Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
50. szinten induló világ
1. hozzászólás - 2010.03.25. 12:23:16
A 4. világ hamarosan véget ér, a következő újraindításra egy rendhagyó dolgot tervezünk, hogy kicsit "felkavarjuk az állóvizet". A 4. világ szabályrendszere az eddigiektől teljesen eltérő lenne:

1.) Minden játékos 50. szintűként indulna, több tízmillió LE-vel, amit tetszés szerint elkölthetne induláskor tulajdonságokra, szakértelmekre és tárgyakra. Amíg több, mint 5000 LE-je van, addig egy virtuális katakombákban ülne, nem regenerálna csp-t, pp-t, nem léphetne szövetségbe. Ha a LE-t elköltötte, akkor kikerülne ebből a katakombából, és elkezdhetne normálisan játszani.

2.) A világ fix ideig tartana (kb. 3 hónap). Ez idő leteltével megnéznénk, hogy adott kategóriákban kik voltak a legjobbak (a mostani V4-hez hasonló kategóriákra gondoltunk). A győztes karakterek jutalmul nem őskövet kapnának, hanem az így fejlesztett karakterüket átvihetnék az első 3 világ valamelyikére!

3.) Eldöntendő még, hogy ez a világ normál, vagy 3x (esetleg 2x) sebességgel fusson. Ha a normál sebességnél gyorsabban megy, természetesen úgy kell a dolgokat belőni, hogy ne lehessen bármely másik világ legerősebb karaktereinél magasabb szintű karaktert csinálni. Pl. lehet, hogy az induló szint nem 50 lenne, hanem eltérő, de ezt még kiszámoljuk.

4.) Az új világnak lenne rögtön több specialitása. Egyrészt, a karakterek 50-es fertőzéssel indulnának (de a fertőzést szintenként 2-vel csökkentenék ill. növelnék), 0-s szerencsével, és "szűz" szövetségekkel, ami kicsit megkavarja a dolgokat. Az aukciós ház csak 60. szinttől kerülne bevezetésre. Beraknánk a Gyorsításokhoz egy 4. funkciót, amivel egyszeri alkalommal lehetne venni 500 csp-t. A kristály hordát mindenki tudná támadni. Stb.

5.) A tetszési indextől függően, ezek után felváltva lenne "normál", epikus ölésre és szövetségi versenyre kihegyezett V4, és ilyen, 50. szinttől fejlesztett.

A rövid távú terveinkről:
Baraty most egy új időszakos eseményen dolgozik, amint szeretnénk a jövő héten beüzemelni, utána nekilátunk a fentiek megvalósításának. A mostani 4. világ hamarosan véget ér, utána lenne nagyjából másfél-két hét szünet, attól függően, hogy haladunk a programozással, aztán 1 hét előregisztráció, és indulhat ez a világ.
Pontszám: 6.69
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
2. hozzászólás - 2010.03.25. 12:26:49 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
összességében tetszik, de szerintem hiba ha átvihető lenne a karakter egy másik világra... Maradjunk meg szerintem a "tisztaságnál", ne kavarjuk össze a világokat...
V3-Alíz
Pontszám: 8.15
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
3. hozzászólás - 2010.03.25. 12:29:10 (Válasz Dozer #2 hozzászólására.)
Pont az átvihetőség lenne a lényeg, felfrissülne az első 3 világ, nem halna ki a játék magas szinten sem.
Pontszám: 8.24
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
4. hozzászólás - 2010.03.25. 12:33:21 (Válasz Timcsike #3 hozzászólására.)
mitől frissülne fel? Attól a 5-6 karaktertől aki átmenne? egész világot nézve az nem lenne felfrissülés szerintem...
V3-Alíz
Pontszám: 7.90
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
5. hozzászólás - 2010.03.25. 12:34:04
Ugye már ott nagy gond van, hogy egy világról 3 különböző időpontban indult másik világra lehet átvinni a karit. Egy 90. szintű kari teljesen más v1-en, mint v3-on.
Pontszám: 7.81
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
6. hozzászólás - 2010.03.25. 12:39:24 (Válasz Jeriko #5 hozzászólására.)
hát persze ez a lényeg... másképp van felépítve egy V3-as mint egy V1-es karakter... ha ebbe belebolygatunk nagy problémák lehetnek...
V3-Alíz
Pontszám: 6.29
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
7. hozzászólás - 2010.03.25. 12:40:02
érdekesnek érdekes...de úgyanúgy ahogy a v4en úgy azthiszem itt sem teszem tiszteletem...nekem van egy karim és az dosztelég...nincs időm se energiám arra hogy feltápoljak egy karit ami valszeg sokkal jobb lenne mint a mostani de pont ezé majd 2 év munkáját köépném szembe ha megtenném...

szal igazán csábító és bevallom ősszefutott a nyál a számban olvasva eme dolgot...ugyanakkor úgyvélem hogy áhhh...nincs nekem erre igazán olyan hejjdenagy igényem...

de jómóka...biztos sokan menni fognak =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.86
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
8. hozzászólás - 2010.03.25. 12:40:55 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Szerintem zseniális ötlet, izgalmas lenne, biztosan kipróbálnám.
A karakterek átvitelében azonban Jeriko-val teljesen egyetértek. V3-on már egy 60. szintű karakter is nagyon erős lehet. Sok problémára adhat okot.
Plusz az is felvethet problémát, hogy mit tegyen az átvitelkor akinek már mindhárom világon van karaktere.
Esetleg néhány (új?) relikvia mint díj?


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.03.25. 12:41:50-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.57
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
9. hozzászólás - 2010.03.25. 12:48:25
Nekem tetszik, de még finomításokra szorul. Korai még komplex véleményt nyilvánítani.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.97
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
10. hozzászólás - 2010.03.25. 12:48:38
Már ugye az is érdekes, hogy verseny világon VF-el halott vagy, a többi világon meg VF nélkül vagy az.

Szóval átviheted a karidat egy olyan világba, ahol 2-3-szor annyi ideje játszó pókok és VF-esek várják.
Másik lehetőség, hogy beraknak minden világra 10-20 Begginert...

Agyalni kellene még ezen egy csöppet szerintem.
Pontszám: 8.15
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
11. hozzászólás - 2010.03.25. 12:48:53
Az ötlet maga jó mint ,új kihívás ,új V4 versenyszerver ami véges.De átvinni másik világra? Káoszhoz vezetne

Illetve ez az 500 cspt lehet venni dolog megint egy olyan mint minden V4 en a plusz csp prémium tagságért. Ha van köved összeraksz egy szuper karaktert,ha meg sajnálod rá,átlagos maradsz.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.03.25. 12:53:05-kor
Pontszám: 5.57
kedvencPapp AndrásFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
12. hozzászólás - 2010.03.25. 12:55:11
Az ötletek nekem tetszenek .
De én is egykarakteres játékos vagyok hosszútávon.Esetleg ha dönteni lehetne hogy ősköt kap az ember vagy pedig átviszi azt a karit a másik világra.
Illetve mi lesz a medálal amit a világ győztesei kapnak azt az eredeti karaktere kapná vagy pedig az amelyikkel nyert ?
De tetszik a kezdeményezés ezzel reméljük vissza lehet csalni sok olyan játékost akik már egyébként töröltek karaktert de mondjuk a Fórumot még olvassák.
Illetve egy gond még eszembe jutott.Nem vagyok paranoiás de ha nem nekem akkor másnak fog eszébe jutni a kérdés.
Ha át lehett vinni onnan karaktert a többi világra akkor mit fogtok csinálni az esetleges rabszolgázós játékosokkal?
De alapvetően az ötletek tetszenek
Pontszám: 7.62
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
13. hozzászólás - 2010.03.25. 12:55:58
Az átvitelt nem támogatom, viszont az ötlet jó, hogy itt egyénileg kell alkotni. Persze még ki kell találni pontosan, hogy milyen módon. Az 50. kezdőszint sok, elég a 10-20-as kezdőszint is.
Nyereménynek viszont szerintem 1-1 relikvia, amit egyébként csak kártyakóddal lehet megszerezni vagy őskő is kell hozzá. Azaz megszerezhető bárkinek, de mégsem fog mindenki fölöslegesen rákölteni és pluszt ad a karakteréhez.
Pontszám: 8.27
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
14. hozzászólás - 2010.03.25. 12:56:04
A felejtés ne adjon vissza LE-t!

Érthető okokból. Alap szétmultizás. Jó, boccs nem is multi, hanem a haverom, meg nővérem így játszik, hogy a több millából szakikat növelt aztán felejtés után fölkente magát rám. A szabály megengedi!

Ne legyen ez már.
Pontszám: 7.65
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
15. hozzászólás - 2010.03.25. 13:23:55
Ne legyen felejtés szakértelem: korrekt meglátás, köszönöm!

Arról, hogy az átvitt karakter mennyire okoz problémát a másik világon: itt vannak prok és kontrák. Az induláskor kapott LE-nél az első 3. világon az átlagos össz-LE-t vesszük kiindulási alapul, 50. szint környékén. A V4-en viszont nem kell majd megvenned egy csomó tárgyat, amit egyébként megvennél, meg talán néhány szakértelmet sem, de tény, hogy VFezni se nagyon fogsz. Összességében, nem hiszem, hogy egy ilyen karakter nagyon el tudna "szállni" a normálisan fejlesztett karakterekhez képest úgy, hogy induláskor egyensúlyban lesz velük. A V3 kicsit más, azért irtam fel, hogy V3-ra is lehessen vinni, hogy minél több legyen a választási lehetőség. Jelenleg V3-mon a legmagasabb szintű karakter 90-es, 3 és fél hónap múlva 100+ lesz, a rendszert úgy kell majd belőni hogy ne lehessen 100. szintű karakter csinálni (vagy ha igen, akkor a 3. világra nem lehet átmenni).
Akinek mind a 3 világon van már karaktere, és nyer a V4-en, azzal kivételt kell tennünk - ez is a nyeremény része - és megengedjük, hogy 2 karaktere legyen, feltéve, hogy betartja a szabályokat (nem lép a 2 karakter azonos szövetségbe, nem támadják egymást v ugyanazt a karaktert).

Az karakterátvitel mint jutalom azért is érdekes, mert az első 3 világon egy most induló karakter már soha nem tudja utolérni az élmezőnyt, vagy legalábbis megközelíteni - ezen a módon viszont lehetősége nyílna erre.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
16. hozzászólás - 2010.03.25. 13:48:34
ugyan biztosan nem fogok indulni V4en, de az atviheto karaktereket nagyon nem tamogatom. Sosem jo kivulrol beavatkozni egy mar meglevo mikrotarsadalomba.
Pontszám: 8.80
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
17. hozzászólás - 2010.03.25. 14:02:05 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16
A 4. világ hamarosan véget ér, a következő újraindításra egy rendhagyó dolgot tervezünk, hogy kicsit "felkavarjuk az állóvizet". A 4. világ szabályrendszere az eddigiektől teljesen eltérő lenne:


meg a mostani vilag allovizet is meg lehet kavarni, boven :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.29
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
18. hozzászólás - 2010.03.25. 14:05:56
egy kérdés... kezdéskor hány szakértelem lesz elérhető? az összes? mert ugye akadémia nélkül, elég nehézkés optimális karaktert összehozni

A más világra átvihető karaktert nem ártana még egyszer átgondolni. Nem szeretném azt nézni, h 15-20 új karakter rohangál a szintem környékén, főleg nem h 3 hónap alatt hozták össze, úgy h vannak akik már 2 éve szivnak nap-mint nap, és hajnalban kelnek, órákat töltenek (töltöttek) a gép előtt, azért h elérjék azt ahol most tartanak...

és még 1: a szövetségek... ha bekerül 70-100 szintig 30-40 karakter, az nem kicsit felboritaná a jelenlegi szövetségek helyzetét, esetleg néhány gyengébb vagy alacsonyabb szintű szövetségi tag szivná meg az egészet, mondván h kell a hej az erősebbeknek
ebben az esetben valszeg többen törölnének, mint ahány új karakter érkezik
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 8.89
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
19. hozzászólás - 2010.03.25. 14:08:32 (Válasz Tony Ramirez #18 hozzászólására.)
Tony batyo remekul latja a helyzetet, szerintem is hasonlo dolgok tortennenek
Pontszám: 9.20
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
20. hozzászólás - 2010.03.25. 14:16:08
Cirka másfél év alatt értem el 75. szintre. Ha valaki elkezdi a gyors világon 50. szintről, az mire áthozza a kariját,elérhet a gyors világon 80-90-et. is. Rengeteg őskövet, időt spórolt. Sok új játékos kezdi V4en, mert gyors,meg szipiszupi. De 3hónap játékkal, ha átkerülnek a nagy részükből farm lesz. Mert azok a játékosok akik ott nagyon jók, azoknak van karijuk másik világokon, amiket elég jól visznek és nem hinném, hogy "beáldozzák".

Gondoljon bele mindenki, 3hónap után mennyit tudott a játékról. (Bár lehet csak én vagyok nagyon nOOb. )

Lehet ez nagyon demagóg duma, de nehogymá' valaki ennyi idő alatt jusson oda, ahova mi évek alatt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!