Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 50. szinten induló világ
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
441. hozzászólás - 2010.05.06. 16:18:13 (Válasz Szabinho #439 hozzászólására.)
Azért ez nem igaz. Ha már éjszakai műszakban kell ügyelnem, és van net, akkor kihasználom az alkalmat, ha már úgyis ott kell lennem.
Egyébként nem hiszem, hogy bárkinek is elszámolással tartoznék az időbeosztásomról és a netes lehetőségeimről. Ez egy mellékes infó volt.
Az kevésbé lesz látványos (és hatásos), amikor napi 2-3 órát fogok ráfordítani V4-re...
Pontszám: 7.05
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
442. hozzászólás - 2010.05.06. 16:25:45
A V4 is csak olyan világ mint a többi, csak itt kitünik mert verseny van, de meg lehet nézni V1 aktiv állományát az also 20-30-sok szinten, 90%-a rabszolga. Söt mint mostanában kiderült felsöbb szinten is, mert megunjak de épipiteni kell. Ébresztö ez a VU
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.92
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
443. hozzászólás - 2010.05.06. 16:29:34
az a pofátlanság, hogy büszkén hirdeti, hogy neki bizony segítői vannak, akik 60 győzelemmel, meg kb +600K LE-t adtak neki, csak úgy.
ha olyan nagy király vagy Ywgarrd, akkor minek kellettek a segítők? jah tudom, az a +600K elég jól jött az elején nem igaz?
pont te fikázod Ricardot a kis karaktere miatt? te hány bajnokit nyertél 10 szint alatt a kis kariddal? jól emlékszem, h zöld volt, meg pók? jah értem, te már törölted, így feddhetetlen vagy ebben az ügyben, vagy nem?
Ricardonak azért kellett mennie a szövetségedből, mert kiteregette a szennyest, és nem vett részt a csalásban?
mind1, meg a hozzá hasonlók: szálljatok már ki a seggükből, mert elég szánalmas, amit műveltek. ha ilyen nagy királyok, 16-18 óra játékkal (amihez amúgy gratulálok), akkor nem szorulnak segítségre nem igaz? V4, verseny, akkor presztízs bebizonyítani, hogy milyen frankók vagyunk, h már bármit megtesznek érte. az hogy költesz 20K-t, meg játszol napi 16-18 órát, még nem jogosít fel arra, hogy bármilyen kategóriát megnyerhess mások hathatós segítségével. játsszatok tisztán, és legyetek úgy királyok!
A hozzászólást Blazek módosította 2010.05.06. 16:31:41-kor
Pontszám: 6.29
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
444. hozzászólás - 2010.05.06. 16:33:21 (Válasz Ywgarrd #441 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Hoffer Dávid módosította 2010.05.07. 20:48:15-kor
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 3.61
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
445. hozzászólás - 2010.05.06. 16:34:00 (Válasz Ywgarrd #441 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Turky módosította 2010.05.06. 16:34:30-kor
Pontszám: 7.64
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
446. hozzászólás - 2010.05.06. 16:35:02
Én nem bántásból írtam,és nem is érdekel mennyi időt fordítasz a játékra...bár furcsa hallani hogy 16-18 óra, de eszembe se volt elszámoltatni
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.28
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
447. hozzászólás - 2010.05.06. 16:42:46 (Válasz Ywgarrd #441 hozzászólására.)
Mi a baj azzal Ywgarrd ha többen visznek egy karakert? Mi ketten nem tudunk együtt 16 órát a játékkal foglalkozni, (mert a munka mellett család is van) tehát semmi hátrányod nem származik belőle...
De nekünk igen van miattad, mert az a 60 győzelem és a hozzá tartozó LE nem aktivitás kérdése csupán...

Sokan azt hiszik hogy ha többen visznek egy karaktert az már mekkora előny... pl egy kicsit is unatkozó egyetemi kollégista simán túlszárnyal minket aktivitásban...

lehet ezt csűrni-csavarni, meg azt hinni hogy a karakter 24 órán át "online" de ez közel sem így van... Amit te csinálsz az viszont valós hátrány másokra nézve, s ebből nem magyarázhatod ki magad...
V3-Alíz
Pontszám: 7.01
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
448. hozzászólás - 2010.05.06. 16:45:27 (Válasz Blazek #443 hozzászólására.)
Ugyan írd már meg nekem, hol fikáztam Ricardot? Mutasd meg, légy szíves! Vagy mutasd meg, hol írtam, hogy különb vagyok nála vagy bárkinél!
Ricardo nem azért ment, ha így volna, akkor már megtette volna 2 héttel korábban. Az, hogy miért ment, nem hiszem hogy az érintetteken kívül bárkire is tartozna...

Szerintem azt sem írtam, hogy mekkora nagy király vagyok, ez már a te fantáziálásod... De válaszolok a kérdésedre: azért kellett, hogy ha sikerül átvinnem, akkor még erősebb legyen a karakterem. Azt is megjegyzem gyorsan, hogy a szerver végére nagyon valószínű, hogy nem leszek a LE-toplista első három helyezettje között (de még első tízben sem), legalábbis igen meglepő lenne. Nem ez a célom, más kategóriákat céloztam meg...
Egy hete megy a szerver még csak...
Pontszám: 5.25
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
449. hozzászólás - 2010.05.06. 16:45:30 (Válasz Blazek #443 hozzászólására.)
mi neked a tiszta játék? az hogy sokan 1-2 órában akarják elérni ugyanezt és tápoltatják magukat?
Ébredjél már fel...téged egyszer se segitett haver LEvel,nem vitted kamrázni satöbbi?
Ricardo azért ment magától mert a saját fészkébe xart....és ne állitsd már be szentnek,ő is pontosan magaköré épittetett és kapott már bőven ajándék LEt.
Te meg Ricardo seggéből húzd ki a nyelved,elég fényes már....
Pontszám: 2.22
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
450. hozzászólás - 2010.05.06. 16:55:39 (Válasz Mind1 #449 hozzászólására.)
nem is lep meg, hogy te vagy a LE diff lista érintett karakterei közül a 3. naná, hogy a te igazadat szajkózod, remekül kitaláltátok ezt a taktikát. nyilván nem fogsz (a te szavaiddal élve) "magad alá szarni", de legalább ne hőzöngj.
és képzeld: nekem 1 haverom van V4-en, de vele még csak egymás felé sem nézünk, elvből. senki mást nem ismerek, amit elértem, azt a szövetségemmel, és önerőből értem el. megjegyzem, tudtommal nálunk nincsenek építőrabszolgák, vagy felbérelt szövetség-kiépítők sem. hobby szövetség vagyunk, és nem más tápolása a célunk sem.

Ywgarrd: ahhoz a más kategóriához elég az a 2-3millió LE, amit multizással gyűjtöttél be? vagy ahhoz sem lesz elég. kezdenélek sajnálni.
viszont az előző oldalon azt mondtad, h szerinted én vagyok a pofátlan? miért is? mert felemelem a hangom egy egyértelmű csalással szemben? te ugyanazt csináltad mint Ricardo, mégis őt akarod besározni, csak azért mert beleköpött a levesedbe, és kiteregette a szennyesedet.
Pontszám: 6.06
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
451. hozzászólás - 2010.05.06. 16:57:11 (Válasz Blazek #450 hozzászólására.)
milyen multiról beszélsz?
örülök hogy ilyen jól informált vagy,akkor tényleg elég fényes lett
Pontszám: 3.20
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
452. hozzászólás - 2010.05.06. 17:01:41 (Válasz Mind1 #451 hozzászólására.)
attól mert próbáltál névtelenül puffogni, és nyalni azt a bizonyost, még nem volt nehéz kideríteni, hogy ki is vagy...
Pontszám: 4.94
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
453. hozzászólás - 2010.05.06. 17:04:26 (Válasz Blazek #452 hozzászólására.)
a multivádról beszélj ne terelj....amúgy teszek a véleményedre.Milyen alapon vádolsz multival vagy csalással bárkit is?

Ha ilyen jól informált vagy oszd meg velünk légyszives,vagy fejezd be a jogtalan vádaskodást
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.05.06. 17:05:46-kor
Pontszám: 3.19
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
454. hozzászólás - 2010.05.06. 17:06:20 (Válasz Blazek #450 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2010.05.06. 16:55:39

Ywgarrd: ahhoz a más kategóriához elég az a 2-3millió LE, amit multizással gyűjtöttél be? vagy ahhoz sem lesz elég. kezdenélek sajnálni.
viszont az előző oldalon azt mondtad, h szerinted én vagyok a pofátlan? miért is? mert felemelem a hangom egy egyértelmű csalással szemben? te ugyanazt csináltad mint Ricardo, mégis őt akarod besározni, csak azért mert beleköpött a levesedbe, és kiteregette a szennyesedet.


Bocsáss meg, de elolvasod egyáltalán figyelmesen a hozzászólásaimat? Hol multiztam én, mikor? Az én karakteremhez rajtam kívül más be nem lép, az biztos. Mint ahogy én sem lépek be más karakterekhez. Három helyről játszok: otthon, munkahely, laptop mobil internettel. Mindhármat nyugodtan le lehet ellenőrizni. Közöm nincs a multizáshoz erről beszélek. És emiatt vagy pofátlan, hogy ilyenekkel dobálózol. Mert ennek nincs köze a valósághoz. Nem szegtem meg a felhasználói feltételeket!

Hol sároztam be Ricardot, erre mutass rá! Amire én felhívtam a figyelmet az az , hogy olyanféle tettet nevez csalásnak, amit más módon ő is elkövetett, de másként állít be. Ez nem besározás, ezek tények.
Pontszám: 5.25
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
455. hozzászólás - 2010.05.06. 17:10:57 (Válasz Ywgarrd #454 hozzászólására.)
sározás, az előző oldalon, amit Ricardo-ról írtál, jó hosszan. hogy miért lépett ki, ki volt ő, meg ki nem. ne másokat akarj bepiszkítani, amikor éppen a te fejed van a szarban. majd ha ő is olyanokat csinál, mint te, akkor majd őt is bemocskolhatod.

multizás: már megbocsássatok, de az hogy te viszel 10 karaktert egyszerre, vagy van 9 haverod, akinek fizeted az ősköveit (kristályosító?), és ők a LE-jük nagy részét rajtad költik el, meg plusz győzelmeket adnak neked, az ugyanolyan multizás. 1 karaktert tápol másik X (a 9 csak egy számadat volt, nem valós természetesen). innentől nincs miről beszélni. ez ugyanolyan multizás, mintha te egyedül csinálnád, csak ehhez kell másik X balek. ugyanúgy nem helyes, pláne nem egy versenyszerveren, ahol ezzel tudsz nyerni, és dicsőséget szerezni magadnak.
Pontszám: 5.43
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
456. hozzászólás - 2010.05.06. 17:13:43 (Válasz Blazek #455 hozzászólására.)
szerintem olvasd el mégegyszer a multizás fogalmát,nagyon el vagy tévedve.
Pontszám: 2.70
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
457. hozzászólás - 2010.05.06. 17:18:47 (Válasz Mind1 #456 hozzászólására.)
oké, erkölcsi érzék nulla, ezt eddig is tudtuk. kapaszkodjatok csak ebbe, nincs leírva. attól még gusztustalan, elítélendő, és szerintem büntetendő. de hogy is tudná ezt nektek bárki megmagyarázni, mikor olyan szépen kitaláltátok, és csomó pénzt is áldoztatok rá.

szeretnék látni végre egy állásfoglalást a JV részéről, és lehetőleg nem olyat, hogy "de hát prémes, csak 1 napra tilthatjuk el, aki nem prémes, azt meg 3ra" vagy "sajnos nem tudunk ezzel mit kezdeni, mert nem lehet bizonyítani, hogy őket tömték Le-vel és TP-vel". persze a háború sem azért ment ki.
Pontszám: 6.07
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
458. hozzászólás - 2010.05.06. 17:20:50 (Válasz Blazek #457 hozzászólására.)
nem szegtünk szabályt,miért kéne letiltani? És ne beszélj több millió LEröl.
Pontszám: 3.83
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
459. hozzászólás - 2010.05.06. 17:25:53 (Válasz Blazek #457 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Hoffer Dávid módosította 2010.05.07. 20:48:10-kor
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4.55
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 50. szinten induló világ
460. hozzászólás - 2010.05.06. 17:34:28 (Válasz Blazek #455 hozzászólására.)
Ami abban a hsz-ben Ricardoról szólt ( 4 vagy 5 sor volt...) az továbbra sem sározás, hanem tény.

"Ricardo megszólalásaival az a baj, hogy az ő V1-es karaktere pontosan ugyanilyen etikátlan dologból is épült fel. A kilépésének köze nem volt ahhoz, amit ő mondd. Ha így lett volna, akkor nem lett volna fél évig annak a köré épített szövetségnek a tagja, amelyikből hét elején kilépett."

Mi ebből, ami nem tény? Hol van ebben sározás? Sokadjára kérem, hogy konkretizálj!

Nem, az nem multizás, mert nem én viszem a karaktereket, nem én vadászok vele, nem én portyázok vele, én semmit sem csinálok vele. Nem én játszok vele, nem lépek be hozzá. Pont ezek jelentik a multizást, amiből egyik sem áll fent. Minden karakter mögött egy ember áll. Tanácsolom, olvasd el a felhasználási feltételek multizásról szóló részét... Ha magamnak csinálnám, jóval eredményesebb volna a dolog, de az már kimerítené a multizás fogalmát.
De ezt is írtam már, hogy ez nem új jelenség, vannak akik már több mint egy éve csinálják folyamatosan, erről is többször volt már szó.
Te vagy az, aki besározza a másikat, és csökönyösen ugyanazt szajkózod valóságtartalom nélkül. És igen, ez a pofátlanság, mert elferdíted a tényeket, kiforgatod a szavakat. Bármit mondasz, ez nem csalás és nem is multizás!

De egyébként had kérdezzem meg, miért engem pécéztél ki magadnak? Azért, mert én nyíltan is elvállalom, és kikérem magamnak, hogy nem csalok, nem multizok, nem sértek szabályt/feéhasználási feltételeket? Vagy azért, mert én tolom jelenleg a legeredményesebben? Nézz már körül V4-en mennyi egyénre szabott farmkarakter van, aki zárolásra került. Vagy hány olyan haver karakter van, aki tömi a span karakterét. Ja, értem, mert rajtam látszik ez leginkább. Ha valakinek csak 1M a LE-diffje, de abból mind ilyen úton szerzett LE, az nem számít, mert nem az van elöl?

Hogy az etikájával miért nem foglalkozok? Gondolom ez a következő téma.. Azért, mert az a mezőny, amibe ha átkerülök, és a konkurenciám, "versenytársaim" lesznek, azok ugyanezt csinálják, sőt scriptet használnak, egymás helyett belépkednek, portyáznak, epikust ütnek, stb.. A tisztességes játékosokhoz nem sok köze lesz a játékomnak V1-en...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.05.06. 17:36:12-kor
Pontszám: 7.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!