Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
61. hozzászólás - 2011.09.27. 09:48:46
Birka,

Ha 3%-al számolnánk, akkor ugyanabban a kategóriában minek is indulna el a sok bajnokit nyert? Esélye sincs nyerni.

Van 14 medálod, az -42% tulajdonságra. Akkor már egyszerűbb, ha el sem indulsz a kategóriában másodszor, nincsen mivel szenvedni, és idegeskedni.

Ha meg ki akarod zárni a lehetőségét annak, hogy ugyanabban a bajnoki kategóriában másodszorra is induló játékos ne nyerhessen, akkor azt mondd, nem kell mögé matek.

Egyébiránt a magánvéleményem az, hogy egy kategóriában többször elinduló pókok ellen nagyon jól ki lett találva, de a többi játékos, aki ha megfeszül sem tud annyi szintet lépni, hogy másik kategóriában induljon, az jól beszopta.

Nem azért indulok ugyanabban, mert most jól le akarok maradni, és mindig ejj de elpüfölök mindenkit, egyszerűen nem tudom meglépni a szükséges szintet, minekutána 7 szintenként van bajnoki az én szintemen már.

Oké, hogy a szintben maradó pókok ellen ez jó (bár én úgy látom, akkor is ők nyernek sokszor, mivel akkora előnyük van) , ugyanakkor a "normálisan" játszó játékosokat pont sikerült beszopatni a -3-as módosítóval. Mert nálam igen is számít már ekkora mínusz , lévén a tulajdonságaim 10%-át lekapja.

Egyszóval ahelyett, hogy agyonszopatjuk a bajnokit nyerteket, pont hogy finomítani kellene a rendszeren.

A tököm tele van, hogy elbuktam x bajnokit, egy olyan elv alapján, ami valójában nem is valósult meg.
Engedjünk mindenkit a bajnoki medál közelébe?

Elárulom, nem mindenkit engedtetek oda, csak a bajnok után következő legerősebb egy-két játékost, akik így el is tudják vinni a medált. Ez baromira nem egyenlőbb, mint eddig volt, sőt aki jobban fejlesztett mindenkinél, annak lett szipi-szopi öt dollár.

Kimorogtam magam.

uff.
Pontszám: 8.00
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
62. hozzászólás - 2011.09.27. 09:52:53 (Válasz Prisma #60 hozzászólására.)
Simán összelehet hozni a 600-as TÖ-t.

Igaz nekem csak 500 van, mivel részt vettem az eventekben és léptem 6 szintet...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.09.27. 09:53:00-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.02
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
63. hozzászólás - 2011.09.27. 09:57:55
Egyetértek az előttem szóló Prismával és Macival.

Most miért kellene lekorlátozni azokat, akik tudnak játszani azért, hogy akiknek kevesebb a sikerélmény, azok is kapjanak medált? Az ész mindenki számára adott, a felhasználásával vannak itt sokszor a gondok.
Nem irigylem senkitől sem - én is most szereztem meg az elsőt (és lehet az utolsót is - eléggé erős arcok vannak a mezőnyömben) - de azért ne legyen már közkincs.
Ez pont olyan kategória, ami azoknak van kitalálva, akik erősek.Pont.

Vannak más versenyek, ahol vannak olyan kategóriák, ahol mások is tudnak érvényesülni,ha akarnak, akár minimális erőfeszítéssel: Értem itt a Lady medáloknál akár a kihívást (csak SZÖ kell hozzá, meg 30 pp-s beállítás)->Ennek meg persze folyománya, hogy potyognak a kalandok is mellé, tehát akár ide is.
Na de ez már off jelleg, és nem ez volt a célom.

Határozottan ellenzem azokat a dolgokat, amiket felvázoltál Birka. Ne csak magadra gondolj, mások is játszanak.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.49
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
64. hozzászólás - 2011.09.27. 15:22:13 (Válasz Viszok009 #62 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2011.09.27. 09:52:53
Simán összelehet hozni a 600-as TÖ-t.

Igaz nekem csak 500 van, mivel részt vettem az eventekben és léptem 6 szintet...


Te buta!
Nem 600-as TÖ hanem 600-as alaptulajdonság...(600/tul)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 6.80
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
65. hozzászólás - 2011.09.27. 17:59:56
Hát nem is tudom, mégegyszer felvetem, bár előzöleg nem kapott túl jó esélyeket az állatos elméletem. Meg persze nehéz beprogramozni....Nekem lehet, mert én nem vagyok programozó. Változatosságról beszéltek, holott olyan kézenfekvő számomra, hogy az állatokban mennyi manipulációs lehetőség van. Gondoljuk csak át. Benevezel valamikor egyik ilyen viadalra. A rendszerbe kijelölsz 4 állatot(avagy amennyit hordázás szaki enged). Ezt a 4 állatot viszont nem egy viadalra jelölöd hanem 3 ilyen eseményre kell kiválaszd. ( Megfontoltság már itt elkezdődik). Hű de jó te lettél a bajnok, állataid kapnak plecsnit+kicsi pluszt és mindjárt ki is rínak a tömegből. DEJÓ! Ám következő viadalra teszem azt már csak -50%, -60% os elnyelést biztosítanak avagy a sebzésüket ugyan ilyen arányban módositani.. Hopp máris történt valami. (Lássuk be csatákat lehet velük bukni avagy nyerni).

Ám még kis fűszernek bedobnék egy olyan opciót, kimondottan a másodlagos szakival kapcsolatban, hogy fixen a körönként bevitt találatnak pl.: a 70 %át az állat is bekapja.

Nehéz leprogizni? Lehet, ám ne elégedjünk már meg mindig mindennel, igenis gondolom én +2-3 óra munka színesebbé tehetné a játékot. Ám ez csak egy merengés, mert ugye kari központúság... Áhoj!!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.82
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
66. hozzászólás - 2011.09.27. 18:10:07 (Válasz SuperEgo23 #65 hozzászólására.)
Saját magad vallottad be, hogy nem értesz hozzá, honnan veszed, hogy +2-3 óra munka??? Ráadásul szerintem nem is jó ötlet, de ez egyéni.
Pontszám: 7.44
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
67. hozzászólás - 2011.09.27. 18:15:05
Annyit tennék hozzá, hogy 50. szintig a varisebzés, egy bajnoki döntőben nem visz el mindent. Az a tapasztalatom, hogy közel azonos IQ-jú karik között 2000 feletti max. sebzés mellett is csak 1000 alattiak, közeliek jönnek a varikörből.

Simán 3-4 fordulós egy bajnoki döntő még az ÉP-re gyúrás nélkül is. Lejjebb meg még több.
V3-Shifu
Pontszám: 6.86
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
68. hozzászólás - 2011.09.27. 18:15:12
Miért ha 5-6 óra változtat valamin is? Az, hogy nem tetszik, azt eltudom fogadni. Érvelni nem fogok többet mellette, viszont jó eséllyel kiegyensúlyozhatta volna az ellentétet azok között akik külön véleményen vannak a karakter tul módosítással kapcsolatban.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.97
népszerűCheldon ChaosFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
69. hozzászólás - 2011.09.27. 18:16:18
Jó ötlet,kerüljön be minél hamarabb.
Pontszám: 7.92
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
70. hozzászólás - 2011.09.27. 18:26:11 (Válasz Pörgönc #67 hozzászólására.)
Nem az a lényeg, hogy hány kör, hanem az, hogy a támadó fél mindig 1 környi előnyben van, és az leginkább a variköröknél csúcsosodik ki.
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.52
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
71. hozzászólás - 2011.09.27. 19:05:28
Mit szólnátok csapat bajnokihoz? Tehát egy random döntené el ki kivel lenne egy csapatban. Lenne induló csapatok. Egy csapatban 3 tag lenne. Úgy történne, hogy például:

Első csapat első játékosa játszik második csapat első játékosával aki győz nem gyógyulna fel hanem harcolna a másik játékossal és így tovább. Amelyik csapat győz az jut tovább a következő körben. De a következő körben felgyógyulnának. És kezdődhet a harc. Így igaz egy csapat lenne a bajnok, de így mindenki kapna bajnokit csak jó csapatba kerüljön.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.09.27. 19:06:08-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 9.66
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
72. hozzászólás - 2011.09.27. 19:14:21 (Válasz Fubujoci #71 hozzászólására.)
Ment a 10 es, végre valami változatos dolog.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.97
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
73. hozzászólás - 2011.09.27. 19:19:46 (Válasz Fubujoci #71 hozzászólására.)
érdekes ötlet, biztos menne a rendszer szidása, h ki kivel került egy csapatba . de gondolom meglehet oldani, hogy kb. azonos tö/szöjű csapatok keletkezzenek.
Pontszám: 6.85
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
74. hozzászólás - 2011.09.27. 19:36:01 (Válasz Fubujoci #71 hozzászólására.)
Idézet: Fubujoci - 2011.09.27. 19:05:28
... Tehát egy random döntené el ki kivel lenne egy csapatban. ...


A randommal már így is tele a hócipőnk. Nem kell belőle egy szemmel sem több, sőt...
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 6.06
népszerűKonzervFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
75. hozzászólás - 2011.09.27. 20:41:37
Igen csak nem lesz sok csapat. Érdekelne,hogy hányan indulnak egy egy bajnokin kategóriákra lebontva. Fejlesztők megoszthatnák ezt is,mert itt még csak a spekuláláls megy,de sztem csapatokra biztos,hogy nem lesz elég jelentkező csak pár kategóriában
Pontszám: 6.84
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
76. hozzászólás - 2011.09.27. 20:45:49 (Válasz WillChi #74 hozzászólására.)
Figyelj elhiszem, hogy neked és még sok mindenkinek elege van a randomból nekem is néha. Ez olyan mint a dobó kocka. A játék része, de akkor is több eséllyel indulnak így a bajnok karik, annál amit sokan tanácsoltak, hogy negyed ÉP-vel egy kézzel és egy lábbal. De ettől függetlenül nem csak ő nekik lesz jó, hanem olyanoknak is, akik nem lesznek soha bajnokok, mert ők is bekerülnek egy bajnok csapatba. Lehet, hogy olyanok kerülnek egy csapatba, mint például Pók és Farm. Talán akkor örülni fog, hogy erős csapatba volt és valamit vissza kapott a póktól. A pók meg ezzel nem veszít semmit.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.92
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
77. hozzászólás - 2011.09.27. 20:47:54 (Válasz Konzerv #75 hozzászólására.)
Lehet, másolat csapatokat indítani. Hiszen bajnokin is van olyan. Vagy az inaktiv karikat egy-egy csapatokba rakni.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 9.27
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
78. hozzászólás - 2011.09.27. 21:10:49 (Válasz Ricskosz #73 hozzászólására.)
igen. szerintem meg lehet csinálni, hogy kb. egy forma csapatok induljanak és az a legjobb az egészben, hogy nem mindig ugyan az a csapat nyer. Lehet, hogy néha valaki többször nyer egy kategóriában, mert nagyon erős. De így van esélye a másodiknak és a harmadiknak és így tovább és nehezebb kiszámolni.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 9.35
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
79. hozzászólás - 2011.09.27. 21:18:02
Akkor már miért nem csinálunk egyből bajnoki tornát szövetségek között?
V3-Alíz
Pontszám: 5.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
80. hozzászólás - 2011.09.27. 21:20:10 (Válasz Fubujoci #71 hozzászólására.)
Nekem teccik az ötlet. Gladiátoros szitu
Egyéniben sincs mindig ellenfél. Ki lehet gondolni itt is valamit erre. Talán lehetne gondolkodni olyasmiben is, hogy a szövetség kiválasztja bajnokait, akiket benevez a diadalra. Lehetne nevezési díj, meg szövetséget érintő nyeremény is, nem csak egyéni. Ez is csak egy variáció. Ez az egész meg egy játék. Nem értem az állandó sopánkodást.
Elnézést a nem pontosan topikhoz illő hozzászólásért. Ez a vérgőzös bajnoki is tetszik, még ha sosem nyerek rajta, akkor is.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 6.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője