Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal utolso vérig...
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
121. hozzászólás - 2011.10.11. 21:05:38
Sztem értelmetlen annyira felhúzni. Igazából csak meglepetés ereje van,ha beleszaladsz egyszer kétszer kevés ÉP vel.

Egy karinak 15 ös szinten a 100+os kivégzés akkora költség,hogy azzal szinte tönkre vágja a TÖ jét. Ez annyit tesz,hogy egy jobb kari max ÉP ről állatokkal megeszi.

41 es szintem ellenére többszörös bajnokként is csak pár SZÖ-m éri el a 100 at vagy haladja meg.
Megnézem közben: pontosan kettő haladja meg és egy éri el. Kritek és a kereskedelem.

,de ismerem a többi top karit is V2-n a környékemen és nekik is ezek vannak többségében húzva. Phobos jelenthet kivételét,mert neki magasabb lehet az átlagtól még az is,de ő se ott húzta fel annyira az fix.

Szóval a +100 as kivégzés 15,de még fentebb is (20-22) oltári baromság. ,ha csak abból indulsz ki,hogy két erős kari alacsonyabb szinteken szinte alig sebzi be egymást és a kivégzés szinte kizárt köztük. Akkor egy kivégzésre eltolt karakter legyengül TÖ ben és így már végképp nincs esélye egy erős karival szemben csak a randomal.

Ahhoz nagyon szuperpóknak kell lennie valakinek,hogy a megfelelő TÖ szint (a kategóriájától legyen több legalább 30% al) mellett megengedhesse magának azt,hogy 15. szinten 100+os legyen a kivégzése.
Pontszám: 8.06
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
122. hozzászólás - 2011.10.11. 21:19:57 (Válasz Birka #120 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.10.11. 20:39:01
Tudok olyanról akinek 100 felett van azon a környéken


Azt bírom benned birka, hogy te sosem az extrém eseteket ragadod ki és abból vonsz le általános következtetéseket. Biztos sok ilyen játékos van minden szerón.
NoFear - V1
Pontszám: 8.62
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
123. hozzászólás - 2011.10.11. 21:36:59
Engem csak az érdekel, hogy miért piros? Miért nem fekete?
Ó igen, és hogy ugyanannyiért lehet-e eladni? :-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.93
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
124. hozzászólás - 2011.10.11. 22:20:56 (Válasz Crimson #123 hozzászólására.)
És miért nem rózsaszín?

Más: (Beee)

Apropó nálam 7 szaki van 50 vagy afelett (kontinuum, kreaff, transzplantáció, EH, hordázás, kereskedelem, tanulás, turbó) a kivégzésem csak 40.

Lehet, hogy van akinek 100, vagy nagyobb a kivégzése, de alapjáraton akkorát kétlek, maximum 1-2 karakternek, akik jól összecsalták a dolgot.
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.10.11. 22:21:28-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 8.40
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
125. hozzászólás - 2011.10.12. 00:07:47 (Válasz Fecsu123 #115 hozzászólására.)
Látszik, hogy nemrég kezdted a játékot, nem egy hozzászólásom szólt arról, hogy ne szopassák a többször bajnok karikat ekkora mínuszokkal, hiszen ezzel nem mindenkinek adnak esélyt a bajnokira, csak a második-harmadik legerősebbnek, hogy nyerhessen.

Aurri
Te gonosz vagy. Régóta sejtettem már, hogy átálltál a sötét oldalra, de most bizonyítást nyert.
Sokkal nehezebben fogsz tudni v3-on bajnok karit csinálni, mint a többi világon. Egyszerűen itt le van korlátozva a portya, nem elég az LE diffeket monitorozni, meg az aktív játékosok szinten belüli rangsorolását figyelni, ki aktív éppen..

Aki ezt a két egyszerű dolgot tudja, és van ideje a játékra, ész nélkül is csinálhat pók karit.

Néha mulatok rajta, amikor büszkeségtől dagadó mellel jönnek oda hozzám emberek a találkozókon, hogy ők pók karival játszanak, majd sejtelmesen néznek rám..

Hopp-hopp, most kéne kapcsolni, hogy ő valamit nagyon tud.

De mégsem jön a szent áhítat, a játék indulása után fél évvel köszöntem elég volt a lehetetlenül unalmas pók stílusból, sokkal nagyobb kihívás "normális" környezetben fejlesztett kariból bajnokot csinálni, és talán szintben haladni, értelmesen hozzájárulni a szövetséghez, ésatöbbi.

Sajnos néhány példától eltekintve én a pók karikat nem sorolom bele abba a kategóriába, aki megdolgozott érte, hogy bajnok karit csináljon. Inkább arról van szó, hogy a kezébe kapott egy baromi egyszerű ötletre épült "játékstílust", amivel a tengerimalacom is két hónap alatt bajnok karit csinál. Vagy scriptel. Úgy meg még egyszerűbb. Vagy rabszolgák futnak mellette. Úgyis.
Pontszám: 8.33
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
126. hozzászólás - 2011.10.12. 09:15:14
Te is kezded mint Birka ezt a ki mikor kezdte ki mennyi HSZ-t tolt már ide stílust tologatni ráadásul emelkedett formában.

Azt nem vágod,hogy arra a HSZ dre reagáltam nem pedig a többire, mert a többi nincs itt ez meg itt van.
,ha meg úgy gondolod ahogy akkor azt írd.

Akkor nevezd a tengerimalacodat és meglátjuk mit hoz ki két hónap alatt magából. ,ha le tudja nyomni a nevezés gombot akkor biztosan nyerni is fog,de nem azért,mert könnyű pók karit csinálni farm karik nélkül újrakezdve, hanem mert az említett két körös bajnokik miatt egyszer csak nyer.

Öcsém néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel. A hiba nem a játékosokban van sztem, amiért rápróbálnak. Ez generálja magát,mert ez tuti csal és akkor Én miért ne. Kb így megy ez.
A hiba ott kezdődik,hogy a SUP egy nulla csalás mechanizmus szűrésében IS. Én is jelentettem már csalást na bumm és kapott kétszer büntit miatta egyszer 3 napot egyszer többet és ugyanúgy visszajött a prémes kari,de a farmja az maradt lakatban. Érdekes. ,ha valaki csal akkor vágja ki a csába azt leszünk 20 an 100 an akkor annyit ér a game.

Ráadásul mindenhol ezt lehet olvasni nekem ennyi meg ennyi karim van script el milyen könnyű. Ettől van tele az a bizonyos müzli.
Pontszám: 7.78
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
127. hozzászólás - 2011.10.12. 09:50:20 (Válasz Fecsu123 #126 hozzászólására.)
Ok, tehát még egyszer a javaslatom:

A bajnoki kategóriában először indulsz -1 minden medálra, ha másodszorra -1 ismét, a harmadiktól meg mehet a komolyabb hátrány.

Én kétfelé osztanám ilyen szempontból ezt az egész negatív bónusz mizériát. Egyrészt vannak a pókok, akik egy kategóriában indulnak ki tudja hányszor és azok, akik már csak nevezni járnak fel.
Nekik éppen elég nagy előny, hogy ember nincs aki megfogja őket, vihetik a bajnokikat sorra, de eljön az a pillanat, amikor már annyi negatív bónuszt kapnak, ha nem rendesen lépnek szintet(harmadszorra is ugyanott indulnak, és nem -3 bónusszal medálonként, hanem magasabbal akár), nem lesz bajnokijuk. Ez kompenzálhatja azt az irdatlan előnyt, amit portyázással összeszednek. Kis mértékben talán.

