös vandál vette át korlátlan uralmát. "
Az acerola gyümölcs átlagosan harmincszor több C-vitamint tartalmaz, mint azonos mennyiségű C-vitamin...
Randall Cunningham Is a Must for the Hall of Fame!
#13: 1st Hungarian Pro Bowl starting FS
Pontszám: 6.58
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
516. hozzászólás - 2011.11.20. 14:33:59 (Válasz Lord Hari #515 hozzászólására.)
Úgy, hogy a meglévő bajnoki medálokat beszorozzák tízzel és ez pl. 20 medálnál már -1400 TÖ-t jelent.
NoFear - V1
Pontszám: 7.41
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
517. hozzászólás - 2011.11.20. 15:19:58 (Válasz Paco #483 hozzászólására.)
Menj le a lap aljára, és ott találsz egy csúsztató panelt. Azt húzd el jobbra, és máris látod tovább a "fát."


Nem a fát hanem konkrétan a csata jelentéseket, lefolyásukat.
Engem pl érdekelne, hogy, hogy zajlottak le a felettem lévők csatái,
Ezt lehetne pl. a fán a gyöztes nevére kattintva megnézni az előző csatáját.



479. hozzászólás - 2011.11.18. 16:30:00, Barbey
Nem lehetne megoldani, hogy ne csak addig lássuk a viadalt amíg kiesünk, hanem a saját águnkon a többit is tovább az első helyig??


u.i.: pontozd le ezt is nyugodtan
A hozzászólást Barbey módosította 2011.11.20. 15:21:31-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 5.87
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
518. hozzászólás - 2011.11.20. 16:11:38 (Válasz Barbey #517 hozzászólására.)
Nem tudom nekem szól-e a lepontozós része a hsz-nek, mivel nem szokásom lepontozni senkit sem.
Nem szokásom minden percben fenn lógni. Szóval vegyél vissza magadból, köszi.

Aztán pedig, ha a csaták lefolyását akarod látni - amit mondjuk én is megtekintenék - akkor lényegében nem a fára vagy kíváncsi, hanem a lefolyásukra. Tehát eleve rosszul tetted fel a kérdést, így azért adtam neked azt a választ, amit adtam. Hiszen azt gondoltam nem látod a csúsztatópanelt.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.56
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
519. hozzászólás - 2011.11.20. 19:38:28 (Válasz NoFear #516 hozzászólására.)
Ha 20 medált beszorozzuk tízzel,hogy lesz belőle 1400?
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 6.92
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
520. hozzászólás - 2011.11.20. 19:39:01 (Válasz Bartosgabi #519 hozzászólására.)
Tulajdonságonként.
Pontszám: 8.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője