Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
601. hozzászólás - 2010.05.11. 20:53:29
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

ha elég jó az energiahasznosításom,ez miért működhet ?

mire való ez a szaki ,kérdezném?
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 4.37
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
602. hozzászólás - 2010.05.11. 20:59:42 (Válasz Krisztofóró #590 hozzászólására.)
Idézet: Krisztofóró - 2010.05.11. 20:06:52
Mind1 és Ywgarrd már tényleg nevetségesek vagytok...
Már nem bosszankodom hanem röhögök rajtatok... Egyértelműen csaltok (aki egy kicsit is tudja értelmezni a szabályokat annak egyértelmű, ezek szerint csak ti vagytok ennyire idióták) és még hangoztatjátok is, sőt BÜSZKÉK vagytok rá

Ezek után már csak 1 kérdésem van a JV felé:
Miért játszhatnak még? egyértelműen leírták miket csinálnak!


Ennek örülök, mert akkor már ketten vagyunk: én is röhögök.
Magyarázkodás, büszkeség, furcsán értelmezed a szavakat. Magyarázkodik a fene, inkább magyarázom és cáfolom az itt elhangzott marhaságokat.
Majd szerver végén visszatérünk a témára, koppanni fognak sokan, és lesz ám meglepetés...
Pontszám: 5.22
fórumozóHanzouFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
603. hozzászólás - 2010.05.11. 21:03:09
Azért a szeró nyerő kategóriákból kivennék 1et biztos ... a Le diffeset , itt fórumban buknak ki olyan dolgok , amiknek inkább nem kellet volna napvilágot látniuk ... ezenkívül a LE/tp arány tényleg rossz ha mást nem akkor a vadászatokért kapott Tp csökkenyen legalább 15 re .... azt kéne figyelembe venni , hogy a többi világra ahova átlehet kerülni az itteni portya karakterek eléggé durvák ... mondhatni kb predator szintűek és verni fognak olyan embereket , akik 1 éveket küzködtek a normál szerveren , hogy egy jó portyása legyen és és veszíteni fognak a V4-esek ellen , azok akik meg itt vadásznak , már most levannak maradva , hátránnyal kezdtek ... és ha át is megy olyan hátránya lesz , amit vagy nem , vagy csak nagyon durva áldozat árán hozhat helyre ... a JV-t nem feltételen okolom , ő is meberből van , csak a változást , nem kellet volna betenni , észrevehetetlen lett volna ... ebben biztos vagyok , így is felkenődnének sokan a V2 ugyan ilyen szintű ellenfeleire ... és mondom az itteni portya karakterek meg már túl jók a 30 szinttel odébblévő karaktereket is vernék ... és ezen kéne inkább változtatni ...
üdv
H
Sajnos ,csak egyszer pontozhatlak le. =(
Pontszám: 5.50
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
604. hozzászólás - 2010.05.11. 21:05:33 (Válasz Rafkós #597 hozzászólására.)
Idézet: Rafkós - 2010.05.11. 20:32:28
Nyilván nem jó rászabadítani olyat a végtelenre, aki jóval több lét kapott a vadászatért, de most vagy az átvihetőséget, vagy a már kidolgozott (sok esetben kifizetett) stratégiákat kell kinyírni.


Ezzel maximálisan egyetértek! Most, hogy ugrott a tervem, csakúgy mint pár száz más játékosnak, ki fogja megtéríteni a kárunkat?
Milyen jogon jön ahhoz valaki is, hogy változást eszközöljön egy félig már lefutott szabályrendszeren-környezeten? A legkevesebb az lenne, hogy a cég most azonnal felajánlja a törölni szándékozóknak a befizetett őskövet, amit gyakorlatilag miattuk(meg az idióta paraszt kicsinyes birka miatt, aki qrvára csak akkor tud számolni, ha neki épp jól jön ki a dolog) a semmibe szórtak.
A hozzászólást masterv módosította 2010.05.11. 21:08:15-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.38
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
605. hozzászólás - 2010.05.11. 21:08:28 (Válasz masterv #604 hozzászólására.)
És lássatok csodát, egyet kell hogy értsek masterv kollégával!
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.91
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
606. hozzászólás - 2010.05.11. 21:09:08 (Válasz Ösvényjáró #605 hozzászólására.)
No, erre iszunk valamit!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.00
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
607. hozzászólás - 2010.05.11. 21:09:10
visszakérhető lenne a felejtés?

más stratégia kell,és még lenne idő váltani a szerver végéig.

persze ha előre lenne minden leírva....
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 4.37
kedvencPumur2Férfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
608. hozzászólás - 2010.05.11. 21:12:21
Most már bánom, hogy indítottam egy karaktert a v4-n, értelmetlenné vált az egész számomra. És még én hülye pénzt is áldoztam rá, mert elhittem, hogy van esélyem.
De sajna több mint 2 év tapasztalat kevés lesz hozzá, pedig v3-n jó kis top karaktert sikerült összehoznom.

Remélem akik vezetik a top rablást majd a v3-ra jönnek át, akkor talán majd revansot vehetek. De sajna már ebben is kételkedem, mert ha minden nap milliókat rabolnak nem feltűnően, akkor simán leverik a lassan 1,5 év alatt fejlesztett karakteremet.
Mindegy tárt karokkal várom őket, ezerrel készülök.

Éljenek a csalók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V3
Pontszám: 8.30
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
609. hozzászólás - 2010.05.11. 21:14:28
amúgy most jut, a ht bónusz most mennyi? mert azt is megszorozhatátok vagy -0,45-el,bár még csak 50 csp-ből számoltam
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 4.37
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
610. hozzászólás - 2010.05.11. 21:14:52 (Válasz masterv #606 hozzászólására.)
Azóta nyalok ilyen veszettül, amióta benyögted valahol, hogy 2 méteres nagydarab pali vagy. Mókát félretéve tényleg az a véleményem ebben a helyzetben mint neked, hogy a V4 indulása után ilyen mérvű változtatást megtenni nem etikus (imádom ezt a szót, mostanában sokat forog a fórumon).

Ez kicsit olyan, mint sakkjátszma közben a két játékos csak lesi, hogy egy fazon odalép az asztalukhoz és felrúgja.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.39
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
611. hozzászólás - 2010.05.11. 21:25:20 (Válasz masterv #604 hozzászólására.)
Azért ez nem a játékosok hibája, semmiképp sem birkáé, szerencsétlen még azt sem tudta, milyen szabályok lesznek a serveren, amikor a hiba már létezett. Arról meg végképp nem tehet egyik fórumozó sem, ha egy-egy hozzászólásra a JV hoz egy ilyen döntést. Inkább valami megoldást találnátok ki! Aki fizetett, az megszívta, aki nem, igazából az is, kérdés szerintem inkább az, hogyan lehetne a karakterek hordozhatóságát más nyereményre cserélni, akkor mehetne a vadászat ugyanúgy, vagy ha sehogy, akkor végeredményben "korrekt" lesz-e a v4, vagy nem.
Pontszám: 6.78
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
612. hozzászólás - 2010.05.11. 21:26:18 (Válasz Pumur2 #608 hozzászólására.)
Pumur2:
ha a rablások, továbbra is így mennek a V4-en, akkor a V3 karaktereink fabatkát sem fognak érni ellenük, ezt garantálom neked, és azt hiszem az én karakterem sem mondható gyengének a V3-on....

mellesleg én már töröltem a V4-ről, és ezzel nem kevés őskövet buktam, de nem voltam hajlandó beszállni egy egyértelműen megbundázott versenybe!
Pontszám: 7.89
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
613. hozzászólás - 2010.05.11. 21:26:22 (Válasz Rafkós #611 hozzászólására.)
Álljunk meg egy kapanyomra, kérem! Nem személyeskedem, a "birka" szó minőségjelzőként került említésre,nem névként!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.26
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
614. hozzászólás - 2010.05.11. 21:29:47 (Válasz masterv #613 hozzászólására.)
lol
Pontszám: 6.78
fórumozóHanzouFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
615. hozzászólás - 2010.05.11. 21:35:15
hogy legyen tiszta egy szerver , ha pl Ywgard azt mondja , hogy hagyjuk már az etikát , meg az erkölcsöt , ez nem a szabályokhoz tartozik .... amúgy pont itt a baj , mert a szabályok közé tartozik , csak a sok kis noob meg az igazán "okos" emberek ... elfelejtik a netikettet .. és igen is amikor elfogadja valaki a felhasználói feltételeket , elfogadja a netikettet is .... ezenkívül ha csak úgy tud nyerni valaki , hogy csal , annak tudom ajánlani a www.enkicsitanyam.hu nevű játékot ...
kb az az ő szintje ...
Sajnos ,csak egyszer pontozhatlak le. =(
Pontszám: 4
kedvencPumur2Férfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
616. hozzászólás - 2010.05.11. 21:36:34 (Válasz Yasmina #612 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2010.05.11. 21:26:18
Pumur2:
ha a rablások, továbbra is így mennek a V4-en, akkor a V3 karaktereink fabatkát sem fognak érni ellenük, ezt garantálom neked, és azt hiszem az én karakterem sem mondható gyengének a V3-on....

mellesleg én már töröltem a V4-ről, és ezzel nem kevés őskövet buktam, de nem voltam hajlandó beszállni egy egyértelműen megbundázott versenybe!


Ezzel csak azt fogják élérni, hogy ahelyett, hogy plussz emberek lennének az egyre unalmasabb játékban, inkább még a normális szerverekről sokkal többen fognak törölni. De azok akik már gondolkodnak a törlésen, szerintem nem fognak tovább gondolkodni, hanem egyből megnyomják a törlés gombot.
V3
Pontszám: 7.91
népszerűSirWoodrowFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
617. hozzászólás - 2010.05.11. 21:42:27
Nagyon sok a kérdőjel a mostani V4-el kapcsolatban, és egyre csak több lesz, nem tudom meddig fog így menni. Szerintem már nincs megfelelő megoldás, túl összetett szerintem a játék, ahhoz hogy egy ilyen "egyszerűnek" mondható módosítással helyre álljon az a bizonyos EGYENSÚLY. Megint csak felháborodást szül az egész, egyre több elégedetlen ember, egyre kevesebb játékos. Csupán annyi kérdésem lenne, minek volt a teszt időszak? Mert gondolom tesztelték ezt a fajta Világ 4-et.
Azt hiszem költői kérdés volt. Köszönjük, hogy hozzásegítettek minket ahhoz, hogy megtudjuk hogyan kell a "kukába" "pénzt" dobnunk. Józan ember ilyet nem csinál, de mi megtettük!
Uff!
A hozzászólást SirWoodrow módosította 2010.05.11. 21:52:17-kor
[CENTER]
,,A tehetség a kitartásból fakad.''[/CENTER]
Pontszám: 8.04
fórumozóHanzouFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
618. hozzászólás - 2010.05.11. 21:54:09
woodrow jól beszél ..... a szerverekről , amúgy mért nem törlik a nem játszó karaktereket ?? v2 alja teljesen kihalt , szerintem egy normál portya karit ott már nem lehet indítani .... én is megragadtam ott egy alacsony szintű 8as emberkével .... abból is 3 szint cak vadászás volt ...
személy szerint , most nekem is elment picit v4 től a kedvem .... a legtöbb tö-re volt esélyem , most már nincs ... ezt még ezen a héten vissza kéne állítani ...
Sajnos ,csak egyszer pontozhatlak le. =(
Pontszám: 6.47
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
619. hozzászólás - 2010.05.11. 22:21:57
Jujj-jujj, több LE jön a vadászatból, micsoda szemétség! Felezzük le!
Arra persze nem gondolt senki, hogy az esetlegesen átvitt karakterek milyen mezőnybe fognak csöppeni...
Segítek:
Olyan mezőnybe, ahol rengetegen élvezték ki az ultraspec, transzplant, térkapu, kínzókamra, küldisegítő tárgyak, akármik előnyeit 50. szint előtt.
És természetesen mindenki VF-ezik a szintkorlátokon belül.
Az idáig sem volt kérdés, hogy ezek a v4-es karakterek gyengék lesznek, hiszen nem egyenletesen hanem versenyszerűen vannak fejlesztve.
Innentől fogva viszont biztos, hogy nem lesz átvitt karakter, csak medál.
Szép munka volt!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.20
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
620. hozzászólás - 2010.05.11. 22:24:45 (Válasz Damage #619 hozzászólására.)
Most miért? Kevesebb munka

Pontszám: 5.95
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője