Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
961. hozzászólás - 2010.06.24. 12:25:28
Hiányzik az AH-ból 1 tétel, és az nem a 2 kis gagyi kavics.Ha majd jár erre/arra valami illetékes, lesse már majd meg.

Btw:Én is elégedett voltam a mostani V4-el..voltak meglepő eredmények a játék folyamán, és érdekességek, amiken szépen elcsodálkoztam személy szerint - még a szinthuszárkodásban is, holott én is arra mentem egyrészt - de összességében nézve mégis jó (volt).
Sikerült nem csak bugokra ( ), de élményekre, és barátokra is szert tenni pluszban.
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 6.50
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
962. hozzászólás - 2010.06.24. 12:33:27
neeekem is nagyoon tetszett csak rövid vólt... ....és jó lenne megélni egy teljesen hibátlan szervert, ha már tóljuk bele a stekszet...
Time in a bottle
Pontszám: 3.89
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
963. hozzászólás - 2010.06.24. 13:29:08 (Válasz Katatoniafan #961 hozzászólására.)
mi volt a szinthuszárkodás kapcsán, amin elcsodálkoztál?
Pontszám: 5.40
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
964. hozzászólás - 2010.06.24. 14:14:51 (Válasz Blazek #963 hozzászólására.)
Az tény, hogy a LE diffben több "hirtelen" kiugró emberkéket könnyű észrevenni, és azért pislog az ember, ha 1-2 nap alatt drasztikus eredmények születnek.
Nekem pl hasonló pislogás eredménye volt az, amikor Bableves a semmiből megjelent, holott több szinttel volt alattam, illetve Ómen+Mennydörgés..eme kis 3-as triumvirátus alsó fertályában(azóta az már jócskán bővült), és nem csak beért, de még le is hagyott mindenkit.
Pedig sokkal több a portyagyőzelmünk van/volt, maxos szingu már az elejétől fogva, tp-t adó tárgyak mindenfelé rajtunk..és mégis.
Holott személy szerint én pl nem is sajtoltam(ami ugyebár 0 tp), pedig maxos csapda és sajtom is van, a magas szakik mellett.
Szóval érdekelt volna, hogy milyen "buggal" is tört fel, mint a talajvíz, mert ÉN személy szerint ezt nem találtam meg.
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 6.50
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
965. hozzászólás - 2010.06.24. 14:22:38 (Válasz Katatoniafan #964 hozzászólására.)
a kérdés jogos, hidd el, engem is foglalkoztat a dolog. már csak azért is, mert tp-ben messze te voltál az első, kb fél-egy nap előnyöd volt, aztán hipphopp megjelent bl. és 2-3 szintet rávert mindenkire. az az egy perfektusz nem ad 60ezer TP előnyt. 20000 csp-t pedig ne vadásszon már el hirtelen. mindenesetre megfeszült, mire meglett neki entitásból a nyaklánc, a 140es entitásba 500akat sebezhetett csatánként, miközben 4000+-okat kapott (1050 volt a TÖ-je akkor), minden csata gyógyital stbstb, 500asával pedig 120ezer ép-t, bizony 240 csata, ha nem számítjuk az entitás regenerációját. és eközben nem veszíthetett csp-t sem. és ez csak egy entitás, kellett ilyen erős kb 10-15. aztán megszerezte a cuccot, és 20 órát (!!!!) vadászott 3 napig folyamatosan naponta. hö?!
úgyhogy én is kíváncsi lennék erre.

mód.: örülök, hogy nem nekem kellett felhoznom.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.06.24. 14:24:25-kor
Pontszám: 6.27
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
966. hozzászólás - 2010.06.24. 14:34:34
jaj, és mi lesz ha Bableves megnyeri a szinthuszárságot?
Ha átviszi a kariját úgy ronggyá verik, hogy öröm lesz nézni
Pontszám: 3.00
kedvencX230VFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
967. hozzászólás - 2010.06.24. 14:47:32
A szinthuszárság igazi taktikai mivolta abban rejlik, hogy ha valaki felfele nyerni (!) tud az óriási TP előnyt ad a lefele ütéssel szemben. (minimum kétszeres de akár 3Xis)
Nagyon jó volt a szerver, le a kalappal, a felejtés szakértelem viszont tényleg bosszantó, hogy nem volt. Jómagam legalább 200 szakértelempontot szeretnék lefelejteni, amit csak a küldik miatt fejlesztettem ki. Úgyhogy nem tudok mást csinálni nem fejlesztek szakit csak majd a másik világon. (remélem hogy majd ott megjelenik majd a felejtés )
Igazán erős, életképes karakterek csak a 3 LEdiffesekből lesznek (nyílván), de szerencsére a többieknek ott van a 3. világ mint opció, ahol eléggé topban lehet kerülni (mármint szintben) ezzel sokan fognak is élni.
V1- Fejsze
Pontszám: 5.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
968. hozzászólás - 2010.06.24. 14:54:04 (Válasz Blazek #965 hozzászólására.)
entitas felgyogyit a csata vegen ha 15% ala kerulsz 1 csp aran. viszont ha 0 csp-n tartod magad, akkor ingyen van, se TP-t nem vesztesz se gyogypiat
Pontszám: 7.76
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
969. hozzászólás - 2010.06.24. 15:26:16 (Válasz Endyr #968 hozzászólására.)
Ezt ÉN személy szerint megértem, bár csinálni nem csináltam.
De nem ez a lényeg...

Mert EZ még így sem magyarázat az irreálisan magas "előnyre", amire szert tett.
Annyira viszont nem egy nagy szám karakter, akármennyire premes és full prem cuccba van öltözve.
Rengetegen farmolják...és itt most nem azon van a hangsúly, hogy mi lesz vele a nyerés után.
Hanem a "hogyan" jutott el ide dolgon.

Mivel van portyagyőzelme, teljesen nyilvánvaló, hogy ebből is fejlődött mindenképpen valamit.Ahogyan ezek egy része saját termés, avagy mások akadtak fenn rajta, gyenge voltából kifolyólag, sok-sok mínusszal, ahogyan nem tagadom, nekem is sikerült 2xer(összesen, és akkor MÁR előttem volt..amíg mögöttem, ilyenre nem volt precedens), ilyen mínusz 20-30%-al, mert "arc" voltam...de ha nem így teszek, hanem mínuszok nélkül, teljesen esélytelen.
Szóval én még mindig nem tudom a módot, pedig nem most kezdtem el a játékot, hanem még a legelsők között.

Apró eszmefuttatás arra, amit említettél Endyr:Rendben van, verje az entitást csp nélkül, és hosszú-hosszú idő alatt verje le és üsse ki a +6 tp nyakast.
Rendben van.(Hozzáteszem, nem hiszem, hogy ez történt volna, ha mégis, akkor én kérek elnézést.)
De ahhoz, hogy ezt meg tudja csinálni, és NE bukja a csp-t, akkor el kell költeni.
Ez is világos, de akkor hol volt eddig??
Mert amíg nem volt rajta a Perfektusz, sehol sem volt.
Aztán meg lenyom "minimum" 2000 csp-t(61 tp-vel számolva is 124k tp - kb ennyi kellett volna minimum), és elénk robban, akik eleve erre mentünk, és közben nekünk is volt folyamatosan epikusból TP gyűrű?Mindig az aktuálisan a legjobb;Vadászgyűrű->Bölcsek gyűrűje->Északi vadászgyűrű->(majd nekem személy szerint) Voiditusz és Perfektusz.
Mindezek epikusból, amiket a szövetségben vertünk ki, egyedül a Vadászt vettem ki entitásból.

Tehát ha 0 csp-ből merítkezve "gyógyulva" verte volna az entitást, akkor is ott kellett volna lennie folyamatosan alattunk.De nem volt.
Hanem utána.
Szóval, számomra ez "kicsit" meglepő volt.

mód.: örülök, hogy nem nekem kellett felhoznom.


Én is vártam,hogy valaki felhozza-e, de ha nem így történt, gondoltam akkor megkérdezem.
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 7
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
970. hozzászólás - 2010.06.24. 15:27:49 (Válasz Endyr #968 hozzászólására.)
Én azt hallottam mínuszba megy
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.65
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
971. hozzászólás - 2010.06.24. 15:40:10 (Válasz LanMaffia #970 hozzászólására.)
Akkor meg főleg nem kellene, hogy előnye legyen.
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 6.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
972. hozzászólás - 2010.06.24. 15:41:49
egyébként ez meg bug, ergó bugkihasználás, tehát aki nem jelentette megy bann-ba.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.32
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
973. hozzászólás - 2010.06.24. 15:59:46 (Válasz X230V #967 hozzászólására.)
Idézet: X230V - 2010.06.24. 14:47:32
Igazán erős, életképes karakterek csak a 3 LEdiffesekből lesznek (nyílván) [...]


Azért ezzel gondolom érthető, ha nem értek egyet, meg gondolom, Khaosz sem.
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
974. hozzászólás - 2010.06.24. 16:12:12 (Válasz Rokamoka #973 hozzászólására.)
Igen, épp írni akartam én is, hogy az remélhetőleg 5 lesz
Pontszám: 5.32
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
975. hozzászólás - 2010.06.24. 16:29:39 (Válasz Katatoniafan #969 hozzászólására.)
nem vagyok V4en, nemtom mi van ott, csak arra akartam ravilagitani, h nem kellett se LE-t se TP-t "pazarolnia" az entitasra.

amugy 600 csp betarazhato a gyorsitasok miatt es ezzel vmennyire lehet robbantani. 2000et nemtom honnan szedett
Pontszám: 7.76
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
976. hozzászólás - 2010.06.24. 16:35:05
Elméletileg azt meg lehet csinálni, hogy az elején (lassan vagy gyorsan) bespájzolsz 2400 csp-t. portyából fejlődsz. Sőt, akár meg lehet kérni ismerősöket, hogy "tömjenek", akik magasabb szintről támadnak téged, így ha van szingulárisod is, elég tetemes TP-t lehet szerezni.
Ha közben még vadászat TP-s cuccokat is szerzel, akkor:
- A 2400 csp-det pár szinttel magasabban költöd el, mint mások. Ráadásul mikor elköltöd, elég látványosan előre lehet menni a toplistán. Nem mellesleg még LE-ből is többet kapsz így.
- A tartalékolt csp-re már lesznek epikus cuccaid is. Ezeket nem feltétlenül neked kell kiütni, az epikust leverheti más is, neked csak licitálnod kell rá (megbeszéléssel könnyen megy).
- Amíg alacsonyabb szintű vagy, tudsz felfelé ütni, így egy portyáért több TP-t kapsz, mint azok, akik a toplista elején vannak. Ráadásul 15 pp helyett mehetsz 30pp-vel.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.06.24. 16:35:32-kor
Pontszám: 7.19
fórumozóVeutFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
977. hozzászólás - 2010.06.24. 16:37:55 (Válasz Endyr #975 hozzászólására.)
Szerintem bug.

mod:Nem idevágó vélemény.
A hozzászólást Veut módosította 2010.06.24. 16:39:33-kor
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
978. hozzászólás - 2010.06.24. 16:48:24 (Válasz Endyr #975 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.06.24. 16:29:39
amugy 600 csp betarazhato a gyorsitasok miatt es ezzel vmennyire lehet robbantani. 2000et nemtom honnan szedett


Normál szerveren 800-at lehet betárazni gyorsítással és prémiummal, 3-szoros sebességű szerveren a háromszorosát. Mellesleg 2400 csp v4-en az eddig kapható összes csp-nek több, mint negyed része, simán léphető belőle 6-7 szint TP-s tárgyak nélkül is.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.06.24. 16:50:31-kor
Pontszám: 7.19
népszerűKatatoniafanNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
979. hozzászólás - 2010.06.24. 16:48:32 (Válasz Jeriko #976 hozzászólására.)
600 csp bespájzolva másfél szintet ad ki körülbelül.
Emlékeim szerint 69 volt, amikor az élboly 70-71..aztán váratlan elénk ugrott +2 szintet.

Jeriko:
Azért elég rendesen kellett volna tömni fentről, hogy ennyire tetemesen ellépjen.De nem tartom lehetetlennek, csak irreálisnak kissé.
Az epikusban még 60-as táblánál járhattak, amikor megindult felfelé a +6 tp-s nyaklánccal(Perfektusz).Tehát biztosan nem szövetségből vette ki.
És az is rendben van, hogy az élen haladóknak 15 pp, felfelé 30.
De annyira azért nem volt számára verhető az élmezőny, hogy csak úgy farmoljon belőle.

Tehát engem ez még mindig nem győzött meg, ezek bennem is felmerültek szintén;de igazán épkézláb megoldást nem kaptam rá.
Az egyetlen, ami járhatónak tűnhet(ett volna), ha valóban úgy veri ki a 70-es tárgyat entitásból, hogy alig bír hozzá érni, mert alig van/volt Tö-je, és rengeteg poti, és sose veszít csp-t, és felgyűlik, és utána vadászik..de ez is olyan "rizikós".
Csak egy kíváncsiskodó...
Pontszám: 6.71
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
980. hozzászólás - 2010.06.24. 16:51:48 (Válasz Katatoniafan #979 hozzászólására.)
Idézet: Katatoniafan - 2010.06.24. 16:48:32
600 csp bespájzolva másfél szintet ad ki körülbelül.


Szorozd be néggyel. Simán lehet annyit tartalékolni.
Ez egyébként "alap" stratégia szinthuszársághoz: ha előbb elköltöd a csp-det mint a pp-det, akkor a csp-t alacsonyabb szinten vadászod el (kevesebb TP) a pp-ért is kevesebb TP-t kapsz, mert lefelé ütsz inkább (30 pp-vel tuti nem is tudsz menni).
Ha előbb a pp-t költöd el, akkor ugyanazért a portyáért több TP-t kapsz, a csp-ért szintén, mert 2-3 szinttel magasabban költöd el.

Nem lennék meglepődve, ha a leendő szintbeli top1 még csendben várakozna a maga 2300+ csp-jével.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.06.24. 17:10:42-kor
Pontszám: 7.19
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője