Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
221. hozzászólás - 2011.10.13. 14:16:06 (Válasz Darah #215 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2011.10.13. 11:55:59
Ha ebben a hónapban (mondjuk ötödikén) neveztél a kékbe, akkor 15-én nem nevezhetsz a komcsiba.
Bár ugyanezt eléri a minuszolás, csak az... rossz szájízt hagy, feleslegesen.


Birom azokat akiknel nevezek = nyerek. Jol mutatja, hogy miert van szukseg arra, hogy a cimvedes valos kihivast jelentsen.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.32
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
222. hozzászólás - 2011.10.13. 14:21:17 (Válasz Morzkod #221 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.13. 14:16:06
Jol mutatja, hogy miert van szukseg arra, hogy a cimvedes valos kihivast jelentsen.

Ez csak a másik szemszögből leírása a valós motivációnak: magyarul ezért van szükség arra, hogy a legerősebb karakterek legyőzése ne jelentsen kihívást, hanem ki kell ütni őket óriási mínuszokkal. Mert nem kihívásoknak való megfeleléssel kell eredményt elérni, hanem minden eredmény jár mindenkinek, függetlenül a teljesítménytől. Így működik a világ.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.61
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
223. hozzászólás - 2011.10.13. 14:40:04 (Válasz Prisma #222 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2011.10.13. 14:21:17
Idézet: Morzkod - 2011.10.13. 14:16:06
Jol mutatja, hogy miert van szukseg arra, hogy a cimvedes valos kihivast jelentsen.

Ez csak a másik szemszögből leírása a valós motivációnak: magyarul ezért van szükség arra, hogy a legerősebb karakterek legyőzése ne jelentsen kihívást, hanem ki kell ütni őket óriási mínuszokkal. Mert nem kihívásoknak való megfeleléssel kell eredményt elérni, hanem minden eredmény jár mindenkinek, függetlenül a teljesítménytől. Így működik a világ.


Amig a gyengebb karakter kevesebb (raadasul ha jol tevedek latvanyosan kevesebb) bajnokit tud nyerni, mint az erosebb, addig a rendszer jol tukrozi, hogy ki a sikeres es ki nem. Hovatovabb ebben a kontextusban a gyengebb kari is piszokeros lesz, mert aki kategoriajaban nincs az 5 legerosebb kozott, annak ezzel a rendszerrel sem lesz eselye nyerni. Nem lofaszjoskak fognak nyerni az esetek altalad kifogasolt 10-20%-ban, hanem olyanok, akik rendkivul erosek sajat kategoriajukban.
Csupan annyi fog valtozin, hogy az aktualisan legerosebb kari nem az lesz, aki az utolso bajnokit nyerte a kategoriaban, hanem akinek a legtobb medal fityeg a nyakaban. Nem hiszem, hogy ez a valtozas olyan merteku absztrakciot igenyelne, ami mar aggodalomra ad okot.

Van viszont egy nagyon komoly pozitiv hozadeka. A relativ erot finomabban fogja merni. Ket olyan kari aki eddig mindent vitt realisabban hasonlithatja majd ossze magat, ha az egyikuk csak 75%-ban a masikuk meg 85%-ban tudja hozni a viadalokat. Persze szem elott tartva, hogy ez relativ es nem abszolut meroszam. Azt mutatja mennyivel vagyok erosebb a kornyezetemnel, de ez utobbi persze nem egy allando.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.71
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
224. hozzászólás - 2011.10.13. 15:35:10 (Válasz Prisma #222 hozzászólására.)
Azért az esélyegyenlőség nevű f@szság ne gyűrűzzön be ide is...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.63
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
225. hozzászólás - 2011.10.13. 16:17:52 (Válasz Morzkod #223 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.13. 14:40:04
Amig a gyengebb karakter kevesebb (raadasul ha jol tevedek latvanyosan kevesebb) bajnokit tud nyerni, mint az erosebb, addig a rendszer jol tukrozi, hogy ki a sikeres es ki nem.

Feltéve (de meg nem engedve), hogy ez igaz, hogy jön ez ide? Itt most a bajnoki győzelemről van szó. Bajnok az, aki a legjobb a kategóriában. Pont. Aki úgy nyer, hogy pluszt kap a tényleges bajnokhoz képest (vagy a tényleges bajnok kap mínuszt), az nem bajnok, hanem protekciós. Mint többen rámutattak, nem is az az ultimate probléma, hogy mindenkinek medált akarnak osztani (bár ez is szánalmas, és nevetséges), hanem az, hogy nem különböztetik meg a kettőt. A kettő ugyanis egészen más teljesítményt tükröz, az egyik bajnoki, a másik könyöradomány. Akkor legalább legyen jelezve, hogy melyik melyik.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.61
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
226. hozzászólás - 2011.10.13. 17:20:58 (Válasz Birka #218 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.10.13. 13:09:47
Fecsu, 2 véglet van:

-2 év után a 1x szinten ülő, csak bajnokira belépő karakterek 2 számjegyű medállal
-A topban játszó, ha megszakad se tud havi 2 szintnél többet lépni (8 szint egy kategória) karakterek, akiknek más játékélményük már nincs, csak a bajnoki

Ezen karaktereket kellene "kielégíteni", miközben a középmezőnyben se okoz "kárt" az új bajnoki miatt módosuló medál hendikep...


Haladunk.. Legalábbis itt.

Jól látod igen ez a két véglet van. és erre szted ez lesz a megoldás, amit itt a képünkbe tolnak?!?

Én nem lépegetek gyorsan, de lassan sem, ahogy Dark Knuth meg veder is írta egymás ellen toljuk már a fene tudja hány szinten át. Egymás konkurenciái vagyunk. Sőt még ide jön legalább 5-6 erős kari. ,de ezek azért vannak itt,mert jók és tényleg bajnok karik.
Azzal,hogy rommá aggatnak negatívval azzal,ahogy itt már írták protezsálnak embereket. Holott esélyük sem lenne.

A két végletre biztosan lenne megfelelőbb szűrés is mint ez a jelenlegi nerf amivel mindenki büntetve van.

,ha meg tényleg az a cél ami akkor ne utolsó vériges bajnoki legyen, hanem valami lottó baromság és a jutalom is kb ennyit érjen. RANDOM adna egy Tulajdonságra vagy Szakértelemre egyetlen + értéket. ,mert kb ennyit is ér.
Pontszám: 9.06
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
227. hozzászólás - 2011.10.13. 17:45:50
Azért olvasgatva az okfejtéseket tényleg elgondolkodtató mi is volt a fejlesztés eredeti célja és hová fajult.
Ha az eredeti cél az volt hogy többlet élményt adjunk a játékosoknak (és itt nem csak a bajnokokra gondolok) akkor az első és legfontosabb számú fejelsztés -az általam ezerszer szajkózott- eredménytábla megjelenítése. Azaz mindenki látja ki meddig jutott, haver hol vérzett el, ez meg hogy a picsába nyert bajnokit, ez megint címvédett, Sanyika kitől kapott ki, Jancsika mekkora egy faxmákos, mennyire fogja a medál a 17x-es bajnokot, stb stb... Ezeket lehetne nézegetni, lehetne látni ki hol tart, mennyire volt esélyes, kiknél volt jobb/rosszabb szenrencsésebb/szerencsétlenebb, stb. Ennyi. Többletélmény egy eddig a játékosok többségének igen gyér élményt adó (ám valójában majd mindenki által titkon sikerre áhítozó, majd a soroaztos kudarc után érdektelenségbe fulladó) eseményre. Szóval ezt a fa-struktúrás eredményhirdetést már a kezdeték kezdetek be kellett volna tenni, mint a TF-ben.
Ehhez képest kapunk még egy bajnokit, ami jó, de megkétszerezi a bajnokik számát. Ez alapvetőne lehetne jó, hiszen duplaélmény. Azonban egyrészt a bajnokok a legjobbak lesznek (normális esetben), itt is, ott is. Nekik lesz valszeg kétszer annyi érmük. De úgy általában: lesz kétszer annyi BAJNOKI érem. Ez önmagában kicsit erősen hangzik.
Plusz kapunk egy egészen elképesztő handicap rendszert, ami már tényleg igen komoly kihívás elé állítja a címvédőket (azaz a legjobbakat). Így egyre könnyebben nyerhetnek a kevésbé jó játékosok is. Nem tőlük sajnálom, de valóban erről szólna a bajnoki? Én pl- legalább 6x kaptam ki Begginertől bajnokin, és mindig az motivált, hogy revansot vegyek egyszer rajta (sajnos mivel inaktiválta magát ez már nem fog összejönni). Mindig megtiszteltetésnek éreztem kikapni a jobbaktól, sosem éreztem kudarcnak. Legyőzni egy jobbat viszont, azért mert teleaggatjuk pluszsúlyokkal, meg plecsnihátránnyal, azt picit sem érezném dicsőséges tettnek. Szerintem ez a -3/plecsni most is elég erős nerf (ehhez még talán a szakikra vonatkozó -%-ot is el tudom fogadni). Mivel VF-es vagyok nekem nem megy a szintlépés gyorsabban, így megesett már hogy -3-al kellett címvédenem, legutóbb igencsak megizzadtam és teljesen el tudtam volna fogadni ha végül nem diadalmaskodom. Ha valakinek még több medálja van (pl >10 azaz kategóriájuk abszolút legjobbjai) vagy még több negatívot kap plecsninként az nem túl fénye sesélyekkel indul a címvédésre, hiába küzdött azért, hogy jobb legyen mint a többiek. Ez tényleg jó?
Az hogy valaki 3-nál több érmet egy kategóriában ne zsákoljon be támogatom. 3 hónap alatt talán össze lehet hozni egy kategória-lépést, ha mégsem akkor max nem indul (plusz nem is feltétlenül nyer mindig még a legjobb sem, most már ráadásul 2 bajnoki lesz).
Ami viszont szerintem fajsúlyosabb: az hogy ugyanaz a plecsni jár a régi és új (egy szövitársam által TESCO gazdaságosnak) elnevezett rendszerben is, hovatovább (és engem ez még jobban zavar): a 256 fős és a 10 fős kategóriákért is. Én a pici létszámú kategóriákat zokszó nélkül összevonnám, a giganagyokat pedig szétdarabolnám. Ha már az igazságosságot és egyenlősséget prédikálják sokan érveiknél.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.10.13. 17:54:10-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.69
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
228. hozzászólás - 2011.10.13. 18:03:21
Ez az egész így egy nyálgép-találkozó lesz, nem hiszem, hogy igazi bajnokok közül sokan érdeklődnek. Uff.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
229. hozzászólás - 2011.10.13. 18:06:57 (Válasz Morzkod #219 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.13. 14:08:47
Idézet: Birka - 2011.10.13. 08:01:45
A -1% majd -3%-os megoldás is ezt csinálja, csak ebben az esetben fölös elindulni, míg ha feljebb dob egy kategóriával, akkor megmutathatod, hogy "kiscsoportosként" a "nagycsoportosok" közt is májer vagy! Ez az igazi kihívás!


Ezzel egyet kell ertsek. A %-os megoldas teljesen ellehetetlenit bizonyos szamu bajnokinal, minimum opciokent fenn kene tartani, hogy valaki feljebb induljon, mint ami szintje alapjan jarna. Ezert akar meg egy kulon szinu bajnokit is fenntartanek, hiszen ez tenyleg nagy fegyverteny.


A százalékos büntetés ugyebár minimum -9% a tulajdonságokra. Alacsonyabb szinten még nyilván lesz pár karakter, aki ilyen büntetéssel tud nyerni. De 5-6 medál után ez már esélytelen magasabb szinten. Ahol pedig már akár 8-10 hónap is lehet, mire kategóriát tud váltani a karakter, fölösleges is nevezni 3 győzelem után. Mindkét bajnokin nyerni pedig egyenesen önszopatás, mert úgyis csak az egyik bónuszt kapja meg, de dupla büntetés jár érte.

Ha az volt a cél, hogy az optimalizátoroknak ne érje meg indulni mindkét bajnokin, és ezáltal a casual játékosok is nyerhessenek bajnokit, akkor tökéletes a fejlesztés. Minden egyéb esetben a jelenlegi koncepció elégtelen.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.25
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
230. hozzászólás - 2011.10.13. 18:28:36
Végigolvastam a hozzászólásokat és elfogott a déjà vu, talán nem is véletlenül. Elég régóta agyalgatunk már itt és más topicokban is a bajnokival kapcsolatban, és elszomorító azt látni, hogy teljesen hiába. Megkerestem egy régebbi (több mint egy éves!) hozzászólásomat e témában, csak érdekességképpen. Szerintem még mindig aktuális lenne és talán reálisabban tükrözné, ki mire jutott a karakterével, ha inkább ilyen vagy ehhez hasonló megmérettetésen indulna!


Re: A bajnoki medálért a viadalon járó büntetés növelése
91. hozzászólás - 2009.12.10. 20:27:23
Ha már ötletelünk...

Szerintem meg a bajnokság legyen egy mindenféle bónuszoktól és csiribiritől mentes harcsorozatból álló küzdelem.

Mindenki csak a saját maga által elért tulajdonságok és szakértelmek segítségével küzdjön, kezdőfelszerelésben, a legkisebb varázslattal, állatok, relikviák egyéb smukkok nélkül és a szövetségi hátország igen izmos támogatásától mentesen.

Kicsit futurisztikus elképzelés, de semmivel se rosszabb szerintem mint némelyik az előzőek közül!

De félre a tréfával!
Ti tényleg komolyan gondoljátok, hogy azokat a játékosokat, akik a folyamatosan módosuló szabályok és állandó változtatások ellenére, rengeteg idő és energia ráfordításával, ügyes taktikával sikeresen kifejlesztették a karakterüket, a bajnokságon ezért büntetni kell???

Csak és kizárólag azért, hogy aki nem ismeri fel a játék adta lehetőségeket és/vagy nem szán rá annyi időt, mint ők, kaphasson helyettük egy érmet? Hát ez elég vicces! De valahogy sajnos nincs kedvem rajta nevetni...
ArraSails - V1
ArraSails - V2

Beidézni nem sikerült (biztos én vagyok túl béna hozzá ) de még mindig aktuális szerintem.

Azt pedig, hogy az újfajta viadal nyereménye kizárólag büntetést adjon egy bajnok karakternek, amíg többet nem szerez ebből, mint az eredeti érmei száma nonszensz dolognak tartom.
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 9.83
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
231. hozzászólás - 2011.10.13. 18:30:41
OFF jottem rohogni, nem kellett csalodjak! ON
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.80
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
232. hozzászólás - 2011.10.13. 18:36:31 (Válasz Aurri #227 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.10.13. 17:45:50
Ami viszont szerintem fajsúlyosabb: az hogy ugyanaz a plecsni jár a régi és új (egy szövitársam által TESCO gazdaságosnak) elnevezett rendszerben is, hovatovább (és engem ez még jobban zavar): a 256 fős és a 10 fős kategóriákért is. Én a pici létszámú kategóriákat zokszó nélkül összevonnám, a giganagyokat pedig szétdarabolnám. Ha már az igazságosságot és egyenlősséget prédikálják sokan érveiknél.


A gyozelem erteke nem attol fugg, hogy hany ellenfeled volt, hanem hogy ki volt a legerosebb akit legyoztel. Attol, hogy Sy Web melle beraksz 30-50 szinttel alacsonyabb embereket mondjuk V3-on a rendszer semmivel nem lesz igazsagosabb. Es neki sem lesz nagyobb kihivas nyerni. (FYI: toplista 12. helyezettkent 40 szint a lemaradasom)
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.66
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
233. hozzászólás - 2011.10.13. 18:43:25
Tehát azért hogy SyWeb mellett másoknak is legyen sikerélménye, legyen mondjuk egy 2 fős egy 3 fős és egy 5 fős kategória (+ a robotok)? Közben meg 224-en szopnak mondjuk a 60.-70. szintű kategóriában (igaz egy örül).
Én erre azt mondom, hogy:
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.53
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
234. hozzászólás - 2011.10.13. 19:18:30
Őszintén megmondva miből áll a szuper erős karik bubisok és pókok játéka ?!?

Az Én szemszögemből kb csak a szövim. Nagyrészt csak ez tart itt,mert sok más kihívás már nincs. Ahogy előrébb írtam ez hoz ide holnap is. (,ha már szövi ezen lehetne még fejleszteni több szabadságot BB kódokat stb).

A másik dolog az eddig felépített taktikám erősítése. Az,hogy erős legyek. Plusz élményt a játékban a bajnoki ad. Ez az Én környezetemben először egy körbe udvarlással telik. Sok sikert kívánunk egymásnak a végén meg gratulálunk és elemezzük kicsit a csatákat egymással. Itt nagy meglepi nincs általában 4 en 5 en vagyunk esélyesek negatívokkal is. Ebben van kihívás,hogy egymáshoz képest mit fejlesszünk,hogy jobb legyen a dolog.

Ezzel a szuper nerfel amit most itt be akarnak hozni kb ennek vége. Semmi értelme nincs ennek a taktikának innentől kezdve. Minek erőlködjek???? ,ha innentől kezdve csak vadászok akkor is behúzom kategóriánként a medálomat. ,ha erőlködök erősebb leszek,de a negatívok miatt a taktikám felesleges,mert úgyse lesz több esélyem.

Ebből az következik,hogy a játék értelmetlen ettől kezdve. Múlt héten gondolkodtam,hogy beváltok talin 750 kiégettet,de vált a fene. Anélkül is sikerül amit akarok,de ahogy ismerem magam qurva hamar beleunok a semmibe.

Ezzel kiirtotok egy taktikát az Én meglátásom szerint. + az eddigi érveim amivel ledegradáljátok a bajnokit a játékot és magatokat.

Moderator hátradőlök Én is röhögni.
Pontszám: 8.55
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
235. hozzászólás - 2011.10.13. 20:00:37 (Válasz Morzkod #221 hozzászólására.)
Bírom azokat, akik helyettem értelmeznek.

Úgy gondoltam, ahogy írtam, ne gondold tovább, főleg ne helyettem.
Semmi köze sincs a nevezek=nyereknek ehhez.
Egyetlen bajnokim sincs, kék sem, és pirosra sem fogok nevezni.
Mert nem hatszázféle bajnokság kellene, hanem egyetlen, normális.
Ennek három éve nem tudtunk a végére járni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.82
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
236. hozzászólás - 2011.10.13. 22:27:51 (Válasz Darah #235 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2011.10.13. 20:00:37
Bírom azokat, akik helyettem értelmeznek.

Úgy gondoltam, ahogy írtam, ne gondold tovább, főleg ne helyettem.
Semmi köze sincs a nevezek=nyereknek ehhez.
Egyetlen bajnokim sincs, kék sem, és pirosra sem fogok nevezni.
Mert nem hatszázféle bajnokság kellene, hanem egyetlen, normális.
Ennek három éve nem tudtunk a végére járni.


Akkor viszont a levont kovetkeztetesed logikailag helytelen.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.79
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
237. hozzászólás - 2011.10.13. 22:31:26 (Válasz Aurri #233 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2011.10.13. 18:43:25
Tehát azért hogy SyWeb mellett másoknak is legyen sikerélménye, legyen mondjuk egy 2 fős egy 3 fős és egy 5 fős kategória (+ a robotok)? Közben meg 224-en szopnak mondjuk a 60.-70. szintű kategóriában (igaz egy örül).
Én erre azt mondom, hogy:


[censored]
Arrol, hogy rajta kivul csak 1-2-3 ember tudta felvallalni azt a taktikat amivel az adott kategoriaban lehet letezni, szerintem senki nem tehet. Szophatna a 224 ember maxos szingularissal es +11 TP-vel vadaszva meg kalandozva 30 szinttel feljebb is. Valamiert ok inkabb lent akarnak szopni. Szivuk joga.
Viszont az amit te mondtal kategoriabeosztasban, az se az igazsagossaggal, se az egyenloseggel nincs koszono viszonyban sem.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.13. 22:33:15-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.99
népszerűKonzervFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
238. hozzászólás - 2011.10.13. 22:44:40 (Válasz Morzkod #237 hozzászólására.)
Mert amit itt most Te támogatsz az igazságos pff
Pontszám: 8.59
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
239. hozzászólás - 2011.10.13. 23:47:31
Kócos ez itt nem a taktikákról szól. Számokról. Akik a "nagy" döntéseket hozzák fent azokat jellemzően nem érdekli az egyén nyomora. 224-é viszont már igen. (legalábbis ez így szokott/kellene működjön)
Vond le a helyes logikus következtetést a mondamdómból (hogy idézzelek), ha már az szerinted logikus, igazságos és egyenlő, hogy 224-nek kellene 1-2-3 taktikáját követni és nem viszont.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.10.13. 23:53:39-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.30
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
240. hozzászólás - 2011.10.14. 04:19:20
Ez a negatív módosítós dolog egy marhaság.Bár én vezetem a szintemen a toplistát,mégsem lesz soha esélyem bajnokit nyerni.
Mi lett volna ha Egerszegi Krisztinának úgy kellett volna úszni az olimpián,hogy a nyakában lóg az összes érme?
Vagy Carl Lewisnak talicskán kellett volna maga előtt tolni az összes kupáját amit addig nyert?
(rötyögök magamban ahogy elképzelem)
Szóval szerintem a bajnoki medáloknak ne legyen sem negatív,sem pozitív módosító hatása.
Nemcsak az olimpián,hanem azon kívül se.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 9.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője