Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
201. hozzászólás - 2010.04.02. 21:41:30 (Válasz Endyr #200 hozzászólására.)
de ha az a 10 kari nem vadászik, akkor nem számít bele a statisztikába!!! Vagy én értem félre hogy mit akarsz mondani?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.87
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
202. hozzászólás - 2010.04.02. 21:46:33 (Válasz Eardog #201 hozzászólására.)
persze kerdes mi szamit "aktiv karakter"nek
ha az, h online-e, akkor nem kell vadaszni
Pontszám: 7.63
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
203. hozzászólás - 2010.04.02. 21:48:35
A Haladó fórumban létrehoztam 3 alfórumot, térkép1, térkép2, és térkép3, ott pedig minden csapatnak egy-egy topicot, taktikai megbeszéléshez.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
204. hozzászólás - 2010.04.02. 21:49:56 (Válasz Endyr #202 hozzászólására.)
jah, én aktív karinál úgy gondoltam hogy vadászik...akkor igazad lehet, remélem erre is figyeltek. De mintha valahol azt olvastam volna, hogyha nem vadászik...magyarul, hogy nem csinál olyan dolgot, amiből térkép részlet jöhetne....remélem úgy lesz ahogy gondolom, és akkor talán nem lesznek ilyen rosszakarók...legyünk optimisták, jó kis face-to-face küzdelem lesz:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.87
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
205. hozzászólás - 2010.04.02. 21:50:28
Ahhoz aztán már tényleg elszántság kell, hogy valaki tízszer ipt váltson, regisztrálgasson, és még rájuk is nézzen két naponta és vadásszon egyet meg csináljon egy kihívást. Ennyire ne legyünk már kisstílűek meg bizalmatlanok.

Jah. Egyre gondoltunk Eardog.
A hozzászólást Yaffa módosította 2010.04.02. 21:51:59-kor
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.57
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
206. hozzászólás - 2010.04.02. 21:51:06 (Válasz Miklós #203 hozzászólására.)
Én már teleírtam:) Remélem másik játékosok nem olvassák:) Meg lehetett volna oldani, hogy csak azok tudnának benézni a topicba, akik csak az adott kufárt követik?! Az király lett volna
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.58
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
207. hozzászólás - 2010.04.02. 22:00:03 (Válasz Eardog #206 hozzászólására.)
Ha meg tudjuk oldani ezt az event kezdetéig, megtesszük, de nem annyira egyszerű sajnos (és ahogy mondtam, sok értelme nincs, mert bármikor lehet "kémkedni" másik userrel).
Pontszám: 7
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
208. hozzászólás - 2010.04.02. 22:03:54
térkép 2, kereskedelem topicnál rossz avatar lett betéve
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.87
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
209. hozzászólás - 2010.04.02. 22:15:35 (Válasz Eardog #208 hozzászólására.)
Akkor 7.-ig nem vadászol?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
210. hozzászólás - 2010.04.02. 23:19:48 (Válasz Miklós #203 hozzászólására.)
Belinkelitek ezeket a topicokat majd a játék kezdőoldalára a hírekhez?
Vagy csak az a 100 ember fog ott taktikálni aki mindig itt lóg, és amúgy is tudja, mit kell csinálnia?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.96
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
211. hozzászólás - 2010.04.03. 07:34:59
Térképdarabot akkor találhatsz, ha egy vadászat során helyesen válaszolsz egy kvízkérdésre, vagy ha portyázás ill. kihívás során győzöl, és persze előtte csatlakoztál már egy lélekkufárhoz.


És ha valakinek megvan a gyorsabb kvíz nevű gyorsítás, akkkor minden kérdésnél 2-szer annyi esélye van?
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 3.91
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
212. hozzászólás - 2010.04.03. 08:39:45 (Válasz Máté96 #211 hozzászólására.)
Idézet Miklóstól:

Akinek gyorsitása van, az is ugyanannyit vadászik, mint a többiek, nem feleannyit. Ha egy kviz kérdésre helyesen válaszolsz, akkor az rögtön 2 vadászatra számit, tehát effektive feleannyit kell "dolgoznod", ez inkább előny, mint hátrány.


Bár a személyes véleményem az, hogy inkább hátrány, hisz ha rosszul válaszolsz az akkor kapásból 2 bukó!
Pontszám: 6.73
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
213. hozzászólás - 2010.04.03. 08:47:18 (Válasz Rockatansky #212 hozzászólására.)
Ha jól válaszolsz, akkor meg 2 jó válasz, ugyanaz!
v3 Hollofiver
Pontszám: 7.06
népszerűRomantikus erőszakFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
214. hozzászólás - 2010.04.03. 08:53:49
Nem tudom jól értelmezem-e a dolgot.

Azok nyernek, akiknek az aktív tagjai a legnagyobb mennyiségű pp-cspt költenek el magas mászás mellett.

Azaz az energiahasznosítók ha tényleg arra használják, ami némileg hátrányban vannak: ők elvileg csak pp-használnak.

Továbbá akkor semmit nem érnek a kis karik amiket beregelnek. Sőt, inkább szívás. 10-20 kis kari, aki rendszeresen lelépi a csp-jét, nem portyázik és nincs mászása aktívnak számít, viszont jócskán rontja a csapatának a győzelmi esélyeit- hiszen napi 30* 2% esélyért kapnak majd 1 aktív játékost.
ÉS természetesen a multi fogalma amit Miklósék írnak: akkor multizol, hogyha ellenséges portyázást végzel, egyébként be lehet lépni máshoz. Azaz az aranyhalaim karjait teljesen szabályosan vihetem jól lehúzva a rivális csapatot.

Jól értem?
A hozzászólást Romantikus erőszak módosította 2010.04.03. 08:55:33-kor
Pontszám: 3.67
irritálóRocketoFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
215. hozzászólás - 2010.04.03. 09:11:15
Szerintem jó ez az event,valóban lesznek akik úgymond "ügyeskednek" Mo.-n így szokás nevezni a csalást, de hát egyébként is sokan csinálnak ilyeneket, sőt minden iylen fejlődgetős játékban vannak iylen emberek, ezt nem lehet kivédeni, max csökkenteni a mértékét. Egyébként minden ilyen esemény a nagyobb szintű kariknak kedvez, ez is igaz.Zarknod is nagyobbaknak volt csak jó, de attól még nekem tetszett, pedig nem nyertem rajta csak 1 % fertőzéscsökkenést.Ez van.
Szerintem jó ez, és erős cuccokat ad akárhogy is nézem ennyi Le-ért kapsz mondjuk csak 10 kereskedelmet akkor is megérte már,mivel csak vadászni meg portyázgatni kell, mint egyébként is, ha meg nem nyersz semmit nah puff akkor elveszted a nevezési LE-t, az még nem vág hanyatt egy karaktert se.Mondjuk jelentkezés elég durca, főleg aki nem ér rá csak csúcsidőben,szal hajrá
Pontszám: 3.80
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
216. hozzászólás - 2010.04.03. 12:08:15 (Válasz Romantikus erőszak #214 hozzászólására.)
És akkor még nem vettük bele, hogy vadászik a nullás karakter, de "elrontja" a kvízt, és elveszti a portyáit. Akkor garantáltan nem talál lópikulát sem, de ennek ellenére aktívnak fog számítani.

Amúgy ez miért lett lepontozva?
A hozzászólást Sesshomaru módosította 2010.04.03. 14:40:21-kor
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 4.88
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
217. hozzászólás - 2010.04.03. 13:26:26
Tudom, hogy már kezd lerágott csont lenni, de én is állást foglalnék az EH-s kufár ellen. Most is visszatartja a számokat eléggé az, hogy oda harmadannyian is alig gyűlnek össze. Ezen felül nekik van a legtöbb esélyük is (eleve erős portyakarik fejlesztenek erre, plusz ugye akadémiás szövitagok, stb.) Ha pedig megnyerik, akkor a következőben relatíve valószínű, hogy nem ugyanide akarnak menni. De ha már ők sem, akkor a következőnél - a létszámbővítésre betöltött multikat leszámítva - ki lesz ennél a kufárnál? Hiszen a VF-esek - és a később erre fejleszteni akarók - eleve ki vannak ugye zárva, ahogy ez már számtalanszor elhangzott. Márpedig - bár statisztika nincs a kezemben - ez bőven a többséget jelenti.

Javaslatom a következő körtől: adjon háromféle bónuszt!

1) Akinek se VF-je, se EH-ja nincs, azok jutalma legyen mondjuk 5 VF, 5 EH és 5 felejtés. Így mindkettőből kapnak egy alapot, ami azért - főleg, ha az Akadémia elérhetetlenül távoli esetleg - hasznos. És ha eljutnak a fejlesztésig, akkor ingyen lefelejthetik, amelyik már nem kell.
2) Akinek VF-je van, az kapjon EH helyett VF pluszt. Maxos VF-re 15 túl durva lenne, mondjuk 10 helyette. (Majd a szakik itt kifinomítják, ha látnak benne rációt. )
3) Akinek EH-ja van az kapja meg rendesen a mostani bónuszt.

Így senki nem lenne kizárva és az egyensúly sem borulna. Szerintem.

Más: ez a jutalom hogy kerül hozzám? Relikviaként vagy egyszeri hatásként hozzádobódik a megfelelő értéket? Azért kérdem, mert nekem még 30-as kereskedelmem sincs meg. Most kitolom 30-ra, aztán ha nyerünk, akkor lesz mondjuk 60. Namost, ha egyszeri hatásként kerül be, akkor gyorsabban kitolom a szakit, de maxom ugyanannyi marad, míg aki már maxos szakira csinálja meg, az még ezen túl kap 30-at, azaz behozhatatlan előnyre tenne szert velem szemben, aki nem maxolt kereskedelemre csinálta meg.
A hozzászólást Warfoki módosította 2010.04.03. 13:27:59-kor
V3: Xarun
Pontszám: 6.06
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
218. hozzászólás - 2010.04.03. 13:27:46 (Válasz Romantikus erőszak #214 hozzászólására.)
Üdv!

Elmondanám, hogy tudomásom szerint sok VF-el nem rendelkező építőt is Katherin, a káprázatos -hoz neveznek be.
Miért is?

1. Mert a szövetség többi tagja így regisztrálhat másik kufárhoz.
2. Mert nekik jól jön a végzet medálja is.
3. VF-ük nincs, EH ingyen lenne. Tulajdonság fejlesztés, kereskedelem nem szempont. +LE érdekes lehet, de az 1. pont miatt valószínűbb Katherin.

Tehát számíthatunk arra, hogy az építők és a pókok vállvetve fognak küzdeni. <széles mosoly>

Egyébként azt valóban látni kell, hogy a kapacitás fog dönteni.
A magas szintű karakterek mire kell, hogy menjenek? Mi az, ami semmilyen más módon nem pótolható? Ami ha nincs birtokukban szignifikáns hátrányt jelent?
A kereskedelem.

Idézet: Miklós - 2010.04.02. 21:05:46
A csoportok a találati esélyre szorzót kapnak. A szorzó a csoportok AKTIVAN gyüjtőgető tagjainak arányától függ.

Ez azt jelenti, hogy ha az EH-nak kevés tagja lesz, komoly bónuszt kapnak a többi ellen. Tehát mindenki esélyes.
Nem csak arról van szó, hogy a nem aktív tagok rontják az arányt. Sőt!

Warfoki:
Idézet: Miklós - 2010.04.02. 13:47:14
Ez az egyetlen módosítás volt, nem lesz több.


Egyébként a medálokhoz hasonlóan működik.
Idézet: Miklós - 2010.04.02. 12:06:19
A +30 mindenre rájön, tehát igy akár 210 lehet a kereskedelmed. A korlátozás arra vonatkozik, hogy 2. szinten ne lehessen valakinek 30-as kereskedelme.



Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.03. 14:04:53-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.95
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
219. hozzászólás - 2010.04.03. 14:13:49
Tiszteletem Miklós!

Eszembe jutott egy fontos kérdés.
Az esemény közben valamilyen módon jelezve lesznek a pillanatnyi csoporthelyezések?



Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.03. 14:14:30-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.96
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
220. hozzászólás - 2010.04.03. 15:42:52
Bár ez elég egyértelműnek tűnik, azért a biztonság kedvéért megkérdezném: a jutalmak nem növelik a szakértelem szintet ugye?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.22
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!