Másrészt vannak azok, akik vf-el tolják, gyakorlatilag az elől haladókon kívül lassan mindenki így csinálja (eh kivéve), tehát a játékosok nagy részét érinti. GYakorlatilag ők együtt fejlődnek, nekem még mindig megvannak azok a környezetemben akik fél éve is megvoltak, tehát együtt vf-ezünk, lépegetjük a szinteket, hejjehujja.
Na most vf-el a büdös életben nem tudja meglépni az ember egyből a bajnoki kategóriákat, tehát másodszorra is tuti kategóriában marad. Egyáltalán nem arról van szó, hogy vf-esként direkt lemaradva viszem a bajnokikat, hanem "rendesen" játszva szépen lépegetem a szinteket, ahogy a környezetemben a többiek is. Ami nem tetszik, hogy már a második azonos kategóriás bajnokin is ekkora mínuszom van.

Előbbi probléma a pókokkal szerintem abszolút érthető és változásra szorulhat adott esetben, utóbbi meg már nem érdekel, kezd kialakulni bennem az, hogy örüljek a másik sikerének is . A játék megy tovább szépen, lesz még lehetőségem nyerni.

A tengerimalacom nyerni fog, meg tudja nyomni a gombot, mert van hüvelykujja. Kicsi, de erős.

"Öcsém néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel."

Aham, tehát hülyeség. Gyakorlatilag szerinted is scriptelnek, multiznak, egyebek. Akkor egy táborban vagyunk

A kettőnk között talán az a különbség, hogy amikor én pók karit csináltam, semmiféle visszaélés nem kellett hozzá, és nem is vettük természetesnek, ha valaki csinálja. Te pedig azt mondod, ha megteheti miért ne csaljon.

Megértem az álláspontodat, ez pusztán pszichológia, ha a jó eredményt mindenki elérheti megkerülvén a szabályokat, és retorzió nincsen, akkor én is úgy lehetek eredményes, ha ezt teszem. És milyen igaz.

Pont ezért hagytam abba a játékot egyéb világokon, nincsen kiegyensúlyozva a portya, szerintem oltári marhaság, hogy több százezreket lehet legombolni egy csatával, de ez már csak magánvélemény.

uff
maci
Pontszám: 8.34
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
128. hozzászólás - 2011.10.12. 12:23:01
Előreláthatóan november közepén kerül majd megrendezésre az első Bajnoki viadal utolsó vérig.
A hozzászólást Lora módosította 2011.10.12. 12:23:46-kor
Pontszám: 9.08
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
129. hozzászólás - 2011.10.12. 12:36:10
Na így mindjárt másabb. ,ha harmadszorra kap sok negatívot. Az szerintem is reális dolog. Kb a lassú tempómmal Én is 3* indulok el egy kategóriában.


A többi dologban elbeszélünk egymás mellett.

A "néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel" azt épp a Te hozzáállásodra írtam.

Erre: "Sajnos néhány példától eltekintve én a pók karikat nem sorolom bele abba a kategóriába, aki megdolgozott érte, hogy bajnok karit csináljon. Inkább arról van szó, hogy a kezébe kapott egy baromi egyszerű ötletre épült "játékstílust", amivel a tengerimalacom is két hónap alatt bajnok karit csinál. Vagy scriptel. Úgy meg még egyszerűbb. Vagy rabszolgák futnak mellette. Úgyis."

Az Én véleményem épp az,hogy sztem épp azok vannak kevesebben akik csalnak és ettől a balansztól kellene megszabadulni. Nem pedig egy skatulyába rakva mindet és kb együtt büntetni Őket a különböző nerfekkel.
,ha normálisan lenne szűrve ez a dolog akkor nem is lenne annyi visszaélés ezzel. ..és biz erre írtam azt,hogy mivel megteheti meg is teszi.

(még Én is akkor indultam amikor nem kellett ezt tenni háá lassan két éves a nyüves karim és nem volt szüksége semmi segédkézre,de,hogy messzebb menjek a top karik a környékemen 70%-ban tiszták, legalábbis egy ideig figyelemmel követtem a mozgásukat és pár csalás jelentés után beleuntam,hogy erre figyeljek. Se kedvem,se időm meg nem is az Én dolgom lenne.)
Megfordulhat az emberben,hogy akkor minek játszik egy olyan játékkal amit már ennyire elhanyagolnak. Egyszerű a szövi a kulcs. Megszokta az ember Őket és ez vonzza ide holnap is.
Pontszám: 8.06
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
130. hozzászólás - 2011.10.12. 12:44:19 (Válasz Fecsu123 #129 hozzászólására.)
Ezek szerint félreérthető voltam. Nem azért nem sorolom a megdolgozott érte kategóriába a pók karikat, mert csalnak, hanem a kész stratégia készhez kapása miatt, ami lehetővé teszi, ha nem ért a játékhoz, akkor is jobb lesz mindenkinél.

Tehát nem azt mondtam, hogy a pókok nagy része csal, sőt. Elég, hogyha minden kategóriában van egy-két olyan játékos, aki nem tisztességesen játszik, és máris adott a probléma.

Egyébiránt egyetértek.
Pontszám: 7.51
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
131. hozzászólás - 2011.10.12. 12:53:17 (Válasz Lora #128 hozzászólására.)
JÖHET!
Imádni fogom, mert "reálisabbnak" ígérkezik, mint a "lovagi" hangulatú eddigi fajta.
Kieg.: Addig még igyekszem feltornázni az 1-es Kivégzésemet (51. szint), mert VÉGRE látom értelmét...
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.12. 12:54:00-kor
Pontszám: 6.86
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
132. hozzászólás - 2011.10.12. 12:53:21 (Válasz Maci #130 hozzászólására.)
Meg a közös hang. Én is osztom amit írsz így már.

Lora kedves.

Valamit a szabályokról adnál nekünk.

Mit gondoltatok ki végül a hátrányokról? ,mert szerintem sokunkat érint ez a kérdés is. Akik nem bírnak szintet lépni időben vagy csak ennyire van idejük,hogy kétszer háromszor is egy kategóriában induljanak.

Na meg persze a kulcskérdés a normál és utolsó vériges bajnokik viszonya.
Pontszám: 8.06
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
133. hozzászólás - 2011.10.12. 12:54:41 (Válasz Maci #125 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2011.10.12. 00:07:47


Egyszerűen itt le van korlátozva a portya, nem elég az LE diffeket monitorozni, meg az aktív játékosok szinten belüli rangsorolását figyelni, ki aktív éppen...

Aki ezt a két egyszerű dolgot tudja, és van ideje a játékra, ész nélkül is csinálhat pók karit.


De mégsem jön a szent áhítat, a játék indulása után fél évvel köszöntem elég volt a lehetetlenül unalmas pók stílusból, sokkal nagyobb kihívás "normális" környezetben fejlesztett kariból bajnokot csinálni, és talán szintben haladni, értelmesen hozzájárulni a szövetséghez, ésatöbbi.

Sajnos néhány példától eltekintve én a pók karikat nem sorolom bele abba a kategóriába, aki megdolgozott érte, hogy bajnok karit csináljon. Inkább arról van szó, hogy a kezébe kapott egy baromi egyszerű ötletre épült "játékstílust", amivel a tengerimalacom is két hónap alatt bajnok karit csinál. Vagy scriptel. Úgy meg még egyszerűbb. Vagy rabszolgák futnak mellette. Úgyis.



Hát azért én ezzel nem igazán értek egyet. Abban Igazad van, hogy 1-20. szintig könnyű a pókoskodás, de onnantól kezdve nem éppen. 1-20. szintig egy átlagos játékos is jól tud rabolni, ha akar. 20. szinttől kezdve nem elég, hogy ki mennyire aktív, mert lehet rabolni 2-3 éves 20-as karaktertől is attól függetlenül, hogy (normális játékos) azt már meg sem próbálná. Magasabb szinten még nehezebb, mivel 40. szinttől bárki megveheti a TP-t nem mutató relikviát LGY-ért. És míg V1-V2-n sokkal több játékos van addig V3-n sokkal kevesebb, így a szűrés is sokkal egyszerűbb, számomra a V3 sokkal könnyebb, mint a V1.

V3-n, aki normálisan fejleszti a karakterét az erőset kreál függően az MRND-től és/vagy szerencsétől biztos, hogy bajnok lesz (min 1-szer). Ezzel szemben az 1-es és 2-es világokon sokkal több az erősebb karakter, nagyobb a ráta. Kisebb az esély.

Unalmas abból a szempontból, hogy évek alatt lesz így erős karaktered, mint v3-n hamarabb. Napi 1-2 jó farm, már jónak számít V1-V2-n. Míg V3-n szinteden lévők közül, akinek egál vagy több a győzelme attól már szépen lehet rabolni.

A 3. világon simán lehet magamnál 100M LÉ, ha prém vagyok rossz esetben is 100-500-at vesztek +- LÉ-suck. Másik világon aligha tehetem meg, mert ne adj Isten a KH rabolja le, legutolsó sorban.

Lehet nem egyezik a véleményünk, de V3, ilyen szempontból sokkal, de sokkalta könnyebb számomra, mint V1-n pp-s karaktert csinálni. V3-n napi szinten vadászok 50-et, pp-zek 15-30-at, megtöltöm a kamrát, ellövöm a 8 TKP-t, és sok egyéb.

Jó karakterhez IDŐ kell! Függetlenül attól, hogy melyik világon játszik az ember fia.

Ui: És aki tisztességesen játszik pp-s karakterrel, annak igenis nehéz dolog a jó karakter elérése, ne a csalókból Következtess.

Köszöntem.

Ahoi,
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
134. hozzászólás - 2011.10.12. 13:13:27
Tényleg...
Ha a Kivégzés is számít, akkor mi fogja meggátolni azt, hogy sima Kivégzés szaki próbává váljon az egész?

Kis ÉP + NAGY Kivégzés - mindegy mennyi Bajnoki öv (mert nem számít semmit a TULmínusz ennél a kombónál, sőőőt...) = BVUV Bajnoki cím

Ugye nem ez lesz a jellemző képlet?
Pontszám: 6.86
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
135. hozzászólás - 2011.10.12. 13:15:32 (Válasz Yuurei #133 hozzászólására.)
v3-on sokkal lassabban tudsz összerakni pók karit, látod hogy van egy-két példa rá, két és fél év alatt 30 szintet ha léptek. Azért ezt játéknak nem lehet nevezni.
Hiszen korlátozva van a portya LE, lehet rabolgatni így is szépeket, de olyat megcsinálni, hogy script-tel 15% fölé ugrásnál azonnal beütöm, és rablok tőle 300.000-et nem lehet. Nincs is rá szükség, nem fél mindenki attól, hogy 15% fölé jöjjön, hiszen alig veszíthet valamit, ha prémium.

Bajnok karihoz túl sok idő nem kell, v1-en szerintem egy-két hónap alatt a 8 szint megvan, ott már van bajnoki, megnyerhető.

v2-es világon nincsen több aktív karakter, sőt kevesebb van, mint v3-on.

Ha pók vagy, a napi 1-2 jó portya célpont v1 v2-őn nagyon kicsi, ezt bármelyik pók alátámasztja.

v1-en valóban több az aktív játékos, a nagyobb játékosállományból adódik , valószínűleg többen vannak jól fejlesztett karik, azonban több pók van, akik egy része nem szabályosan játszik.

Most már minden bajnoki kategóriában legalább egy ilyen van, azért az valahol vicces, amikor egy olyan kari, aki egy évig farmkari volt, elkezd portyázni, megerősödik (kérdés, kiket tudott egyáltalán legyőzni, de ez már csak formaság ), majd úgy üti be alulról a régi normálisan fejlesztett játékosokat, hogy azok gyógyitallal felugranak 15% fölé, fél másodperc múlva leüttetik magukat az epikuson, hoppsza, közben beütött joco152, jéé, rabolt 150ezret.

Aztán megnéztem poénból ennek a top rablónak a szövijét, valami irdatlan kamu karakterek voltak bent, akkora rablásokkal, hogy csak néztem, azt hiszem egy top portyás volt a húzóerő, ő átadta a scriptet, hogy csinálják és felhúzta a lámákat.

Ez volt az a pont, ahol töröltem a v1-es karimat.
A hozzászólást Maci módosította 2011.10.12. 13:16:31-kor
Pontszám: 8.34
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
136. hozzászólás - 2011.10.12. 13:35:44 (Válasz Maci #135 hozzászólására.)
Az 1-2 farmot alacsony szintre írtam. 20. szinten 6-7 játékoshoz járok órai rendszerességgel. (persze élettől függ)

Összességében nem túl jó a karakterem, mivel 6 szintet vadászatból, eventezésből szereztem, de nem veszek mindig mindent vérkomolyan. A csalókról meg annyit, hogy Zöld Szója Logennel, Ösvényjáróval kezdtem el a játékot (ők 70-es-80+os karakterek) úgy, hogy aki szintemen volt és annó farmoltam mára hiper-szuper karakterek lettek, azaz nagyban csalással érték el, azt amit. Tudnék róluk mesélni, de fölösleges. Neked is nekem is.

Nem használok semmilyen segédletet sem most sem máskor.

Nekem is rosszul esik, hogy akiket farmoltam mára milyenné váltak, holott akkor a béke feneke alatt voltak. Hipp-hopp "újéletciklus"...nah persze.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
137. hozzászólás - 2011.10.12. 13:41:14
Örömteli hír, hogy a POK téma új otthonra lelt.
A kérdésem még mindig az a nagyközönség felé, hogy más is szimpla Kivégzéspróbának látja az új Bajnokit?
El lennék keseredve teljesen...
Pontszám: 6.86
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
138. hozzászólás - 2011.10.12. 13:46:02 (Válasz McMad #137 hozzászólására.)
Fejlessz az egészségeden és akkor nem lesz az.

Magas szinten 70K élettel nehezen végezne ki, de ez érvényes 10-20K-val is. Ennyi.

Apropó még le sem ment az első, majd ha lemegy Mindenki okosabb lesz, Hidd el!
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.21
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
139. hozzászólás - 2011.10.12. 13:49:04 (Válasz McMad #137 hozzászólására.)
Én nem. Inkább ÉP és Varázslat sebzésnek néz ki.

Kivégzés?? hát sokat kell azon dolgozni,hogy ezen múljon. A jobb kariknak úgyis van fejlesztve és a köztük lévő kivégzés szint különbség sztem nem lehet túl jelentős.

Nagyon elnagyolva sztem. Inkább dönt az,hogy pl sebzel 1000-ret egy varázslattal vagy 2000-ret. A két varázslat között ugye van 1000 ÉP és,hogy itt a kivégzés döntsön ahhoz 200 as kivégzés előny kell.
Csak most írtam valamit,de itt az eddig is erős karakterek fognak jól szerepelni,mert sztem nem a kivégzés fog számítani,hanem a sebzés/ÉP és most nagyon okosat mondtam.
Pontszám: 8.06
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal utolso vérig...
140. hozzászólás - 2011.10.12. 13:53:04
Értem mindkettőtöket. No de a meccs addig megy, amíg valaki 0-ra nem kerül.
Ekkor MINDENKÉPP a Kivégzés szakik közötti különbség dönt, nemde?
Jav.: Illetve, ha mindkettő használhatná, mert Kiv*5 alá került a másik is...
Kieg.: Hmmm... Pontosítanék. Becslésem szerint JELENTŐS sebzéskülönbség, vagy ÉP maradvány különbség esetén majdnem bizonyos, hogy nem fog beleszólni a Kivégzés. No de pont ezt írtátok ti is...
Aaaaz biztos, hogy izgalmas lesz...
A hozzászólást McMad módosította 2011.10.12. 14:04:24-kor
Pontszám: 6.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője