Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
kedvenczoliman4Férfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
741. hozzászólás - 2014.05.16. 21:45:16 (Válasz Ricskosz #740 hozzászólására.)
Na pontosan erről szól a dolog. Az ilyen übertápos játékosokat nem lehet sehogy se beérni. Leragadnak egy szinten és csak a bajnokinak élnek, ezért mondom, hogy maximalizálni kéne a medálok számát.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
742. hozzászólás - 2014.05.16. 21:47:08 (Válasz zoliman4 #741 hozzászólására.)
Nem fogtad fel, amit írtam?
nem ragadtam le egy szinten, folyamatosan lépem a szinteket.
Pontszám: 6.11
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
743. hozzászólás - 2014.05.16. 22:08:53
Meg szerintem minden csapatban legyen egy Ronaldo meg egy Messi is, mert úgy igazságos.

Nem tudom milyen karakteretek van, előfordulhat olyan eset hogy jogosan reklamáltok (pl. valaki csak bajnokira lép be), de most csak a sírást látom, hogy a gyenge karakterek nem fog nyerni. Azért mert GYENGE bazzeg! Foglalkozzál vele te is napi 2-3 órát okosan és jobb lesz. Nekem még 3 hónap kb. mire esélyem lesz bajnokin, mégse hápogok, pedig aláírhatjátok, hogy többet elértem, mint ti.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.02
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
744. hozzászólás - 2014.05.16. 22:21:28
Nincs itt semmi baj a medálok bajnokin való negatív módosítóival.Két oldalról is látom a dolgokat.
V2-n második vonalba tartozó karim van(még),és mégis több bajnokit nyertem már egymás után,pedig erősebbek is vannak a kategóriámban.De túl sok a mínusz módosítójuk.
V1-en fordított a helyzet,ott nekem van már -150 mindenre,így nem sok esélyem van.Most is csak azért tudtam nyerni,mert az "esélyes" állatok nélkül nevezett.Szóval szerintem elég jól működik a mostani rendszer,sokkal több embernek van esélye nyerni,mint régebben.
A szövibónuszok kikapcsolása nekem például csak előny lenne,mivel közepes szintű szövikben vagyok.A 2. és 3. helyezett jutalmazását jó ötletnek tartom,de vmi olyasmit kaphatnának ami medáltól teljesen független.
Pl.: - 2.díj:100 aranydukát
- 3.díj: 50 aranydukát

A medáloknak meg igenis van értékük,még ha a sokadikat is nyeri az ember!
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.05
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
745. hozzászólás - 2014.05.16. 22:23:32
Miért feltételezi az összes CSAK bajnokinak élő játékos, hogy bármikor is általánossá válhat a Bmedál, ergo a Behó úgy fejleszt, hogy ledegradálja a Bajnokit.
/Ugyan megtette ezt már sok téren - HH ledegradálás totális kihagyhatósággal kavicsért - a köv a pénzért Bmedál lesz?/
NAGYON nem örülne neki SENKI, ha tökértelmetlen lenne a Bajnoki (pl. totál RND miatt, vagy mert mindenkinek van 20+).
Az viszont messze sem mindegy, hogy van-e értelme nevezni.
Lassan csak az nevez, aki VT-zik, vagy a medálokért él.
Teljesen megértem a kimaradókat, vagy nevez küldi miatt, de rá se néz.
Mutatóban lehet csak olyan karit találni, aki ne tudna legalább 1 valakit rommá verni sima portyában mélyen lefelé ütve - ehhez az élményhez semmi szükség bajnokira.
A RELATÍV LE/TP mutatómmal pl. én öléggé tisztában vagyok, ehhez is felesleges.
A medálbónusz amekkora táp Bajnokin kívül, annyira nem számít bajnokin belül (a -10x-es az első komoly bünti, de mindjárt a kizárással egyenértékes :S).
Személy szerint a kihívást hiányolom a Bajnokiból.
Nehezebb egálközeli csatát összehozni, mint megnyerni.
Persze jöhet az "irigylem a problémádat" komment, de EZ a mezőny többi részét PONTOSAN annyira érinti, mint az elejét - dögunalom, némi RND meglepivel szökőévenként 1x.
Ami miatt én támogatom a reformötleteket az az, hogy SOKKAL jobban közelítse legalább Bajnokin egymáshoz a karikat a rendszer, ha már az ollónyílás megállíthatatlan és kezelhetetlen a Bajnokin kívül. Egy "mesterséges" környezet, ami mérsékli a különbségeket még a leggyengébbeknek is pozitívabb élmény lenne, mint a mindennapoké. TÉNYLEG közélménnyé válna a bajnoki.
Ha még a taktikai oldal is erősebb lenne (azaz számítana pl. egy felszerelésvaria)...
Beszééép lenne.
Pontszám: 7.30
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
746. hozzászólás - 2014.05.16. 22:26:40
A találkozón felvetem Miklósnak az ötletemet, azzal szerintem nem ártok senkinek, a bajnokoknak a legkevésbé.
Pontszám: 7.93
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
747. hozzászólás - 2014.05.16. 23:45:41 (Válasz McMad #745 hozzászólására.)
"Persze jöhet az "irigylem a problémádat" komment,"

Na pont ezt akartam írni. Hiába fejlődök ha lehagyok egy játékost elérem azt hogy kb. két esélyes legyen a csata és akkor alulról jön egy isten barma akit 120 szint alatt sem tudok lefejlődni sehogy mire meg kilépek a hatósugarából belépek másik 8.... bajnok kari közé akiből jó ha 3 ellen lesz esélyem x időn belül!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.29
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
748. hozzászólás - 2014.05.17. 07:02:39
Ezt felfoghatom bajnokság utáni matyómintás kikaptamezértmegölökmindenkit-nek, vagy kezdjek el félni?

A szintenként szerezhető bajnoki medálok száma eléggé kötött. -10-ekkel senki nem ugrál, akinek van 15-20 medálja.

Miért kéne nyerjen a gyenge? Miért gyengítenéd azt aki erős? Milyen alapon veszel el bármit olyan játékostól, aki jóval több energiát fektet a játékba nálad? Mert te nem tudod megcsinálni azért! És rohadjon meg!
S most meddig ér a vágy? Elég egy habizti csárázás, hogy érezzétek a törődést, vagy legyen egy bajnokbubi?
A szövetségi játék szintén fontos játékelem. Ha nem vagy jó szövetségben, az nem mások hibája. Ha erre a stílusra készültek és így körbe vannak építve és te nem, az sem az ő hibájuk.
Minden lépést meg kell lépni ha erősebbé akarsz válni és ebből minden lépésnek van egy menete ami sokszor áldozatokkal jár. De ha nem teszel lépéseket akkor....., elkészíthetjük neked legújabb termékünket! :

Molyfing Zan
Szint: 1
Költség: 200 őskő
Típus: Relikvia

Bajnoki vagy utolsó vérig bajnoki viadalon (ezt vásárláskor kell meghatároznod), lemásolod a kategóriádban legnagyobb TÖ-vel rendelkező karaktert 99%-ig és így veszel részt a viadalon.

A hozzászólásokból látszik az is, hogy ki "miért is" (miért is?) kaphatott ki.
Én elismerem itt a világ és mindenki szeme elött, hogy ti is jók vagytok!!! Jók vagytok!! Erősek vagytok. S szépek!!! Medált is adnék, de nem tudok bazki!

Viszont körvonalazódik egy új event...
A végzetúrak tekercseket találtak egy az ősi Ghallán megrendezett viaskodásról. Az olimpiáról. stb blablabla...
S már jöhet is az ágyékötős dagonyázás puszta kézzel, első 3 díjazott helyezettel mondjuk negyed, vagy félévente. Csak tisztán tö-kategóriákkal, nulla bónusz (szintbónusz sincs) Ne romboljunk, építsünk. Azt mindenki szereti.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2014.05.17. 08:08:08-kor
Time in a bottle
Pontszám: 7.24
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
749. hozzászólás - 2014.05.17. 11:54:10
Nem hiszem, hogy ezek a javasolt változtatások hosszú távon komoly hatással lennének a bajnokok személyére. Akik eddig nyertek, azok ezután is fognak. Lehet, hogy nem rögtön a következőn, de hosszabb távon biztosan. A játék folyamatosan változik, az erős kari azért lett erős, mert a gazdája jobban alkalmazkodott a változásokhoz, és a lehető legtöbbet hozta ki az új helyzetekből. Ha változnak a szabályok, két esetnek van nagy valószínűsége. Az egyik, hogy az erős kari gazdája hosszú távon megint jobban fog alkalmazkodni az új helyzethez, és ugyan úgy megnyeri a bajnoki viadalokat mint eddig. A másik, hogy megunja a változtatásokat, és abbahagyja a játékot.
A hozzászólást Ariel módosította 2014.05.17. 11:55:26-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.61
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
750. hozzászólás - 2014.05.17. 12:36:30
A világok közti bajnoki azért új fényt hozna a játékba. Valamint ha a világ összevonás megtörténne, akkor több rálátása lenne a játékosoknak a leendő ellenfelek erőfelmérésében. A díjazásnak pedig nem kellene extrémnek lennie. Esetleg a döntőben résztvevő játékosok kapnának valamilyen erőforrást amit maguk választhatnának ki.
Pontszám: 7.18
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
751. hozzászólás - 2014.05.17. 14:10:22
a világok közti bajnoki jól hangzik, csak kérdés, nem lesz-e túl sok belőle már?
Pontszám: 7.70
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
752. hozzászólás - 2014.05.17. 14:12:18 (Válasz Maci #751 hozzászólására.)
Szerintem elég lenne fél/negyedévente tartani különlegességnek.
Pontszám: 5.67
kedvencKarakaFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
753. hozzászólás - 2014.05.17. 20:52:21
Én is már régóta szívok a bajnokin, pedig karakterem élvonalbelinek mondható v2-n, 2600 tö-vel, szinte mindig döntőt játszva.
Erre jön egy karakter Tö-je 2100-2200 körüli. És azért bukok mert a szövetség amiben vagyok csak + 90-et tud adni, míg az ellenfélnek +135 vagy 150-et így simán lever. Szerintem a bajnoki akkor szólna a karakterekről, ha csak azok számítanak, amit bárki elérhet (felszerelés, állatok csak).
Szövetségi bónuszok hátránya:
- ha bajnok akarsz lenni cél top szöviben lenni
- a szövetségek életútját nézve az új szövetség megalapul, fejlődik míg a tagok elég építéssel rendelkeznek hogy felvegyék őket a top szövikbe, majd az új szövi kihal, kvázi új szövetségek már nem alakulnak igazán hosszú távra.
- előnytelen bónuszt ad azoknak akik új karakterrel játszanak szépen fejlődnek de a fiatal szövetség gyengesége miatt a bajnokira esélytelenek, mert egy régi karakter a top szöviben de alacsony szinten tartva simán leveri
Pontszám: 7.78
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
754. hozzászólás - 2014.05.17. 20:57:26 (Válasz Maci #751 hozzászólására.)
Én is támogatnám. Ahogy írták elég lenne minden negyed évben megrendezni. Nyertes külön egyedi medált kaphatna. (Arany színben nem nézne ki rosszul.)
Pontszám: 8.11
közkedveltpersac2Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
755. hozzászólás - 2015.04.16. 17:54:06
Van arra vonatkozóan valami statisztika bizonyítékképp, hogy volt akár egy olyan bajnoki viadal, amit nem a szintet képviselők közül a legtöbb TÖ-es nyerte úgy, hogy már volt bajnoki medálja? Szerintem nincs, mert ilyen nem is fordulhat elő. A bajnoki viadal nem arról szól, hogy versenyezzünk egy jót, hanem azt, hogy a régi bajnok kapjon még 2-3-at minden tulajdonságára, hadd legyen a következő alkalommal még kevesebb esélye másnak. Teljes fölösleges annak jelentkezni a viadalra, aki a saját, és kb +2 szinten nem a top TÖ-s. Hacsaknem azért a kb 600 LE-ért, amit vigaszképpen kap. A bajnok meg minden tulajdonságára 2-t, ami 20-30 ezer LE-t is jelenthet. Sokkal több kategóriát kellene csinálni, de ilyen úgysem lesz, szóval mindegy, magyarázzátok meg, miért jó ez így, aztán joccakát.
A hozzászólást persac2 módosította 2015.04.16. 17:58:31-kor
---
Pontszám: 5
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
756. hozzászólás - 2015.04.16. 18:19:00 (Válasz persac2 #755 hozzászólására.)
volt igen , én már nyertem bajnokit v5 olyan ellen akinek sok sok medálja volt , kitartás és kémkedd le sokszor vagy menj plazmával támadd meg hogy tudd mit fejlesz ellene , számolgass hogy mennyi minuszt kap és ahhoz mérten fejleszd magad ha nyerni akarsz , nem könnyű de nem lehetetlen

ugyanakkor én is vesztettem már sok medálosan bajnokit nem is egyszer

egyábként ha medált nyersz és a sokadikat már nem ad egy plusz sem , nemhogy kettőt mindenre annyit sose adott , mellesleg a szövi medált napi 10 vesztes csatával is össze lehet szedni és az valóban ad mindenre plusz egyet azaz 8 tö, ameddig a bajnoki csak az első 10 db ad ha mind a két szinben van plusz egyet de szerencsére nem ad tehát össz 7et ad pluszba

szövi medált havi kettőt szerezhetsz , bajnokit is de ha már a nagyon sokadikat szerzed a kettő ad összesen plusz hetet ameddig a két szb medál össz 16 plusz tö havonta

tehát idő kérdése és előnyben lehetsz akár úgy is ha csak vesztes csatát tolsz napi 10et
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.04.16. 18:22:48-kor
Pontszám: 7.74
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
757. hozzászólás - 2015.04.16. 18:30:21
A bajnoki második fordulójában az 523. körben nyertem (v6):

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 71820 sebzést okoztál, és 53818 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Milyen életszagú ez 37. szinten...
Kicsit bugos a harcrendszer.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
758. hozzászólás - 2015.04.16. 20:27:47 (Válasz persac2 #755 hozzászólására.)
Általában ez a helyzet, de pl. az első bajnokimat egy 5 medálos ellen nyertem.
Báró Samedi
Pontszám: 8.28
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
759. hozzászólás - 2015.04.16. 20:35:05 (Válasz Kuzma.f.t #757 hozzászólására.)
Nem bugos, csak bekavar a regenerációtok. Mivel alacsony a szint, és alacsony a sebzés, egy-egy csatában akár többet gyógyulhattok mindketten, mint amennyit sebződtetek. Az összesítő viszont csak a sebzést adja össze, azt nem hogy mennyit gyógyultatok közben. Meg az ellenfél regenerációját nem is látod.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.61
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
760. hozzászólás - 2015.04.16. 22:28:40 (Válasz persac2 #755 hozzászólására.)
Van ilyen eset... Pl. ha az adott kategóriádban sokszor nyersz medálonként -10szeres levonást kapsz minden tulajdonságodra és harci szakértelmeidre. Nagyon sok medál esetén ez hatalmas hátrányt jelent, akár egy átlagos karakter is simán elverhet. Ugyanakkor alap esetben a medálok levonásra kerülnek(ha van), ha pedig már egyszer is nyersz a kategóriádban, akkor medálonként -3szoros levonás jár. Tehát a bajnokokat igenis keményen büntetik, megérdemlik ha mindezen büntetések ellenére is nyernek. Nem kevés pénzt és időt jelent ilyen karaktereket fejleszteni, sőt a fejlesztés taktikai része sem elhanyagolandó...
V3 Shadowrun
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!