Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
521. hozzászólás - 2011.11.20. 19:42:52
Aha,köszi!
Megvilágosodtam.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 6.92
népszerűLord HariFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
522. hozzászólás - 2011.11.20. 22:34:08 (Válasz NoFear #516 hozzászólására.)
Aha..! Köszi!
Bár ettől még senki nem kap plusz TÖ-t, csak az áldozat negatív módosítót (amivel magam sem értek egyet)...
" És sötétség és pusztulás és a szőrös vandál vette át korlátlan uralmát. "
Az acerola gyümölcs átlagosan harmincszor több C-vitamint tartalmaz, mint azonos mennyiségű C-vitamin...
Randall Cunningham Is a Must for the Hall of Fame!
#13: 1st Hungarian Pro Bowl starting FS
Pontszám: 7.73
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
523. hozzászólás - 2011.11.21. 16:55:46
Köszönjük szépen, így már sokkal tetszetősebb az új medál
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 7.23
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
524. hozzászólás - 2011.12.08. 18:49:08
Ezt a bajnokit is azoknak tervezték akik simán nyerik az eredetit. Van 40-50 ember és kész nagy csoda, ha nem mindig ugyan az kapja.
Nem gyenge a karim, de esélyem sincs bajnoki medálhoz jutni.
Nem is érdekel.
Pontszám: 7.53
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
525. hozzászólás - 2011.12.08. 19:12:10 (Válasz Gtr2 #524 hozzászólására.)
Vitába nem szállok veled, de nem értek egyet(mondom ezt úgy, hogy nekem sincs medálom), ami sokkal szimpatikusabb volt, hogy reális ellenféltől kaptam ki a döntő előtti körben. Ez a rendes viadalon kb úgy nézett ki, hogy a 2. körben ki tudtam kapni egy 300 Tö- vel alacsonyabb karitól.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.08
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
526. hozzászólás - 2011.12.08. 19:35:20
Nekem nem az a gondom, hogy a gyengéb kariktól kapok ki. Még csak 1 ilyen viadal volt, de majd lesz több is és a 99%-a a medáloknak azoknál lesz akik a sima bajnokit is simán nyerik. Vagyis az erős lesz megint tápolva.
Szerintem három helyezés kéne, de azt is ők vinnék.
Pontszám: 7.55
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
527. hozzászólás - 2011.12.08. 19:57:07 (Válasz Gtr2 #526 hozzászólására.)
Előbb utóbb viszont jön ami ellen sztrájkolnak a sok módosító, így azért előtérbe kerülhetnek a "közel" toposok is.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.11
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
528. hozzászólás - 2011.12.08. 19:58:00
Dobogós helyezések uyganúgy lehetnének mint a Lady Alvarielnél ezt én is régóta javasolom.

Azonban elrugaszkodott elképzelés az, hogy a bajnokit ezentúl ne a legjobbak nyerjék. Így is vannak rá törekvések (lásd sokszoros bajnokokat szívató nerf), de ha ennél is több kell ott az eventes és a lady alvarieles medálok. Az utolsó vérig -igaz némi körítéssel- pont hogy stabilizálja a legjobbak előnyeit, minimálisra szűkítve az eddigi bosszantó random szerepét (amivel viszont a kevésbé esélyesek is behúzhattak a normál bajnokin egy-egy meccset).

Más: egyik szövitársam (aki ráadásul bajnok, tehát nem vádolható meg azzal hogy xarik a játékra) nemrég kérdezte meg, hogy honnan tudom, hogy döntőzött (miután gratuláltam neki a képzeletbeli ezüstért). Azaz fogalma sem volt róla, hogy bekerült a játékba az eredményeket tartlamazó lista. Abból kiindulva hogy előszőr én sem találtam meg, bár direkt kerestem (mivel sokat lobbiztam érte), szerintem nagyon sokan nem is tudnak erről a fejlesztésről. Nem lehetne azt hogy amikor lefut a viadal, akkor a rendszer dob egy linket, vagy automatikusan odairányít a lezajlott csaták után?

És még: ha valaki felvállja azt a nem túl hálás de magasztos feladato, hogy menti ezeket pl a wikin meglesz visszamenőleg az összes eredménytábla, -képzeletebli- ezüst és bronzérmekkel . Ezt régen sokan hiányolták, most itt a lehetőség, hogy az érdemek ne múljanak el nyom nélkül, és ne csak a bajnokoknak.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.12.08. 20:00:28-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
529. hozzászólás - 2011.12.08. 21:00:02 (Válasz Aurri #528 hozzászólására.)
Ööö... Az ágrajzról az infó hírben is kint volt az Utolsó vérig típusú bajnoki első csatáinál

Bajnoki viadal utolsó vérig... (2011-11-18)
Végzetúrl Bajnoki viadal utolsó vérig...

Ma lezajlott az első Bajnoki viadal utolsó vérig... Gratulálunk a győzteseknek! Az eredményeket az Egyéb menüpontban tudod megnézni. És itt megtalálható a bajnoki tabella ágrajza is.
Pontszám: 7.49
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
530. hozzászólás - 2011.12.08. 21:47:16 (Válasz Craslorg #529 hozzászólására.)
A főoldalon a híreket azért nem olvassák el sokan, mert egyből lépnek be a játékba. Én is leginkább ezt teszem és fórumról értesülök ha van valami. Szerintem a játék menüpontjai közé is simán be lehetne rakni a főoldalas híreket és ha új hír van szépen világítana a menü, amíg nem klikkel rá az illető. Mint pl a kvíznél. Már csak azért is jó lenne, mert nincs kedvem nekem sem azért kilépkedni a játékből, hogy a főoldalon tudjam a híreket olvasni, viszont most kénytelen vagyok, szerintem mások is vannak így ezzel.

Amúgy amikor megjelent a fastruktúra a bajnokiról, ott is lehetett volna ezt csinálni. Ha virított volna a felirat, hogy EREDMÉNYEK , akkor még ha valaki nem tudja mi is az, úgyis rákattint és megnézi, többször már nem kell világítani, mert tudni fogja mi is az...


Idézet: Aurri - 2011.12.08. 19:58:00
Más: egyik szövitársam (aki ráadásul bajnok, tehát nem vádolható meg azzal hogy xarik a játékra)

Ebbe bele tudnék kötni, manapság igen sok karakter futkározik bajnokival Miklósék fantasztikus "hendikep-rendszerének" köszönhetően, akik amúgy nagy ívben xarnak a játékra. Már farm karakternél is láttam bajnoki medált.
NoFear - V1
Pontszám: 7.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
531. hozzászólás - 2011.12.09. 07:04:19 (Válasz NoFear #530 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2011.12.08. 21:47:16
A főoldalon a híreket azért nem olvassák el sokan, mert egyből lépnek be a játékba.

Erre nem tudok válaszolni. Azzal viszont egyetértek és régóta szorgalmazom, hogy legyen játékon belül is egy hírek menü, ami kisárgul/besárgul, mikor új hír kerül fel, mert sokan reggel belépnek és estig ki se lépnek. Többek között ezért szoktam én is gyakran csak a kvízolimpia napján megkapni az eseményeket is, ezen is lehetne módosítani, hogy ne kelljen ki-be lépni az új esemény miatt.
Pontszám: 7.49
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
532. hozzászólás - 2011.12.10. 17:52:02
Ha az összes csatát nem is lehet megnézni, legalább a kategória döntőket nem-e lehetne megtekinteni? Ez talán annyira nem lenne erőforrás igényes, és szerintem sokan szívesen megtekintenék őket.
NoFear - V1
Pontszám: 8.28
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
533. hozzászólás - 2011.12.10. 21:09:36
Még nem nyertem UV bajnokit mégis -120al indulhatok.. WTF?
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.36
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
534. hozzászólás - 2011.12.10. 21:21:34
"Mivel már sokszor nyertél a szintednek megfelelő kategóriában, ha ugyanitt indulsz, -210 büntetést kapsz a tulajdonságaidra és -210%-t a harci szakértelmeidre."

"Ha egy kategóriával feljebb indulsz, a normál szabályok szerinti módosítót kapod. (-21 a tulajdonságaidra és -21% a harci szakértelmeidre)"


Tehát normál esetben -1500 TÖ-t kapok, ha pedig olyan kategóriában indulok, ahol nem nyertem, és még feljebb is van, akkor "csak" -150 TÖ-t

Ez egyszerre nevetséges, és szánalmas, ez így teljesen komolytalan. Én tényleg ugyanazt a medált kapom, mint az a szánalmas bohóc, aki ezt a paralimpiát nyeri? Röhej.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.80
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
535. hozzászólás - 2011.12.10. 21:27:28
Reméljük legalább a feljebb induló nyertesek meg lesznek különböztetve (nemtom ez pl. elhangzott a fórumon?).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
536. hozzászólás - 2011.12.11. 01:34:03 (Válasz Prisma #534 hozzászólására.)
no ebben egyetértek veled.

Legyél akármilyen gy***r, de ha te vagy a legerősebb akkor nyerd meg te.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.21
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
537. hozzászólás - 2011.12.11. 08:28:35 (Válasz Prisma #534 hozzászólására.)
lol, -210%? krit ütés, varázslat és szívósság nélkül bajnokin? oké.....
Pontszám: 5.30
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
538. hozzászólás - 2011.12.13. 15:55:25
A max. ÉP mellett a VP is maxról indul? Ha a karim fáradt (-20% pl.), az számít?
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 4.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
539. hozzászólás - 2011.12.13. 16:10:48 (Válasz Őrmester #538 hozzászólására.)
Minden maxról indul és a fáradság nem számít.
Pontszám: 7.50
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
540. hozzászólás - 2011.12.14. 04:49:40 (Válasz Prisma #534 hozzászólására.)
Végre egy jó intézkedés azok ellen,akik évekig csücsülnek egyhelybe,csak hogy legyen 20 bajnoki medáljuk.
Teljesen egyetértek.Bár nekem mindegy lenne,mert már nem szoktam a viadalokon indulni.
Ez van gyerekek,a Forma-1-ben is azok ellen hozzák a szabályokat,akik túlságosan elléptek a mezőnytől.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 7.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője