Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
461. hozzászólás - 2010.04.09. 11:40:34 (Válasz PottomPanna #460 hozzászólására.)
Viszont ha a csapatmunka a lényeg, akkor a negatív módosító is logikátlan.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.67
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
462. hozzászólás - 2010.04.09. 11:54:56
10 terkepet osszeszedni 30 nap alatt nem lesz kunszt.. Az csak azokat szuri ki, akik tenyleg teljesen inaktivak.. Viszont a beforgatando eroforras termelodese kozott oriasi kulonbsegek vannak, tehat ha egyeni dijra lehetne hajtani, akkor alapbol az osszeset a TOP vinne el.. Nem kell erositeni az eroset a csapaton bellul.. Ugyis siras lesz azoknal, akik rossz lora tettek elso korben..
A hozzászólást Solina módosította 2010.04.09. 11:55:31-kor
Pontszám: 4.13
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
463. hozzászólás - 2010.04.09. 20:44:25
Na, nem tudom, hogy miként lett kitalálva ez a "kis létszámú csapat, nagyobb találati eséllyel rendelkezik" dolog, de az tuti, hogy nem működik. (illetve többet találunk valamivel, de nem annyival, amennyi ellensúlyozná, hogy másik csapat tagja 2x, vagy akár 3x annyian vannak.)

Azt meg nem hiszem el, hogy a mi aktivitásunk esett ennyire vissza, vagy, hogy minden más csapaté nőtt ennyit. És, ha már a 2. nap ekkora külömbségek vannak, akkor mi lesz itt a végére?

V1 - Katherin, a káprázatos
(209 követő)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.17
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
464. hozzászólás - 2010.04.09. 21:14:18 (Válasz Tiha #463 hozzászólására.)
Sok az inaktív karakter és ez az egyetlen olyan kufár ahol biztosan vannak inaktiv karakterek. Csak tippelni lehet, hogy mekkora az inaktív csak a létszám miatt beregelt karakterek aránya az aktívakhoz képest. Nekem az a gyanúm, hogy nagyon sok ilyen kari van ennél a kufárnál, azon egyszerű oknál fogva, hogy gyakorlatilag a legelejétől fogva ennél a kufárnál végig minimum létszám volt. Ez pedig most így üt vissza a különbség látszólag 2,5-3 szoros az össz. létszám tekintetében ha viszont kivesszúk az inaktív karaktereket az aktív karakterek aránya 6-7 szerese is lehet a többi kufár javára.
Pontszám: 6.65
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
465. hozzászólás - 2010.04.09. 21:22:48
Mi is ilyesmire jutottunk, csak arról volt szó, hogy ezek a karakterek nem számítanak. Hát nem úgy néz ki.
Azért az meg valljuk be, hogy így nincs benne semmi versenyzési lehetőség, csak fogom a fejem, hogy a francért növeletem a mászásomat az egekbe, minek dobtam ki 80 szakiszintnyi fejlesztést csakis az event miatt!!!

V2-n a karakterem a vezető kufárnál van, 55-tel kissebb mászással, és nem sokkal kevesebb térképe van neki. (kb egyforma mennyiségű PP- CSP-t lőttek el)
Ott, ha akarnám abbahagyhatnám a térkép gyűjtést, úgyis megnyerik. V1-en meg, akármit is csinálhatok....
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.25
irritálóMezfinFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
466. hozzászólás - 2010.04.09. 22:18:41
Tegnap sirtam hogy csak napi 3 térképet találok, most már visszasirom a napi 3mat...
eddigi mérleg:
110 es maszassal
75 portya=2 terkep
240 vadaszat=5 terkep

Lassan kijon az alap% maszas nelkul ezek szerint, tuti nem is találok:D:D
Pontszám: 5.50
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
467. hozzászólás - 2010.04.09. 23:17:25 (Válasz Bodnaar #455 hozzászólására.)
Ez jó! Összesíthetnéd minden nap.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.85
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
468. hozzászólás - 2010.04.10. 01:20:52 (Válasz Tpe71 #467 hozzászólására.)
Hát mé'ne.



Jelenlegi lefedettség: 25.85%
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 8.73
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
469. hozzászólás - 2010.04.10. 07:55:52
Ami a nevezések lezárását illeti, szerintem is jó ötlet lenne a random lezárás. Aki nevezni akar, az event 15. napjáig biztosan megteheti. A 15. nap után pedig bármikor, bejelentés nélkül lezárhatják Miklósék. Úgy gondolom aki addig nem nevez be nem azért nem teszi, mert addig nem ért rá, hanem azért, mert taktikázott, és arra játszott hogy az utolsó percben belép, szerez 10 térképet és bezsebeli a biztos zsákmányt. Igaz..LE-ban ez többet fog jelenteni neki mint azoknak akik az elejétől játszanak. De a nagy kariknak nem hinném hogy problémát jelent kitermelni azt a kis pluszt. Akik pedig az elejétől kezdve a csapatban, a csapattal idegeskedtek hogy behozzák a lemaradást, vagy növeljék az előnyt. Rengeteg LE-át öltek a játékba hogy a mászás szakit napról-napra növeljék, hogy minél több térkép meglegyen... HOgy húzzák a csapatot előre. MInél gyorsabban, minél magasabbra.... Szóval úgy vélem ezekkel az emberekkel szemben nem fair, hogy valaki az utolsó percig kivár, megszerzi a biztos 10 térképét és bezsebeli a díjat.
Elvileg arrról kellene szóljon a játék, hogy csapatmunka. Mindenki arra kellene törekedjen hogy minél több térképe legyen, és nem 10 db a cél.... Akinek pedig csak a 10 db a cél az nem érdemli meg hogy a végén megkapja a díjat. Mert 10 barabot megszerezni nem nagy kunszt..
Ezért lenne jó a random lezárás. A nagy taktikusok így nem tudnák mikor kell az utolsó pillanatban beszállni. És nulla energiával "nagyot kaszálni". Igenis tegyen érte csapatban aki vágyik ezen jutalmak valamelyikére.
A hozzászólást Dark Wolf módosította 2010.04.10. 07:56:52-kor
Pontszám: 9.38
irritálóMezfinFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
470. hozzászólás - 2010.04.10. 08:27:53
Talán az sem volna hülyeség, ha a nevezettek kozul, bizonyos felárért át lehetne menni egyik kufártol a másikhoz. Jópáran voltak akik a helyhiány végett kénytelenek voltak, olyan helyre nevezni amit talán nem annyira preferáltak, vagy egyszeruen meggondolták magukat.
Ha nyilt a nevezés x napig, akkor miért nem lehet átmenni egyik helyről a másikra? Sokkal erdekesebb lenne és kiszámithatatlanabb a vége.

110 es maszassal
100 portya=3 terkep
280 vadaszat=9 terkep
siker=3,15%
Pontszám: 3.71
fórumozóErepublikFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
471. hozzászólás - 2010.04.10. 08:57:40
ez szerintem elég elveszett ötlet... mindenki jönne hozzánk(spec) és azok sírnának akik ide nem jutottak be,
meg lehetne azt csinálni h x csapatnál trtalékolni és húzni az átlagot le aztán meg elmenni a kedvelt bandához és ott elkölteni.... szóval nehezen megvalósítható...
V1-Erep - Velim Cervesiam
Pontszám: 5.07
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
472. hozzászólás - 2010.04.10. 09:03:25 (Válasz Mezfin #470 hozzászólására.)
hogyne, mindenki mindig az elso helyen allo csapatba menne, lenne am ertelme
Pontszám: 5.42
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
473. hozzászólás - 2010.04.10. 09:05:55
Azért remélem a térképen ennél valamivel izgalmasabb és ötletesebb dolog sejlik fel a szemünk előtt.
Pontszám: 5.14
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
474. hozzászólás - 2010.04.10. 09:37:51 (Válasz balgos #473 hozzászólására.)
Esetleg Miklós fűszoknyában?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.53
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
475. hozzászólás - 2010.04.10. 09:38:24 (Válasz Dark Wolf #469 hozzászólására.)
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy amíg ez a random lezárás meg nem történik, minden eltelt nap után csökkenjen a később nevezők térképtalálási esélye.
Viszont ha a random lezárás nem megvalósítható, akkor pláne hangsúlyozom, hogy igenis, szenvedjenek meg a "taktikusok" a sikerért.
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 5.30
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
476. hozzászólás - 2010.04.10. 09:48:12 (Válasz PottomPanna #474 hozzászólására.)
Ki ,mire izgul
Pontszám: 4.11
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
477. hozzászólás - 2010.04.10. 12:41:22
Húúú már 4 van...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.98
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
478. hozzászólás - 2010.04.10. 17:29:49
Én a kereskedelmi hölgyhöz pályáztam. Leginkább portyázom, de a játék kedvéért visszafogott tempóban

de használok minden opciót. A portyákból kb 70ment el egyetlen térkép jött , 290 vadászatból amit 2 nap

alatt zavartam le pedig 9. Jelenleg 59es szinten vagyok, 3as mászás szakival 10 térképpel.

Az esélylatolgatás és opciók eldöntése számomra és a csapatom számára is fontos lenne a készítőtől, mivel

számomra pl nem mindegy hányszor portyázom, térkapuzom vadászom, de mindenekelőtt azért, mert a 10

térképpel az úgymond esetleges max jutira már jó vagyok és akár meg is állhatok.

Ha megállok, a karinak jó mert vissza minden a régi kerékvágásba, 10térkép megvan stb.

De a csapat esélyeinek nem ez a feltétlen legjobb. Szóval nyilatkozhatnának a fent említett dolgokról

a készítők mert ez így csak a saját taktikám, nem a csapaté...

Azért gratula mindenkinek aki részt vett eddig és akár sok, akár kevés térképet talált!!!
Pontszám: 2.77
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
479. hozzászólás - 2010.04.10. 18:08:16
Sziasztok!

Persze ha mindenki leállna tiz darab után akkor az egész játéknak semmi értelme??? És gondoljatok bele ,hogy mi van akkor ha ilyen ütemben találják meg a térképdarabokat, akkor akik vezetnek egyre kevesebb esélyük van találni ,ha meg mindenki megtalálja az összes darabkát akkor az mindenkinek egálba lessz és akkor mit fognak csinálni ??? Négy elsőt hirdetnek??? gondolkozzatok el ezenis......
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 7.35
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
480. hozzászólás - 2010.04.10. 18:18:36
Szerintem nincs FIX térkép darab. Nem is lenne értelme. Ha kész a térkép, majd kicserélik a következőre.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.29
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője