Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
161. hozzászólás - 2010.04.02. 17:49:58 (Válasz Ricardo #158 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
vadászni nem vadászik az alacsony szintű karakter

ez anyira tetszik hogy kirakom a profilomba idézetként vaslogikával ara következtetek, hogy lehet azért alacsony szintű a karaktered, mer nem vadászik?

Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
energiahasznosítás szakértelme nincs

olvasd el még egyszer, az energiahaznositás bónusz akkor is működik, ha a szakértelmed még nincs meg. tehát ha "alacsony szintű nem vadászókarakter vagy" akkor hacsak nem kizárólag a legenda olvasgatásában éled ki magad akkor felteszem, hogy néha portyázgatsz is. Akkor viszont a 21es energiahasznositás egész jól jöhet.

Idézet: Ricardo - 2010.04.02. 17:28:47
Ezek után úgy érzem, hogy 10. szint alatt teljesen felesleges benevezni az eventre.

mondjukha nem vadászol, akkor nem hiszem, hogy bármelyik csoport örülne, ha csatlakoznál hozzájuk, mer csak rontani fogod az eredményüket. Tehát az eventre tényleg felesleges benevezned,hacsak nem valamelyik másik csoporthoz tartozol,mint ameikben én vagyok
Pontszám: 5.52
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
162. hozzászólás - 2010.04.02. 17:50:45 (Válasz Endyr #160 hozzászólására.)
Jogos, ezt csak utána olvastam. Mindenestre a lényegen nem változtat. (Sőt ha abba a csoportba állok, akkor eleve elveszítem a VF fejlesztésének lehetőségét is, holott ezt a döntést még nem most szeretném meghozni.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.61
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
163. hozzászólás - 2010.04.02. 17:51:53 (Válasz Miklós #154 hozzászólására.)
Vaczakka: van olyan jutalom, ami kevésbé táp az egyik karakternek, és van olyan is, ami teljesen haszontalan. Épp azért van 4 féle jutalom, hogy mindenki találjon közte olyat, amit ő maximálisan ki tud használni. A gond csak akkor van, ha akad olyan karakter, akinek egyik jutalom sem jó: mondjuk egy feketepiaci tagsággal rendelkező, VFes, soha nem vadászó, tulajdonságait nem fejlesztő karakter? Ha van ilyen, attól elnézést kérek...

Miklós,

VF-ezek, van feketepiaci tagságom, akkor vadászok, amikor nálunk van a Hatalom tornya. Most ráraktam a spectul költség csökkentőre, OK.

És a következő körben mire?????

Mert azt írtad, ismétlődő esemény lesz. Akkor majd nézzem karba tett kézzel, hogy a többiek bónuszokat szereznek? Szuper!

Azt hiszem, eléggé racionálisan érveltem akkor is, amikor a tárgyat (feketepiaci) behoztátok, hogy nem igazán szerencsés a megoldásotok. Akkor elintéztél azzal, hogy úgyse lesz más, ami növeli a kereskedelmet. Tádá! Lett. Most akkor el van intézve azzal a dolog, hogy "bocsi, te így jártál, egy idő után tökfölösleges volt kiadnod a 14000 LéGY-ot", amire mellesleg majd másfél hónapon keresztül gyűjtögettem!

Azért ez nem egészen így kéne, hogy menjen! Légy szíves, csináljátok meg a feketepiaci reliket úgy, hogy az majd később is használható legyen. De ha nem, akkor meg kérlek, tegyétek lehtővé, hogy bármikor a vételi árán eladhassam. Amelyik nektek szimpatikusabb.
Ez utóbbival kevesebb a programozói munka, de remélem, (a felhasználóbarátság, és a használhatóság érdekében) az első javaslatom fogja elnyerni a tetszésetek.

Köszönettel.
Pontszám: 6.26
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
164. hozzászólás - 2010.04.02. 17:56:03 (Válasz DeDoom #161 hozzászólására.)
DeDoom, azért az alacsony szintű a karakter, mert nem olyan régen kezdtem vele játszani. Hiába nevetsz ki, a jól fejlődő karakter ettől még nem fog alacsony szinten vadászni. (Amelyik meg vadászik, annak meg a beugrót lesz nehéz összeszedni, főleg hogy a csak portyakarakterek keresni fogják kik gyűjtenek az eventre.)

Másfelől a mászás százalék bónusza miatt az lesz a nyerő csapat amelyik a legnagyobb az átlagszintje. Az alacsony szintű karakter a kevesebb csp és a kisebb találati esély miatt minden csapat esélyeit csak rontani fogja.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.48
fórumozóKreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
165. hozzászólás - 2010.04.02. 17:57:09
Most ez valami szivatás, hogy beteltek a helyek? Ne vicceljetek már! Ember hazajön munkából, és már minden le is zajlott??!
Pontszám: 5
fórumozóKreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
166. hozzászólás - 2010.04.02. 17:59:39
Ok, ujra vannak helyek. Lehet tudni, h mennyi a max?
Pontszám: 5
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
167. hozzászólás - 2010.04.02. 18:00:43 (Válasz Kreed #166 hozzászólására.)
Legkisebb létszám*3 tag lehet maximum 1-1 kufárnál.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.02
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
168. hozzászólás - 2010.04.02. 18:00:55 (Válasz Kreed #165 hozzászólására.)
5 napig lehet "alapáron" jelentkezni, az 5+ nap már feláras, szóval lesz még hely, senki nem maradt még le semmiről.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.17
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
169. hozzászólás - 2010.04.02. 18:16:17
Javítsatok ki ha tévednék, de az alku arany lánca +30 kereskedelmet ad, és ez a 100. szint felett is 1 szinttel magasabb tárgyak megvételét eredményezi, még ha a feketepiaci tagság is jelen van, akkor is. Tehát én azt látom, hogy ez kicsit szőrszálhasogatás, hogy az a nyeremény nem lenne használható.
Az aki nem vette meg és esetleg csak a +10 kereskedelmes cuccot nyeri is meg akkor is nyer +1 szintet a kufárnál. Sőt ha meg is vette, akkor is a +20-as és +30-as is ad legalább 1 szintet a 100. szint felett.
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 7.18
népszerűNyalifaliFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
170. hozzászólás - 2010.04.02. 18:16:46
arról lesz statisztika az event közben, hogy kik a top "gyűjtögetők"?
Pontszám: 5.50
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
171. hozzászólás - 2010.04.02. 18:19:31 (Válasz Finarfin #169 hozzászólására.)
Asszem elég részletesen levezettem:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,312.140#hsz143
Pontszám: 6.08
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
172. hozzászólás - 2010.04.02. 18:25:28
Eléggé elszomorítónak tartom a kategóriánkénti 96 személyre korlátozást. Nem mindenki tud a gép előtt punnyadni. Mire egyáltalán fel tudtam nézni már minden valamire való térképes event foglalt volt. S az még nem elég hogy felnézzek még össze is kellene szedni azt a nem kis nevezési összeget. gondolom nem én vagyok az egyetlen aki így járt.
Remélem módosítják Miklósék mert így elég sok játékost kizárnak a mostaniból. Tudom lesz később is. És? Akkor is azok fognak jobbbára bekerülni a 96-ba akik a gép előtt kockulnak.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 4.25
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
173. hozzászólás - 2010.04.02. 18:25:45 (Válasz Vaczakka #171 hozzászólására.)
Igen olvastam és bizonyos fokig igazat is adok neked, de azért azt szerintem Te is látod, hogy +1 szintnyi vásárlást ad az 1. és a 2. jutalmazás is a 100. felett is. Igaz nem használható ki teljes mértékben, de attól még ad bónuszt.
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 6
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
174. hozzászólás - 2010.04.02. 18:27:28 (Válasz Barbey #172 hozzászólására.)
Lesz hely, csak várd ki.
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.54
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
175. hozzászólás - 2010.04.02. 18:28:23 (Válasz Barbey #172 hozzászólására.)
Még több mint 4 nap van hátra kezdésig és a limit percről-percre nő, ne aggódj lesz még lehetőséged nevezni.
A hozzászólást Psych módosította 2010.04.02. 18:28:46-kor
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.55
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
176. hozzászólás - 2010.04.02. 18:29:33 (Válasz Barbey #172 hozzászólására.)
Ez nem igy van, nincs konkret szamban maximalva a dolog, hanem csak annyi a szabaly, h egyik kufarnal sem lehet tobb koveto, mint a legnepszerutlenebb kufar kovetoinek haromszorosa. ha varsz maskepp alakul a helyzet, sokan nem jelentkeztek meg
Pontszám: 7.63
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
177. hozzászólás - 2010.04.02. 18:35:12 (Válasz Vaczakka #171 hozzászólására.)
És mit csinálsz akkor, ha a későbbiekben lesz egy 3. tárgy, ami még plusz 10 kereskedelemt ad? Megint elkezdesz reklamálni, hogy nem jó a tagság? Vagy vissza akarnád módosítani az eredeti állapotra? Az egy kicsit erős, hogy a következő eseménynél nem lesz célod, mert a +1 kereskedelem is egy egész jó ajándék. Ráadásul te alapvetően feltételezed, hogy rögtön az arany verziót kapod meg, pedig ki tudja mi lesz, lehet, hogy csak 6.-ra sikerül, és akkor már rögtön 3 évre van célod

Próbálj meg egy kicsit nem-optimalizálni és élvezd a játékot, örülj, hogy van egy ilyen lehetőség és ne kötözködj, főleg ha nincs is igazad.
A hozzászólást Psych módosította 2010.04.02. 18:55:02-kor
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.37
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
178. hozzászólás - 2010.04.02. 18:36:28
Köszönöm a választ, úgy legyen! Bár az EH nem olyan rég lett bevezetbe így elég kevés ember van aki ezt használja a V3-on a többihez képest.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.51
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
179. hozzászólás - 2010.04.02. 18:36:31 (Válasz Vaczakka #163 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2010.04.02. 17:51:53

VF-ezek, van feketepiaci tagságom, akkor vadászok, amikor nálunk van a Hatalom tornya. Most ráraktam a spectul költség csökkentőre, OK.

És a következő körben mire?????

Mert azt írtad, ismétlődő esemény lesz. Akkor majd nézzem karba tett kézzel, hogy a többiek bónuszokat szereznek? Szuper!


a kovetkezo fel ev mulva lesz, akkor megszerzed a kereskedelmet, abban neked az a jo, h ha 2. leszel az is olyan, mintha nyernel (100. szint feletti targyaknal)

az azutan kovetkezo meg 1 ev mulva lesz, akkor mar egyaltalan nem biztos, h a HT is nalatok lesz, tehat lehet jol jon a vadaszos bonusz is

cry less try more

Edit: most, h ilyen sebesen lepontoztal legalabb indokold meg mi nem igaz abban amit irtam
A hozzászólást Endyr módosította 2010.04.02. 18:58:26-kor
Pontszám: 8.28
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
180. hozzászólás - 2010.04.02. 18:46:12 (Válasz Vaczakka #171 hozzászólására.)
Támogatom, a fekete piaci nem ér semmit, ha +10 vagy +30kereskedelmet nyer valaki. Csak akkor számít ha +20 kereskedelmet nyernék, mert akkor feketepiacival lesz kerek 200-as....

Hopp, van egy rossz hírem! Mi van, ha a fekete piacit megcsinálják Miklósék, hogy +1 szintet adjon. TEhát, alap 170-es kereskelemnél ad +1 szintet...mi van ha én +20 kereskedelmet nyerek meg ebben az esetben? akkor 190lesz a kereskedelmem, ami szintén nem ér semmit...persze ez a kisebb gond, mert akkor akár első, akár 2.ak leszünk, akkor is ját a plusz vásárlási szint 100-as szint felett is. A lényeg, hogy feketei piaci +1 szint legyen.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.26
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!