Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
261. hozzászólás - 2011.10.14. 12:51:38 (Válasz Eardog #259 hozzászólására.)
Aki azt hiszi, hogy könnyű lesz medálhoz jutni a BVUV-n az kolosszálisat téved.
ÉN hülye leszek nem indulni 4 kék övvel. VÁLLALOM, hogy nehezebb lesz +10-15 tulonkénti bónuszt összeszednem ezután Bajnoki övből.
Számomra lazán megmagyarázható szerepjátékosan a Bajnoki büntető. Fokozódó lélektani nyomást jelképez, amit a sokszoros bajnok és esélyes élsportolók jól ismernek és látni is "megbotló" eseteket közöttük. Részemről a Prizma féle "medállal úszni" téma lezárva. Ha gondoljátok, akkor pörögjetek rajta még jóóó sokáig, hátha végképp tönkre vágjátok a SAJÁT játékélményeteket (is).


Psych - Kissé alul értékeltem a piros öv bónuszát. A tied közelebb áll ahhoz, ami már felveszi a versenyt a kék öv bónuszaival.
Gondolom bajnokin belül mínusszal értetted.

Kieg.: HA ötvöznék Dozer és Psich ötletét, akkor lehetne a pirosban +5-10 egészség bónusz (1-2 ütés). Bajnokin kívül ez nem épp egy erős táp. Az Entik és Epik ennek a sokszorosát sebzik 1 ütéssel. Viszont egy Bajnok a BVUV-n már meg is kapná a -1/-3 szorzó miatti ÉP hátrányt vele azonnal, külön %-ok nélkül. ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.14. 13:49:21-kor
Pontszám: 6.74
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
262. hozzászólás - 2011.10.14. 13:56:50
"- Emberek! Disznóvágás lesz az éjjel!
- Éljen! Éljen!
- Kuss disznók!"
Pontszám: 5.19
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
263. hozzászólás - 2011.10.14. 14:01:07 (Válasz Xena #262 hozzászólására.)
Eltévedtél?
Pontszám: 6.85
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
264. hozzászólás - 2011.10.14. 14:23:47
senkit nem akarok elkeseríteni ,de mindennemű ötletelés, érvelés teljességgel felesleges.
Senki nem vette észre, hogy mióta a szabályok be lettek másolva, azóta nincs "piros" hozzászólás?
Tipikusan beholderes hozzáállás, ha egyszer valamit bejelentenek az ÚGY LESZ, ÉS NEM FOGLALKOZNAK VELE TÖBBET.
mod:elgépelés
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.10.14. 14:26:51-kor
Pontszám: 5.19
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
265. hozzászólás - 2011.10.14. 14:26:13 (Válasz Ricskosz #264 hozzászólására.)
Lehet, de "nemadomfeeel..."
Pontszám: 6.85
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
266. hozzászólás - 2011.10.14. 15:07:17 (Válasz Ricskosz #264 hozzászólására.)
Nem, nem felesleges az ötletelés, és szoktunk figyelembe venni jó és megvalósítható javaslatokat. De mindent nem lehet.

Jövő héten véglegesítjük a feltételeket, finomítunk majd pár dolgon a javaslatok alapján, addig lehet még ötletelni.
Pontszám: 9.10
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
267. hozzászólás - 2011.10.14. 15:13:19
Köszönet.
Noakkó... Ha már összeadódik a 2 öv büntije bajnokin (amennyiben ez lesz a végső döntés), akkor ne legyen egyforma az övbónusz (azaz csak Tul), hanem a fentebbi változatok szerint pl. Szakikra (és Egészségre) adhatna a Piros, hogy a Kék ne legyen bolygatva ÉS külön büntizés se kelljen, mint amit az övek adnak. Kvázi a 2 öv takarja a tervezett büntiket.
Azonban igazán adhatná ebben az esetben mindkét öv egyszerre a bónuszait a Bajnokin kívül is... :-X
Kieg.: A Szövibónusz és Esszencia megvonást, mint Bajnokik közötti erősebb különbség lehetőséget se feledjétek megemlíteni a meetingen... ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.14. 16:07:01-kor
Pontszám: 7.18
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
268. hozzászólás - 2011.10.14. 15:21:30
Sztem meg a legegyszerűbb, hogy a kék bajnokin csak a kék medálokból számoljunk negatív módosítót, a pirosnál csak a pirosból. Azt meg eddig is korrektnek tartottam, hogy a kék és piros bónuszai ne adódjanak össze, hanem amelyik a nagyobb, az érvényesüljön.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.38
kedvencHernettNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
269. hozzászólás - 2011.10.14. 15:29:38 (Válasz Eardog #268 hozzászólására.)
Egyetértek! A két viadal nem ugyanaz, akkor miért érvényesüljenek a másfajta viadalon szerzett medálok negatív módosítói???
Pontszám: 7.50
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
270. hozzászólás - 2011.10.14. 15:33:40 (Válasz Eardog #268 hozzászólására.)
Vagy egyszerre (összeadódva) kívül is és belül is hassanak, vagy csak az egyik hasson kivül-belül (az aktuális, illetve a nagyobb).
A jelenlegi tervezett köztes állapot (kívül a nagyobb, belül egyszerre) ellen sokan felszólaltak.

Kieg.: Csak akkor látom tápolás túlcsordulás mentesnek az összeadódó külső övbónuszokat, ha a kék Tulokra adna (mint eddig), a piros pedig Szakikra (és esetleg Egészségre) adna pluszt. Ha mindkettő Tulra adna az már kissé erős lenne összeadódva. Habár aki összeadódva tud Bajnokin sok öveket szerezni az meg is érdemli... :-X
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.14. 15:46:15-kor
Pontszám: 7.18
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
271. hozzászólás - 2011.10.14. 15:39:45 (Válasz McMad #270 hozzászólására.)
biz ám, hogy sokan

Xena

Két pogácsa beszélget:
-Képzeld, jelentkeztem az egyetemre.
-Na, és felvettek?
-Hülye vagy, egy pogácsát?!
Pontszám: 6.56
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
272. hozzászólás - 2011.10.14. 15:46:26 (Válasz Lora #266 hozzászólására.)
Idézet: Lora - 2011.10.14. 15:07:17

Jövő héten véglegesítjük a feltételeket, finomítunk majd pár dolgon a javaslatok alapján, addig lehet még ötletelni.

Ez jó hír!

A két legfontosabb szükséges változtatás:
1. A régi bajnoki ne legyen nerfelve az új ürügyén, a legjobb lenne ha semennyire nem érintené a változás.
2. Vagy a pozitív hatás is adódjon össze a két típusú medálnál, vagy a negatív sem, mert a jelenlegi vegyes számolás azt okozza, hogy a komcsi medál kizárólag hátrányt ad, előnyt nem - növeli a mínuszt, viszont a bónusz hatása nem érvényesül a kék mellett, vagyis nemhogy haszontalan, hanem egyenesen káros. Jutalomnak ez kissé "furcsa".
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.99
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
273. hozzászólás - 2011.10.14. 16:02:31 (Válasz Lora #266 hozzászólására.)
Lora, szívesen ötletelek ha van miről?
Ez CSAK hátrány a bajnokoknak! Vegyétek már észre!
Melyik bajnok lenne erre vevő? Aki nem tud számolni! Az meg nem bajnok!
Majd meglátod, egy bajnok sem fog nevezni erre ilyen formában!
Milyen bajnokság lesz az? Pont olyan mint amilyent leírtam előbb!

Ha ki akarjátok hagyni a bajnokokat a piros bajnokságból, akkor miért nem írjátok le így, egyértelműen!
A piros plecsni nem ad semmit, csak mínuszt! Akkor minek? Elég nagy mínusz hidd el a kék 3-as szorzója!
Ha nem látod, akkor nézess utána!

Ezen nem lehet ötletelni, mert felesleges!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 9.34
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
274. hozzászólás - 2011.10.14. 16:10:22 (Válasz Nekem8 #273 hozzászólására.)
Egy "hülye" 4x-es KékBajnok jelentkező már van az összes általa elérhető BVUV-re, mint említettem pár HSz-el feljebb... :-X ;-)
Kieg.: Természetesen igazad van - Csak hátrány a jelenlegi formájában. Tehát némi finomhangolásnak ettől függetlenül örülnék...
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.14. 16:13:30-kor
Pontszám: 6.86
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
275. hozzászólás - 2011.10.14. 16:32:02
Egy féle képpen tudom csak elfogadni a piros bajnokit!

Legyen utolsó vérig, ámen!
De, a piros plecsni ugyanúgy adjon +1-1 TÖ-t!
A bajnoki mínuszoknál ne adódjon össze a 2 különböző bajnokság!
A piros bajnokságban a piros, a kékben a kék plecsni adja a büntetést!
Higgyétek el a plecsni*3 mínusz TÖ így is komoly esély az örök másodikoknak, de ne akarjatok építőkből bajnokot csinálni!

Ezt talán el lehet fogadni, bár így is sok kari nagyon el fogja pontozni magát egészség irányába, aztán csak les mikor egy tisztességes epikus vari leveszi az összes ÉP-jét, mert IQ-ja az továbbra sem lesz a páciensnek!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 8.70
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
276. hozzászólás - 2011.10.14. 16:57:29 (Válasz Psych #260 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2011.10.14. 12:08:53
Egész egyszerűen a jutalmazást kellene megváltoztatni. A régi (kék) bajnoki maradna úgy ahogy volt, az új (piros) pedig adna +1 egészséget, +1% krit varázslatot, +1% krit ütést, +1 kivégzést. mindkettő számítana a viadalon kívül és belül is, a régi medálos szabályokkal (*1, *3).


Ezt támogatom. Benne van az eredetileg tervezett nerf, ugyanakkor mégsincs a keserű szájíz, meg az önszívatás érzése. (pedig valójában aligha változott bármi, mégis úgy érzi így az emberfia hogy kapott és nem elvettek tőle).


Kócos: nyilván a döntéshozókra gondoltam (itt Beho).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.61
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
277. hozzászólás - 2011.10.14. 17:02:34 (Válasz Nekem8 #275 hozzászólására.)
Tehát kívül összeadódjon, belül pedig csak az aktuális számítson?
Ez kissé erős...

Plecsni*3 a kategória ráduplázóknak szól.
Részemről semmi kifogásom ez ellen. Ettől még Építő nem fog Bajnok lenni.

A jelenlegi Entim sokszor leIQ-z.
Nomostakkó vagy tolom tovább a szintemen így is aránytalanul erős (és marhasokba kerülő) IQ-mat (oszt mást semmit), vagy rámegyek az ÉP-re (már a BVUV miatt is) azért, hogy legalább a támadásszámom le tudjam adni a dögre, mert igencsak erős kezd lenni... :-X

Részemről jöhet az ÉP. A Xenóismétlő PONT jól fog jönni az összes tervemhez.
Részemről a BVUV a favorit a régivel szemben, mert SOKKAL hangulatosabb és izgalmasabb meccsekre számítok ott (főleg ha a szövibónuszokat is kiveszik). Még akkor is ha ezzel a Bajnoki övszámom soha nem fogja valószínűleg elérni a 10-et 1 fajtából. Viszont jól fogom magam érezni a Bajnokin és ez nálam nem az övszámtól függ, hanem az élménytől. Kissé elegem van a sima vereségekből és a sima győzelmekből. Kevés az érdekes mérkőzés. Túlságosan széthúzódott TÖ-ben már 51. szintre a mezőny (de lejjebb is erősek a különbségek)... :S
A BVUV-ben szorosabb meccsekre számítok. Mazochista vagyok asszem...
Pontszám: 6.24
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
278. hozzászólás - 2011.10.14. 17:40:46 (Válasz McMad #258 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.10.14. 11:53:18
RÖHEJ!
Komolyan elhiszi valaki, hogy ha egy építő rátol 100 pontot az Egészségére, akkor lesz esélye egy gyilkológép ellen?
NEM. Legfeljebb tovább bírja.


Mar hogyne lenne!
3:23313 ennyit mondok csupan. Szamold ki. 8000-szer akkora egeszseggel, mint az ellenfelem rohogve fogom a foldbe dongolni. Ha o valahogy le birja csokkenteni 1-re, akkor nekem eleg a 8000-es is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.98
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
279. hozzászólás - 2011.10.14. 17:41:51
Mivel lényegében mindenki leírt már minden lehetséges variálást a boostokra és nerfekre ezzel már nem is foglalkozom.

Inkább rávilágítanék valami másra.

Ugyebár a bebetonozódást hozza fel mindenki nagy problémának.. akkor feltennék egy kérdést.. mégis mit gondolnak azok akik emiatt sírnak, a következő 1 évben hány bajnokit fognak nyerni az alóluk fellépő erős karik ellen? Isten ments, hogy magamat fényezzem, de tisztában vagyok vele, hogy én pl szerintem a következő 2 kategóriát megnyerem, ha felmegyek.

Vagy azért, mert betnonos van ott, így a nerfjeivel szétcsapom, vagy pedig azok a karakterek akik vadásznak.. s 100-150 tulival alattam kullognak ami azért 8-9. szinten elég nagy különbség.
Ja és hogy honnan veszem azt, hogy ez így lett.. szégyen-nem szégyen több mint 1 éve ugyanott állok a karimmal, s eddig Lan "új" karija tudott egyszer megverni -27es tulikkal, azóta 2x ő is kikapott..

Szóval, minden pók elindul felfelé, ha esze van, 1 szintet eventbe öl, mert szerintem jóval több tulit tud magára húzni vele mint vadászattal, legalábbis kis szinten... 1 év alatt lép 6-8 szintet és még mindig bőven top karakter lesz a kategóriájában s közben nyert 8-8 érmet legalább.

Ergo ha nagyobb körnek akarunk medált adni, akkor 2 lehetőség van.. azok akik a betokozottak eljövetelétől félnek, indítanak kis karit, megnézik, hogy mire képesek, vagy inkább miért nem indítunk egy n+1-ik világot, ahol megint mindenki újrakezdi és 2x lesz esélye bajnokit nyerni és kész.




Egyébként ha mindenkinek medált akarunk osztani, miért nem indítunk egy 2 hetente újrainduló világot azzal az opcióval, hogy nesze, válassz magadnak egy szintet (ezzel ugye kategóriát is), ehhez jár ennyi meg ennyi LE, költsd el belátásod szerint, holnap lesz egy bajnoki aztán vagy nyersz, vagy nem... ha igen akkor húzunk egy általad válaszott fő kari lapjára egy strigulát, hogy ügyes voltál.
Legyen hozzáférhető az összes csata, elemezze ki mindenki magának és aki itt is rendszerint veszít arra vagy rájár a random, vagy nem tud jóformán karit építeni és az utóbbi esetben soha nem érdemelne érmet.. de az új rendszer szerint fog.


Na ezt most szokásomhoz híven jól összeírtam van itt benne minden..

A lényeg a lényeg.. ha belegebedek is meglesz a 20 érmem 12. szintre
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.66
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
280. hozzászólás - 2011.10.14. 18:19:09
S ne feledjük akármi is lesz ebből, a hangulatot az adná meg, ha nem csak egy felirat lenne a végén, hanem statisztika!...
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.02
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője