Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
221. hozzászólás - 2010.04.03. 15:51:23
Röpke kérdés. (Engem nem érint, csak felmerült bennem.)

Alacsony szintű karakter, akinek még nincs VF-je, beáll az EH-s kufárhoz, kap jutalmat. Utána választhat még VF-et a tárgy birtokában?

Logikusnak az tűnik a számomra, hogy nem, azaz most kell eldöntenie, hogy akar-e VF-ezni, avagy nem-e.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.46
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
222. hozzászólás - 2010.04.03. 16:48:47 (Válasz Ezüstszél #221 hozzászólására.)
Gondolom választhat VF-et, és ezután nem fog működni az EH jutalom.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.48
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
223. hozzászólás - 2010.04.03. 17:04:56
Ezzel hogy a mászás plusszt ad a találati esélyre, nagyon gyoran kellene kezdeni valamit mert nem néz ki túl igazságosnak.
Pontszám: 1
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
224. hozzászólás - 2010.04.03. 17:19:13 (Válasz Mantra #223 hozzászólására.)
Ott a lehetőség, hogy fejlessz rajta.
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.42
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
225. hozzászólás - 2010.04.03. 18:00:57 (Válasz WillChi #224 hozzászólására.)
Most nem elsősorban magamra gondoltam hanem pl egy 2. szintű végzeturra...
Pontszám: 2.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
226. hozzászólás - 2010.04.03. 18:26:42 (Válasz Warfoki #217 hozzászólására.)
Azért azt nem mondanám, hogy egy portyázós kari EH-t tolna, SŐT!!!! Az tol EH-t, akinek nincs VF, de vadászik...hogy miért? EH annak jó, aki 0LE-s csatákat játszik, és ahogy láthatjuk egy-egy PÓK kari LE diffjét, sztem nem az jön le belőle, hogy 0LE-s portyákat csinál...én is portyakari vagyok/voltam, és én TÖ olcsósítás választottam, hülye lennék EH-zni, amikor annyi farm van, akiktől finomabbnál finomabb LE-t hozok...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.88
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
227. hozzászólás - 2010.04.03. 18:32:42
Én annyit még hadd mondjak el, hogy sokan ötletelnek, hogy melyik kufár bónusz éri meg jobban, de én azt mondom, hogy kár ezen annyira agyalni, számolgatni, mert az senki se tudja kiszámolni, hogy melyik kufár fog nyerni. Lehet hogy kiválaszt valaki egy szte naggyon über táp bónuszt, és utolsók lesznek és kiszűrják a szemét egy végzet medállal. Vagy nem sikerül elég térképet szereznie, hiába győz a kufára. Úgyh ne csak a legnagyobb bónuszt nézzétek, hanem azt is, hogy melyik éri meg jobban esetleg úgyh, hogy ha csak 2.-ak vagy 3.ak lesztek.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.88
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
228. hozzászólás - 2010.04.03. 18:35:12
Ez a script undorító...csoda ha az ember nem tud egy értelmes kvízolimpiát megcsinálni azokkal szemben akik ezt használják...
És akkor most jön a dilemma, hogy csaljak én is, vagy nyugodjak bele, hogy soha nem fogok a csalók ellen győzni, sose lesz kvízmedálom:(
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.47
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
229. hozzászólás - 2010.04.03. 18:41:18 (Válasz Eardog #228 hozzászólására.)
Az én dilemmám kicsit nagyobb, mert engem sokkal jobban zavar...
Az enyém az, hogy nyújt-e ez a játék a benne játszókkal együtt nekem annyi szórakozást, hogy folytassam a csalók ellenére is.
Vagy csak befejezem az eventet becsülettel és utána néha bejárok építeni.
A hozzászólást Yaffa módosította 2010.04.03. 18:43:03-kor
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 5.03
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
230. hozzászólás - 2010.04.03. 18:41:43 (Válasz Eardog #228 hozzászólására.)
Szánalom a script.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
231. hozzászólás - 2010.04.03. 18:57:38
Ez nem ennek a topicnak a témája, nem értem miért ide írjátok...
Tudomásom szerint egyébként minden szkript és adatbázis blokkolva van a kvízolimpia ideje alatt. Legalábbis Miklós egyszer írta, hogy mind a Jerikó féle, mind a másik adatbázis blokkolva van.
Pontszám: 8.54
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
232. hozzászólás - 2010.04.03. 18:59:25
OFF
Azért legalább annyira vehetné a fáradságot mindenki, hogy ha nem is tölti le belenéz a forráskódba, vagy megkérdez valakit. Ez történetesen olimpia alatt nem működik.
ON

Cras: nincs "blokkolva", viszont Miklósék megkérték az adatbázis üzemeltetőket, hogy olimpia alatt ne legyen elérhető. Ennek a kérésnek az összes publikus adatbázist működtető személy eleget tesz.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2010.04.03. 19:00:47-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.60
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
233. hozzászólás - 2010.04.03. 18:59:41
Ha elolvasod megérted miért ide írtam. Mert egy játékostársunk ezt linkelte az eventes fórumba segítségképpen.
Ezért van itt is.
Azt sem tudom mi a forráskód. Valami titkos víznyerőhely?
A hozzászólást Yaffa módosította 2010.04.03. 19:08:33-kor
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.57
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
234. hozzászólás - 2010.04.03. 19:43:13 (Válasz Yaffa #233 hozzászólására.)
Igen onnet potyognak a kodok, amiket osszegyujtve urutazast lehet nyerni a Plutora, retur nelkul..
Pontszám: 7.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
235. hozzászólás - 2010.04.03. 20:17:07
Szerintem minden script, mely játékidőt spórol, csökkenti az inhüvely gyulladás esélyét "féllegális" státuszban van.
Ha megnézed, ez csak kimásolj a kérdést egy nyilvános adatbázisba, megvárja a választ, és bejelöli.

Azaz kérdés kijelölés, copy-paste, alt+tab, copy-paste, válasz megvár, alt+tab, válasz bejelöl funkciókat végzi el helyettem.
Szerintem egy játékos számára halál mindegy, hogy guglin/wikin/egyéni adatbázisban keresve van meg a válasz, vagy rengeteg klikket/időt spórolva valami mechanizmus jelöli azt be, ha ismeri az adatbázis... SEMMILYEN előnyt nem szerez vele az ember, maximum időt spórol.

Ez messze nem egy idomítós script, vagy vadászós/leveretős/autó sajt/autó farm/autó heal stb.

Persze lehet jönni a nagy szöveggel, hogy pfuuuj script, de van olyan ember aki nem guglizik/wikizik néhanapján? És van aki maradéktalanul megbízik egy script adta válaszban?
Pontszám: 7.05
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
236. hozzászólás - 2010.04.03. 20:36:05
Ennyi erővel a Jerikó féle adatbázis is csalás?! Nem hinném, azt is eléggé sokan használják, köztük én is. Ez eszerint még attól is gyorsabb! A játékvezetés is elfogadta annak a létezését, csak a kvízolimpia alatt korlátozzák a működését!
Pontszám: 8.36
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
237. hozzászólás - 2010.04.03. 20:36:25
Birka bácsi!
Jól mondod.
Pont ez a gondom. Van ahol guglizok, értelmezem mit akar kérdezni a kérdés feltevője. Ez ha veszünk ezer kérdést nem kevés idő. Amit a szkriptes töredék idő alatt végez el. Nem a játékban szerez előnyt, hanem az életben. A fennmaradó időt én is tudnám másra fordítani. És ez az ami engem zavar.
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 4.31
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
238. hozzászólás - 2010.04.03. 20:38:25 (Válasz Birka #235 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.04.03. 20:17:07


Ez messze nem egy idomítós script,



Valóban nem. Míg egy idomítós script csak a félóránkénti belépési kényszert veszi le a játékos válláról, ez a vadász script minden energiaráfordítás nélkül közvetlen +10% LE-hez juttatja a használóját azokkal szemben akik ugyanúgy csak elindítják a vadászatot... Elhiszem hogy van aki belefáradt a sok hülye kérdésbe, de hirdetni nem kell...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.72
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
239. hozzászólás - 2010.04.03. 20:39:31
Ha már ennyire szóba került a scriptelés. A travianon is voltak scriptek, volt scriptelés, bot. Mindent megcsinált helyetted amíg aludtál.
Előbb-utóbb itt is lesz autovisszaütős script, ami mp-re kiszámolja mikor kell ráugrani valakire aki épp kijön 15%-ból és rá is ugrik miközben mélyen alszol. Lesz majd olyan amelyik hajnalban végigfarmolja a mezőnyt, hogy ne veszíts az előnyből és minden 4/6/8 órában támadj, lesz olyan ami automatikusan leveri majd az epiket több karaktert irányítva.
Lesz komplett vadászós, ami egész nap vadászik, sajtol, kalandot csinál, cserélgeti a turbókat, kvízre válaszol. Lesz minden.
Hogy pont a kvízes lett az első és legismertebb, hát így alakult. Lehetett volna az első és legismertebb egy olyan script, ami gyűjti a statisztikát és megnézheted, hogy az adott hónapban mi volt a sajtátlagod, vadászatátlagod, mekkora lényből mennyit vadásztál, legkisebb/legnagyobb vadászat, sajt, rablás, térkapu, legnagyobb lélekszívás, mennyit LE-t szívtál a hónapban, stb.
Lehet utálni a scriptelőket, lehet szeretni a scriptelőket, tök mindegy. Ha elbaszott stratégiával fejleszted a karaktered, akkor mindegy mid van, ugyanolyan hurka maradsz.
Pontszám: 8.77
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
240. hozzászólás - 2010.04.03. 20:41:45 (Válasz Yaffa #237 hozzászólására.)
Bármilyen script terjesztése, használatára való buzdítás a fórumon illegális!
Azaz nem mondhatom neked, hogy amennyiben a szabadidőd fontosabb mint a copy-paste, akkor ne légy önmagad ellensége...

Csak idéznék valamit:

Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!
Pontszám: 6.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!