Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
481. hozzászólás - 2010.04.10. 18:35:00
Akkor ha egy térkép oldal elkészül jön egy másik??? Miklós ezt nem irta,???, mert akkor ez olyan mint a ( Feszty-körkép : A magyarok bejövetele) amit több darabból raktak össze vagy egy jó kis "Puzzle játék" panorámatérkép darabokból?.....
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 8.24
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
482. hozzászólás - 2010.04.10. 19:21:09 (Válasz Dartmaul #481 hozzászólására.)
De lehet, hogy nem darab függő a térkép megjelenése, hanem az idő függvénye. Bármi lehet, egy biztos, nem fix térképdarabot kell megtalálni, mert az esemény végét pontosan tudjuk mikor lesz.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.29
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
483. hozzászólás - 2010.04.10. 20:44:49
Simán lehet fix. térkép darab akkor zárják le az eseményt amikor akarják, szerintem ez nem kizáró ok. Ahogyan a térképdarab találgatáson kívül is lehet még valami extra a dologban, mert őszintén szólva ez 1 hónapos eseményre tervezve, kicsit sovány. Gyakorlatilag tök ugyan azt csinaljuk mint eddig max. kicsit jobban figyelünk a kvízre, és néha a mászáson van a turbó.
Pontszám: 7.77
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
484. hozzászólás - 2010.04.10. 20:48:57 (Válasz Wuher #483 hozzászólására.)
marpedig 99.99%, h ez csak ennyi
Pontszám: 7.75
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
485. hozzászólás - 2010.04.10. 23:12:08
Olvastam valahol, hogyha befogunk egy állatot akkor nem kaphatunk térképdarabot, és ezért tele mennek vadászni, ami nem éri meg.

De nekem az lenne a kérdésem, hogy ez valóban így van, vagy csak vu-pletyka?

Mert az én következtetésem szerint, amikor helyesen válaszolunk egy kvízre, az akkor lehetőség a térképdarabka találására, ahhoz a vadászathoz tartozik. Ha befogok egy állatot akkor a következőre is. Amikor lepörög egy vadászat még él rá a 10% a helyes válaszért LE. A vadászat kezdetén számít, hogy min van a turbó stb. Mert a térképdarabka a helyes választól függ, nem attól, hogy a végén kaptam-e +10%-ot.

Nah akinek érthető és tudja, az válaszoljon.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.34
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
486. hozzászólás - 2010.04.10. 23:24:26
Amikor a vadászat lecsattan, akkor kell a mászásnak turbózva lennie. Ezt valaki írta, hogy direkt így lett programozva, hogy ne lehessen "trükközni" vele.

Szerintem befogott állatért nem kaphatsz térkép darabkát. Mivel a jó válaszért adja, ami befogáskor nem fejti ki a hatását, hanem a következő vadászatkor működik.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.29
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
487. hozzászólás - 2010.04.10. 23:26:41 (Válasz Wuher #483 hozzászólására.)
Szerintem ez elég egyértelmű: A verseny Május 07. 12:00 fog véget érni.

Vagy nem az?
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.86
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
488. hozzászólás - 2010.04.11. 02:00:48
Túl vagyunk az egyharmados lefedettségen. Most már a pajzán részletek is kivehetők.



Elképzelhető szerintem, hogy fix térképdarab alapján van a kép, és csak ez az egy lesz. Ez egyesített kép. Ha megnézitek a saját kufárotokat, az még sehogy sem áll. Talán egy hónap alatt sem lesz kész külön-külön minden részlet.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 7.99
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
489. hozzászólás - 2010.04.11. 09:46:33
Sokszor lehet olvasni, hogy valaki csak azért állt be valamelyik kufárhoz, hogy egy másik játékos be tudjon állni oda ahová akar. Mi lenne ha az event kezdete után 1 héttel csinálna a program egy összesítést, és aki nem éri el az adott kufárhoz tartozó átlag térképrészlet/2 (lehetne akár az átlag is) az kegyvesztett lesz, és kikerül a keresésből, és nem is tud visszacsatlakozni semelyik kufárhoz sem. Jelenleg így nézne ki a dolog: Agnaesh 2 darabot, Ericath 3 darabot, Katherin 4 darabot, Marietta 1 darabot nem éri el az repül. Persze ezek az értékek változhatnak, hisz van még néhány nap az 1 hét leteltéig.
Pontszám: 6.54
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
490. hozzászólás - 2010.04.11. 09:51:25
Kb ennyi idő alatt ami érdekesség volt az le is zajlott.
Sokan tartalékoltak cspt, pp és uccu neki. Mások mászást növeltek. Már közép szinten is a maxos valóság ill elem gyakori dolog.
Tehát kombózni az eventben annyit lehet, h mászást növelsz-turbóval mész-e ill jól töltöd-e ki a kvízt.
Ennyi.

tehát vadászok, mint eddig és portyázok mint eddig.
Nagyon remélem ennél azért többről szól a dolog.
Pontszám: 8.88
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
491. hozzászólás - 2010.04.11. 09:53:10 (Válasz BaalCain #490 hozzászólására.)
Igazán dobhatna az event alatt valami tárgyat is, mert azt a fránya Mágiaelnyelőt nem tudjuk máshonnan beszerezni... :S
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 6.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
492. hozzászólás - 2010.04.11. 09:58:47 (Válasz Rockatansky #489 hozzászólására.)
Ez azért kicsit erős lenne. Egy alacsony szintű karakter 30 csp-ből és 15 pp-ből gazdálkodik 0-ás mászással, még egy magasabb szintű 50csp-vel és 25 pp-vel amit ráadásul ilyen barátságos állatsimogatásra is ellőhet. Ha a Te módszeredet alkalmaznánk akkor szépen kiesnének idővel az alacsony szintűek, ami nem lehet cél.

Ráadásul nem mindenki játszik minden nap. Ha 2-3 napig nem játszom, felgyűlik a csp-m, de a levadászni már nem lesz időm, mert kiestem a csapatból ennyi idő alatt?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.22
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
493. hozzászólás - 2010.04.11. 10:07:24 (Válasz Ricardo #492 hozzászólására.)
Azt hiszem nem olyan nagyok az átlag értékek amiket írtam, aki játszik ezeket simán tudja teljesíteni akár az alap erőforrásokból is mászás nélkül!
Pontszám: 4.96
népszerűMinMFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
494. hozzászólás - 2010.04.11. 11:34:16 (Válasz Rockatansky #493 hozzászólására.)
Én Ericath-nál napi 35-40 PP-t folyamatosan ellőve (kb fele baráti volt mászás turbóval) és kb. 100 CSP-t elvadászva találtam eddig kettőt, pedig elég aktív vagyok, kérdezd csak azokat, akiket csépelek... (mászás 30+30).
Most akkor legyek kizárva, mert szívok a randommal?
Pontszám: 8.67
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
495. hozzászólás - 2010.04.11. 11:45:00
Az ötlet jó, csak kicsit módosítani kell rajta:
Legyenek azok kizárva, akik nem vadásznak, nem portyáznak. Random kilőve.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 7.06
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
496. hozzászólás - 2010.04.11. 11:48:24 (Válasz Bodnaar #495 hozzászólására.)
Ők az inaktív karakterek. Elvileg ők alapból kivannak zárva.

Edit: MinM 1-es mászással találtam eddig 8dbot. Random én így szeretlek.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.04.11. 11:50:41-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
497. hozzászólás - 2010.04.11. 11:53:29
Persze.... ki vannak zárva...
210-en vagyunk jelenleg az energia hasznosítós kufárnál. Érdekes módon még most is csatlakoznak hozzánk. (nem hinném, hogy aktív játékos csatlakozna az abszolút vesztes csapathoz, de ez másik kérdés)

akik írogatunk a fórumra, és normál módon vadászunk, portyázunk mind találtunk már 50 körüli térképet.
Ha azt vesszük, hogy csak minden aktív játékos 30 térképnél járhat, akkor is csak 60 aktív tagunk lehet a 210-ből!!!!

Nagyon nincsennek kiszűrve az inaktív, vagy kamu karakterek!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
498. hozzászólás - 2010.04.11. 12:13:40
kerdes, h mikortol szamit inaktivnak. ha plul 2 nap nem vadaszas/portyazas, akkor a kedves fake-elo belep 2 naponta es vadaszik egyet jo kvizzel es maris benntartotta magat aktivkent.

Bar igazabol nem logikus az EH-sokat szivatni igy, mivel nem ok vezetnek. Szoval nem ez lesz nalatok a fo indok.
Pontszám: 7.63
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
499. hozzászólás - 2010.04.11. 12:32:37
Nem csak az inaktivitás lehet a probléma. Hiába vadászom, V3-on eddig egyetlen térképdarab sem esett. A mászás 0 és 20 között változott.

Mód: ötvenvalahanyadik szintű karakter, prém nélküli, portyázni nemigen tud
A hozzászólást Aderrick módosította 2010.04.11. 12:37:05-kor
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
500. hozzászólás - 2010.04.11. 12:35:23
Az aktív tagok száma csak egy tényező. Ha a tagok nagyrésze alacsony szintű, kevés csp-vel, prémium tagság és mászás nélkül, akkor nem menti meg a csapatot az, hogy a kisebb aktív létszám miatt nagyobb a találati esély. Gyanítom, hogy sok ilyen játékos jelentkezett ehez a kufárhoz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.00
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője