Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
581. hozzászólás - 2010.05.11. 19:18:23 (Válasz Binike #580 hozzászólására.)
És kit zárolsz? Akit tömnek? Bizonyitsd be hogy nem ő akarta
Pontszám: 2.63
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
582. hozzászólás - 2010.05.11. 19:21:19 (Válasz Ywgarrd #578 hozzászólására.)
mod>csak a szokasos lenyegtelen zagyvasag
A hozzászólást Faust0ne módosította 2010.05.11. 22:22:35-kor
Time in a bottle
Pontszám: 5.86
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
583. hozzászólás - 2010.05.11. 19:28:14
Kezd ez már komolytalan lenni 2 hétig senkit nem zavar hogy normálisan vadászik a kari?
Most meg 100 as spekivel meg 100 szerncsével 500-700 at vadászok helyes válaszal?!!!! marhajo

biztos valami olyan embörnek szurta a szemét aki nyerésre áll azt igy tuti ott majd a végén az elsö 3 ban!

Mindig valami szarságal elveszik az ember kedvét a mulkori v4 szerver haldoklot most meg ez + indulo plusz 200csp meg KITUDJA még mi van itt
Pontszám: 4.67
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
584. hozzászólás - 2010.05.11. 19:32:24 (Válasz MESSER #583 hozzászólására.)
ebben az a szornyu, hogy az eddigi portya vs vadaszat eggyensuly piszkalodott meg...egy farmer most mar joval komolyabb bevetellel rendelkezik mint a vadasz...amugy a gyengitest en sem ertem.....normal vilagon joval kemenyebb karik vannak....ha valaki atviszi a karijat, ugy szetszedik mint ha nem is lett volna ...
Time in a bottle
Pontszám: 2.40
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
585. hozzászólás - 2010.05.11. 19:33:32
Továbbá, érdekes, hogy van mikor a JV többtíz ember kérése/javaslata felett egyszerűen, válasz nélkül szemethúny, most pedig EGY ember szavaira pár perc alatt ráugranak.

Jaaaa, hogy ezzel szétlehet baszni az emberek játékát, a többi dologgal pedig javítani lehet azt, HOPPÁ. További játékromboló ötletek kellenek ide, azokat legalább biztos bevezetik.
A hozzászólást Razz módosította 2010.05.11. 19:36:17-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.01
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
586. hozzászólás - 2010.05.11. 19:41:20
Ez a kiszámolosdi is érdekes hogy a francba lehet kiszámolni ha egyszer 7 szintet lépet az elsö hogy ő hogy fektete be a plusz LE-t?

ha italt vásárolt rajta és sokkal többet támadot ezzel a le-t ami nála volt megduplázta triplázta ez hogy kerül be a képletbe?há sehogy!!!
Pontszám: 6
fórumozóHanzouFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
587. hozzászólás - 2010.05.11. 19:42:03
Üdvözletem !

Remélem levelemet majd olvassa valamelyik admin , játék fejlesztő , vagy egyéb olyan belsős ember aki tud tenni a V4 vadászat által szerzett LE visszaállításában valamit.
Régóta játszom a játékkal és régóta figyelem a fejlődési lehetőségeket , sok karakterem volt már tesztelés céljából ... ugyebár a világ ( ez a V4) 50es szinttől indult és kaptunk 11 Millió LE-t fejlesztésre , egyéb dolgokra .. egy erős karakter kb 50-55 szint között kb 13 Millió LE-t tud zsákmányolni ha ügyes és tényleg megfelelően megcsinált és gondozott karakter , ebben az esetben tegyük fel a 11 Millió reális volt . Viszont itt csöppen az egész dologba , az egész V4 be egy hatalmas eltérés minden világtól , egészen pontosan az , hogy a karaktert át lehet vinni és bizony bizony megvannak szabva ennek a feltételei ... a játék elején mindenki tudta a feltételeket , számolgatott , hogy mennyit kereshet a vadászattal , vagy portyázással , ki milyen karakterhez szokott , úgy döntött , meg úgy döntött ahogy akart.( Persze most lehet azt mondani , hogy "miért így döntöttél" , vagy ,hogy "miért azt választottad" ... ) Személy szerint egy vadászásra épülő , talán mondható valamilyen szinten "hibrid" karakternek , aki azért vadászik is és portyázik is , de természetesen gyengébb egy rendes portya karakternél , talán nem is ez a lényeg hogy én hogy választottam , hanem az , hogy akik elindultak pl egy bizonyos irányba azok most előrébb vannak a másik csoportnál itt teszem példának a vadászókat a portyásokkal szemben , van olyan aki már 3 milliót is zsákmányolt V4-en természetesen van rá realitás , bár biztos vagyok benne a többi szerver kihaltsága miatt , hogy ezen a V4en kb minden játékosra , még ha nem is multizik akkor is jut legalább 1 plusz karakter . Ebben az esetben a vadászók most ezzel a "megszorítással" lemaradnak , és elveszítek tőlük az esélyt , akkor ha más nem a portyázókkal szemben is valamilyen megszorítás legyen , ezenkívül a többi világon játszóktól is lemaradunk , míg a többi világon ugyan úgy folynak a portyázások , egyéb dolgok , amivel szintén még pl 55-60 as szintig sokat lehet zsákmányolni , addig mi az eredetileg 2x-sen gyors világon játszók lemaradunk ... ezenkívül , hogy ezt így beiktattátok , nagyon sok embert helyeztetek már most nyertes pozícióba , az eredményeken , így már tényleg nem lehet változtatni , ezenkívül ezek a karakterek nagyon sok dologból kimaradtak , teszem azt a Térkép című verseny , vagy Zarknod ébredése ..... de még sorolhatnám így aza plusz LE-amit idáig kaptunk jogos volt és szerintem hiba volt ezen változtatni.

u.i.:picit fáradt voltam , remélem nem lett anyira zilált és értelmezhetetlen az írásom.
Remélem valaki még ezen a héten tesz valamit a vadászat restaurálásáért a V4-en .

Üdv!
H
Sajnos ,csak egyszer pontozhatlak le. =(
Pontszám: 5.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
588. hozzászólás - 2010.05.11. 19:57:35 (Válasz Ywgarrd #563 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2010.05.11. 18:15:25

* Egy karakter folyamatosan támad egy nála sokkal erősebb másikat, úgy, hogy közben sok lélekenergiája van, és mindig veszít.



Azt azért megkérdezném, hogy:
- Ha v1-en egy 60. szintű karakterrel naponta 15-ször felkenődök Begginerre (átadva többszázezer LE-t), akkor zárolni fogjátok őt multizás miatt, és sikeresen tettem tönkre a karakterét?
- Vagy ha megbeszélem vele, hogy adok neki napi többszázezer LE-t, cserébe ő fizet nekem havi X forintot, akkor el lesz nézve neki, hogy ennyi LE-t kap, mivel "szegényt zároltatni akarja egy idióta"?

mod: elnézést Begginertől, hogy vele példálózok
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.05.11. 20:14:26-kor
Pontszám: 7.07
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
589. hozzászólás - 2010.05.11. 20:06:26
Ez a vadászat nerf odaXXXott! Komolyan mondom,az ész megáll! Nem elég, hogy tele az egész kicseszett szerver farmerekkel, a toplistákat valóságos fiúkórusok vezetik, akkor még hányjunk bele a többi játékos dolgába is!
Mi lett volna, ha az egész marad úgy ahogyan volt? Mi lett volna, ha csak az eddig felbukkant-kibukott szarságokkal kell megküzdeni? Minek volt szükség erre a nyomorult nerfre? Valaki világosítson már fel, hogy hol itt a realitás? Ha elqrta a JV a beállítást, akkor ne a szerver felénél állítsa már vissza hazaqrva ezer ember eddigi menetrendjét,terveit!Viselje a következményeket, amik piszkosul nem lettek volna feltűnőek a végén. Na így majd azok lesznek. Pókok,VFesek előnyben, mindenki más tisztuljon a szerverről?
De az ötmillás farmerlistavezetők még ott vannak a toplistán... Azt nem kell vizsgálni... A nyert csata lista vezetőjét, akinek lassan 2X annyi győzelme van, mint a 10.-nek 1 szinttel alacsonyabban, szintén nem kell.
GUSZTUSTALAN AMI EZEN AZ ÁTOK SZERVEREN TÖRTÉNIK!
A hozzászólást masterv módosította 2010.05.11. 20:11:14-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.83
fórumozóKrisztofóróFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
590. hozzászólás - 2010.05.11. 20:06:52
Mind1 és Ywgarrd már tényleg nevetségesek vagytok...
Már nem bosszankodom hanem röhögök rajtatok... Egyértelműen csaltok (aki egy kicsit is tudja értelmezni a szabályokat annak egyértelmű, ezek szerint csak ti vagytok ennyire idióták) és még hangoztatjátok is, sőt BÜSZKÉK vagytok rá

Ezek után már csak 1 kérdésem van a JV felé:
Miért játszhatnak még? egyértelműen leírták miket csinálnak!
Pontszám: 4.01
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
591. hozzászólás - 2010.05.11. 20:13:51 (Válasz Krisztofóró #590 hozzászólására.)
Ha egy karaktert 3 ember visz az micsoda a te értékrended szerint? Nem jogtalan előnyszerzés véletlenül? vagy esetleg csalás az is?

Nekem csak 1 karakterem van,és egyedül viszem.Nem vagyok semmire se büszke,tényeket közöltem általánosságban.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.11. 20:16:47-kor
Pontszám: 3.14
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
592. hozzászólás - 2010.05.11. 20:16:55
NOH HOLAGY NEM IRSZ TE NAGYON BAFÉK AKIKNEK 10 NAPBA TELT KISZÁMOLNI HOGY TÖBB LET KAPUNK VADÉSZATÉRT???!!!

EBUJTÁ BASZOD VÁLSZOLJ MÉRT MOST JÖNN ELÖ HOGY TÖBB A LE? BARID MOST ÉRT ARRA A SZINTRE VAGY TÖ RE HOGY MÁR NEM LEHET MEGFOGNI???

ÉS VÁLSZOLJ ARRA IS MÉRT KELL ELKURNI TÖBB 100-1000 EMBER JÁTÉKÁT


EZ V4 MÁS VILÁG AZT HA TÖBB LE VAN AKKOR MI VAN

FÉLSZ HOGY NETÁN VALAKI LEVERI A KARID?

ÉS AKOR MI VAN NEM VAGY ELÉG JÁTOKOS?

VAGY ENYIRE KELL FÉLNI 30 EMBERTÖL AKIK ÁTVISZIIK A KARIT A TE VILÁGODRA

MI LENNE HA VISSZAFIZETNÉD AMIT MOST KÖLTÖTEM A JÁTÉKRA MERT NEM AZÉRT RENDELTEM KAVICSOT HOGY SZOPJAK!!!
Pontszám: 5.27
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
593. hozzászólás - 2010.05.11. 20:17:57 (Válasz Krisztofóró #590 hozzászólására.)
Személy szerint az ilyen csalások miatt töröltem a V4-ről, hogy mindez nem tűnik fel a vezetőségnek az igen sajnálatos tény!
Nem kevés energiát fektettem a karakterembe, hogy a top harcosok közé bekerüljek, de így értelmetlennek láttam a játékot Minek küzdjek, ha mások mindenféle retorzió nélkül kihasználhatják a rendszert hiányosságait és ezzel tisztességtelen előnyhöz juttatják a karaktereiket

Sportszerű egy verseny, mindenki egyenlő..., Ti futni fogtok én meg kerékpáron megyek....
Pontszám: 7.73
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
594. hozzászólás - 2010.05.11. 20:19:52 (Válasz MESSER #592 hozzászólására.)
Basszus ne ordíts és ne káromkodj,szedd össze a gyógyszered. Ha elolvasod a hszeket,JV már rájött a hibára,ők csak többfajta megoldást kínáltak rá. Ha ők nem teszik,JV akkor is módosit a vadászaton szerezhető LEn.
Pontszám: 3.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
595. hozzászólás - 2010.05.11. 20:21:35 (Válasz MESSER #586 hozzászólására.)
Idézet: MESSER - 2010.05.11. 19:41:20
Ez a kiszámolosdi is érdekes hogy a francba lehet kiszámolni ha egyszer 7 szintet lépet az elsö hogy ő hogy fektete be a plusz LE-t?

ha italt vásárolt rajta és sokkal többet támadot ezzel a le-t ami nála volt megduplázta triplázta ez hogy kerül be a képletbe?há sehogy!!!


Nem az elkoltes az erdekes, hanem a szerzes. Eddig 100 helyett 150-et kapott, most 90-et fog kapni, addig mig a kapott elony el nem fogy. Igy egy ponton tul ugyanannyi lesz a szerzett LE, mintha semmi baki nem lett volna. Addig meg egy hangyanyit tobbol lehet garazdalkodni. Azt, hogy a megszerzett LE-vel mit csinalsz, mar teljesen te dontod el.
Pontszám: 4.86
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
596. hozzászólás - 2010.05.11. 20:26:35
mindjárt rá is gyujtok a gyogyszeremre 10 napig szakiztam mert volt x menyiségü le azzal számoltam most hogy menék tö-re jönnek 500-800 as lények a hajam égnekáll nagyon mérges vagyok
Pontszám: 5.58
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
597. hozzászólás - 2010.05.11. 20:32:28 (Válasz Kocos #595 hozzászólására.)
A v4 egy külön server, most mégis a végtelen világokon létező egyensúly miatt kellett belenyúlni. Más értelme nem volt.

"Igy egy ponton tul ugyanannyi lesz a szerzett LE, mintha semmi baki nem lett volna."

Sokkal kevesebb lesz annál, mint amivel eddig számolni lehetett. Mért kell végtelen világok vadászatait figyelnem ahhoz, vogy a végesen tervezzek? Ez oltári hiba volt, valószínűleg már a karakterek átvihetőségénél az ötlet jó lenne, de a különböző serverek mind más-más környezet. Nyilván nem jó rászabadítani olyat a végtelenre, aki jóval több lét kapott a vadászatért, de most vagy az átvihetőséget, vagy a már kidolgozott (sok esetben kifizetett) stratégiákat kell kinyírni.
Pontszám: 6.14
fórumozóKrisztofóróFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
598. hozzászólás - 2010.05.11. 20:34:44 (Válasz Mind1 #591 hozzászólására.)
magyarázkodás-magyarázkodás, erről szólnak már napok óta Ywgarrd és a te hozzászólásaid...
Csak arra leszek kíváncsi hogy a JV meddig fogja még ezt tűrni....
Pontszám: 4.39
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
599. hozzászólás - 2010.05.11. 20:38:29
könyörgöm á nem is jövök fel ide ne nézük madárnak egymást nem tesztelték a szervert ? ha igen aki csinálta nem vadászot a karival? és valami lesz vele mert ezért ő felelösége
vagy b verzio most hogy már nyerő pozicioban vannak emberek most meglehetet csinálni a variálást
Pontszám: 3.71
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
600. hozzászólás - 2010.05.11. 20:42:10 (Válasz MESSER #599 hozzászólására.)
Annyira nem a győzelemről szól, tényleg hiba volt a vadászatokban, viszont nem kellett volna belenyúlni, ha nem átvihetők a karik. Mellesleg jókora paranoiát érzek ebben is, VF-el elég nehézkes lenne versenyservert nyerni, VF nélkül meg pocsék az le/tp arány. A magas szintű karikhoz vagy szintben sem fognak felérni a nyertesek, vagy sokkal kevesebb lé lesz bennük akkor is, ha a vadászat marad (kristáy, küldetések, lélekszívás...)
Pontszám: 7.52
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!