Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
301. hozzászólás - 2011.10.15. 12:14:26 (Válasz Morzkod #293 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:52:02

Akkor kiemelem: barki donthessen ugy, hogy bajnoki buntetesek HELYETT a kovetkezo kategoriaban indul.

Reszletek: Ezert jarjon lila medal. Felsobb indulasnal, csak az adott kategoriaban szerzett lila medalok adjnak negativ modositot.

Ez így még annál is jobb ötlet, mint elsőre tűnik (bár elsőre is jó). Ez ugyanis jónéhány sokszoros bajnokot csábítana át magasabb kategóriába (mert a lila medál nagyon menő dolog lenne ), és így sokkal többet tenne azért, hogy ne 10-szer nyerjen valaki ugyanabban a kategóriában, mint bármilyen nerfelés.

Általánosságban: pontosan ilyen megoldásokat lenne jó látni a Behótól a lassan szánalmasan monomániásan, és gondolkodás nélkül alkalmazott nerfek helyett.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.87
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
302. hozzászólás - 2011.10.15. 12:32:48 (Válasz Fecsu123 #288 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 11:29:51


Ezekkel a statokkal és a szerver legjobb építésével ez inkább szolga karakternek néz ki. 125. szinten ilyen tulajdonságokkal (felér kb 50-55. szint topjával) ez Nekem inkább rég tiltólistás,mint szabályos. Arányaiban keveset költöttél magadra és "körbeépítettél" játékosokat. ,de csak szívességből persze.

FYI (V3 stat):
Szint: 125
Tulajdonságösszeg: 1757
Szakértelemösszeg: 1328

na majd jössz és okosan megvéded magad,de nem érdekel. Ezek tények.


Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 12:02:34
Még jó, hogy nem rám kacsingatsz
Ennyi megvonás után már félreérteném.

,dehogy ismerem az Omegát. Csak egy szerveren játszok egy karival az meg a V2 ennyi bőven elég. A statodat bemásolták ide így ez elég is. Ezer ilyet látni.



Azért az elég szép hogy 3 paraméterből (annak ellenére hogy se őt se a szövit nem ismered) megtudod mondani hogy egy játékos kielégítetlen, nem szabályosan játszik, keveset költ a karakterére, "szolga" karakter, körbeépítette a karaktereket, és hogy ezt miért csinálta.

Ha ilyen jó "tehetséged" van ehhez egy délelőtti tévéműsorba simán felvennének mint sámánt. Telefonszámból kellene megjósolni hogy van-e szellem a telefonáló hátán. Vállalod az állást?
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.31
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
303. hozzászólás - 2011.10.15. 12:49:25 (Válasz Prisma #296 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.15. 12:01:05
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:52:02

barki donthessen ugy, hogy bajnoki buntetesek HELYETT a kovetkezo kategoriaban indul.
...
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter.

Ezek nagyon jó ötletek.


+1


A 2. fele már réges-régen bevezetésre kerülhetett volna.
NoFear - V1
Pontszám: 8.69
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
304. hozzászólás - 2011.10.15. 13:12:59 (Válasz Morzkod #291 hozzászólására.)
Szerintem koc simán összehozna egy a tiednél erősebb karit, ha érdekelné a dolog.
A személyeskedést meg jó lenne befejezni!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.06
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
305. hozzászólás - 2011.10.15. 13:35:11 (Válasz Alendaar #304 hozzászólására.)
Thalia, le ne állíts őket! Ez a legjobb viccrovat. Meglepő és mulatságos..... Főként mulatságos....
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.16
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
306. hozzászólás - 2011.10.15. 14:12:55
Mi történt? Elment mindenki ebédelni?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.74
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
307. hozzászólás - 2011.10.15. 14:24:52
A felsőbb kategóriás indulási lehetőséget és a lila medált támogatom.Nagyon izgalmasan hangzik, alaposan megkavarhatja egyes kategóriák állóvizét. És hát a presztizs :-)

Emellett megint megemlíteném, hogy a szokásos szinthatárok mellett/helyett kellene minden kategóriának egy ésszerű alsó és felső limit. Ha ezt túllépi/nem éri el, akkor a rendszer automatikusan összevon/szétbont kategóriákat (szint szerint). Hogy mik az ésszerű létszámlimitek, azt át kell gondolni, de 4 fő és 256 fő egészen biztosan nem az. (a 0+1 fős amit lentebb Kócos fejtegetett pedig a no komment kategória).
A hozzászólást Aurri módosította 2011.10.15. 14:26:57-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.30
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
308. hozzászólás - 2011.10.15. 14:48:26 (Válasz Fecsu123 #288 hozzászólására.)
Fecsu, ne beszélj badarságokat
Dehogy épített körénk bármit is
Pontszám: 8.34
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
309. hozzászólás - 2011.10.15. 15:02:38 (Válasz Aurri #307 hozzászólására.)
A 256 fős csoport még tovább is híznat, mert nőnek a kategóriahatárok. Nagy létszám esetén meg lehetne tenni, hogy két medál kerüljön kiosztásra. Viszont a 4 fős csoportokkal nem tudom, mit lehet kezdeni.Csoportösszevonással a legnagyobbak esélye csak minimális mértékben csökken, akik meg a közepére, végére kerültek a csoportnak, azok megszívták, mert mindig ott fognak maradni, hacsak nem törölnek az elsők.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.74
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
310. hozzászólás - 2011.10.15. 15:36:00 (Válasz Maci #308 hozzászólására.)
Akkora hülyeség nem lehet. Igen abban tévedhettem,hogy lehet máshol kezdte meg a pályafutását. ,de ez most teljesen lényegtelen.

Ilyen statokkal (Helionnak is szól) nem kell mágusnak lennie valakinek, hogy megállapítsa egy szolga építő kari.

,ha meg nem az akkor megvédi majd magát vagy írja le akkor minek készült és mi lett végül.

Vazz ezer ilyet látni. Prémiummal addig épít amíg akar és szinte semmi másra nem költ csak a megfelelő szakikra meg mágiára. A prém miatt meg le van védve akár több ilyen szolga is.

Helion áldozok rád 5 percet a délelőttömből, ha fizetsz érte minden nap megmondom neked,hogy van e a hátadon szellem vagy nincs.

,ahogy Maci mondaná erre a tengerimalacom is képes lenne.


Viszont most legalább már jókat ötletel szóval letojom,hogy mit shogy. Elkezdett pozitív irányba gondolkodni és Nekem ez számít. Az utolsó HSZ ekre 10 pontot kapott.
Pontszám: 8.11
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
311. hozzászólás - 2011.10.15. 16:38:23 (Válasz Fecsu123 #310 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 15:36:00
Akkora hülyeség nem lehet. Igen abban tévedhettem,hogy lehet máshol kezdte meg a pályafutását. ,de ez most teljesen lényegtelen.

Ilyen statokkal (Helionnak is szól) nem kell mágusnak lennie valakinek, hogy megállapítsa egy szolga építő kari.

,ha meg nem az akkor megvédi majd magát vagy írja le akkor minek készült és mi lett végül.

Vazz ezer ilyet látni. Prémiummal addig épít amíg akar és szinte semmi másra nem költ csak a megfelelő szakikra meg mágiára. A prém miatt meg le van védve akár több ilyen szolga is.

Helion áldozok rád 5 percet a délelőttömből, ha fizetsz érte minden nap megmondom neked,hogy van e a hátadon szellem vagy nincs.

,ahogy Maci mondaná erre a tengerimalacom is képes lenne.


Viszont most legalább már jókat ötletel szóval letojom,hogy mit shogy. Elkezdett pozitív irányba gondolkodni és Nekem ez számít. Az utolsó HSZ ekre 10 pontot kapott.



Szerintem nem ugyanazt értjük építő rabszolga alatt mint te.
Az én felfogásomban az építő rabszolga azt jelenti hogy 1 szerveren több karaktere van az illetőnek, mind a kettővel(vagy többel) ugyanabban a szövetségben van. Az egyikkel csak épít a másikkal normálisan játszik.

Ezzel szemben Morze esetében nem így van. Az tény hogy ő egy építő karakter de! mivel nincs más karaktere és egyedül viszi ezt a karaktert ezért nem vét a szabályok ellen. Talált magának célokat (ezt ahogy írta is megtalálhatod egy másik topicban). Másnak az a cél a játékban hogy szerezzen minél több bajnokit vagy övé legyen a legnagyobb állat, Morzenak pedig hogy ő legyen a legjobb építő karakter.

Így ebben a formában lerabszolgázni, és csalónak nevezni erősen túlzó kijelentés a részedről úgy, hogy nem is ismered a játékost mindösszesen csak 3 statját.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
312. hozzászólás - 2011.10.15. 16:58:38 (Válasz Helion1988 #311 hozzászólására.)
Persze, hogy lehet legjobb építő karakter, ha az ilyen téren legnagyobb ellenfele törölt. (Igaz, hosszú távú hasonló céllal ő rosszul fejlesztett, így idő kérdése lett volna a helycsere).
Pontszám: 8.31
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
313. hozzászólás - 2011.10.15. 17:14:05
BAszky 10 pont mindenkinek feldobtátok az elcseszett napomat.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.02
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
314. hozzászólás - 2011.10.15. 17:45:28
Harmadik javaslat: a piros bajnoki szinthatarai eltolva legyenek a kek bajnokihoz kepest.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.92
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
315. hozzászólás - 2011.10.15. 17:48:53 (Válasz Aurri #307 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.10.15. 14:24:52
(a 0+1 fős amit lentebb Kócos fejtegetett pedig a no komment kategória).


Aki ures kategoriaba tudna feljebb lepni az jo esellyel most is egyedul indul kategoriajaban, vagy 1-2 valos ellenfele van. Ahogy Ariel is irta melle is rakhatsz meg 100 ellenfelet alsobb szintekrol azok nem fognak semmilyen kihivast jelenteni neki.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.92
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
316. hozzászólás - 2011.10.15. 18:04:27 (Válasz Fecsu123 #310 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.10.15. 15:36:00
,ha meg nem az akkor megvédi majd magát vagy írja le akkor minek készült és mi lett végül.


Nem igazan erzem ugy, hogy meg kene vedenem magam, de mivel titkolnivalom sincs ezert szivesen elmagyarazom miert van epitokarim.
Azzal a cellal regisztraltam, hogy epito legyek, es az lettem. Nincs masik karakterem V3-on, nincs masik aktiv karakterem semmilyen szerveren. Ha emlekszel mar korabban irtam, hogy a kepessegeim erosen korlatosak, ezert kerestem egy olyan celt magamnak amit eleg konnyu elerni, mert senki mas nem igyekszik ugyanezt elerni.

Szamomra a jatekban az igazi elvezetet a kommunikacio adja, ahhoz meg gyakorlatilag mind1 milyen taktikat alkalmazok. Epitonek lenni azert nagyon jo, mert minimalis kotottseggel jar, ha nincs kedvem jatszani letudhatom napi 1-2 percben a vegzeturazast.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.91
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
317. hozzászólás - 2011.10.15. 18:31:13 (Válasz Fecsu123 #310 hozzászólására.)
Persze megvédi ő magát, csak itt szóba került a kis szövetségünk is, ezért beleszóltam.

Másrészt meg egy dolgot nem szabad elfelejteni, építő kari versenyben a többiekhez képest jobb építőt fejleszteni nehezebb, mint egy átlagos bajnok karit.

Úgy kell tp-re és LE-re optimalizálnod, hogy egyébként minimális LE-t toltál a kari harci "erejébe".

Ez az építő kari azért többrétű dolog picit, mint amire elsőnek látszik, főleg azóta tudom , amióta jobb rálátásom van olyan karakterre, aki tényleg kimondottan építésre játszik, de nem rabszolga, vagy hobbyjátékos..

Ez az igazi kihívás
Pontszám: 7.51
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
318. hozzászólás - 2011.10.15. 18:44:53 (Válasz Maci #317 hozzászólására.)
No meg persze ne kelljen már egy első helyett bármiben is megmagyarázni.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.02
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
319. hozzászólás - 2011.10.15. 19:04:45
Lila bajnoki? Akkor már inkább fekete legyen, az a divatos, mindenféle színben hozzá tudok öltözni.

tetszik az ötlet egyébiránt.
Pontszám: 7.51
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
320. hozzászólás - 2011.10.15. 19:39:01
,ha tényleg olyan nehéz akkor nerfeljük meg Őket is.

Viccet félretéve időben kell regisztrálni hozzá és megragadni minden TP forrást azt is maxon.

,de lényegtelen,ha Őt/Téged ez teszi boldoggá Ámen. Nem ezzel volt a fő gond,hanem a karakter/hozzáállással ehhez a témához. Ami mostanra sztem jó irányt vett.
Pontszám: 8.09
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!