Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
521. hozzászólás - 2010.04.12. 13:42:07 (Válasz Wuher #519 hozzászólására.)
Hogy jött ki az a 6%? 450 csp és 60 pp után 79 térképdarab az 15,5%
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
522. hozzászólás - 2010.04.12. 14:11:20
valtozott a jelentkezes kiirasa, gondoljatok at a taktikazast:

Ez az esemény 6. napja. A verseny Május 07. 12:00 fog véget érni.
Nevezni csak a 15. napig lehet!
Pontszám: 7.63
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
523. hozzászólás - 2010.04.12. 14:30:23
Ericath-nak megfognak szaporodni a követői.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.31
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
524. hozzászólás - 2010.04.12. 15:52:09
Én azt nem értem, hogy ha egy hét után az aktívan résztvevőknek, akik ténylegesen céljuk is volt a részvétel, már megvan a 10 részlet, ami a nyeréshez kell és a 4 csapat között elég egyértelmű a végeredmény, akkor minek ezt húzni 30 napig? Simán lehetne ilyen feltételekkel ezt 2 hetente rendezni egyhetesre.
Pontszám: 4.40
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
525. hozzászólás - 2010.04.12. 15:57:13 (Válasz LordKobold #524 hozzászólására.)
2hetente +3% tulajdonságfejlesztés csökkentésre, hmm... jól szóltál.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
526. hozzászólás - 2010.04.12. 15:59:14
Hát azért nem.

Kb. 100 portya és vadászat de még mindig csak 2 van....remélem majd belejön...
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 3.69
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
527. hozzászólás - 2010.04.12. 15:59:21 (Válasz LordKobold #524 hozzászólására.)
Idézet: LordKobold - 2010.04.12. 15:52:09
Én azt nem értem, hogy ha egy hét után az aktívan résztvevőknek, akik ténylegesen céljuk is volt a részvétel, már megvan a 10 részlet, ami a nyeréshez kell és a 4 csapat között elég egyértelmű a végeredmény, akkor minek ezt húzni 30 napig? Simán lehetne ilyen feltételekkel ezt 2 hetente rendezni egyhetesre.


igazad van, nem is ertem plul a Forma-1-en miert versenyeznek minden palyan, amikor mar 5-6 utan kiderul, h kik lesznek a dobogosok...
Pontszám: 8.42
népszerűLordKoboldFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
528. hozzászólás - 2010.04.12. 16:21:31 (Válasz Endyr #527 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.04.12. 15:59:21
Idézet: LordKobold - 2010.04.12. 15:52:09
Én azt nem értem, hogy ha egy hét után az aktívan résztvevőknek, akik ténylegesen céljuk is volt a részvétel, már megvan a 10 részlet, ami a nyeréshez kell és a 4 csapat között elég egyértelmű a végeredmény, akkor minek ezt húzni 30 napig? Simán lehetne ilyen feltételekkel ezt 2 hetente rendezni egyhetesre.


igazad van, nem is ertem plul a Forma-1-en miert versenyeznek minden palyan, amikor mar 5-6 utan kiderul, h kik lesznek a dobogosok...


Az a nézőknek azért még érdekes, na meg a bevételek, stb. de ne keverjük ide!
Azt sem akarom idekeverni, hogy 2hetente ugyanezt lehessen nyerni.
Számomra annyi a lényeg, akkor is, ha egyedül lennék a véleményemmel, hogy megvan a 10 térkép részletem és mérföldekkel az utolsó helyen vagyunk (v3 Katherin, a 3. helyezett is +50 % előnyben van) azaz nekem innentől unalmas a játék ezen része, mert oké, megvan a végzet medál, ha találok még részletet oké, ha nem, akkor is oké, szal a következő 3 hét már nem erről szól nekem.
Ha a megalkotó/kitaláló eredeti célja az volt, hogy felrázza egy kicsit az állóvizet, akkor sikerült szerintem, de ez valójában fenntartható ilyen feltételekkel egy hónapig mindenkire? Nem lett valami elkalibrálva? Akár az időtartam, akár a 10 részlet egységesen, stb.
Pontszám: 4.60
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
529. hozzászólás - 2010.04.12. 16:32:25
jah, amúgy lehet kicsit hosszú az időtartam, de azért sok miden játszik még itt. Lehet valakinek 0-s mászása van, és az első 300-400CSP-jéből tornássza fel, és az uccsó 2 hétben szüreteli le a babérokat. Lehet valaki nincs 1 hétig, meg ilyenek. Tehát ilyen szempontból jó sztem.

A baj az, hogy a TÖ olcsóítók valsz a legerősebb karik, legmagasabb szinten, ergo ők eléggé HC játékosok, valsz 800CSP-t összespóroltam az eventre, mint egy kis mezei játékos, 0CSP-vel volt amikor kezdődött az event, és akkor látta, hogy ide bizony CSP kell, és máris 800CSP hátrányban van...ez ami nem egyenlő esélyek. Persze ugyanide tartozik, hogy melyik csapatban van prém tag, akinek több CSP-je jön. Persze valsz a top karik, akik a TÖ olcsósítóba vannak, azok mind prémek. Tehát azért sok mindent át kellett volna gondolni, hogy egyenlőbb esélyekkel induljon mindenki, és akkor tényleg szorosabb lett volna a küzdelem. Mert most már folyamatában nem fog sokat változni az arány, illetve annyit változik, hogy ahol több a prémes, azok elkezdenek elhúzni vagy felzárkózni hosszú távon....

Itt kellett volna egy olyan, hogy aki nem prém, az kapjon plusz 1% esélyt mondjuk...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.87
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
530. hozzászólás - 2010.04.12. 17:47:29
amit én is furcsállok, hogy majdnem fele térképrészleteim portyából jöttem, pedig már sokat vadásztam...olyan mintha vadászatnál nem úgy működne a mászás, mint ahogy kéne...vagy csak véletlen lenne? De már sokan írták, hogy portyából többet találtak...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.87
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
531. hozzászólás - 2010.04.12. 17:51:05 (Válasz Eardog #530 hozzászólására.)
Vadászatnál csak a helyes kvízválaszos vadászatokat nézitek, ugye? Hibás kvíz esetén nincs térképrészlet, semmiképp.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.00
népszerűRumcájszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
532. hozzászólás - 2010.04.12. 18:02:50
Sokszor láttam már ezt a kérdést, hogy lehet e úgy térképet találni, hogy nincs fullon az állat listánk. Valaki ugyanis kitalálta ezt a baromságot, hogy térkép nem esik vadászat közben, ha van esélyed állatot befogni....VAgy ilyesmi.....ezért bemásolnám, a legfrisebb vadászatom eredményét.... Remélem elég hihető választ ad a kérdésre....Ez kb. fél órás....


Ma, 17:55:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy pterodaktilusz. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!


Ma, 17:50:15

Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy apró ragyás burástya. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 394 lélekenergiát nyersz ki belőle. +11 TP A szerzett lélekenergiából 36 a helyes válaszért kapott LE.


Ma, 17:45:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy sóhajtó dorony. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!


Ma, 17:40:15

Egy ősi város romjaihoz érkeztél. Minden csendes, még a levegő sem mozdul. De várjunk csak, egy árnyat látsz elsuhanni egy ezeréves oszlop alatt. Utána vetődsz. Egy sóhajtó dorony! Amikor látja, hogy nincs menekvés, szembefordul veled. Körömszakadtáig védi az életét, de végül te győzöl, elrabolsz tőle 669 lélekenergiát. +11 TP A szerzett lélekenergiából 61 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy térképrészletet!


Ma, 17:35:15

Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény förtelmes kriptod, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 646 lélekenergiát. +11 TP


Ma, 17:30:15

Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy ragyás burástya. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Pontszám: 5.25
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
533. hozzászólás - 2010.04.12. 18:07:55 (Válasz Rumcájsz #532 hozzászólására.)
Arra írták, ha állatot is fogsz be, hogy akkor nem találhatsz térképdarabot.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.89
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
534. hozzászólás - 2010.04.12. 18:08:45 (Válasz Rumcájsz #532 hozzászólására.)
Azt hiszem félreértetted.
Egyszerre, azaz egy vadászaton nem lehet állatbefogni és térképet találni a legenda szerint.
Ha állatot fogsz be, nincs térkép.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.59
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
535. hozzászólás - 2010.04.12. 18:10:07 (Válasz Rumcájsz #532 hozzászólására.)
Idézet: Rumcájsz - 2010.04.12. 18:02:50
Sokszor láttam már ezt a kérdést, hogy lehet e úgy térképet találni, hogy nincs fullon az állat listánk. Valaki ugyanis kitalálta ezt a baromságot, hogy térkép nem esik vadászat közben, ha van esélyed állatot befogni....VAgy ilyesmi.....ezért bemásolnám, a legfrisebb vadászatom eredményét.... Remélem elég hihető választ ad a kérdésre....Ez kb. fél órás....


ebbol mindossze annyi az igaz, hogy ha lenyt fogsz el abbol a vadaszatbol nem eshet terkep, hisz ott nincs kviz (ha helyes tolodik a kovetkezo vadaszatra). igy ha fullos az allatlistad akkor nagyobb eselyed van, mert minden csp-nel van esely


olyan ez mint a sugdosos jatek, elindul valami artatlan dologgal es egesz vad marhasag lesz belole ha par emberen keresztul jut
Pontszám: 7.63
népszerűRumcájszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
536. hozzászólás - 2010.04.12. 18:36:22
Áhhhááá... Íg y már más.

Azért az fura hogy azon a vadászaton, mikor térképet találok, találhatok kalandot, és kiégett őskövet is...mert volt már rá példa. Igaz csak egyszer,....hogy egy vadászaton belül esett kiégett őskő, kaland, és egy térkép darab... HA befogok egy állatot... miért nem lehetséges hog y ugyanakkor térképet is találjak?... VAg ykalandot?... VAgy kiégett őskövet?... Az állat befogás miért ekkkora misztifikum?...
Pontszám: 4
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
537. hozzászólás - 2010.04.12. 18:39:04 (Válasz Rumcájsz #536 hozzászólására.)
Endyr már írta fölötted, ott nem hat a kvíz, hanem tolódik eggyel, nincs mire + %-ot adjon.
Térképet pedig jó kvízre kapsz.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.59
népszerűRumcájszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
538. hozzászólás - 2010.04.12. 18:58:08 (Válasz Darah #537 hozzászólására.)
Köszi

Most már akkor remélem mindenkinek minden tiszta
Pontszám: 1
népszerűRumcájszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
539. hozzászólás - 2010.04.12. 19:10:03
Egyébként befejeződött az előző bemásolt vadászatom, és eléggé meglepő volt.... MOndjuk én örültem neki... 20 as CSapda, nullás mászás...Az eredmény a 20 as vadászatból 1 óra 40 perc alatt ... 5 befogott állat... és 2 térkép...

Bár ha az előzményt nézem...Tegnap reggel 7-től egyfolytában vadásztam este 10-ig és portyáztam is megállás nálkül... és nem találtam egyetlen térképet sem..és talán 3 vagy 4 állatot fogtam be... Most bepótolta a random isten
Pontszám: 4
fórumozóErepublikFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
540. hozzászólás - 2010.04.12. 19:29:39 (Válasz Rumcájsz #536 hozzászólására.)
őskövet és kalandot találhatsz befogásnál is... térképet nem, de leírták miért...
V1-Erep - Velim Cervesiam
Pontszám: 5.07
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője