Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
kedvelt tagJevlaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
861. hozzászólás - 2010.05.07. 16:54:41
Az, hogy ki és min húzta fel magát, jelentősen függ attól is, hogy melyik csapatban volt....
Pontszám: 8.42
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
862. hozzászólás - 2010.05.07. 17:01:31 (Válasz Jevla #861 hozzászólására.)
Azt hiszem ebbe nem lehet belekötni!;)
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.19
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
863. hozzászólás - 2010.05.07. 17:15:13 (Válasz Hype #858 hozzászólására.)
Idézet: Hype - 2010.05.07. 14:41:33
Mindenki ugyanoda menne.


Akkor én elmennék egyedül egy másikba, és tutira nyernék. A többieknek meg maradna az ezüst - jobb esetben, ha nincs még két olyan karakter, aki elviszi a másik két kategóriát is.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.05.07. 17:15:35-kor
Pontszám: 8.12
kedvelt tagJevlaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
864. hozzászólás - 2010.05.07. 17:20:00
Nem célom vitatkozni, de leirom, hogy én min húztam fel magam.


Alapvetően portyakarakter vagyok, igy hát az EH-s csapatba mentem....
Felhúztam és kimaxoltam sok olyan szakértelmet, ami a versenyt segitette, viszont portya szempontból semmilyen hasznát nem veszem a továbbiakban.....

A költségeket visszahozta volna ha legalább a 3. szintű tárgyat megkaptuk volna. Pár szint alatt visszajön a beruházás.
Igy viszont semmit sem kapok, és semmit nem fejlődtem azokban a szakértelmekben, amik a portyázáshoz kellenek.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de 150 körül szakértelempontnyi LE-t költhettem volna hasznosabb tulajdonságokra is....

Nekem ez "kissé" bosszantó.

jevla
Pontszám: 3.63
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
865. hozzászólás - 2010.05.07. 17:43:06
Az első vasárnapra elég is volt az eventből. Semmi különleges játékélményt nem adott. Pontosan ugyanúgy vadászgattam és portyáztam és teljesen egyértelmű volt, h győzünk.

Erős tápot kaptunk, de én jobban örültem volna ha játszani lehet. A kristály horda el és feltünése izgalmasabb ennél.

Semmi interakció nem volt, az a 1-2 levél amit a kufárjaink küldtek elég szánalmas. Azt levelet kaptad 20 és 100 térképnél is.
Érdekelne mi alapján lett kitalálva a 10 szükséges térkép darab. HA valaki csak egy nap lép be a hónapba, akkor esetleg nem jön össze?
Lett volna 50-100 máris más a helyzet.
At esemény vége meg egy nagy semmi. Pár sor arról ki nyert és szevaztok.

HA végülis egy gyakran előforduló dolog része persze akkor nem gond. de egy kvíz versenyt- ami az adatbázosok korában hasonló izgalmakat rejt- nem kellene eventként beharangozni.
A kvíz versenyen is van némi izgalom, annak a tucatnyi emberenek akik a leggyorsabb scriptelők. Itt is volt pár játékosnak érdekesség akiknél nem volt egyértelmű a 2-3 hely és tudtak is érte tenni érdemben.
Én meg napok óta gyüjtöm a cspt a +al való fejlesztéshez.
Pontszám: 8.88
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
866. hozzászólás - 2010.05.07. 20:00:53
Rohadtul nem ertem a siras-rivast miota vege a dolognak. Tisztan es ertehetoen levolt irva minden szabaly, hogy EZ EGY CSAPATJATEK, NEMLESZ EGYENI JUTALMAZAS!! Akkor sem ha az illeto 500 terkepet talal. Mit nem lehet/lehetett ezen megerteni?! Mellesleg azt sem ertem, miert kellett akarkinek is tobbmillio LE-vel fejleszteni a maszason. Szerintem egyaltalan nem erte meg, es akkor meg enyhen fejeztem ki magam. Siman ugyanugy lement volna az egesz verseny ha mindenki nem vagy alig fejleszt(dob ki az ablakon iszonyat mennyisegu LE-t), es akkor talan jobban elojott volna a JV altali letszamkulonbsegekbol adodo bonusz. Nullarol 2-re toltam fel a maszasom es igyis talaltam 40 terkepet, jollehet majdnem 2 hetet ki is hagytam szabadsag miatt. Es megvan az Aranyovem.

Magarol az eventrol meg a velemenyem... Pozitiv annyi, hogy legalabb volt valami. Jollehet semmi valtozas nemtortent, ugynaugy vadasztunk, portyaztunk satobbi, csak volt nemi sansz talalni terkepet. Ennyi.
Azt nem ertem, hogy majdhogynem felevvel a Zarknod utan csupan ennyi fantaziaja volt a JV-nek, hogy semmi egyebet nemcsinalunk csak amit eddig, de hatha talalunk plusszban terkepet? Kiraly.
Es egyetertek BaalCainnal, inkabb lenne valami teljesen mas tenni valo, barmi, csak egy kis valtozatossag, akar semmi jutalommal vagy csak egy jelkepes plecsnivel, de legalabb...ehh na mindegy.
Pontszám: 8.76
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
867. hozzászólás - 2010.05.07. 22:47:41
Én egy dicsőségtáblának örülnék, még ha az ég egyadta világon semmi jutalom nem jár mellé akkor is.

Lehetne az első húsz feltüntetve minden kufárnál, és aki abban nem szerepel, annak külön sorban még megjeleníteni, hogy hányadik lett a csapatában, esetleg kikkel holtversenyben.

Meg a teljes térkép is felkerülhetne, hogy láthassuk, és ne a fórumot kelljen bogarásznunk.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.94
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
868. hozzászólás - 2010.05.07. 23:19:12 (Válasz Ezüstszél #867 hozzászólására.)
Teljesen jó ötlet, és nem hinném, hogy a megvalósítása nehéz volna.

Hátha olvassák....
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.45
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
869. hozzászólás - 2010.05.07. 23:37:06
Jó 5let, de félek, nem lesz belőle semmi:( Azt is sokan kértük, hogy pusztán a részvételért kapjanak az emberek valamilyen kis plecsnit az adatlapjukra, ami semmi pluszt nem ad, csak dísz, mert a legtöbb játékos szereti gyűjtögetni az ilyesmit, de ebből sem lett semmi:(
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.19
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
870. hozzászólás - 2010.05.07. 23:40:58 (Válasz Blackjack #869 hozzászólására.)
Van relikvia meg medál. Plecsni ezek helyett lett volna, de úgyis karácsonyfára hajazok, nekem tetszik a barátság karkötő átkeresztelése a karilapomon. Annyira lefogytunk, hogy nálunk a karkötőből öv lett.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.11
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
871. hozzászólás - 2010.05.07. 23:43:25 (Válasz PottomPanna #870 hozzászólására.)
Heh, én külön örültem, hogy nem barátság karkotőt kaptam.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.88
irritálóSevilFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
872. hozzászólás - 2010.05.08. 13:15:11
Nagyon jó volt az event. A következőn is részt fogok venni.
Pontszám: 6.14
fórumozóYrsaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
873. hozzászólás - 2010.05.09. 08:26:17
Gratula a győzteseknek, én is ott voltam mégis a hajamra kenhetem

Mint minden szabályrendszer ez sem lehet tökéletes de az esélyek sem egyformák. Alacsony szintű portyakarinak gyakorlatilag nem sok volt hogy térképet találjon hisz nincs mászás, óránként portyázik 2-3-at , minimális vadászat, mégis bevállaltam. Nem nyert , ennyi
Magas szinten pedig 10 percenként portyázás 6-ot, vadászás amit bírsz hisz vf miatt nem száguld a szintjén, mászás feltolva, jött is a térkép szépen.
Ergo kicsik szívtak nagyok nyertek.
Pontszám: 6.47
népszerűRumcájszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
874. hozzászólás - 2010.05.09. 17:08:08 (Válasz Yrsa #873 hozzászólására.)
Yrsa!

Szerintem ebben sem neked, sem azoknak nincs igaza, akik ezt a "hitet" vallják.
Én mondjuk nem vagyok tipikus portya kari. De most épp a portyázós időszakom van. Igaz, nem vagyok túl alacsony szintű sem. 30 as voltam mikor a térkép gyüjtögetés elindult. Viszont. A mászásom nulla, még mindig. Volt néhány vadászatom, kiegészitésként, de azokból taLÁN 2-3 térképet találtam. Az összes többi mind portyából jött...JAh...és hogy mennyi lett így összesen?... 31 db. Vagyis, kb 28 db esett portyából. Így azt mondom, azok, akik portya karinak mondják magukat, és sír a szájuk hogy nem tudtak elég térképet gyűjteni, az nem azért van, mert portyából nem esett térkép, hanem mert voltak annyira sóherek, és nem akartak TP-t gyüjteni, hogy továbbra is a megszokott kerékvágásban portyázgattak. Látogatták a biztos farmokat, naponta 8-10 alkalommal.... Kinek mennyi PP termelődik vissza...ÉS várták hogy mindezért cserébe, a sültgalamb a szájukba pottyanjon... Aki így csinálta..sajna annak nem pottyant... Ezért ugyanis némi áldozatot kellett hozni...
Szerintem nem volt túl nagy ez az áldozat... de aki még erre sem volt képes, meg is érdemli ha lemaradt a nyereményről, még a győztes csapatban is...
Pontszám: 8.50
fórumozóBestNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
875. hozzászólás - 2010.05.09. 20:20:01
Nekem nagyon tetszett a küldi. Bár a 3.helyezést elért csapatban voltam, a következőre is jövök. Különben sem rossz ez a +10kersekedelem
V1: Best
Pontszám: 5.65
fórumozóSettlersFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
876. hozzászólás - 2010.05.10. 07:57:23
Sziasztok,

egy rövid kérdés: a hatalom bronz kürtje által adott +1% LE vadászatért hol látszik?
Mutatja valahol, hogy +1%-ot kapsz a relikvia birtoklásáért?
Köszi.
Pontszám: 5.10
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
877. hozzászólás - 2010.05.10. 08:30:00
ez engem is érdekelne...
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 3.64
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
878. hozzászólás - 2010.05.10. 08:34:52 (Válasz Settlers #876 hozzászólására.)
Nem, spontán megkapod és a tárgy a relikviák között van. Mint ahogy a HT általi bónuszt sem mutatja külön.
Pontszám: 7.76
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
879. hozzászólás - 2010.05.10. 08:37:55
A kereskedelem bónuszt, mint ahogy általában minden szakértelem bónuszt, mutatja a játék a szakértelmeknél.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.99
fórumozóSettlersFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
880. hozzászólás - 2010.05.10. 08:40:27
Köszönöm.
De látszik valahol az az 1%?
Mert a többinél biztos igen.
A kereskedelemnél vagy a tulajdonság fejlesztésénél látszik az elérhető tárgyakon, vagy a fejlesztés költségén.
Itt nem látszik semmi.
Tulajdonképpen fel kellene tűnjön a vadászatnál, mint a kvíz medál, nem?

Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +11% lélekenergiát fogsz kapni!

Valahogy így, nem?
Kösz.
Pontszám: 5.10
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!