Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
941. hozzászólás - 2010.12.07. 06:19:56
A térképkeresés szakértelem is elvész az event után?
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.03
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
942. hozzászólás - 2010.12.07. 07:17:44 (Válasz Őrmester #941 hozzászólására.)
Nem
Pontszám: 5.26
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
943. hozzászólás - 2011.06.16. 16:59:48 (Válasz Bodnaar #641 hozzászólására.)
ez a térkép van a mágia mestereiben is
V1-antilop
Pontszám: 5.47
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
944. hozzászólás - 2012.02.11. 21:09:49
Elvileg nemsokára indul a kövi térkép, de még hálványan sem érintettük a témát. Lesznek új relik vagy marad a régi vagy lesz egy lista és arról kell választani? (én erre szavaznék).
Vagy senkit sem érdekel a térkép csak engem?
Pontszám: 6.96
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
945. hozzászólás - 2012.02.12. 07:11:48 (Válasz Gtr2 #944 hozzászólására.)
Engem érdekel - még nem volt részem benne - csak azért írom, nehogy azt hidd egyedül vagy.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.85
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
946. hozzászólás - 2012.02.12. 08:58:12 (Válasz Gtr2 #944 hozzászólására.)
Én is kíváncsi vagyok lesz-e változás? A legutóbbi után jó nagy cirkusz volt itt.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.48
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
947. hozzászólás - 2012.02.12. 12:55:53
nekem is új lesz. amit viszont nem tudok, és szánom bánom, de még nem merültem el előzetesen a témában, hogy itt már előre letisztázódik, hogy adott kufárnál melyik relikviát lehet megszerezni, de annak a szintjét az dönti el, hogy az adott kufár mennyi darabot gyűjtött, azaz sorrendben hányadik lett? mert ahogy végignéztem az előző jutalmakat nem jött össze, mégis mi alapján lett adott tárgy a jutalom. vagy végül itt is mindenki érdemei szerint tud majd tárgyat választani?
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.63
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
948. hozzászólás - 2012.02.12. 13:28:23 (Válasz Lavender #947 hozzászólására.)
Eddig úgy volt, hogy minden kufár egy adot relit adot attól függően, hogy melyik szinten végzett a csapata. Én személy szerint jobban örülnék egy listának mint a többinél, hogy válasszak, hogy melyikkel. Természetesen a szint feltételek megmaradnának. kb 2 hét és elvileg kezdődne jó lenne, ha addig körvonalazódna, hogy lehet e változtatni az eseményen vagy sem.
Pontszám: 8.48
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
949. hozzászólás - 2012.02.12. 13:40:23
A térkép az az event, ahol NEM az érdemek szerint történik a jutalmazás. Épp ebből vannak mindig a botrányok. De itt nem is kell tenni semmi extrát, aki elég aktívan játszik az megüti a szintet.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
950. hozzászólás - 2012.02.12. 14:13:38 (Válasz Kvnoemi #949 hozzászólására.)
Legutóbb elég sok javaslat volt és Miklós is rábólintott néhányra, mármint olyan tekintetben, hogy megfontolja és majd most megbeszéljük.
Többek között volt olyan, hogy lehessen extrém teljesítménnyel akár aanyat (ha megvan, akkor platinát) szerzni akkor is, ha utolsó a kufárod, illetve az átlépések számát csökkenteni vagy akár teljesen megszüntetni, de ha van, akkor is max 1 vagy 2 alkalommal és ne 1 nappal a vége előtt záruljon az átlépése, hanem minimum 4-5 nappal. Illetve az átlépésnél az egyéni büntetés legyen jelentősebb, de a csapat emiatt ne szívjon akkorát.
Pontszám: 8.35
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
951. hozzászólás - 2012.02.12. 20:27:09 (Válasz Craslorg #950 hozzászólására.)
Ez a két változás fontos lenne:
*az utolsó héten ne lehessen már átlépni;
*ha valakinek van már adott kufártól relikje, akkor attól eggyel jobbat kapjon (függetlenül a csapat teljesítményétől), ha teljesíti a +1-es jutalom feltételét.
V3-Shifu
Pontszám: 9.30
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
952. hozzászólás - 2012.02.12. 20:54:59
Pörgönc: Kb ennyi elég is lenne.
Amúgy a térkép event az amiről a legkevsebbet lehet beszélni, egyedül az átlépdelős taktikázásgatzás miatt volt vihar legutóbb is, gyakorlatilag nevezel és bízakodsz hogy jó helyre ikszeltél, inenntől csinálod amit eddig, az eseményekre kvázi semmiféle befolyással nem bírsz, semmi nem is változik egészen az eredményhirdetésig, ahol kiderül, hogy a piros vagy a kék kapszula volt a nyerő.
Én pont ezért kicsit feldobnám a többi eventhez hasonlóan legalább annyival a monotóniát, hogy hasonlóan a xeno és landragór eventekhez néha eshetne egy-két apróság extraként (KP ital, gyógyital, PP ital, stb...). Ezt még talán nem lenne késő bevinni.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.61
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
953. hozzászólás - 2012.02.13. 09:46:08 (Válasz Pörgönc #951 hozzászólására.)
Ha emlékeim nem csalnak, azt az ígértet kaptuk a legutóbbi, botrányos befejezésű térkép után hogy lesz valami halvány újragondolás. Mintha szavazásról is szó lett volna, a változtatások elfogadása végett.
Azt, hogy aki ugyanannál a kufárnál indul és teljesít bizonyos feltételeket (min. gyűjtés azt hiszem) az legrosszabb esetben is megkapja az eggyel nagyobb relikviát.

Személy szerint az egyéni teljesítmények díjazását szorgalmaznám valamilyen formában most is, tehát lehessen +1 +2 +3 relikviát is szerezni a megfelelő térképrészlet összegyűjtéséért. Mondjuk a minimum 10 db, +1 30 db, +2 60 db, +3 100 db (vagy valami hasonló). A kamikáze utolsó pillanatban átlépkedések tiltása. Valami sokkal szabályozottabb váltási módra lenne szükség. Az, hogy az előző eventen a csapatom az utolsó 10 másodpercben esett le az első helyről az utolsóra, úgy gondolom hogy nem a csapat eredményének a függvénye volt.

Én javasolnám a fejlesztők és a játékosok ötleteinek összegyúrását és szavazásra bocsátását. Valamint szeretném tudni hogy mikortól lehet nevezni, mivel nem árt észben tartani hogy minden egyes nappal közeledve az event kezdetéhez többe kerül a nevezés...
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.02.13. 10:21:29-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.37
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
954. hozzászólás - 2012.02.13. 09:47:51 (Válasz Pörgönc #951 hozzászólására.)
jó ötlet, én annyiban továbbfejleszteném, hogy:
esemény kezdete előtt eladhatsz a térképes cuccaidból, és amilyen szintű cuccokat eladsz, annyival magasabb jutalmat kapsz a végén pl:
bronz+1 erősségű jutalom
ezüst+2 erősségű jutalom
arany +3 erősségű jutalom
Ha valaki tööbbet ad el, pl 3bronzot, azok adódjanak össze.
Ezzel kárpótolni lehetne azokat(pl engem ) akik az eddigi térképeseményekben az aktivitás ellenére csak bronzcuccokat szereztek.
Konkrét példa: V2n a 3térkép esemény alatt összesen több,mint 200térképet gyűjtöttem össze, az eredmény: 3bronz jutalom
míg v3n 2térképeseményen ÖSSZESEN 30! térképet gyűjtöttem, az eredmény:2 arany!
Pontszám: 7.68
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
955. hozzászólás - 2012.02.13. 09:51:30 (Válasz Ricskosz #954 hozzászólására.)
Te a verseny során 135 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!

Ez azért elég elkeserítő volt az előzőnél.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.55
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
956. hozzászólás - 2012.02.13. 10:19:08
Te a verseny során 126 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.90
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
957. hozzászólás - 2012.02.13. 10:19:27 (Válasz Ricskosz #954 hozzászólására.)
10 pont
Pontszám: 5.10
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
958. hozzászólás - 2012.02.13. 10:22:10
a térkép eseménnyel kapcsolatos infó, leírás nincs a wikidoton, és az előzőleg lezárt esemény adatai között sincs semmi egyéb, mint az eredmények. nagyon hasznosnak találnám, hogy mihamarabb letisztuljanak a játékszabályok, és úgy általában az event célja, a játék és a jutalmazás menete, hogy portyapontot vagy cselekvéspontot érdemes előre gyűjteni, vagy mi alapján játszunk, stb., hogy még jóval az event előtt olyanok számára is tiszta legyen, miről is szól és hogy zajlik, akik most vesznek részt ezen először. és ne csak a fórumon, hanem igenis a wikidoton is legyen leírva, hogy a lehető legegyszerűbben mindenki megtalálja, akit érdekel.
viszont sajnos nagyon úgy veszem ki az előző hozzászólásokból, hogy nem volt "tiszta", végleges és főleg elfogadható szabályok szerint kidolgozott az event, és ez kicsit nyugtalanító. bárhogy is legyen, szerintem a legfontosabb, hogy legyen kidolgozva minden, ne érjen senkit meglepetés, legfőképp a jutalmakat illetően. legyen kiszámítható, hogy adott teljesítménnyel ki mire számíthat. én is támogatom a teljesítmény alapján választható reliket, de ha ennél pont nem ez a terv, akkor fixen azt, hogy melyik kufárnál majd melyik jutalmat lehet megszerezni, még az elején lehessen eldönteni, hogy melyikhez (nem) állok be.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.63
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
959. hozzászólás - 2012.02.13. 10:45:23
Másrészt pedig jó lenne tudni hogy melyik relik és milyen mértékben módosítja a térképtalálati esélyt.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
960. hozzászólás - 2012.02.13. 11:17:56 (Válasz Lavender #958 hozzászólására.)
Nem a wikire, mert azt a játékosok készítik, a BEHOtól csak engedély van rá. A fórum mellett az eventnél a játékban kell leírni minden olyan információt, ami nem titkos.
Pontszám: 7.53
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője