Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
761. hozzászólás - 2010.05.12. 21:57:38 (Válasz Pirula #760 hozzászólására.)
Javaslom akkor ne csak az idézetet olvasd el hanem az egész felhasználási feltételeket amit elfogadtál te is mikor regisztráltál.
Kiragadva kicsit másképp fest mint egyben az egész.
Nem a zárolással van a gondom, hanem mostmár van huszadszorra irom le a megfelelő indok és szabályzat erre vonatkozó hiányával.
Pontszám: 2.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
762. hozzászólás - 2010.05.12. 22:01:49
Az hogy mi etikus és mi nem az olyan ki nem szarja le dolog. Az se etikus ha valakitől lekaszálnak 100k LÉt mert pont a kisfiát etette és nem ért vissza. De kit érdekel... Itt nem osztanak Fair Play díjat. Ami belefér a szabályokba azt meg lehet tenni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.24
fórumozóPirulaNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
763. hozzászólás - 2010.05.12. 22:04:36
indok? toltad a szteroidot baby! fejlodott a szures rendszere es bebuktal
arany el

okoskodj a kereskedelmi tevekben miert nem volt benne az olimpia szabalyzataban, amikor az olimpiai bizottsag is allast foglalt mar

megmondom en is egyszeru magyar nyelven. osszetevesztetted a szezont a fazonnal. ez nem az a hely, ahol csokkal elonyt szerezhetsz es buszke lehetsz ra. az a valo vilag. ez meg egy ki...tt jatek, ahol az emberek egy dolgot varnak el. hogy ne k...ak szet a jatekukat

remelem minden jatekos szemelyesen koszoni meg neked, hogy veled jatszhatott, aki mar hanyadik? negyedik? medaljaert is kepes atgazolni a teljes jatekostarsadalmon

indok. check szabalyzat. check okoskodo csalo check.
csak ez nem egy magyar bírosagi targyalas, es neked nincsenek sztarugyvedeid

Lan: ugy tunik miklos nem szarja le. ez nem ugyanaz, mintha kisfiat etette mintha a haverjait hivja valaki, mert problemaja van veled, hogy verjen el
egyebkent gratulalok az etikai magassaghoz amibe az kerul aki ezt bekajalja

TALAN MEG KELLENE PROBALNI A NAGYBETUS JATEK KOZBEN EMBERNEK MARADNI....
A hozzászólást Pirula módosította 2010.05.12. 22:08:02-kor
Pontszám: 5.37
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
764. hozzászólás - 2010.05.12. 22:10:59 (Válasz Mind1 #759 hozzászólására.)
Hát ettől biztos nem leszek népszerű, de egy részmegoldásnak talán jó lenne, ha bevezetnének egy zúzás szabályt, azaz egy játékos a másik játékost egy nap alatt max. 4-5x támadhat meg! Ez más internetes játékoknál bevált szabály...

Bár ez nem oldja meg teljesen a felmerült problémát, de kezdő lépésnek jó lenne.

Még pár ötlet:
"A felhasználó részére az online játékba való manipulatív beavatkozás minden formája tilos. A felhasználó különösen nem jogosult olyan intézkedéseket tenni, mechanizmusokat vagy szoftvert használni, melyek zavarhatják a játék működését és a játék menetét. A felhasználó részére tiltott olyan tevékenységek folytatása, melyek a műszaki kapacitás nem gyanítható vagy túlzott terhelését vonhatja maga után. A felhasználó számára tilos a játékvezetés által generált tartalmak blokkolása, felülírása vagy módosítása vagy bárminemű a játékba történő zavaró beavatkozás.

Ugyanígy tilos olyan szkriptek és részben vagy egészben automatizált programok használata, melyek a felhasználónak a többi játékossal szemben előnyt biztosítanak. Ide tartoznak az automatikus frissítési funkciók is és a böngésző más, beépített mechanizmusai, amennyiben azoknál automatikus eljárásokról van szó.

Több felhasználói fiók használata tilos. Az ilyen többszörös felhasználói fiókokat ("multi-user account") a JV bármikor szabad belátása szerint törölheti vagy felfüggesztheti.

Zúzás
A karakterek közötti támadásokat az alábbiak alapján vannak korlátozva:
Időtartam ...................támadások maximális száma/karakter
24 óra .........................................5
36 óra......................................... 6
Amennyiben az adott intervallumban feltüntetett maximumot meghaladó támadás ér egy karaktert egy másiktól, úgy a támadó karakter 3 nap eltiltással büntethető."

ui.: ezeket a szabályokat egy általam rég játszott online játékból idéztem!
Na jöhet a lepontozás...
Pontszám: 8.32
irritálóCMC75Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
765. hozzászólás - 2010.05.12. 22:13:11
Ez olyan erősebb kutya b....ik effektus !
Bármennyire is próbáljátok megindokolni a zárolást, a multizás fogalmába a büdös életbe nem lehet belemagyarázni, de mivel a többségnek nem tetszik, akármennyire is nincs rá semmilyen szabály, akkor is multizás és slussz, mert én azt mondtam és mert én vagyok az erősebb. Engem végül is nem zavar, már lemondtam a karakterről és farmkarakterként nem sok veszteni valóm volt, max a neg. LE-dif, amire azért büszke voltam, de mondjuk szánalmasnak tartom, hogy a top 3 karaktert csak ilyen módszerekkel sikerült megelőzni. Egy szemmel se etikátlanabb az, hogy nyomást gyakoroljunk az adminokra, hogy szabálysértés nélkül is zároljanak, mint az, amit mi csináltunk.
Pontszám: 4.17
fórumozóPirulaNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
766. hozzászólás - 2010.05.12. 22:14:48
"Foglalj helyet. Kezdd el a mesét szépen.
Mi hallgatunk és lesz, aki csak éppen
néz téged, mert örül, hogy lát ma itt
fehérek közt egy európait."

ajanlom jozsef attilat az osszes csalo es etikat semmibe vevo figyelmebe
nektek mar nincs segitseg, sajnos
sokan jutottak (itt is) messzire anelkul, hogy csalniuk kellett volna, vagy kiskapukat kellett volna keresniuk. aki meg igy tesz, ne emelje magasra az igazsag zaszlajat
ez csak egy jatek, mondtak mar?
A hozzászólást Pirula módosította 2010.05.12. 22:31:42-kor
Pontszám: 5.47
népszerűBüdös ZokniFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
767. hozzászólás - 2010.05.12. 22:20:13
Nem a zárolás a probléma, hanem az, hogy ez a "varrjuk a szart pár ember nyakába, a többiek meg élhetnek boldogan" mentalitás semmire nem vezet... Ha őket (minket) zárolják(nak), akkor minden egyes hasonló esetben így kéne eljárni. De baromira nem így van. Végig kell akár csak nézni V1-en az alsóbb szinteken.. egy azon játékos visz 5-6 karaktert és a főkariját berakja láthatatlanba, a többivel meg tömi. A JV persze semmit nem csinál ellene, még úgy se, ha levelet írunk ez ügyben. És ez csak a jéghegy csúcsa. Ha már ennyire marhára példát akarnak mutatni, akkor szépen be kéne tartatni a szabályokat, amiket lefektettek. Én másfél éven keresztül vittem párhuzamosan 3 karaktert V1-en, prémium nélkül és senkinek egy szava nem volt hozzá. Az más kérdés, hogy semmilyen előnyöm nem származott belőle, ugyanis nem kerültek kapcsolatba egymással, de ez ugyanannyira a szabály ellen van. Ahhoz, hogy normálisan lehessen vezetni ezt a játékot, ezt se lenne szabad engedni.
Pontszám: 5.90
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
768. hozzászólás - 2010.05.12. 22:57:41 (Válasz Yasmina #764 hozzászólására.)
Az ötlet maga nem rossz,csak itt ugye vannak szakértelmek amik feleslegessé válnának akkor. Mert minek fejleszted ha nem használhatod.Át kéne gondolnia JVnek.
Viszont csak halkan jegyzem meg a felsorolt karakterek egyike se támadt napi 2-3 alkalomnál többször,sőt...szóval igy sántitana a zúzás.
Pontszám: 2.78
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
769. hozzászólás - 2010.05.12. 22:58:35 (Válasz Pirula #763 hozzászólására.)
Ender menj máshova lázítani,ahhoz értesz...

megéltük hogy a pontozó kariddal irkálsz?
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.12. 23:01:16-kor
Pontszám: 2.08
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
770. hozzászólás - 2010.05.12. 23:08:51 (Válasz CMC75 #765 hozzászólására.)
Olvass vissza, benne van a szabályokban hogy ilyet nem lehet... És akkor még az a szégyen hogy az ilyen gusztustalan arcok ellen szót emelünk? Na hagyjuk már... Tippre 12 évesek lehettek, az ilyen fokú értetlenség, makacsság és a mindenáron győzni akarás erre a korosztályra vall...
Pontosan hogyan képzeltétek ezt az egészet? Az egy dolog hogy megcsináljátok, de közben idejöttök pampogni a fórumra hogy hejj de jó, ez szabályos, és úgyis meg fogjátok úszni. Azok után amit itt az elmúlt héten műveltetek (Mind1, Ywgarrd, és társaik), a JV a saját tekintélyét ásta volna alá azzal, ha nem zárol titeket.
Pontszám: 3.90
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
771. hozzászólás - 2010.05.12. 23:10:17
Üdv Mind1!

Most hallom, hogy elővettél. Semmi közöm nincs a v4-hez, az első nap töröltem. Úgyhogy hagyj ki kérlek ebből.
Ahhoz meg, hogy szövetségi társaim mit gondolnak ahhoz semmi közöm.
Ha lenne véleményem én is elmondanám, hidd el, de nem tudom miről.
Kicsit sok a paranoia azt hiszem....



Let

Ui: a pontozásról meg annyit, hogy meredeken zuhanok így is.
A hozzászólást Let. módosította 2010.05.12. 23:16:23-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.05
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
772. hozzászólás - 2010.05.12. 23:11:37
Én személy szerint köszönöm Ywgarrdéknak a nagybetűs Tanulságot
Most már tudom hogy mindenféle csúnya etikátlan dolgot csak sunnyogva finoman kell elkövetnem a továbbiakban is, ezután sem vállalva fel nyíltan soha, mert ha a nép megharagszik és lázad, akkor bizony Miklósnak büntetnie kell, mert ő a népből él, és ezt fantasztikus objektivitásomnak köszönhetően meg is értem, és el tudom fogadni, de a legfontosabb, hogy tudok alkalmazkodni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.65
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
773. hozzászólás - 2010.05.12. 23:16:28 (Válasz Let. #771 hozzászólására.)
csinálj még egyet pirula mellé
Pontszám: 2.92
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
774. hozzászólás - 2010.05.12. 23:16:36 (Válasz Let. #771 hozzászólására.)
Hol említett? Az "ötlet" szóban?
Tényleg sok a paranoia
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.11
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
775. hozzászólás - 2010.05.12. 23:19:22
Üdv!

Nem. Ott, hogy ha egy szövetségi társam ír valamit, akkor nekem közöm van hozzá.
De gratulálok a színvonalhoz.
Magatokra hagylak benneteket, nem ez az én topicom azt hiszem.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.05.12. 23:19:59-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 6.36
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
776. hozzászólás - 2010.05.12. 23:21:07 (Válasz Let. #775 hozzászólására.)
nem hát,inkább hozd vissza pirulát
Pontszám: 2.92
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
777. hozzászólás - 2010.05.12. 23:25:43
Tiszteletem!

Egy utolsó válaszra még méltatlak.
Azt hiszem nem kell mondanom, hogy nektek a játék az életetek. Nem feltétlenül értünk mindenben egyet, ez van.
Azért ez akkor is fura, hogy ha valakivel bajod van, próbálsz másokat mocskolni. Sajnálom.

Azt nem tagadom, hogy miután ti leszavaztatok, megkértem a szövetségi társaimat, hogy ők szavazzanak fel. Mindezt egy már feledésbe merült dolog miatt, amit ti igencsak a szívetekre vettetek. Ami miatt most is és a múltban is lepontoztatok.
Ehhez az ügyhöz viszont nem tudom mi közöm van.
Legközelebb nem veszek fel éjszakai telefonokat hülye beírások miatt.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.05.12. 23:26:22-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.11
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
778. hozzászólás - 2010.05.12. 23:28:08
Kicsit kezd szétspammolódni és átláthatatlanná válni ez a topic, úgyhogy kérem Mind1-et, fogja vissza magát, és csak akkor irjon, ha tényleg valami fontosat akar mondani.

A szabályokkal kapcsolatban: azt ne várjátok, hogy pontról pontra leírjuk, az algoritmusaink hogyan működnek: ha ezt megtennék, nyilvánvalóvá válna az is, hogyan lehet őket kijátszani... A szabály egyszerű, ne csalj, mert ha megteszed, könnyen lehet, hogy lebuksz, és kizárunk a játékból.
Pontszám: 5.22
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
779. hozzászólás - 2010.05.12. 23:33:11 (Válasz Miklós #778 hozzászólására.)
A szabály egyszerű, csak nem egyértelmű.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.40
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
780. hozzászólás - 2010.05.12. 23:34:27 (Válasz Miklós #778 hozzászólására.)
Én írtam,de nem kaptam rá se választ,se magyarázatot....
Pontszám: 2.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője