Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
41. hozzászólás - 2010.03.26. 22:11:57
hááát az ötletet nagyon jónak tartom...tetszetős...az átvitellel se lenne gondom engem nem zavar ha valaki 3 hónap munka árán ér el arra a szintre ahova én...jöjjön küzdjünk meg ha le tud győzni akkor így jártam(pedig elhihetitek sok időm van a karaktereimben...mindegyik szerver indulás óta megvan)...minden világon játszok és nem gondolom hogy ha törlök akkor az azért lesz mert néhány tehetséges ifjú át kamkaze-zta magát a világok közt DE bármennyire is tetszik az ötlet én is úgy gondolom hogy ezt még komolyan át kell gondolni...
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.10
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
42. hozzászólás - 2010.03.27. 13:33:47
Az ötlet remek, az átvitelt úgy támogatom, ha kristály hordába mennek. Úgy az egész príma, már csak az kéne, hogy az ősköves díjazást szövetségi kategóriákra átpakoljuk. Őszintén szólva egy ilyen világon semmilyen szövetség nem életképes hosszú távon, ugyanis mindenki egyénire gyúr. Lehetne olyat csinálni, hogy aki őskövet szeretne, az szövetségbe megy, és lennének szövetségi kategóriák, mint pld: legmagasabb HT, legtöbb epikus, legnagyobb kút.....mintha egyéni lenne, és a győztesek tagjai kapnának X őskövet.
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 5.91
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
43. hozzászólás - 2010.03.27. 19:41:16
GYEREKEK, ne vicceljetek már!!!! EZ az átvihető karakter megoldás ZSENIÁLIS!!!
Mi változna? Igenis jöjjenek be új, akár tápos karakterek!
Nem tudom hányan sírtak akkor mikor törölt(vagy abbahagyta a játékot) Shardullah Sarpa, Wurglox, Jameed, Crimson, Trueblood, vagy más hasonló kaliberű rettegett karakter? Rengeteg nagy játékos törölt, és ők már nem fognak visszajönni. Sokkal érdekesebb lenne a játék, ha lennének.

Ugyan mi változna, ha hirtelen lenne még egy Barrique, Galmuszk, Ariel, vagy egy Charon esetleg Coronita kaliberű játék a világokon?

Viszont, akinek lehetősége lenne közéjük kerülni, az egy olyan jutalom, amiért érdemes kűzdeni.
(és nézzük onnan is, hogy az ilyen karakter tuti sok őskövet fog költeni a karakterére, ami a Behónak is jó)

Szerintem nem sírni kéne megint, hanem örülni a jó ötletnek!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.13
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
44. hozzászólás - 2010.03.27. 20:18:11
Ez mind szep es jo es meg erdekesen hangzik is.
De ha ezekre ennyi ideje van a JV-nek akkor mi ahelyzet a tobb mint feleve beigert nagyobb volumenu es igencsak egeto reformokkal? Gondolom itt Szovetsegi varosok esatobbi? Az nemgond ha a szovetsegek nagyresze mar lassan nemtud mit epiteni es halalra unja magat?
Kerdezem en.
Pontszám: 5.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
45. hozzászólás - 2010.03.27. 21:56:44 (Válasz Tiha #43 hozzászólására.)
Ööö... Sharpa újra játszik
Pontszám: 7.85
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
46. hozzászólás - 2010.03.27. 22:22:19 (Válasz Kaboka #44 hozzászólására.)
Üdv!

mi ahelyzet a tobb mint feleve beigert nagyobb volumenu es igencsak egeto reformokkal? Gondolom itt Szovetsegi varosok esatobbi?


A tippem az, hogy a jövő heti esemény a szövetségi városok lesznek.
Másrészt abban a fél évben mióta elkezdtem játszani, rengeteg kisebb és néhány nagyobb fejlesztés készült el. Közben bugokat, leállásokat, egyéni és szövetségi problémákat oldottak meg.

Néhányat én is hiányolok, pl.

2009.09.25. 16:11:00
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,3.60#hsz609
Let.: a várható fejlesztéseknél pontosan ez szerepel, egy rendszer, amelyben a vásárolt ősköveid számától függően szavazhatsz arról, hogy melyik fejlesztés legyen a következő.


Ennek ellenére örülök a változatosságnak. Szerintem sok kezdő játékos fogja kipróbálni ezt az új szervert.
A hozzászólást Let. módosította 2010.03.28. 21:03:12-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.95
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
47. hozzászólás - 2010.03.27. 22:33:36 (Válasz Let. #46 hozzászólására.)
A tippem az, hogy a jövő heti esemény a szövetségi városok lesznek.


A szövetségi városok tudtommal nem időszakos esemény lesz, hanem "végleges" fejlesztés nem?
V3-Alíz
Pontszám: 6.31
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
48. hozzászólás - 2010.03.27. 23:44:30 (Válasz Dozer #47 hozzászólására.)
Na igen, azert az enyhen szolva durva lenne...
Pontszám: 5.01
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
49. hozzászólás - 2010.03.28. 01:23:24 (Válasz Dozer #47 hozzászólására.)
Üdv!

Tippem oka az, hogy valószínű, hogy nem csak úgy "berakják", hanem egy esemény keretében jelennek meg.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.41
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
50. hozzászólás - 2010.03.28. 11:24:07
visszatértél,Yw? am jó ötletnek tartom, én biztos játszanék rajta.. de azt is, hogy fusson tovább a V4 normál sebességgel
Pontszám: 2.00
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
51. hozzászólás - 2010.03.28. 20:37:40
Nekem nagyon tetszik..:)Lehetne számolgatni ki mire költi a LE-t, végre egy kis izgalom, érdekesség...mondjuk az biztos hogy aki ott nyer és átviszi a kariját bármelyik világra, a kategóriájában kb verhetetlen lesz...
A hozzászólást Turky módosította 2010.03.28. 20:38:01-kor
Pontszám: 4.69
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
52. hozzászólás - 2010.03.28. 21:02:07 (Válasz Let. #49 hozzászólására.)
Tévedni emberi dolog.

Várható fejlesztések 2 topic:

- új egyedi esemény ("a térkép")
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.41
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
53. hozzászólás - 2010.03.29. 13:48:21 (Válasz Dozer #30 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2010.03.25. 17:53:15
Kocos majd akkor is örülni fogsz ha a szélsőséges eset következik be? Hiszen Zarknodnál is az volt a játékvezetőség véleménye hogy az "átlagjátékosokra" terveztek... s én emlékszem mekkora balhé volt amikor vége lett...
Leírok neked egy dolgot, amit szerintem meg fogunk csinálni ha bevezetik ezt a másik világra átvivős dolgot...
7 szövetségi társamat magam köré gyűjtöm, 8-an elindítunk 2 (azaz kettő!!!) karaktert a következő V4-en...( 4-4 ember visz egy karaktert...)
Szabály tiltja? nem, hiszen nem lesz más karakterünk azon a világon....
Mind a két karaktert "feltöltjük" őskővel, aztán megcélzunk 1-1 kategória győzelmet... Optimista emberként azt merem mondani nagy eséllyel el is hozzuk azt a 2 kategóriát... (4 játékos aktivitását nehéz kompenzálni)
Amikor vége a szervernek mind a két karaktert áthozzuk a V3-ra a szövetségünkbe, s két tagunknak "átadjuk", cserébe ő a később indult (esetlegesen gyengébb) karakterét törli....

eredmény:
2 játékos kap 2 olyan (feltehetően erős és magas szintű) karaktert, amiért 1 (azaz egy!!!) percet sem játszott!!! Szövetségünk erősödik, epikus csaták gyorsabbodnak, építések is nagyobb ütemben lesznek...
Meg lehet csinálni? -simán
Etikus? - Saját társam "öröméért" nyugodt szívvel megcsinálom
-Szabályellenes? -Nem
-örülni fog majd a többi szövetség? Nem hinném, de ha már itt tartunk ez engem érdekel? nem....
-Felborul a jelenlegi szövetségi erőviszony a V3-on? -úgy gondolom igen...



Üdv!

őszintén sajnálom, hogy még továbbra is olyan versenyek lesznek meghírdetve, ahol a pénz és az etikátlanság dönti el a győztesek kilétét...

a fent idézett hsz-nél pedig véleményem szerint lesznek (vannak) durvább tervezetek is az ilyen világokon, amiből csak botrány és radikális törlések, zárolások, stb lesznek.

na jó, persze a behonak is élni kell valamiből, de könyörgöm... túl nagy kérés, hogy esetleg ebben a játékban valamikor a tiszta taktika, stratégia, ügyesség, logika, stb pénzen nem kisajátítható tényezők döntsenek??
Mert aki őskövek százainak vásárlásával lesz ekkora király a szerver végén, az megmutathatná, hogy anélkül is az lenne!


Egyébként az új ötlet szerintem nem rossz. Viszont annak tudatában, hogy anyagilag nem akarok versenyezni, jó eséllyel el sem indulok majd a szerveren. Kivéve, ha nem lesz prémium tagság, nem lesz őskő-kisütés, és a prémiumos tárgyak vásárlásához az ősköveket, mondjuk egy-egy kategória (pl építés, LE diff, teljesített kalandok, stb...) különböző elért szintjeinél kapjuk meg. Vagyis például az LE diff-nél így nézne ki (minden előzetes tesztelés, és kiegyensúlyozás nélkül írom csak):

+100k LE diff-nél kapnánk 10 őskövet
+200k-nál 20 őskövet
+300k-nál 30 őskövet
...
+1000k-nál 100 őskövet

vagy valami ilyesmi. És ezt minden olyan kategóriára kirészletezve, ami számít.
Pontszám: 4.75
kedvencRupertFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
54. hozzászólás - 2010.03.29. 22:28:06
Az átvitel nem egy rossz ötlet. Szerintem úgy lenne a legjobb ha minden tapasztalati szintről az 5 vagy 10 (nem tudom mennyi lenne optimális) legerősebb karaktert átvinnék egy másik világra és ezek a karakterek egy teljesen új hordába kerülnének. (a kristály maradjon csak npc)
Teszem azt valami történettel megtámogatva kerülnének elő ezek a karakterek.
Pontszám: 7.95
fórumozóMrtimotiFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
55. hozzászólás - 2010.03.30. 20:11:46
Mikorra tervezitek az új v4 et gondolom miután ennek vége de utána menyi idő fog eltelni mire jön az új v4 ??
Pontszám: 5
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
56. hozzászólás - 2010.03.31. 18:59:58 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16
A mostani 4. világ hamarosan véget ér, utána lenne nagyjából másfél-két hét szünet, attól függően, hogy haladunk a programozással, aztán 1 hét előregisztráció, és indulhat ez a világ.


A hozzászólást Mangetsu módosította 2010.03.31. 19:00:18-kor
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 4.89
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
57. hozzászólás - 2010.03.31. 23:56:24 (Válasz Mangetsu #42 hozzászólására.)
harom honap szerencse nelkul?...viccelsz Ninq?....sokaknak az elso dolguk lessz a szovialapitas ...akar egyeni a gyozelmi feltetel...akar nem....
Time in a bottle
Pontszám: 4.05
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
58. hozzászólás - 2010.04.01. 00:07:11 (Válasz Miklós #22 hozzászólására.)
Ahogy írtam, semmiképp sem cél, hogy a világok jelenlegi top karaktereinek konkurrenciát teremtsünk, tehát a dolgot úgy akarjuk belőni, hogy ne kerüljön valaki a toplista első oldalára.

miert?...
Time in a bottle
Pontszám: 4.05
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
59. hozzászólás - 2010.04.02. 13:06:16
Egy javaslat a karakterek többi világra való átvitelére, és a versenyszellem javítására.
12 hetes szerver esetén az első 3 héten regisztrált prémium tagsággal (nem ősköves tárgyak, hanem csak prémiumtagság) rendelkező (akár csak egy hétig is) karakterek kategóriagyőztesei jogot formálnak a V1-re való átmenetelre.
A második három héten regisztrált prémium tagsággal rendelkező karakterek és az első három héten regisztrált prémium nélküli karakterek csoportjából kerülnének ki azok a kategóriagyőztesek, akik V2-re mehetnek.
A harmadik világra pedig az előző háromhetes csúsztatással megegyező rendszer (a nem prémesek csak két hete csúsznának...) alapján kvalifikálhatnák magukat a karakterek.

Legalább részlegesen megvalósulna az esélyegyenlőség néhány kategóriában. De legalábbis a legnagyobb előnyt biztosító tényezőt (prémium +csp-i) ki lehetne iktatni az utolsó két csoportban. Ugyanakkor megmaradnak az ősköves tárgyak (stb.), amik összességében feleakkora forrt sem jelentenek mint a prémium. Illetve a később indultaknak/regisztráltaknak is lenne esélyük akár anyagi befektetés nélkül is.
Pontszám: 8.02
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
60. hozzászólás - 2010.04.02. 18:53:29
Jó ötlet Ywgarrdé:)Csak induljon már,ez a több milla nem semmi lesz hogy osszuk el, izgi lesz:D
A hozzászólást Turky módosította 2010.04.02. 18:53:48-kor
Pontszám: 6.48
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője